NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Így néz ki amikor az apa megtudja, hogy viszik a fiát a frontra.
Elkezdték a medikusok bevonását.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 816 — Bla, bla, bla
Naiv kerdes. Ugye Orban tisztaban van a valos szamokkal?
Vrij6
igen.
Amadeus
Amikor A magyar Maffia Főnöke a Belügy Miniszter!? Nem lennék benne biztos!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Naiv kerdes. Ugye Orban tisztaban van a valos szamokkal?
Vrij6
igen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Naiv kerdes. Ugye Orban tisztaban van a valos szamokkal?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Srácok! Tolmácsolom a Sürgi üzenetét: Nagyon köszönik az adományokat és fel fogják használni! Mindenkinek nagyon köszönöm én is nagyszerűek vagytok 260.000-et dobtatok össze!!!!! Fantasztikusak vagytok, és visszaadtátok a hitemet! Köszönöm.

Szó szerint ezt írta: Nagyszerű Emberek! Nem lehetünk elég hálásak! Köszönjük szépen!
diverdoc
Több az már. 😉
Ment az enyém is.

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Most ezt kaptam a az SBO-ról válaszként arra, hogy büszke vagyok a srácokra és hogy a harcra fordítsák
"Minden oka meg lehet a büszkeségre! Amikor megnyitottam a netes számlát meg kell mondjam én is könnyeimmel küszködtem,ahogy sorjáztak előttem a befizetések. Nagyon meghatódtam. Péternek már említettem is. Személyes védőeszközöket szeretnénk a munkatársainknak beszerezni belőle nagyon rövid időn belül!"


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 752 — Apu ökölbeszorított keze
Srácok! Tolmácsolom a Sürgi üzenetét: Nagyon köszönik az adományokat és fel fogják használni! Mindenkinek nagyon köszönöm én is nagyszerűek vagytok 260.000-et dobtatok össze!!!!! Fantasztikusak vagytok, és visszaadtátok a hitemet! Köszönöm.

Szó szerint ezt írta: Nagyszerű Emberek! Nem lehetünk elég hálásak! Köszönjük szépen!
diverdoc
ez a minimum tőlunk

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
És közben lemerülvén a kommentek, trashcontentek és egyéb népi bölcsességek és megfejtések világába, kilépve az infobuborékomból, nem reprezentatívan arra jutottam, hogy azért nincs kijárási tilalom még, mert sokak szerint “már így is túlzás, amit Orbánék csinálnak, hogy szétbasszák a gazdaságot, mindent bezárnak, be akarják karantéba rakni a magyarokat, mint a birkákat, hogy közben a becsődöltetett cégek irányítását átvehessék az izraeliek, elveszik az emberek pénzét, direkt elköltetik velük, hogy drágább legyen a hús, nem is dolgozhatnak már sokan, bankrabszolgává teszik a magyarokat, valami nagy disznóság folyik a háttérben, direkt csinálták a vírust a kínaiak, amerikaiak, oroszok, jóhogynem még mindenkit be is zárnak a lakásába, a sok hülye nem tudja, hogy ez egy sima influenza csak fel van fúlyva (sic!) és direkt keltik a pánikot, az orvosok pökhendiek és lekezelők, mert el se akarták látni, pedig nagyon köhög, és fáj is, nem a gyógyszert fejlesztik, hanem most fognak mindenkit bechipelni oltásnak álcázva, és ez kint volt valami újság oldalán véletlenül, de már le is szedték, stb. miközben meg a nyuggerek csak mászkálnak mindenfelé és nekik van fix lóvéjuk egyedül”.
Úgy foglalnám össze, hogy úgy vélheti a kormányzat, hogy még nem vagyunk teljesen készen egy karanténra.

