NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 520 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Stez tudja, ő se mondja, és 300 likenál tart.
A kormányzat is tudja, és ha nem mondja, ugyanígy begyűjtheti a szükséges 2,5 millió likeját 22-ben. Nem?
Sobri Jóska
😀
Lecsó
Ne is foglalkozz Sobrival, 333.
Stez
Ebből mennyi jött a mai címlapra? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez tudja, ő se mondja, és 300 likenál tart.
A kormányzat is tudja, és ha nem mondja, ugyanígy begyűjtheti a szükséges 2,5 millió likeját 22-ben. Nem?
Sobri Jóska
😀
Lecsó
Ne is foglalkozz Sobrival, 333.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Láma kérdés:
Amit futar hoz az meddig maradjon karantenban hogy ne kelljen mindent levegyszerezni.?
Pl konkretan kv kapszula rendeles...
Hagyom a garazsban 3 napig akkor onnan safe? Nem a kave hanem nyithatok a dobozt macera nelkul?
Janek
Jelenlegi infók alapján 72 óra után biztonságos.

 index.hu/belfold/2020/03/10/koronavirus_informaciok_roviden_gyik_szajbarago_tunetek_vedekezes_maszk_fertotlenites_karanten_covid-19/

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.ogyei.gov.hu/vasarlasi_es_etkezesi_tanacsok_jarvany_idejere___20200318

erre pont volt ember...
ezt nem is véleményezem....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Lecsó Denver Broncos 3 074
Stez tudja, ő se mondja, és 300 likenál tart.
A kormányzat is tudja, és ha nem mondja, ugyanígy begyűjtheti a szükséges 2,5 millió likeját 22-ben. Nem?
Sobri Jóska
😀
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 752 — Apu ökölbeszorított keze
Láma kérdés:
Amit futar hoz az meddig maradjon karantenban hogy ne kelljen mindent levegyszerezni.?
Pl konkretan kv kapszula rendeles...
Hagyom a garazsban 3 napig akkor onnan safe? Nem a kave hanem nyithatok a dobozt macera nelkul?

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
"Az egész ország területéről vannak esetek, most már 58 fertőzött van."

ez a matek mégis hogyan jött ki?
Amadeus
Dunántúl, Duna-Tisza köze, Tiszántúl.
Van mindenhonnan.
Sobri Jóska
Van itt is, meg ott is, ja meg nézd mán amott is. Van ez baszod mindenhol.
Bazzani
Szerintem 10ezres nagyságrendben.
A magyar nem szeret orvoshoz járni egy kis náthával.
Pálesz, torma, oszt bekaphattya.
Sobri Jóska
másik scenario, hogy kurva sokan mentek doktorhoz, viszont próbálják elszeparálni még az ismeretanyagot is az emberek között. Így nem bukik ki sehol a laikus számára, hogy több a valós szám a közöltnél, mivel azt hiszi, hogy Budapesten és a saját zsákfalujában van csak fertőzött. Úgy kijön az 58.
Amadeus
A vélelmezett visszatartó és otthonmarasztaló potenciáljától eltekintve miért fontos tudni, hogy 100 vagy 100 vagy 10ezer a fertőzöttek száma?
Sokan hiszik, hogyha kijönne egy nagy szám, akkor bepánikolnának az emberek, és otthonmaradnának.
De a bepánikolás nem azt jelenti, hogy hirtelen elkezdenek logikusan viselkedni.
A bepánikolás azt jelenti, hogy random, kiszámíthatatlan ostobaságokat csinálnának, hisz "úgyis mind meghalunk".
Ha a svédeknél legitim az adatnemközlés, miért ne lenne az másutt?
Az ismert olasz eset- és halálozási számok eléggé riasztóak, mégis, jönnek a hírek, hogy kb. egy hétig bírtak otthon maradni, és már otthagyják a karanténokat, megszegik a szabályokat az olaszok. Hatóság sehol sincs Európában (Kínát leszámítva, de ott lőnek is) ellenőrizni, fenntartani, szankcionálni többmillió ember otthonmaradását.
Őszintén érdekelne a logikus válasz arra, hogy miért fontos tudni a valós számokat.

