NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
“Tirolban élő magyar orvos vagyok. Egyértelmű a fertőzések száma alapján, hogy Mo., szerencsére, egy stádiummal hátrább áll a járvány tekintetében, mint itt mi. Oka, hogy eddig mindenki csak reagál a történtekre. Ezt kellene otthon elkerülni, mert két három nap múlva otthon is ezres nagyságrendű lesz majd a fertőzések száma. Tehát: agieren és nem reagieren!!! Most azonnal be kell vezetni azokat az intézkedéseket, amit Ausztria bevezetett. Baromság, hogy a boltok, éttermek 3 óráig nyitva lehetnek. Azonnal bezárni mindent. Kijárási tilalom bevezetése az ismert ausztriai kivételekkel.”
ozibozi
Tovabbra is csak latszatintezkedesek ezek, amiket le tudnak tomni az emberek torkan, mert ilyen kib.szott buta egy nap a magyar, es a javanak nem tunik fel, aztan elegedetten ugral, hogy vegre. Ez van.
Stez
Nem vagyok kormánypárti. De az emberek hülyeségét hova szabályozza a kormány? A lent felsorolt dologokra nem tudsz milyen törvényt hozni. Az embereknek maguktól is tudni kéne mi a helyes és mi a helytelen. A kormány legnagyobb hibája szerintem, hogy rohadt alkalmatlan emberek vezetik akció csoportokat, és nagyon gáz ahogyan kommunikálnak. Mert most megértésre és nyugalomra lenne szükség, ehelyett arroganciával kommunikál...

A kijárási tilalmon kívül mindent relatív normálisan, többi ország előtt meghozta. De az emberek hülyeségével nem lehet mit kezdeni. Az a baj, hogy a magyarok nagy része kibaszottul:
-Fegyelmezetlen
-Felelőtlen
-Ostoba
-Magukat mindenkinél okosabbnak tartó nép
(Ezért is szokták mondani, hogy a világon a legigazságosabban az emberi ész van elosztva, mindenki azt hiszi, hogy neki van a legtöbb....)

Most ha kirendelnék katonság / rendőrség utcára, hogy ne mászkáljának az emberek, olyan pánik lenne, amivel még többet ártanának.
GiantsMLBhunter
De, tudsz. Nem felig zarod be a helyeket, mert ez bohockodas, hogy 15ig nyitva, aztan pedig kiszallitas van. Ez kamu mar megint.
Es karantent bevezetsz, fogod es bunteted azt, aki kimegy. Mert bazdmeg nem a sajat testi epseged kockaztatod azzal, hogy kimesz, hanem mindenkiet, akivel utana erintkezel.
Es a repter lezarasa is puszta latszatintezkedes, ellenoriznek a repteren, aztan kozben amugy az emberek felet atengedik, mert kitalaltak, hogy amugy XY-t engedik tovabb, es megvan az aprobetus resz, hogy ki nem johet be. Az aprobetus kitetel az vegul is csak az erkezok felenek szol, mig a masik felet vigan engedik tovabb.

A panikkal meg ne rohogtess mar, naponta hozzak be ezt, meg a buntetest korulottunk szerte Europaban, es meg mindig ugy viselkedunk, mintha a magyar az valami mas lenne, es nalunk hirtelen nem lenne esely ezt megfogni, mig a mas, nagyobb helyek meg megoldjak, raadasul olyan helyek, ahol legalabb annyira fegyelmezetlenek az emberek, mint MO-n. Ugyhogy itt mar reg nem mutogathatsz arra, hogy bezzeg a nemetek, mert ok fegyelmezettek.

Megint hulyere van veve a nep, es a torkodon nyomjak le az atverest. Es igen, Magyarorszag mas, ebben igazad van. Mert a magyar olyan kibaszott kobuta, amire nincs tul sok pelda sajnos. Ebben valoban mas, sajnos naprol napra derul ki egyre inkabb.

Szoval karantent rendelnek, nem mehet ki senki. Kivetel a gerinces lenyek, a biologiai tankonyv szerinti elolenyek, illetve mindenki mas is, aki foldonkivulinek erzi magat. Kb. ennyire komoly rendeletek ezek, es kb. csak ennyire van tele kiskapukkal az osszes. Csak nyilvan a hirekben annyit latsz, hogy ilyen-olyan intezkedest hoztak, azt nem, hogy melyiknel milyen kivetelek vannak.