Szerk:
És a legjobb, hogy “nem is közlik a valós számokat, csak riogatnak ezekkel az óriási sok külföldi halottakkal, ami tuti hazugság.”
Sobri Jóska
speciel tudjuk, hogy az átlagember hülye (meg is szavazták Vityát), de nekik jogukban áll hülyének lenni. Az ország vezetőjének nem. Nem az országnak, hanem a helyzetnek kell megérnie a karanténra. Az meg megérett. És az sem jó érvelés, hogy a 2022-es választásokat tartja szem előtt, mert ha meghozza karantént az egy win-win szituáció. Jobb lesz a helyzet mint máshol, döngetheti a mellét, hogy lám ő milyen bölcs népvezér. Ha olyan lesz mint máshol, akkor ilyen volt a vírus, lám máshol is így jártak. Az egyetlen vesztes szcenario, ha rosszabb lesz mint máshol. Hogy lehet ezt elkerülni, hogy rosszabb legyen1: van egy baromi erős, jól szervezett eü infrastruktura a háttérben és ez magas számok mellett is alacsonyabb halálozást hoz (lsd Korea, Németo), a másik 2: az egyszeri esetszámokat próbálja minimalizálni (ez a karantén). Namármost Viktornak valószínű kozmetikázott adatokat mernek a talpnyalói súgni, de még ő sem lehet akkora balfasz, hogy úgy gondolja a magyar eü jobb mint az olasz vagy francia. Tehát ha ezt az oldalt nézi, tudja erre nem számíthat. Sőt ha valaki el merte neki mondani, hogy valóságban mennyire le vagyunk gatyásodva, akkor tudhatja, hogy pont ez miatt itt nagyobb esetszámok esetén az olasznál nagyobb gebaszt lesz. Ez viszont, úgy, hogy volt ideje és mégis kialakult mindenképpen az ő felelősségét jelenti majd, ennek minden politikai következményével. Tehát ott vagyunk, hogy politikai érdeke is úgy kívánja, nem csak gazdasági, egészségügyi hogy meglépje a karantént. Illetve lehet még egy szcenario: Direkt erre játszanak, hogy maga a járvány ideje rövidüljön le egy kurva gyors lefolyással, gyors magas esetszámmal és ebből adódó magas, de rövid ideig tartó halálozással. És ezt direkt hagyják. És utána hamarabb talpraállunk, viszonylag kisebb gazdasági kárral. A gond ezzel a logikával, ha csak nem fogjuk az országot hermetikusan elzárni a világtól mint Észak-Korea akkor az újrafertőződés (mint most kezdődik majd Tajvanon és Szingapurban az európaiaktól) miatt ismét elhúzódó járvány lesz. Tehát igazándiból ez sem érthető logika. És végül ami egyedüliként logikusan érthető: előregedettnek és nem fenntarthatónak gondolja a társadalmat és direkt tizedeltetné meg az időseket. Ezt viszont még őróla sem képzelem el.
Ergo semmilyen formában nem értem mi a faszért nincs karantén??!!!
diverdoc
Hát ez az.
Mintha én írtam volna. Én is ugyanígy gondolom, és ezért nem értem, miért nincs még karantén. Sőt, én még pluszba Orbánt is okos politikusnak gondolom, így még furább.
Ezért nézek olyan videókat, meg olvasok olyan írásokat, amitől még egy eddig nem ismert nyelvtannáci lektor is felébred bennem, és tömeggyilkossá változik, de ez van.
Én haszontalan szektorban dolgozom, rég bezártam, a környezetemben mindenkit bekaranténoztam, és más dolgom nem léven keresem a választ.

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 816 — Bla, bla, bla
Srácok! Tolmácsolom a Sürgi üzenetét: Nagyon köszönik az adományokat és fel fogják használni! Mindenkinek nagyon köszönöm én is nagyszerűek vagytok 260.000-et dobtatok össze!!!!! Fantasztikusak vagytok, és visszaadtátok a hitemet! Köszönöm.

