Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 002
XVIII.kerületben meghalt az első koronás..polgesz jelentette be facebookon.

ja látom már Amadeus linkelte..

Szerkesztette: topin
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Persze lemondtuk a családi banzajt / edzéseket / esküvőt.
Nyilván tuloztam, de azért egyre reálisabb hogy 2 héten belül itt elszabadul sok minden.
Egyébként ilyen esetben mit kell tenni doki?
“Felmerült, hogy barátnőm kolléganőjének a férjének magas láza, faj a légzés és köhög.
Most a protokoll, hogy nyilván ő háziorvos hív és kivizsgáltatja magát.
Mivel barátnőm egy légtérben van a kollégájával 10 fos terem ( értsd egymással szemben dolgoznak ), gondolom a fertőzésveszély fennáll.
Ilyenkor azon kívül, hogy itthon maradunk, nekünk kellene valamit csinálni vagy jelezni valaki fele ? Vagy itt megvárjuk amíg őt tesztelik?”
Toca
Semmit nem kell tennetek. A kolléganőnek kellett volna otthon maradnia leginkább. Ti maradjatok otthon. Ha fertőzött is lennél, amíg nincs láz, ne adj isten légzési panasz semmilyen ellátást nem tudsz kapni. Addig teljesen felesleg bárhova bemenni, bárkit hívni (lsd korábbi svédeket érintő posztomat)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
 hvg.hu/itthon/20200315_koronavirus_meghalt_halal

"Úgy tudjuk, hogy egy 75 éves emberről van szó, aki tüdőgyulladásban halt meg, de koronavírust is megállapítottak nála. Ez a beteg eddig nem szerepelt a hírekben."

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
 index.hu/belfold/2020/03/15/youtube-vloger_budapest_lezar_rendorseg/
Beki
"A 30 éves férfi középiskolát végzett, egy budapesti hotelben biztonsági őrként dolgozik, írja közleményében a BM. A rendőrök házkutatást tartottak nála, és számítástechnikai eszközök mellett 5,64 gramm kábítószer-gyanús növényi származékokat foglaltak le."

innen lehet tudni, hogy nem kamuhírt terjesztett. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 174 — Vikings fan
Én meg ha még elolvasok két diverdoc beírást már nem merek majd kimenni 😊
Toca
Próbáld csak kerülni, illetve csökkenteni az ember-ember kontaktust. Csak ennyi. Nem pánik kell, csak értelmes, odafigyelő magatartás. Ha a kormány fasz (francia választások, zsúfolt repülőterek stb), egyénként kell felelősségteljesen működni.
diverdoc
Persze lemondtuk a családi banzajt / edzéseket / esküvőt.
Nyilván tuloztam, de azért egyre reálisabb hogy 2 héten belül itt elszabadul sok minden.
Egyébként ilyen esetben mit kell tenni doki?
“Felmerült, hogy barátnőm kolléganőjének a férjének magas láza, faj a légzés és köhög.
Most a protokoll, hogy nyilván ő háziorvos hív és kivizsgáltatja magát.
Mivel barátnőm egy légtérben van a kollégájával 10 fos terem ( értsd egymással szemben dolgoznak ), gondolom a fertőzésveszély fennáll.
Ilyenkor azon kívül, hogy itthon maradunk, nekünk kellene valamit csinálni vagy jelezni valaki fele ? Vagy itt megvárjuk amíg őt tesztelik?”