Stez tudja, ő se mondja, és 300 likenál tart.
A kormányzat is tudja, és ha nem mondja, ugyanígy begyűjtheti a szükséges 2,5 millió likeját 22-ben. Nem?

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
vagy amíg valamelyik "Kisgazda" ki nem borul
mongyuk Dézsi vagy Bóka


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 520 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy tényyleg, napközben akármikor kinéztem az ablakon, mindig láttam legalább tíz mászkált, abból konstans 9 nyugger volt...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
"Az egész ország területéről vannak esetek, most már 58 fertőzött van."

ez a matek mégis hogyan jött ki?
Amadeus
Dunántúl, Duna-Tisza köze, Tiszántúl.
Van mindenhonnan.
Sobri Jóska
Van itt is, meg ott is, ja meg nézd mán amott is. Van ez baszod mindenhol.
Bazzani
Szerintem 10ezres nagyságrendben.
A magyar nem szeret orvoshoz járni egy kis náthával.
Pálesz, torma, oszt bekaphattya.
Sobri Jóska
másik scenario, hogy kurva sokan mentek doktorhoz, viszont próbálják elszeparálni még az ismeretanyagot is az emberek között. Így nem bukik ki sehol a laikus számára, hogy több a valós szám a közöltnél, mivel azt hiszi, hogy Budapesten és a saját zsákfalujában van csak fertőzött. Úgy kijön az 58.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
"Az egész ország területéről vannak esetek, most már 58 fertőzött van."

ez a matek mégis hogyan jött ki?
Amadeus
Dunántúl, Duna-Tisza köze, Tiszántúl.
Van mindenhonnan.
Sobri Jóska
Van itt is, meg ott is, ja meg nézd mán amott is. Van ez baszod mindenhol.
Bazzani
Szerintem 10ezres nagyságrendben.
A magyar nem szeret orvoshoz járni egy kis náthával.
Pálesz, torma, oszt bekaphattya.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Egyébként miért áldozzuk fel a 60+-osok miatt a 60 alattiakat is (a 60 felettieket is, majd max nem a vírusba halnak bele, hanem abba, ami utána jön)?

Már késő bánat persze, de érdekelne, hogy miért nem alapból a veszélyeztetettek otthon tartása és otthon maradásuk támogatása volt a prioritás?
Jughead
Szerintem az elmúlt 2 hétben a legtöbb embernek a viselkedését irreális mértékben a vágyvezérelt gondolkodás jellemezte.
Még itt a fórumon is (pedig ez nem mintasokaság, ez nyilvánvalóan értelmiségi közeg), egy héttel ezelőtt is, külföldi utazásokról, elmaradó sporteseményekről, a felkészülők, előrelátók kiröhögéséről, a szülők, nagyszülők meggyőzhetetlenségéről ment a polémia.
De csak hogy demonstráljam, hogy mennyire így van, még akkoris ha nem is közvetlenül érintett az ember, vegyük az NFL-t, amit itt mindenki ismer, amivel kapcsolatban itt mindenki képben van valamennyire. És az USA-val kapcsolatosan is az átlagnál informáltabbak vagyunk. Mégis, ha azt mondom: Szerintem nyilvánvaló, hogy ez a szezon simán elmarad. 2020-ban nem lesz az NFL-ben tétmeccs, akkoris a legtöbben úgy vélik, hogy ez faszság, ez azért túlzás, messze van még szeptember.
Szerinted ha lenne erről egy szavazás, hány százalék szavazna erre, és hány arra, hogy lesz szezon?
Szerintem | 15% | lenne a nem lesz, | 85% | lenne a lesz.
Vágyvezérelt gondolkodás.
Sobri Jóska
És a vágyvezérelt gondolkodás az, hogy legyen rossz mindenkinek?