Szó szerint ezt írta: Nagyszerű Emberek! Nem lehetünk elég hálásak! Köszönjük szépen!
diverdoc
Jön még Doki! Én pl. csak most végeztem a mese olvasással és utána az utalással... 😉

Amúgy meg MI KÖSZÖNJÜK!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 464
En amugy azt nem ertem, hogy miert nem lehetett azonnal bevezetni a legkomolyabb intezkedeseket. Miert kell feszegetni a hatarokat, mire varunk?

Eleve a magyarok jelentos resze egy roppant primitiv, magat mindenkinel okosabbnak gondolo nep. Itt azzal hogy "szep szoval megkerem" semmit nem ersz el. Tisztelet a kivetelnek.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Srácok! Tolmácsolom a Sürgi üzenetét: Nagyon köszönik az adományokat és fel fogják használni! Mindenkinek nagyon köszönöm én is nagyszerűek vagytok 260.000-et dobtatok össze!!!!! Fantasztikusak vagytok, és visszaadtátok a hitemet! Köszönöm.

Szó szerint ezt írta: Nagyszerű Emberek! Nem lehetünk elég hálásak! Köszönjük szépen!

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 911
 hvg.hu/vilag/20200318_Az_olaszorszagi_koronavirusos_aldozatok_atlageletkora_795_ev

Majd rájönnek idehaza is...ja wait, addigra késő lesz
Beki
Ilyen adatok után még inkább baromság ezért leállítani az egész világot...
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Volt az a mém, hogy "maradj otthon, ha nem akarod, hogy egy szemész kezelje a lélegeztetőgépedet".
Feleségem barátnőjét most jelölték ki önkéntesnek... Holnap viszik tréningre. Fiatal szemész orvos...
Lecsó
rácsörögtem a gyanúsan csöndben lévő asszonyra, hogy ugye még nem vitték el őt is kiképző táborba.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 520 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És közben lemerülvén a kommentek, trashcontentek és egyéb népi bölcsességek és megfejtések világába, kilépve az infobuborékomból, nem reprezentatívan arra jutottam, hogy azért nincs kijárási tilalom még, mert sokak szerint “már így is túlzás, amit Orbánék csinálnak, hogy szétbasszák a gazdaságot, mindent bezárnak, be akarják karantéba rakni a magyarokat, mint a birkákat, hogy közben a becsődöltetett cégek irányítását átvehessék az izraeliek, elveszik az emberek pénzét, direkt elköltetik velük, hogy drágább legyen a hús, nem is dolgozhatnak már sokan, bankrabszolgává teszik a magyarokat, valami nagy disznóság folyik a háttérben, direkt csinálták a vírust a kínaiak, amerikaiak, oroszok, jóhogynem még mindenkit be is zárnak a lakásába, a sok hülye nem tudja, hogy ez egy sima influenza csak fel van fúlyva (sic!) és direkt keltik a pánikot, az orvosok pökhendiek és lekezelők, mert el se akarták látni, pedig nagyon köhög, és fáj is, nem a gyógyszert fejlesztik, hanem most fognak mindenkit bechipelni oltásnak álcázva, és ez kint volt valami újság oldalán véletlenül, de már le is szedték, stb. miközben meg a nyuggerek csak mászkálnak mindenfelé és nekik van fix lóvéjuk egyedül”.
Úgy foglalnám össze, hogy úgy vélheti a kormányzat, hogy még nem vagyunk teljesen készen egy karanténra.