Szerkesztette: Toca
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szegeden Botka megkért minden vállalkozót aki nem élelmiszerbolt és patika, hogy zárjon be.

több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 002
Szondi Izabella sarok mentő védőfelszerelésben intézkedik egy fotó alapján
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Én meg ha még elolvasok két diverdoc beírást már nem merek majd kimenni 😊
Toca
Próbáld csak kerülni, illetve csökkenteni az ember-ember kontaktust. Csak ennyi. Nem pánik kell, csak értelmes, odafigyelő magatartás. Ha a kormány fasz (francia választások, zsúfolt repülőterek stb), egyénként kell felelősségteljesen működni.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Miklobi Közöny 3. rész

valszeg a tesztek egy része álnegatív leletet ád, úgy néz ki jobban meg kell tunkolni azt a garatváladékot, a Lancet wuhani esettanulmányai szerint köpetingerléssel hozható föl a jó minta

most kéne nekültetni kétraklap adatfeldolgozót, ha lenne TB, s gyorsanfrissen kiszűrni a táppénz jelentésekből két hónapra vissza az elhúzódó légúti fertőzéseket, hogy meglegyenek a gócok

mit keresünk, hosszú, értsd héten túli, lázas állapotok, folyamatos köhögés, nehézlégzés - és itten tök fölösleges, hogy teszteltek, vagy nem

Kérdés, ha nem vagy fokozott expozíciónak kitéve, mi a jobb, ha az idős szülő nagyszülő a lekarantenozott családdal van, vagy leszeparálva egyedül? Nos mink az egyest választottuk, mer mi van, ha egyedül is sikerül beszereznie, majd magányosan vergődik erzsébetcityben a harmadikon? Nyet, itt rajt vannak a szemek.
sutianap
Szóval tulházzunk nagyokat, aztán kiderül hogy mifasz 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 174 — Vikings fan
Ezek mennek USA-ban





Hendrix
Nyugi nálunk is ez megy csak nem teszik ki twitterre.
Ez a francia választások is kibaszott szánalmas.
Én meg ha még elolvasok két diverdoc beírást már nem merek majd kimenni 😊
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 462
Ezek mennek USA-ban





I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 index.hu/belfold/2020/03/15/youtube-vloger_budapest_lezar_rendorseg/
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mindeközben CR a hoteljeit átalakíttatja kórházzá:  rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2020/03/15/koronavirus-cristiano-ronaldo-hotel/?fbclid=IwAR2fGYjYq2qllAg4l9OwU6cVb_GQN3igjRX9GvxH3Spk4P3GZo-9RRlV6QQ
empty taxi
Amúgy ez kamu hír.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 727
A déli önkormányzati választási részvétel Franciaországban 18,38%. 2014-ben 23,17% volt.

Mindeközben CR a hoteljeit átalakíttatja kórházzá:  rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2020/03/15/koronavirus-cristiano-ronaldo-hotel/?fbclid=IwAR2fGYjYq2qllAg4l9OwU6cVb_GQN3igjRX9GvxH3Spk4P3GZo-9RRlV6QQ
empty taxi
Messi who, bakker?!
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Miklobi Közöny 3. rész

valszeg a tesztek egy része álnegatív leletet ád, úgy néz ki jobban meg kell tunkolni azt a garatváladékot, a Lancet wuhani esettanulmányai szerint köpetingerléssel hozható föl a jó minta

most kéne nekültetni kétraklap adatfeldolgozót, ha lenne TB, s gyorsanfrissen kiszűrni a táppénz jelentésekből két hónapra vissza az elhúzódó légúti fertőzéseket, hogy meglegyenek a gócok

mit keresünk, hosszú, értsd héten túli, lázas állapotok, folyamatos köhögés, nehézlégzés - és itten tök fölösleges, hogy teszteltek, vagy nem

Kérdés, ha nem vagy fokozott expozíciónak kitéve, mi a jobb, ha az idős szülő nagyszülő a lekarantenozott családdal van, vagy leszeparálva egyedül? Nos mink az egyest választottuk, mer mi van, ha egyedül is sikerül beszereznie, majd magányosan vergődik erzsébetcityben a harmadikon? Nyet, itt rajt vannak a szemek.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
A déli önkormányzati választási részvétel Franciaországban 18,38%. 2014-ben 23,17% volt.

