NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290


Ha szarul ágyaztam volna be:  prnt.sc/rgpbrh

Ma még nem igen frissült az adatbázis, de feltehetőleg ma/holnap a Kínán kívüli fertőzöttek száma megelőzi a Kína területen lévőéket.

Az ázsai adatokat nem igen tudom hová tenni, van pro és kontra rendesen.
+Fiatalabb társadalom
+Felkészültség
+Tapasztalat
+Fegyelem
+Jobb kórházak
+Több pénz

VS
-Szétkamuzzák az adatokat
-Hirtelen eszméletlen módon megállt az új esetek száma ott
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Miért olyan nehéz az osztrák példát követni...
LoveSobri
Csak szolok ott sem zartak le a reptereket ! A keddi nappal tiltották meg jo néhány országnak.
Erre különben tud vakaki logikus választ adni hogy az Osztrakok miert nem zárták a légteret a személyforgalom elől?
Rózsa Sándor (betyár)
Minek zárnák le? Mindig vannak olyanok, akiknek fontos utazniuk. Csak korlátozni és ellenőrizni kell a forgalmat, nem lezárni.

Szerkesztette: ender1112
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Miért olyan nehéz az osztrák példát követni...
LoveSobri
Csak szolok ott sem zartak le a reptereket ! A keddi nappal tiltották meg jo néhány országnak.
Erre különben tud vakaki logikus választ adni hogy az Osztrakok miert nem zárták a légteret a személyforgalom elől?
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 002
Nem a kiralyi tevere gondoltam, az nyilvan tereles es propaganda..ami undorito ebben a helyzetben (foleg)
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az orvosok felkészültek, eszközök megvannak, tájékoztatók kiküldve.
Én megnyugodtam.

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Kivancsi vagyok mikor kerul a hirekbe, hogy a fel Honved korhaz elesett, mert nem jol azonositottak egy beteget.
Kenny
Az Uzsokiból 5 intenzíves orvos került karanténba még tegnap, arról semmi hír nem jött ki, erről se fog.
empty taxi
En nem akarom elhinni, hogy 2020ban errol nincs tajekoztatas valamilyen formaban..
topin
Hogyne lenne, most olvastad egy fórumon
Diktatúrákban, illiberális demokráciákban a valóság apró szeletei így juthatnak csak el hozzád

Brutális ez a kognitív disszonancia, amiben élünk, tényleg azt kell "várni", hogy olyan helyzet alakuljon ki, amit már képtelenség elhallgatni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Kivancsi vagyok mikor kerul a hirekbe, hogy a fel Honved korhaz elesett, mert nem jol azonositottak egy beteget.
Kenny
Az Uzsokiból 5 intenzíves orvos került karanténba még tegnap, arról semmi hír nem jött ki, erről se fog.
empty taxi
En nem akarom elhinni, hogy 2020ban errol nincs tajekoztatas valamilyen formaban..
topin
megszavazták maguknak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Egy "szakértőt" kérdeznek az ellenzék felelőtlenségéről?!
Ez komoly bazmeg...hová süllyed még a királyi TV
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kivancsi vagyok mikor kerul a hirekbe, hogy a fel Honved korhaz elesett, mert nem jol azonositottak egy beteget.
Kenny
Az Uzsokiból 5 intenzíves orvos került karanténba még tegnap, arról semmi hír nem jött ki, erről se fog.
empty taxi
En nem akarom elhinni, hogy 2020ban errol nincs tajekoztatas valamilyen formaban..
topin
Ellenben megtudhatod, hogy az ellenzék pánikot kelt és nincs szakértői hátterük.

több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 002
Kivancsi vagyok mikor kerul a hirekbe, hogy a fel Honved korhaz elesett, mert nem jol azonositottak egy beteget.
Kenny
Az Uzsokiból 5 intenzíves orvos került karanténba még tegnap, arról semmi hír nem jött ki, erről se fog.
empty taxi
En nem akarom elhinni, hogy 2020ban errol nincs tajekoztatas valamilyen formaban..
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Miért olyan nehéz az osztrák példát követni...
LoveSobri
szeretnéd hogy itt is 800 beteg legyen?
Negritis
hát ha csak 800 betegről van szó, akkor legyen. de már most több van valszeg...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Kivancsi vagyok mikor kerul a hirekbe, hogy a fel Honved korhaz elesett, mert nem jol azonositottak egy beteget.
Kenny
Az Uzsokiból 5 intenzíves orvos került karanténba még tegnap, arról semmi hír nem jött ki, erről se fog.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 923 — balazs.t85@gmail.com
Ez alapján már értem mit csinálnak máshogy Dél Koreában. Mennyit számít hogy ők felkészültek, itt jön be amit Sobri írt, mi itt Európában nagyon el vagyunk kényelmesedve.