Szerk:
És a legjobb, hogy “nem is közlik a valós számokat, csak riogatnak ezekkel az óriási sok külföldi halottakkal, ami tuti hazugság.”
Sobri Jóska
Melyik részét tudod egzakt módon cáfolni? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 820 — beers & Packers
A rendkívüli helyzetre jellemző, hogy Dokinak már csomó hsz-át (vagy inkább: esettanulmányát) olvastam, de csak most jutott eszembe az NFC-döntő. Neki köszönhetően most már kezd jó érzéssel eltölteni, hogy pont a 49ers náspángolt el minket🙂
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 816 — Patriot
És közben lemerülvén a kommentek, trashcontentek és egyéb népi bölcsességek és megfejtések világába, kilépve az infobuborékomból, nem reprezentatívan arra jutottam, hogy azért nincs kijárási tilalom még, mert sokak szerint “már így is túlzás, amit Orbánék csinálnak, hogy szétbasszák a gazdaságot, mindent bezárnak, be akarják karantéba rakni a magyarokat, mint a birkákat, hogy közben a becsődöltetett cégek irányítását átvehessék az izraeliek, elveszik az emberek pénzét, direkt elköltetik velük, hogy drágább legyen a hús, nem is dolgozhatnak már sokan, bankrabszolgává teszik a magyarokat, valami nagy disznóság folyik a háttérben, direkt csinálták a vírust a kínaiak, amerikaiak, oroszok, jóhogynem még mindenkit be is zárnak a lakásába, a sok hülye nem tudja, hogy ez egy sima influenza csak fel van fúlyva (sic!) és direkt keltik a pánikot, az orvosok pökhendiek és lekezelők, mert el se akarták látni, pedig nagyon köhög, és fáj is, nem a gyógyszert fejlesztik, hanem most fognak mindenkit bechipelni oltásnak álcázva, és ez kint volt valami újság oldalán véletlenül, de már le is szedték, stb. miközben meg a nyuggerek csak mászkálnak mindenfelé és nekik van fix lóvéjuk egyedül”.
Úgy foglalnám össze, hogy úgy vélheti a kormányzat, hogy még nem vagyunk teljesen készen egy karanténra.

Szerk:
És a legjobb, hogy “nem is közlik a valós számokat, csak riogatnak ezekkel az óriási sok külföldi halottakkal, ami tuti hazugság.”
Sobri Jóska
Összefutottál faterommal és apósommal? 😀 😀 😀
több mint 4 éve
Lecsó Denver Broncos 3 074
Volt az a mém, hogy "maradj otthon, ha nem akarod, hogy egy szemész kezelje a lélegeztetőgépedet".
Feleségem barátnőjét most jelölték ki önkéntesnek... Holnap viszik tréningre. Fiatal szemész orvos...
több mint 4 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Reggel óta hosszútávú betegszabi 😕
Normál szabit nem kaptam. HomeOffice-t nem tudtuk megoldani. A cég kommunikációja és intézkedései pedig kritikán aluli szintet ütöttek meg az elmúlt napokban. Határozott kiállásra nem számíthattam részükről, így kénytelen voltam én lépni :/
Nem volt egyszerű döntés...egyfelől középvezetőként elhagyni a csapatot nem egyszerű. (Morális oldalról ezt a kérdést még le kell rendeznem magamban.) Technológiai szakértőként minden hívásra azt válaszolni, hogy csak korlátoltan tudok segíteni, szintén nem felemelő. Az, hogy 15 nap múlva a táppénzem a fizetésem töredéke lesz, ijesztő (pláne komolyabb tartalékok nélkül).
A mérleg másik oldala viszont a családom! A 4 és 8 éves ördögök akik már a 3. napon berobbantják tanárnő édesanyjuk agyát, a 67 éves anyósom, és jómagam mint (jelenleg) gyógyszer és tünetmentes chrone-os. Mindezt egy háztartásban...
Most már itthon vagyok a családom mellett! Jelenleg itt a helyem! 😉