Ez vicc.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
És igen, nézd meg ezt az öreglányt a buszon, azonnal a rendőrnek kéne leszednie a következő megállóban, majd pedig bevinni a járványügyi szabályok megsértéséért. Csak nincs rendőr, aki leszedje a következő megállóban. Ezért fog kurva sok öreg belepusztulni ebbe.
Amadeus
halkan megjegyzem, hogy a buszvezető nyugodtan bemondhatja akár a hangosba is, hogy a mammer lesz szíves a szalagon túlra visszahúzni a belét, mert addig nem indul tovább a busz.
b verzió, kér egy full fertőtlenítést, úgyhogy mindenki leszáll.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Olaszország, adatok 3 hetes különbséggel : 2020-02-21 pénteken 19 fertőzött és nulla halott, 3 hét múlva pénteken 17 660 fertőzött és 1266 halott. Az naponta 1266:21=60 halott átlagban.

Március 13-án nálunk is 19 fertőzött volt a hivatalos adatok szerint és nulla halott.

Ugye annyira nem néztük be a dolgokat, mint a taljánok?
Vrij6
ma meg elvileg 28k - 2k

és sztem mi jóval hamarabb meghoztuk a fontos lépéseket, aztán kiderül mert ott az alap szitu sokkal jobb mint nálunk
Negritis
hány nappal kb? lusta vagyok összehasonlítani, próbálok dolgozni.

ettől félek én is. :/
Vrij6
Tegnap leírtam... | csak gondolom mindenki ignorálta, mert ilyen logikus érzéketlen dolgokat leírni, az most nem sikk. |
Spanyolok kb 12-14 nap, olaszok inkább 3 hét+, de utóbbihoz nem szerencsés mérni.

Keresd vissza, mikor kezdtek el az olaszok, spanyolok (németek, osztrákok) hasonló intézkedéseket meghozni... az olaszok biztos nem 50 fertőzöttnél.
Igor
És az is biztos, hogy nálunk nem 50 fertőzött van.

Amíg az állam részéről semmi hiteles infó nem jön kár lamentálni, hog yidőben vagyunk-e, vagy sem. Pár nap/hét és kiderül.
roberto23
Az hogy de facto 50 vagy 120 vagy 217... az teljesen mindegy. Legyen mondjuk 250, van egy 5-szörös szorzó Magyarországon.
Szernted Ausztriában nem volt ugyanez a szitu ? Jobb az orvosi ellátás, legyen ott mondjuk csak 3-szoros... király, semmivel nem vagy beljebb.

Ugyanez a szorzó minden más országban is megvolt a betegség azon szakaszában, amikor még nem voltak korlátozások, tesztek.... ezért továbbra sem értem, miért nem lehet a hivatalos számokat bázisként / összehasonlításként használni.
Igor
Azért bazmeg mert nincsenek bázisszámaink!!! Azért bazmeg mert hazudnak!!! Azért bazmeg mert a töredéke nincs meg a teszteknek mint máshol!!!! Azért bazmeg mert SEMMI védőfelszerelés nem áll rendelkezésre!!!! Azért mert egy egyetemi centrumban a kialakult lefalazások, kiépítések után 25 (25, 25, 25, 25 ) koronavírusos intenzív lélegeztetésre alkalmas ágy van össze vissza!!!!! Azért bazmeg mert az itt dolgozó eü dolgozóknak is csak ffp2 maszkjuk van és slussz, nincs ám szkafander, meg öt perces beöltözés mint az olaszoknál!!! Azért bazmeg mert a nem izolációs helyeken dolgozó eü személyzet ffp 2-es maszkja sincs!!!! Azért mert bazmeg ma elfogy a munkahelyemen a fertőtlenítőszer és nem kapunk többet!!!! Azért bazmeg mert már most a pécsi körzetek több mint felében nincs háziorvos, mert ahelyett hogy karantént hirdetne ki a fasz kormány inkább letiltotta a 65 év felettieket (mondva őket védik), persze őket védik, mert védőfelszerelés nincs így ők belehalnának, így viszont egy háziorvosra 200 feletti napi beteg orvos kontakt jut!!!!!!
Melyik Eü rendszer állt fel így a kezdetekkor??? Melyikkel akarsz bázisszám összehasonlítást végezni???? Nem 5szörös szorzót kell venni, már most több ezer fertőzött van. Semmivel nem vagyunk a február 19-i olasz helyzet előtt. Nincs itt semmi érdemi korlátozás, mert tele van minden. Persze ők is bázisszámoznak gondolom és 50 beteg na zagd son!!!
Az olasz Eü. bedölt, tiroli kolléga most mondta ott már rosszabb a helyzet mint egyes olasz térségekben. MINDENKI aki ebben dolgozik próbálja szajkózni hogy lépjük már meg a súlyos karantént, errre próbálnak könyörögve figyelmeztetni minket a kinti kollégák. Persze ők nem ennyire szofisztikált bázisszám kalkulációt végeztek, csak látják a napi több száz halottat és ők azok akik nem tudnak tenni semmit a betegek egy részéért kapacitás hiány miatt. Mostantól ezek mind meg fognak halni.
Na de tényleg befejeztem. Most már kezdem érteni miért ment be a nyuggerek tüdőszűrő beutalóért a feleségemhez!!! Meg miért volt kiadva a ma onkológiai kezelésre érkezett 86 éves prostatrákos betegem hogy a Dunántúli naplóban akart kirdetést feladni és csak ablakon át beszéltek vele. Szerintem ők a valós kiinduló bázisszámokkal kalkuláltak