Nekem pl. az a vágyam, hogy nekem jó legyen.
Jughead
Az a vágyvezérelt gondolkodás, hogy
"úgysem lesz baj,
csak nem velem történik,
a pálesz leviszi,
torma, fokhagyma, magyarok vagyunk baszki,
nem fog eszkalálódni,
kell a lóvé, a vírus bekaphatja.
nekem be kell menni dolgozni, nem maradhatok otthon, biztos megúszom"
és társai.
Ha ez van az emberben, akkor ezzel párhuzamosan nem tud óvatos vagy kellően előrelátó lenni, ahogy racionális vagy logikus se.
Azt kérdezted, hogy "miért nem alapból a veszélyeztetettek otthon tartása és otthon maradásuk támogatása volt a prioritás?"
Erre válaszoltam. Úgy vélték nem szükséges, hogy túlzás, hogy szükségtelen.
És még mindig úgy vélik, még mindig nincs szigorú kijárási tilalom, pedig valószínűleg arányaiban pont a legveszélyeztetetebb korosztályból vannak kint a legtöbben.

Valamint az elmúlt években is írtam, hogy azért alapvetően mindenki magára számíthat, nem a kormányzatra, (megkaptam -jogosan- a fundamentalista kapitalista jelzőt), így az én környezetemben, akcióspotenciálomon belül senki se bóklászik, és minden idős legalább második hete otthon van. Nem kis erőfeszítések és indulatkezelések árán, de végülis az eredmény a fontos, nem a módszer.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Az egész ország területéről vannak esetek, most már 58 fertőzött van."

ez a matek mégis hogyan jött ki?
Amadeus
Dunántúl, Duna-Tisza köze, Tiszántúl.
Van mindenhonnan.
Sobri Jóska
Van itt is, meg ott is, ja meg nézd mán amott is. Van ez baszod mindenhol.

több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 911
Egyébként miért áldozzuk fel a 60+-osok miatt a 60 alattiakat is (a 60 felettieket is, majd max nem a vírusba halnak bele, hanem abba, ami utána jön)?

Már késő bánat persze, de érdekelne, hogy miért nem alapból a veszélyeztetettek otthon tartása és otthon maradásuk támogatása volt a prioritás?
Jughead
Szerintem az elmúlt 2 hétben a legtöbb embernek a viselkedését irreális mértékben a vágyvezérelt gondolkodás jellemezte.
Még itt a fórumon is (pedig ez nem mintasokaság, ez nyilvánvalóan értelmiségi közeg), egy héttel ezelőtt is, külföldi utazásokról, elmaradó sporteseményekről, a felkészülők, előrelátók kiröhögéséről, a szülők, nagyszülők meggyőzhetetlenségéről ment a polémia.
De csak hogy demonstráljam, hogy mennyire így van, még akkoris ha nem is közvetlenül érintett az ember, vegyük az NFL-t, amit itt mindenki ismer, amivel kapcsolatban itt mindenki képben van valamennyire. És az USA-val kapcsolatosan is az átlagnál informáltabbak vagyunk. Mégis, ha azt mondom: Szerintem nyilvánvaló, hogy ez a szezon simán elmarad. 2020-ban nem lesz az NFL-ben tétmeccs, akkoris a legtöbben úgy vélik, hogy ez faszság, ez azért túlzás, messze van még szeptember.
Szerinted ha lenne erről egy szavazás, hány százalék szavazna erre, és hány arra, hogy lesz szezon?
Szerintem | 15% | lenne a nem lesz, | 85% | lenne a lesz.
Vágyvezérelt gondolkodás.
Sobri Jóska
És a vágyvezérelt gondolkodás az, hogy legyen rossz mindenkinek?

Nekem pl. az a vágyam, hogy nekem jó legyen.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
"Az egész ország területéről vannak esetek, most már 58 fertőzött van."

ez a matek mégis hogyan jött ki?
Amadeus
Dunántúl, Duna-Tisza köze, Tiszántúl.
Van mindenhonnan.
Sobri Jóska
ja értem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
"Az egész ország területéről vannak esetek, most már 58 fertőzött van."

ez a matek mégis hogyan jött ki?
Amadeus
Dunántúl, Duna-Tisza köze, Tiszántúl.
Van mindenhonnan.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Egyébként miért áldozzuk fel a 60+-osok miatt a 60 alattiakat is (a 60 felettieket is, majd max nem a vírusba halnak bele, hanem abba, ami utána jön)?