Természetesen annak ellenére, hogy elhagytam a bázist, igyekszem mindenben kisegíteni a kollégáimat. Ma is simán beesett a szokásos hívásszám, de senkit nem hajtottam el a távollét elleneére. A csapat ügyeit távolról is viszem, a műszaki sz@rok miatt meg ugyanúgy ébredhetek éjszaka (sőt)...
Ha egyszer vége ennek a nyavajának, mesélek majd a mi távmunkánk remek megoldásairól...jó móka lesz 😀
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
És közben lemerülvén a kommentek, trashcontentek és egyéb népi bölcsességek és megfejtések világába, kilépve az infobuborékomból, nem reprezentatívan arra jutottam, hogy azért nincs kijárási tilalom még, mert sokak szerint “már így is túlzás, amit Orbánék csinálnak, hogy szétbasszák a gazdaságot, mindent bezárnak, be akarják karantéba rakni a magyarokat, mint a birkákat, hogy közben a becsődöltetett cégek irányítását átvehessék az izraeliek, elveszik az emberek pénzét, direkt elköltetik velük, hogy drágább legyen a hús, nem is dolgozhatnak már sokan, bankrabszolgává teszik a magyarokat, valami nagy disznóság folyik a háttérben, direkt csinálták a vírust a kínaiak, amerikaiak, oroszok, jóhogynem még mindenkit be is zárnak a lakásába, a sok hülye nem tudja, hogy ez egy sima influenza csak fel van fúlyva (sic!) és direkt keltik a pánikot, az orvosok pökhendiek és lekezelők, mert el se akarták látni, pedig nagyon köhög, és fáj is, nem a gyógyszert fejlesztik, hanem most fognak mindenkit bechipelni oltásnak álcázva, és ez kint volt valami újság oldalán véletlenül, de már le is szedték, stb. miközben meg a nyuggerek csak mászkálnak mindenfelé és nekik van fix lóvéjuk egyedül”.
Úgy foglalnám össze, hogy úgy vélheti a kormányzat, hogy még nem vagyunk teljesen készen egy karanténra.

Szerk:
És a legjobb, hogy “nem is közlik a valós számokat, csak riogatnak ezekkel az óriási sok külföldi halottakkal, ami tuti hazugság.”
Sobri Jóska
speciel tudjuk, hogy az átlagember hülye (meg is szavazták Vityát), de nekik jogukban áll hülyének lenni. Az ország vezetőjének nem. Nem az országnak, hanem a helyzetnek kell megérnie a karanténra. Az meg megérett. És az sem jó érvelés, hogy a 2022-es választásokat tartja szem előtt, mert ha meghozza karantént az egy win-win szituáció. Jobb lesz a helyzet mint máshol, döngetheti a mellét, hogy lám ő milyen bölcs népvezér. Ha olyan lesz mint máshol, akkor ilyen volt a vírus, lám máshol is így jártak. Az egyetlen vesztes szcenario, ha rosszabb lesz mint máshol. Hogy lehet ezt elkerülni, hogy rosszabb legyen1: van egy baromi erős, jól szervezett eü infrastruktura a háttérben és ez magas számok mellett is alacsonyabb halálozást hoz (lsd Korea, Németo), a másik 2: az egyszeri esetszámokat próbálja minimalizálni (ez a karantén). Namármost Viktornak valószínű kozmetikázott adatokat mernek a talpnyalói súgni, de még ő sem lehet akkora balfasz, hogy úgy gondolja a magyar eü jobb mint az olasz vagy francia. Tehát ha ezt az