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
“Tirolban élő magyar orvos vagyok. Egyértelmű a fertőzések száma alapján, hogy Mo., szerencsére, egy stádiummal hátrább áll a járvány tekintetében, mint itt mi. Oka, hogy eddig mindenki csak reagál a történtekre. Ezt kellene otthon elkerülni, mert két három nap múlva otthon is ezres nagyságrendű lesz majd a fertőzések száma. Tehát: agieren és nem reagieren!!! Most azonnal be kell vezetni azokat az intézkedéseket, amit Ausztria bevezetett. Baromság, hogy a boltok, éttermek 3 óráig nyitva lehetnek. Azonnal bezárni mindent. Kijárási tilalom bevezetése az ismert ausztriai kivételekkel.”
ozibozi
Tovabbra is csak latszatintezkedesek ezek, amiket le tudnak tomni az emberek torkan, mert ilyen kib.szott buta egy nap a magyar, es a javanak nem tunik fel, aztan elegedetten ugral, hogy vegre. Ez van.
Stez
Nem vagyok kormánypárti. De az emberek hülyeségét hova szabályozza a kormány? A lent felsorolt dologokra nem tudsz milyen törvényt hozni. Az embereknek maguktól is tudni kéne mi a helyes és mi a helytelen. A kormány legnagyobb hibája szerintem, hogy rohadt alkalmatlan emberek vezetik akció csoportokat, és nagyon gáz ahogyan kommunikálnak. Mert most megértésre és nyugalomra lenne szükség, ehelyett arroganciával kommunikál...

....

Most ha kirendelnék katonság / rendőrség utcára, hogy ne mászkáljának az emberek, olyan pánik lenne, amivel még többet ártanának.
GiantsMLBhunter
Ezt feszegettem itt pár napja. Már régen nem ötletelgetni és szabályozni kéne, hanem végrehajtani. Pont ez nem megy. Ötletelésekben kurva jók vagyunk, ahogy a mellékelt ábra mutatja, viszont nem megy a végrehajtás. Nincs elég ember, nincs elég eszköz, nincs elég kapacitás. Amit írtam: nem működik a magyar állam, mert szét lett baszva teljesen. Egyik része súlyosan alulfinanszírozott, másik részén - jellemzően a végrehajtó hatalom rendszere, értsd: minisztériumok - pedig dúl a kontraszelekció. Így pedig hiába szabályozol bármit is, nem fogod tudni végrehajtani, innentől kezdve pedig jön a jó öreg összefüggés: mi szerint nem ér semmit a szabályozás, ha nem vagy képes kikényszeríteni.