Már késő bánat persze, de érdekelne, hogy miért nem alapból a veszélyeztetettek otthon tartása és otthon maradásuk támogatása volt a prioritás?
Jughead
Szerintem az elmúlt 2 hétben a legtöbb embernek a viselkedését irreális mértékben a vágyvezérelt gondolkodás jellemezte.
Még itt a fórumon is (pedig ez nem mintasokaság, ez nyilvánvalóan értelmiségi közeg), egy héttel ezelőtt is, külföldi utazásokról, elmaradó sporteseményekről, a felkészülők, előrelátók kiröhögéséről, a szülők, nagyszülők meggyőzhetetlenségéről ment a polémia.
De csak hogy demonstráljam, hogy mennyire így van, még akkoris ha nem is közvetlenül érintett az ember, vegyük az NFL-t, amit itt mindenki ismer, amivel kapcsolatban itt mindenki képben van valamennyire. És az USA-val kapcsolatosan is az átlagnál informáltabbak vagyunk. Mégis, ha azt mondom: Szerintem nyilvánvaló, hogy ez a szezon simán elmarad. 2020-ban nem lesz az NFL-ben tétmeccs, akkoris a legtöbben úgy vélik, hogy ez faszság, ez azért túlzás, messze van még szeptember.
Szerinted ha lenne erről egy szavazás, hány százalék szavazna erre, és hány arra, hogy lesz szezon?
Szerintem | 15% | lenne a nem lesz, | 85% | lenne a lesz.
Vágyvezérelt gondolkodás.

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
"Az egész ország területéről vannak esetek, most már 58 fertőzött van."

ez a matek mégis hogyan jött ki?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Egyébként miért áldozzuk fel a 60+-osok miatt a 60 alattiakat is (a 60 felettieket is, majd max nem a vírusba halnak bele, hanem abba, ami utána jön)?

Már késő bánat persze, de érdekelne, hogy miért nem alapból a veszélyeztetettek otthon tartása és otthon maradásuk támogatása volt a prioritás?
Jughead
Mert nekem még olyan 45 évig nem kell nyugdíjat fizetni (és mellé még az adót is fizetem).

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 911
Egyébként miért áldozzuk fel a 60+-osok miatt a 60 alattiakat is (a 60 felettieket is, majd max nem a vírusba halnak bele, hanem abba, ami utána jön)?

Már késő bánat persze, de érdekelne, hogy miért nem alapból a veszélyeztetettek otthon tartása és otthon maradásuk támogatása volt a prioritás?
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 138 — Stromfeld Aurél fan
majd ha fogy a szavazóbázis észbekapnak
briareos
Tegnap kiranteltem magamból ezt a részt a vásárcsaris spártai nyuggerek láttán, ugyanezen szavakkal.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
A nem fog kiborulni a bili úgy érthető, hogy egy dolog ami ténylegesen töténik, egy másik, hogy abból mi az, ami kommunikálódik is.
Mi ezügyben -pláne ha szépen ülünk otthon, ahogy kell- kurva kívülállók vagyunk, és még mindőnk közül a legbenfentesebb diverdoc is egy város egy korházában történteket látja, tapasztalja.
Természetesen nem akadályozható ma már meg, hogy az emberek telózzanak, ismerősök beszéljenek, egyenként bárki, bárhol közzétehet bármit, és nem is lehetetlen összesíteni, de hivatalosan, kommunikatíve bizony elképzelhető a bili ki nem borulás.
Ahogy a kb. Magyarország lakosságú Hupej tartomány hivatalos adatai is szépen megálltak ott, ami még vállalható volt a kínai szerveknek.
Ki szerint valós adatok a kínaiak? Na ugye.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 144 — The Mathematician
Amúgy mitől annyira fantasztikus, amit a kormány csinált? Komolyan nem értem. A mai döntés valóban sokkaknak hasznos volt, de minden másban kb 3-4 nap csúszással követjük a környező országokat?