oldalt nézi, tudja erre nem számíthat. Sőt ha valaki el merte neki mondani, hogy valóságban mennyire le vagyunk gatyásodva, akkor tudhatja, hogy pont ez miatt itt nagyobb esetszámok esetén az olasznál nagyobb gebaszt lesz. Ez viszont, úgy, hogy volt ideje és mégis kialakult mindenképpen az ő felelősségét jelenti majd, ennek minden politikai következményével. Tehát ott vagyunk, hogy politikai érdeke is úgy kívánja, nem csak gazdasági, egészségügyi hogy meglépje a karantént. Illetve lehet még egy szcenario: Direkt erre játszanak, hogy maga a járvány ideje rövidüljön le egy kurva gyors lefolyással, gyors magas esetszámmal és ebből adódó magas, de rövid ideig tartó halálozással. És ezt direkt hagyják. És utána hamarabb talpraállunk, viszonylag kisebb gazdasági kárral. A gond ezzel a logikával, ha csak nem fogjuk az országot hermetikusan elzárni a világtól mint Észak-Korea akkor az újrafertőződés (mint most kezdődik majd Tajvanon és Szingapurban az európaiaktól) miatt ismét elhúzódó járvány lesz. Tehát igazándiból ez sem érthető logika. És végül ami egyedüliként logikusan érthető: előregedettnek és nem fenntarthatónak gondolja a társadalmat és direkt tizedeltetné meg az időseket. Ezt viszont még őróla sem képzelem el.
Ergo semmilyen formában nem értem mi a faszért nincs karantén??!!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
És közben lemerülvén a kommentek, trashcontentek és egyéb népi bölcsességek és megfejtések világába, kilépve az infobuborékomból, nem reprezentatívan arra jutottam, hogy azért nincs kijárási tilalom még, mert sokak szerint “már így is túlzás, amit Orbánék csinálnak, hogy szétbasszák a gazdaságot, mindent bezárnak, be akarják karantéba rakni a magyarokat, mint a birkákat, hogy közben a becsődöltetett cégek irányítását átvehessék az izraeliek, elveszik az emberek pénzét, direkt elköltetik velük, hogy drágább legyen a hús, nem is dolgozhatnak már sokan, bankrabszolgává teszik a magyarokat, valami nagy disznóság folyik a háttérben, direkt csinálták a vírust a kínaiak, amerikaiak, oroszok, jóhogynem még mindenkit be is zárnak a lakásába, a sok hülye nem tudja, hogy ez egy sima influenza csak fel van fúlyva (sic!) és direkt keltik a pánikot, az orvosok pökhendiek és lekezelők, mert el se akarták látni, pedig nagyon köhög, és fáj is, nem a gyógyszert fejlesztik, hanem most fognak mindenkit bechipelni oltásnak álcázva, és ez kint volt valami újság oldalán véletlenül, de már le is szedték, stb. miközben meg a nyuggerek csak mászkálnak mindenfelé és nekik van fix lóvéjuk egyedül”.
Úgy foglalnám össze, hogy úgy vélheti a kormányzat, hogy még nem vagyunk teljesen készen egy karanténra.
Sobri Jóska
Roppant erdekes latni, ahogy egy hete probalod vedeni azt, amit nem kifejezetten lehet. Igazabol ez szerintem ugy nez ki, hogy te tizmillioszor tobbet agyalsz ezen, mint az, akinek valojaban kellene. Es tetszik vagy nem, ennek jo resze meg most is onos erdekeket takar.