És igen, nézd meg ezt az öreglányt a buszon, azonnal a rendőrnek kéne leszednie a következő megállóban, majd pedig bevinni a járványügyi szabályok megsértéséért. Csak nincs rendőr, aki leszedje a következő megállóban. Ezért fog kurva sok öreg belepusztulni ebbe.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
“Tirolban élő magyar orvos vagyok. Egyértelmű a fertőzések száma alapján, hogy Mo., szerencsére, egy stádiummal hátrább áll a járvány tekintetében, mint itt mi. Oka, hogy eddig mindenki csak reagál a történtekre. Ezt kellene otthon elkerülni, mert két három nap múlva otthon is ezres nagyságrendű lesz majd a fertőzések száma. Tehát: agieren és nem reagieren!!! Most azonnal be kell vezetni azokat az intézkedéseket, amit Ausztria bevezetett. Baromság, hogy a boltok, éttermek 3 óráig nyitva lehetnek. Azonnal bezárni mindent. Kijárási tilalom bevezetése az ismert ausztriai kivételekkel.”
ozibozi
Tovabbra is csak latszatintezkedesek ezek, amiket le tudnak tomni az emberek torkan, mert ilyen kib.szott buta egy nap a magyar, es a javanak nem tunik fel, aztan elegedetten ugral, hogy vegre. Ez van.
Stez
Nem vagyok kormánypárti. De az emberek hülyeségét hova szabályozza a kormány? A lent felsorolt dologokra nem tudsz milyen törvényt hozni. Az embereknek maguktól is tudni kéne mi a helyes és mi a helytelen. A kormány legnagyobb hibája szerintem, hogy rohadt alkalmatlan emberek vezetik akció csoportokat, és nagyon gáz ahogyan kommunikálnak. Mert most megértésre és nyugalomra lenne szükség, ehelyett arroganciával kommunikál...

A kijárási tilalmon kívül mindent relatív normálisan, többi ország előtt meghozta. De az emberek hülyeségével nem lehet mit kezdeni. Az a baj, hogy a magyarok nagy része kibaszottul:
-Fegyelmezetlen
-Felelőtlen
-Ostoba
-Magukat mindenkinél okosabbnak tartó nép
(Ezért is szokták mondani, hogy a világon a legigazságosabban az emberi ész van elosztva, mindenki azt hiszi, hogy neki van a legtöbb....)

Most ha kirendelnék katonság / rendőrség utcára, hogy ne mászkáljának az emberek, olyan pánik lenne, amivel még többet ártanának.
GiantsMLBhunter
Na azt a rendőrök az utcán dolgot megnézném, a szegedi rfk tegnap már pangott az ürességtől, a rendőrök fele vagy nem ment be dolgozni a gyerek miatt, vagy vmi indokkal táppézre iratta magát.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 558
Csökönyös köcsög nyuggerek... Reggel a pécsi vásárcsarnok előtt kígyózott a sor. Most még kemények és szarnak a seggen ülésre.
gyeek
Könyörtelen geci dolog lesz amit mondok: ők halnak bele először.
Amadeus
Ők így szokták, na. Reggel menni szoktak a vásárcsarnokba, akkor menni fognak. Holmi láthatatlan nyavalya nem fogja visszatartani őket, mert "így szokták." S ez ellen nincs ellenérv, reménytelen minden. 60 feletti/közeli kollégáim miatt napi szinten tapasztalom, mondhatok/mondhatunk nekik bármit.
Mikey
Pont erre gondoltam:
 twitter.com/marci_pym/status/1239819697580912642?s=19
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
“Tirolban élő magyar orvos vagyok. Egyértelmű a fertőzések száma alapján, hogy Mo., szerencsére, egy stádiummal hátrább áll a járvány tekintetében, mint itt mi. Oka, hogy eddig mindenki csak reagál a történtekre. Ezt kellene otthon elkerülni, mert két három nap múlva otthon is ezres nagyságrendű lesz majd a fertőzések száma. Tehát: agieren és nem reagieren!!! Most azonnal be kell vezetni azokat az intézkedéseket, amit Ausztria bevezetett. Baromság, hogy a boltok, éttermek 3 óráig nyitva lehetnek. Azonnal bezárni mindent. Kijárási tilalom bevezetése az ismert ausztriai kivételekkel.”
ozibozi
Tovabbra is csak latszatintezkedesek ezek, amiket le tudnak tomni az emberek torkan, mert ilyen kib.szott buta egy nap a magyar, es a javanak nem tunik fel, aztan elegedetten ugral, hogy vegre. Ez van.
Stez
Nem vagyok kormánypárti. De az emberek hülyeségét hova szabályozza a kormány? A lent felsorolt dologokra nem tudsz milyen törvényt hozni. Az embereknek maguktól is tudni kéne mi a helyes és mi a helytelen. A kormány legnagyobb hibája szerintem, hogy rohadt alkalmatlan emberek vezetik akció csoportokat, és nagyon gáz ahogyan kommunikálnak. Mert most megértésre és nyugalomra lenne szükség, ehelyett arroganciával kommunikál...