Mindeközben CR a hoteljeit átalakíttatja kórházzá:  rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2020/03/15/koronavirus-cristiano-ronaldo-hotel/?fbclid=IwAR2fGYjYq2qllAg4l9OwU6cVb_GQN3igjRX9GvxH3Spk4P3GZo-9RRlV6QQ

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
YoungZeeZee 8 398
Hazudik itt a világon mindenki a számokról...
Matthew99
A svédek ezt is hamar megoldották.
Mikey
Egy SBO-s kollégám posztja amit itt láthattok, miért van igaza a svédeknek

Svédországban mától nem szűrnek koronavírusra bárkit, akinél felmerül a fertőzés gyanúja. Ebből az is következik, hogy innentől majd nem lehet tudni, pontosan hányan is fertőződtek meg. A hír hallatán persze sokan felháborodtak. Jöjjön néhány reakció és az eredeti poszt szerzőjének reakciói: 1. TI MEGŐRÜLTETEK! FUTÓTŰZKÉNT FOG TERJEDNI A VÍRUS! Már most úgy terjed. Pont emiatt hozták ezt a határozatot. 2. HONNAN FOGOM ÍGY TUDNI, HOGY KORONA VAGY SZIMPLÁN MEGFÁZTAM? Rizikócsoportba tartozol? Ha nem, akkor számít valamit? Nagy valószínűséggel teljesen meggyógyulsz. 3. OKÉ, DE MÉGISCSAK JÓ LENNE TUDNI, HOGY KORONÁM VAN ÉS AKKOR KOCKÁZTATOM, HOGY MÁSOKAT IS MEGFERTŐZÖK. Ha (akár enyhe) tüneteid vannak, a hivatalos szervek ajánlását követve otthon maradsz és akkor nem veszélyeztetsz másokat sem (a kiváltó kórokozótól függetlenül). 4. KÖHÖGÖK ÉS A 1177 (Svédországban ezt a számot hívod első körben, ha igénybe szeretnéd venni az egészségügyet) FOGLALT!! Rizikócsoportba tartozol? Ha nem, miért hívod őket szimpla köhögés panasszal? Ezzel a rizikócsoportba tartozó betegek hívását akadályozod. 5. MI A FRANCRÓL POFÁZTOK? LEHET, HOGY KORONAVÍRUSOM VAN! Ld. 2. válasz. 6. TUDNI AKAROM, HÁNYAN FERTŐZŐDTEK MEG ÉS AKKOR TUDNI FOGOM, KIMEHETEK-E. Oké, csakhogy pontosan nem lehet tudni. A határozathozatal előtt sem lehetett tudni amúgy. Kövesd a hivatalos szervek ajánlását, csökkentsd a fertőződés lehetőségét. 7. KÖVETELEM, HOGY MINDENKIT SZŰRJENEK, AKI TÜNETEKET PRODUKÁL! Jelenleg sok ezren küzdenek egyszerű megfázással, sok ezren influenzával és sok ezren koronavírus fertőzéssel. Az összes eset milliós nagyságrendet tesz ki, annyi teszt nem is áll rendelkezésre. Komolyan úgy gondolod, hogy olyan betegeket is kell tesztelni, akiknek fáj a torkuk és köhögnek, nem pedig csak a veszélyeztetetteket, akiknek lehet, hogy a korai diagnózis életmentő lesz? 8. NEM TUDOM, HOGY A RIZIKÓCSOPORTBA TARTOZOM-E, LEHET, HOGY IGEN, CSAK NEM TUDOK RÓLA. Ha bizonytalan vagy, inkább vonulj karanténba (otthon) és kövesd a hivatalos szervek ajánlását. 9. TESZTET AKAROK, MERT AKKOR BIZTOSAN TUDOM, HOGY NEM TALÁLKOZHATOK NAGYIVAL. EZT NEM FOGJA MÁS ELDÖNTENI CSAK AZÉRT, MERT KAPAR A TORKOM. Ha félted a nagyid és tüneted van, inkább nem találkozz most vele. Ha úgy döntesz, mégis, az a te felelősséged, nem az egészségügyé. 10. HONNAN TUDOM, MIK A TÜNETEK ÉS MIRE FIGYELJEK, HA KÉPTELENSÉG BEJUTNI AKÁR AZ ALAPELLÁTÁSBA? Internet. Minden kérdésedre lehet választ találni. Miért terheled az egészségügyet feleslegesen olyan kérdésekkel, amelyekre magad is meg tudod találni a választ? 11. NÉGY NAPJA KÖHÖGÖK ÉS LÁZAS VAGYOK, MÉGIS AZT MONDTÁK, VÁRJUNK MÉG! SZÖRNYŰ FELELŐTLENSÉG!! Az ellátásban prioritálnak és a legsúlyosabb esetek elsőbbséget élveznek, hogy erre a későbbiekben is lehetőség legyen. Ez minden, csak nem felelőtlenség. 12. EZEKET CSAK AZÉRT MONDOD, MERT A FIA IS VESZÉLYEZTETETT. Egészségügyben dolgozom és a triage életeket ment. De amúgy meg igen, aggódom a saját gyerekem miatt is, te nem tennéd? Ennyit mára, higgadj le, viselkedj felelősségteljesen és moss kezet!”
diverdoc
Vhol ez a helyes nem?
A meresekkel kapcsolatban kb riogatas van.
Sajnos meghaltak koronasok, de honnan tudni h koronas volt az osszes?az osszes halottat leteszteltek?igy h vkin alig vkin erosebben jon ki, nem lehet szimulalni semmit, konkret szamok ugy sem jonnek ki.Nehez merni.Nem veszem felvallrol de keves az info es nem azert mert kussolnak a vilagban.
Rosszul latom?
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 727
Na, jött az infó, bezárjuk az irodát, home office jön.
LoveSobri
diverdoc írását olvasva (végülis csak egyszer fostam utána a gyomoridegtől) home office lesz itt két héten belül mindenkinek.
Bazzani
2 hét múlva már késő lesz
NB2
Én nem azt mondtam mikor kéne hanem, hogy mikor lesz.
Bazzani
Francokat. Viktor szerint minden rendben, mindjárt kész a Magyar Nemzeti Konzultációs Vírusellenes vakcina, 1 hónap múlva túl leszünk rajta...
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Na, jött az infó, bezárjuk az irodát, home office jön.
LoveSobri
diverdoc írását olvasva (végülis csak egyszer fostam utána a gyomoridegtől) home office lesz itt két héten belül mindenkinek.
Bazzani
2 hét múlva már késő lesz
NB2
(már most késő)
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
A kormány a rendkívüli tartalékból 4,56 milliárd forintot utalt az Operaház fejlesztésére, 2,77 milliárdot pedig az egyházi örökség védelmére - 444