Ez ekkora teljesítmény?
roberto23
3-4 nap késéssel realtimeban, de a vírus terjedéséhez képest (még) van azért 2-3 hét fórunk.
Sobri Jóska
nincs
diverdoc
Szerinted mennyivel vagyunk az olaszok mögött?
Sobri Jóska
Nem az olaszok mai helyzetére gondolok, mondjuk a csehek, szlovákok mai helyzetére.
diverdoc
Én gondolok az olaszokra, hozzájuk képest látok 2-3 hét fórt/lemaradást, megfogalmazás kérdése.
Reális a 2-3 hét? Mennyivel vagyunk mögöttük?
Sobri Jóska
Nem lenne (nem lett volna) szabad olasz szintre jutni. Jelenleg nem tudom felmérni az elhallgatás és dezinformálás miatt hogy mekkora az érintettség (ez a nagyon és a nagyon-nagyon- vagy katasztrofálisan érintett is lehet). Most is az Eü dolgozókról azt hazudták nem fognak fertőződni, és nem lesz elkülönítésük, én pedig ha kell helyrajzi számra megmondom melyik helyeket jelölték ki és oda kell menni. (..x... ...y... nevű kollégámnak amikor ma reggel megkapta az utasítást és kérdezte haza mehet-e a válasz " nem nagyon"
diverdoc
én nem értem mi a koncepciójuk ezzel kapcs.. ez a bili mindenképpen ki fog borulni sokkal inkább előbb, mint utóbb, hogy fogják megmagyarázni, h az addigi "minden a legnagyobb rendben" helyett katasztrófahelyzet van?
Szesze
Ha napi 1000 halál lenne akkor is azt mondanák, hogy minden rendben van.
Bazzani
jah, csak ha kiborul a bili az nálam azt jelenti, hogy az egészségügyesek bedobják a törölközőt és kiteregetik a szennyest. Szerinted kinek fognak hinni akkor?
Szesze
Az politikai támadás lenne, szóval egyértelmű hogy ezeknek a szépbeszédűeknek.
Mikey
sajnos itt azért elég kézzelfogható tények lesznek, ráadásul éppen az időseket fogja megtizedelni a vírus.
Szesze
Soros, migráns.
Bazzani
gyurcsány

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 491 — StuG Life
majd ha fogy a szavazóbázis észbekapnak

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy mitől annyira fantasztikus, amit a kormány csinált? Komolyan nem értem. A mai döntés valóban sokkaknak hasznos volt, de minden másban kb 3-4 nap csúszással követjük a környező országokat?

Ez ekkora teljesítmény?
roberto23
3-4 nap késéssel realtimeban, de a vírus terjedéséhez képest (még) van azért 2-3 hét fórunk.
Sobri Jóska
nincs
diverdoc
Szerinted mennyivel vagyunk az olaszok mögött?
Sobri Jóska
Nem az olaszok mai helyzetére gondolok, mondjuk a csehek, szlovákok mai helyzetére.
diverdoc
Én gondolok az olaszokra, hozzájuk képest látok 2-3 hét fórt/lemaradást, megfogalmazás kérdése.
Reális a 2-3 hét? Mennyivel vagyunk mögöttük?
Sobri Jóska
Nem lenne (nem lett volna) szabad olasz szintre jutni. Jelenleg nem tudom felmérni az elhallgatás és dezinformálás miatt hogy mekkora az érintettség (ez a nagyon és a nagyon-nagyon- vagy katasztrofálisan érintett is lehet). Most is az Eü dolgozókról azt hazudták nem fognak fertőződni, és nem lesz elkülönítésük, én pedig ha kell helyrajzi számra megmondom melyik helyeket jelölték ki és oda kell menni. (..x... ...y... nevű kollégámnak amikor ma reggel megkapta az utasítást és kérdezte haza mehet-e a válasz " nem nagyon"
diverdoc
én nem értem mi a koncepciójuk ezzel kapcs.. ez a bili mindenképpen ki fog borulni sokkal inkább előbb, mint utóbb, hogy fogják megmagyarázni, h az addigi "minden a legnagyobb rendben" helyett katasztrófahelyzet van?
Szesze
Ha napi 1000 halál lenne akkor is azt mondanák, hogy minden rendben van.
Bazzani
jah, csak ha kiborul a bili az nálam azt jelenti, hogy az egészségügyesek bedobják a törölközőt és kiteregetik a szennyest. Szerinted kinek fognak hinni akkor?
Szesze
Az politikai támadás lenne, szóval egyértelmű hogy ezeknek a szépbeszédűeknek.
Mikey
sajnos itt azért elég kézzelfogható tények lesznek, ráadásul éppen az időseket fogja megtizedelni a vírus.
Szesze
Soros, migráns.