Csak vicces, hogy az elmult hetben minden masodik hszed arrol szol, hogy magad is hibanak veled es nem erted, miert nincs jo ideje kijarasi tilalom, es valtogatva aztan minden 2. hszedben probalod elmagyarazni, hogy igazabol ami van, az kurva jol van csinalva.

A tippem az lenne, hogy te is karantenba vagtad magad egy ideje, es kezdesz mar kicsit megkergulni, aminek a vegeredmenye, hogy igazabol sajat magadat dontod meg ujra es ujra. Egyszer az egyik oldal a nyero, majd a masik. 🙂

Korosan meg akarod talalni a magyarazatot arra, ami tortenik, csak kozben konnyeden elofordulhat, hogy az sokkal de sokkal egyszerubb, mint amit te akarsz talalni. A penz es a sajat erdekeink. Semmi tobb.

Na mindegy. Erdekes a harcod, amit igazabol joreszt magaddal vivsz. 🙂
Stez
Én az elmúlt héten is a “mindenki maradjon otthon” mellett kardoskodtam a mikrokörnyezetemben, és most is amellett foglalok állást nyilvánvalóan.
Örülnék egy kijárási tilalomnak.
De ezzel párhuzamosan (nem ezzel szemben, ahogy állítod), igyekszem megérteni a dolgokat, hogy ha valami nem úgy történik, ahogy szerintem logikus, akkor miért nem úgy történik.
Ez ilyen régi rossz szokás, ami anyagilag kifizetődő, emberileg, mondhatni lelkileg valóban kissé frusztráló, mániás, de azért kezelhető.
Itt ott felvetek ezt-azt, jön rá reagálás, plusz infó és lehet, hogy ez segít a megoldás meglelésében. Ártani biztos nem árt. Mint amikor valakit dob a csaja, tudja a valószínűt, de azért átbeszéli barátokkal, haverokkal, ismerősökkel, és nyugodtabban alszik. Én így elemezném a szitut.
És bár kedvelem Occam borotváját, de körbejárni is szeretem a dolgokat, megismerni más nézőpontokat, szempontokat, igazságokat. Mint egy oknyomozó újságíró.
De ezzel nem terhellek, mert ez olyan távol van attól, amivel te foglalkozol, hogy csak bezavarna a munkád elvégzésében. 😉

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Baggio, ki lop és miért Ferihegyen fertőtlenítőt és egyebet?
LoveSobri
Gondolom a takarítók, de azért ez szerintem fel lett fújva, mert ilyenkor imádják az ilyen történeteket, amin lehet háborogni
r.baggio
Nálunk az 1,75-ös colás pet palackba csapolják és viszik haza a dolgozók azt a fertőtlenítőszert amit azért tettek ki,hogy a benti higéniát próbáljuk megőrizni..
JoeyPorter
Ismerosom egeszsegugyben dolgozik, allitolag WC papirt kilopjak. Megy be, rendesen tekeri le az ember a gurigarol a papirt es rakja el a taskajaba. Ha nem latja nem hiszi el.
Hendrix
ugyan, én jöttem be, letettem a kardigánom, három mondatot beszéltem a betegfelvételivel, addigra már egy mami bezsákolta, utána mentem a szobába, rakodja efele - mondom egy piros rotmanz lesz a jobb zsebébe neon öngyújtóval, ha nem akkor a magáé.....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 hvg.hu/vilag/20200318_Az_olaszorszagi_koronavirusos_aldozatok_atlageletkora_795_ev

Majd rájönnek idehaza is...ja wait, addigra késő lesz
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 464
Baggio, ki lop és miért Ferihegyen fertőtlenítőt és egyebet?
LoveSobri
Gondolom a takarítók, de azért ez szerintem fel lett fújva, mert ilyenkor imádják az ilyen történeteket, amin lehet háborogni
r.baggio
Nálunk az 1,75-ös colás pet palackba csapolják és viszik haza a dolgozók azt a fertőtlenítőszert amit azért tettek ki,hogy a benti higéniát próbáljuk megőrizni..
JoeyPorter
Ismerosom egeszsegugyben dolgozik, allitolag WC papirt kilopjak. Megy be, rendesen tekeri le az ember a gurigarol a papirt es rakja el a taskajaba. Ha nem latja nem hiszi el.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Fertőtlenítő lopás event:
A lézerszenzoros adagbeállítós buborékokból szedik ki a literes kézfertőtlenítőt - nagyságrendileg olyan 100k-s gépek, tönkrebasszák, de mivel nincs hozzá kulcsuk ezért elkezdték elhordani totemestül.

Bevásárlás event:
méghogy nincs zsé, a 40 kiló húson meg a 100l napraforgó olajon kívül az űrbe lőttek ki a hűtő és fagyasztó eladások

"Jelöljétek meg a kaputokat, mikor elküldi az Ű angyalát, hogy megösmérje az övéit, s békiben hagyja mikoron az élőhalottak hordáit lapátolja be szörnyű beleibe" Drakula 13:6

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Baggio, ki lop és miért Ferihegyen fertőtlenítőt és egyebet?
LoveSobri
Gondolom a takarítók, de azért ez szerintem fel lett fújva, mert ilyenkor imádják az ilyen történeteket, amin lehet háborogni
r.baggio
Nálunk az 1,75-ös colás pet palackba csapolják és viszik haza a dolgozók azt a fertőtlenítőszert amit azért tettek ki,hogy a benti higéniát próbáljuk megőrizni..