a kurva anyjukat.
Amadeus
Lekapcsolhatnák a Stadion fényeit is, úgy sem lesz ott esemény, pláne éjszaka, ha már annak a költsége is milliárdos léptékű
topin
dehogynem lesz. csak legfeljebb nem arra használják majd, amire tervezték.
de a 100x60 méter alá sok mindent (mindenkit) el lehet temetni.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na, jött az infó, bezárjuk az irodát, home office jön.
LoveSobri
diverdoc írását olvasva (végülis csak egyszer fostam utána a gyomoridegtől) home office lesz itt két héten belül mindenkinek.
Bazzani
2 hét múlva már késő lesz
NB2
Én nem azt mondtam mikor kéne hanem, hogy mikor lesz.

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Schobert Norbi most tuti agyfaszt kapott, elfogyott az osszes liszt es cukor a tescoban 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Na, jött az infó, bezárjuk az irodát, home office jön.
LoveSobri
diverdoc írását olvasva (végülis csak egyszer fostam utána a gyomoridegtől) home office lesz itt két héten belül mindenkinek.
Bazzani
2 hét múlva már késő lesz
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na, jött az infó, bezárjuk az irodát, home office jön.
LoveSobri
diverdoc írását olvasva (végülis csak egyszer fostam utána a gyomoridegtől) home office lesz itt két héten belül mindenkinek.

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 727
Na, jött az infó, bezárjuk az irodát, home office jön.