A kijárási tilalmon kívül mindent relatív normálisan, többi ország előtt meghozta. De az emberek hülyeségével nem lehet mit kezdeni. Az a baj, hogy a magyarok nagy része kibaszottul:
-Fegyelmezetlen
-Felelőtlen
-Ostoba
-Magukat mindenkinél okosabbnak tartó nép
(Ezért is szokták mondani, hogy a világon a legigazságosabban az emberi ész van elosztva, mindenki azt hiszi, hogy neki van a legtöbb....)

Most ha kirendelnék katonság / rendőrség utcára, hogy ne mászkáljának az emberek, olyan pánik lenne, amivel még többet ártanának.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
unokaöcsém Kaposvár legfullosabb gimnáziumába jár. ott hétvégén létrehoztak egy saját discord szervert, minden teremnek külön szobával a szerveren.

az a megoldás, hogy órarend szerint abba a terembe kell belépni virtuálisan, ahol épp lenne órád. alapvetően listen only, de ha kérdez a tanár, akkor tudsz válaszolni 😀
shawnka
MMG?
slowmotion
Táncsics
shawnka
főnököm is odajárt, most már tudom miért ilyen okos.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
Csökönyös köcsög nyuggerek... Reggel a pécsi vásárcsarnok előtt kígyózott a sor. Most még kemények és szarnak a seggen ülésre.
gyeek
Könyörtelen geci dolog lesz amit mondok: ők halnak bele először.

Mi 4 napja vagyunk itthon, home office, holnaptól pedig max ügyelet az irodában és minden digitális térben lesz, itthonról elérve. Skype konferenciával, stb. Teljes izoláció.

Úgy fest pont azok nem kapták meg az üzenetet, akikre nézve a leghalálosabb ez a szar. Ez van, Darwin valahol fordult most egyet.
Amadeus
és a legviccesebb, hogy azzal, hogy nem rendelték el még mindig a kijárási tilalmat, azzal a saját szavazóbázisukat fogják nagyon durván ritkítani. dehát ugye felelősen gondolkodni nem boomer képesség.
shawnka
én is ezt mondtam itthon, -100. 000 potenciális fidesz szavazó lesz a vége
eaglesmcnabb
viszont egy szinttel fenntarthatóbb lesz a nyögdíjrendszer
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Csökönyös köcsög nyuggerek... Reggel a pécsi vásárcsarnok előtt kígyózott a sor. Most még kemények és szarnak a seggen ülésre.
gyeek
Könyörtelen geci dolog lesz amit mondok: ők halnak bele először.

Mi 4 napja vagyunk itthon, home office, holnaptól pedig max ügyelet az irodában és minden digitális térben lesz, itthonról elérve. Skype konferenciával, stb. Teljes izoláció.

Úgy fest pont azok nem kapták meg az üzenetet, akikre nézve a leghalálosabb ez a szar. Ez van, Darwin valahol fordult most egyet.
Amadeus
és a legviccesebb, hogy azzal, hogy nem rendelték el még mindig a kijárási tilalmat, azzal a saját szavazóbázisukat fogják nagyon durván ritkítani. dehát ugye felelősen gondolkodni nem boomer képesség.
shawnka
én is ezt mondtam itthon, -100. 000 potenciális fidesz szavazó lesz a vége

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Csökönyös köcsög nyuggerek... Reggel a pécsi vásárcsarnok előtt kígyózott a sor. Most még kemények és szarnak a seggen ülésre.
gyeek
Könyörtelen geci dolog lesz amit mondok: ők halnak bele először.

Mi 4 napja vagyunk itthon, home office, holnaptól pedig max ügyelet az irodában és minden digitális térben lesz, itthonról elérve. Skype konferenciával, stb. Teljes izoláció.