 www.youtube.com/watch?v=nYJpG6yzT0Q
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 727
Miért olyan nehéz az osztrák példát követni...
LoveSobri
szeretnéd hogy itt is 800 beteg legyen?
Negritis
Tudod jol mire értem, legalább most ne csináld.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
Lassan úgy érzem itt az ideje csöcsökkel feldobni a közhangulatot 😊
warr_b
Jöhet segg is. Persze női, még mielőtt valaki lecsapja a magas labdát.
Cowboykarcsi90

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 155 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Lassan úgy érzem itt az ideje csöcsökkel feldobni a közhangulatot 😊
warr_b
Jöhet segg is. Persze női, még mielőtt valaki lecsapja a magas labdát.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Lassan úgy érzem itt az ideje csöcsökkel feldobni a közhangulatot 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
Miért olyan nehéz az osztrák példát követni...
LoveSobri
szeretnéd hogy itt is 800 beteg legyen?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 727
Miért olyan nehéz az osztrák példát követni...
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A PTE eddig is picit előtte volt saját hatáskörben az intézkedéseknek, egy nappal az országos előtt bejelentettük az un. elektív műtétek elhagyását.
Mától új szint van, csak és kizárólag akut, azonnali életveszélyben lévő embereket operálhatunk, onkológiai eseteket sem. Ilyen még sosem volt.
diverdoc
tik könnyen vagytok, tik adtátok Jakabot a villámizébe, úgy könnyű nyilatkozhatni, ha tutti a hátszél
sutianap
Nem tudom mit értesz a könnyen vagytok és hátszél alatt, és most nem is kívánom az újmagyarodat bogozgatni. Jakab Feri legalább szakember, a mi virológiai laborunk talán a legjobb az országban (persze, hogy a pécsi mintákat is Pestre kellett küldeni). Azon kevés döntések egyike volt az ő behívása ami logikus és jó.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 840 — Omar's Coming Yo!
Kivancsi vagyok mikor kerul a hirekbe, hogy a fel Honved korhaz elesett, mert nem jol azonositottak egy beteget.

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
A PTE eddig is picit előtte volt saját hatáskörben az intézkedéseknek, egy nappal az országos előtt bejelentettük az un. elektív műtétek elhagyását.
Mától új szint van, csak és kizárólag akut, azonnali életveszélyben lévő embereket operálhatunk, onkológiai eseteket sem. Ilyen még sosem volt.
diverdoc
kevés nehezebb feladatot tudok elképzelni annál lelkileg, mint mikor az onkológus előveszi a kockás papírt + ceruzát, és elkezdi kiszámolni, hogy kinek mennyi van hátra a műtétig/halálig. Szörnyű lehet.
Amadeus
Onkológus nem operál őt kevésbé érintő, én viszont a holnapra kiírt vese és hólyagdaganatosokkal most fogom közölni. Utálom a világot.
diverdoc
Basszameg 😕

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
A PTE eddig is picit előtte volt saját hatáskörben az intézkedéseknek, egy nappal az országos előtt bejelentettük az un. elektív műtétek elhagyását.
Mától új szint van, csak és kizárólag akut, azonnali életveszélyben lévő embereket operálhatunk, onkológiai eseteket sem. Ilyen még sosem volt.
diverdoc
tik könnyen vagytok, tik adtátok Jakabot a villámizébe, úgy könnyű nyilatkozgatni, ha tutti a hátszél

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A PTE eddig is picit előtte volt saját hatáskörben az intézkedéseknek, egy nappal az országos előtt bejelentettük az un. elektív műtétek elhagyását.
Mától új szint van, csak és kizárólag akut, azonnali életveszélyben lévő embereket operálhatunk, onkológiai eseteket sem. Ilyen még sosem volt.
diverdoc
kevés nehezebb feladatot tudok elképzelni annál lelkileg, mint mikor az onkológus előveszi a kockás papírt + ceruzát, és elkezdi kiszámolni, hogy kinek mennyi van hátra a műtétig/halálig. Szörnyű lehet.
Amadeus
Onkológus nem operál őt kevésbé érintő, én viszont a holnapra kiírt vese és hólyagdaganatosokkal most fogom közölni. Utálom a világot.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
A PTE eddig is picit előtte volt saját hatáskörben az intézkedéseknek, egy nappal az országos előtt bejelentettük az un. elektív műtétek elhagyását.
Mától új szint van, csak és kizárólag akut, azonnali életveszélyben lévő embereket operálhatunk, onkológiai eseteket sem. Ilyen még sosem volt.
diverdoc
kevés nehezebb feladatot tudok elképzelni annál lelkileg, mint mikor az onkológus előveszi a kockás papírt + ceruzát, és elkezdi kiszámolni, hogy kinek mennyi van hátra a műtétig/halálig. Szörnyű lehet.

criminal lawyer or criminal lawyer?