Úgy fest pont azok nem kapták meg az üzenetet, akikre nézve a leghalálosabb ez a szar. Ez van, Darwin valahol fordult most egyet.
Amadeus
és a legviccesebb, hogy azzal, hogy nem rendelték el még mindig a kijárási tilalmat, azzal a saját szavazóbázisukat fogják nagyon durván ritkítani. dehát ugye felelősen gondolkodni nem boomer képesség.
shawnka
Viccesnek nem mondanám, inkább könyörtelenül cinikus és ironikus ez a gondviselés/isten/télapó/tetszőleges valaki akiben, vagy amiben hiszel részéről.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 558
Csökönyös köcsög nyuggerek... Reggel a pécsi vásárcsarnok előtt kígyózott a sor. Most még kemények és szarnak a seggen ülésre.
gyeek
Könyörtelen geci dolog lesz amit mondok: ők halnak bele először.
Amadeus
Ők így szokták, na. Reggel menni szoktak a vásárcsarnokba, akkor menni fognak. Holmi láthatatlan nyavalya nem fogja visszatartani őket, mert "így szokták." S ez ellen nincs ellenérv, reménytelen minden. 60 feletti/közeli kollégáim miatt napi szinten tapasztalom, mondhatok/mondhatunk nekik bármit.
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Csökönyös köcsög nyuggerek... Reggel a pécsi vásárcsarnok előtt kígyózott a sor. Most még kemények és szarnak a seggen ülésre.
gyeek
Könyörtelen geci dolog lesz amit mondok: ők halnak bele először.

Mi 4 napja vagyunk itthon, home office, holnaptól pedig max ügyelet az irodában és minden digitális térben lesz, itthonról elérve. Skype konferenciával, stb. Teljes izoláció.

Úgy fest pont azok nem kapták meg az üzenetet, akikre nézve a leghalálosabb ez a szar. Ez van, Darwin valahol fordult most egyet.
Amadeus
és a legviccesebb, hogy azzal, hogy nem rendelték el még mindig a kijárási tilalmat, azzal a saját szavazóbázisukat fogják nagyon durván ritkítani. dehát ugye felelősen gondolkodni nem boomer képesség.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
Csökönyös köcsög nyuggerek... Reggel a pécsi vásárcsarnok előtt kígyózott a sor. Most még kemények és szarnak a seggen ülésre.
gyeek
most láttam én is egy Sz.P. nevű user fényképét, kemény😊
NB2
tegyétek már be a képet ide is pls
shawnka
Nem fb, hirtelen ez ment
 www.bama.hu/wp-content/uploads/2020/03/+otf/922w/LOFI6138-scaled.jpg

 szabadpecs.hu/wp-content/uploads/2020/03/89924299_2542189235993518_8322449230010515456_n.jpg
NB2
akartam mondani, hogy egyszer nézi be a kanyart a négyesbusz, de aztán rájöttem, hogy egy sarokkal lejjebb kanyarodik...
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Csökönyös köcsög nyuggerek... Reggel a pécsi vásárcsarnok előtt kígyózott a sor. Most még kemények és szarnak a seggen ülésre.
gyeek
Könyörtelen geci dolog lesz amit mondok: ők halnak bele először.

Mi 4 napja vagyunk itthon, home office, holnaptól pedig max ügyelet az irodában és minden digitális térben lesz, itthonról elérve. Skype konferenciával, stb. Teljes izoláció.

Úgy fest pont azok nem kapták meg az üzenetet, akikre nézve a leghalálosabb ez a szar. Ez van, Darwin valahol fordult most egyet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 138 — Stromfeld Aurél fan
Azért nem biztos hogy sokat ér ez az ellenőrzés nélküli korlátozás, mert azok az éttermek amik kiszállítást végeznek be fogják engedni a törzs endégeket egy pár kanyarra, mert csak. A kis sarki kocsmába, ahol az átlagéletkor 60+ már tegnap kifundálták, hogy vesznek egy nagy függönyt meg egy leltározás táblát és ők a ‘törzsvendégek’ nyolcig így lazán kihúzzák. A főnök hogy az idegeneknek ne tűnjön fel még hoz pár hamutartót is, hogy ne mászkáljanak ki az utcára a dohányosok.
Szóval az ilyen látszatintézkedések nem biztos hogy célt fognak érni.
ozibozi
Ne a vendéglátós miatt aggódj, mert azok még stratégiában gondolkodnak. A trottyos gyökér nyuggerek akik inkább unalomból és megszokásból mint létszükségből mennek a vásába'le, na azoknak kellene ellenőrzés.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Olaszország, adatok 3 hetes különbséggel : 2020-02-21 pénteken 19 fertőzött és nulla halott, 3 hét múlva pénteken 17 660 fertőzött és 1266 halott. Az naponta 1266:21=60 halott átlagban.

Március 13-án nálunk is 19 fertőzött volt a hivatalos adatok szerint és nulla halott.

Ugye annyira nem néztük be a dolgokat, mint a taljánok?
Vrij6
ma meg elvileg 28k - 2k

és sztem mi jóval hamarabb meghoztuk a fontos lépéseket, aztán kiderül mert ott az alap szitu sokkal jobb mint nálunk
Negritis
hány nappal kb? lusta vagyok összehasonlítani, próbálok dolgozni.

ettől félek én is. :/
Vrij6
Tegnap leírtam... | csak gondolom mindenki ignorálta, mert ilyen logikus érzéketlen dolgokat leírni, az most nem sikk. |
Spanyolok kb 12-14 nap, olaszok inkább 3 hét+, de utóbbihoz nem szerencsés mérni.

Keresd vissza, mikor kezdtek el az olaszok, spanyolok (németek, osztrákok) hasonló intézkedéseket meghozni... az olaszok biztos nem 50 fertőzöttnél.
Igor
És az is biztos, hogy nálunk nem 50 fertőzött van.

Amíg az állam részéről semmi hiteles infó nem jön kár lamentálni, hog yidőben vagyunk-e, vagy sem. Pár nap/hét és kiderül.
roberto23
Az hogy de facto 50 vagy 120 vagy 217... az teljesen mindegy. Legyen mondjuk 250, van egy 5-szörös szorzó Magyarországon.
Szernted Ausztriában nem volt ugyanez a szitu? Jobb az orvosi ellátás, legyen ott mondjuk csak 3-szoros... király, semmivel nem vagy beljebb.

Ugyanez a szorzó minden más országban is megvolt a betegség azon szakaszában, amikor még nem voltak korlátozások, tesztek.... ezért továbbra sem értem, miért nem lehet a hivatalos számokat bázisként / összehasonlításként használni.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Csökönyös köcsög nyuggerek... Reggel a pécsi vásárcsarnok előtt kígyózott a sor. Most még kemények és szarnak a seggen ülésre.
gyeek
most láttam én is egy Sz.P. nevű user fényképét, kemény😊
NB2
tegyétek már be a képet ide is pls
shawnka
Nem fb, hirtelen ez ment
 www.bama.hu/wp-content/uploads/2020/03/+otf/922w/LOFI6138-scaled.jpg

 szabadpecs.hu/wp-content/uploads/2020/03/89924299_2542189235993518_8322449230010515456_n.jpg
NB2
ezután a két kép után, nem látom, hogy ne követnénk az olasz-spanyol tendenciát sok halálesettel. 😕
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 729
Anyám bement az Auchanbe, elfogyott a domestos meg a fertőtlenítő, de ki is jött azonnal, azt mondja háborús állapotok vannak és kígyózó sorok...
Mi a szar, nem hiszen el hogy egy nap alatt nem tudsz megvenni magadnak 2-3 hétre (vagy akár többre) elegendő kaját... lefogadom áll olyan is sorba, aki tegnap két kocsit tolt maga előtt.
Azért ez gáz.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 516 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/gazdasag/2020/03/17/16_ezer_munkanelkuli_segelykerelem_ausztriaban_egy_nap_alatt/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Csökönyös köcsög nyuggerek... Reggel a pécsi vásárcsarnok előtt kígyózott a sor. Most még kemények és szarnak a seggen ülésre.
gyeek
most láttam én is egy Sz.P. nevű user fényképét, kemény😊
NB2
tegyétek már be a képet ide is pls
shawnka
Nem fb, hirtelen ez ment
 www.bama.hu/wp-content/uploads/2020/03/+otf/922w/LOFI6138-scaled.jpg



Szerkesztette: NB2
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Olaszország, adatok 3 hetes különbséggel : 2020-02-21 pénteken 19 fertőzött és nulla halott, 3 hét múlva pénteken 17 660 fertőzött és 1266 halott. Az naponta 1266:21=60 halott átlagban.

Március 13-án nálunk is 19 fertőzött volt a hivatalos adatok szerint és nulla halott.

Ugye annyira nem néztük be a dolgokat, mint a taljánok?
Vrij6
ma meg elvileg 28k - 2k

és sztem mi jóval hamarabb meghoztuk a fontos lépéseket, aztán kiderül mert ott az alap szitu sokkal jobb mint nálunk
Negritis
hány nappal kb? lusta vagyok összehasonlítani, próbálok dolgozni.

ettől félek én is. :/
Vrij6
Tegnap leírtam... | csak gondolom mindenki ignorálta, mert ilyen logikus érzéketlen dolgokat leírni, az most nem sikk. |
Spanyolok kb 12-14 nap, olaszok inkább 3 hét+, de utóbbihoz nem szerencsés mérni.

Keresd vissza, mikor kezdtek el az olaszok, spanyolok (németek, osztrákok) hasonló intézkedéseket meghozni... az olaszok biztos nem 50 fertőzöttnél.
Igor
Nem tudtam minden hsz-t elolvasni sajna, de köszi, már megvan. 😉

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 031 — #officialBoliever
Olaszország, adatok 3 hetes különbséggel : 2020-02-21 pénteken 19 fertőzött és nulla halott, 3 hét múlva pénteken 17 660 fertőzött és 1266 halott. Az naponta 1266:21=60 halott átlagban.

Március 13-án nálunk is 19 fertőzött volt a hivatalos adatok szerint és nulla halott.

Ugye annyira nem néztük be a dolgokat, mint a taljánok?
Vrij6
ma meg elvileg 28k - 2k

és sztem mi jóval hamarabb meghoztuk a fontos lépéseket, aztán kiderül mert ott az alap szitu sokkal jobb mint nálunk
Negritis
hány nappal kb? lusta vagyok összehasonlítani, próbálok dolgozni.

ettől félek én is. :/
Vrij6
Tegnap leírtam... | csak gondolom mindenki ignorálta, mert ilyen logikus érzéketlen dolgokat leírni, az most nem sikk. |
Spanyolok kb 12-14 nap, olaszok inkább 3 hét+, de utóbbihoz nem szerencsés mérni.

Keresd vissza, mikor kezdtek el az olaszok, spanyolok (németek, osztrákok) hasonló intézkedéseket meghozni... az olaszok biztos nem 50 fertőzöttnél.
Igor
És az is biztos, hogy nálunk nem 50 fertőzött van.

Amíg az állam részéről semmi hiteles infó nem jön kár lamentálni, hog yidőben vagyunk-e, vagy sem. Pár nap/hét és kiderül.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #OregonDucks #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Olaszország, adatok 3 hetes különbséggel : 2020-02-21 pénteken 19 fertőzött és nulla halott, 3 hét múlva pénteken 17 660 fertőzött és 1266 halott. Az naponta 1266:21=60 halott átlagban.

Március 13-án nálunk is 19 fertőzött volt a hivatalos adatok szerint és nulla halott.

Ugye annyira nem néztük be a dolgokat, mint a taljánok?
Vrij6
ma meg elvileg 28k - 2k

és sztem mi jóval hamarabb meghoztuk a fontos lépéseket, aztán kiderül mert ott az alap szitu sokkal jobb mint nálunk
Negritis
hány nappal kb? lusta vagyok összehasonlítani, próbálok dolgozni.

ettől félek én is. :/
Vrij6
Tegnap leírtam... | csak gondolom mindenki ignorálta, mert ilyen logikus érzéketlen dolgokat leírni, az most nem sikk. |
Spanyolok kb 12-14 nap, olaszok inkább 3 hét+, de utóbbihoz nem szerencsés mérni.

Keresd vissza, mikor kezdtek el az olaszok, spanyolok (németek, osztrákok) hasonló intézkedéseket meghozni... az olaszok biztos nem 50 fertőzöttnél.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 559
Azért nem biztos hogy sokat ér ez az ellenőrzés nélküli korlátozás, mert azok az éttermek amik kiszállítást végeznek be fogják engedni a törzs endégeket egy pár kanyarra, mert csak. A kis sarki kocsmába, ahol az átlagéletkor 60+ már tegnap kifundálták, hogy vesznek egy nagy függönyt meg egy leltározás táblát és ők a ‘törzsvendégek’ nyolcig így lazán kihúzzák. A főnök hogy az idegeneknek ne tűnjön fel még hoz pár hamutartót is, hogy ne mászkáljanak ki az utcára a dohányosok.
Szóval az ilyen látszatintézkedések nem biztos hogy célt fognak érni.