NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Törölte a Wizz az orosz járatunkat. Lassan őrölnek a kerekek.
Hanni
Ez most komoly hogy te még mindig utazni akarsz ? (Remélem már nem)
És remélem az idős szüleid se akarnak Görögbe menni !? 😱😱😱😱
Rózsa Sándor (betyár)
ez esetleg a visszatérítéshez jól jöhet

egyébként akar a fasz manapság utazni. na meg a hülyék.
slowmotion
A legutóbbi ehhez kapcsolódó postom óta, már lemondtunk mindent, a helyzet eszkalálódása miatt (ahogy abban a postban is jeleztem, ha súlyosbodik a helyzet, egyértelmű a tennivaló.). Szóval, mi is annak szurkoltunk, hogy ez a lépés legyen meg, így jogosultak vagyunk a visszatérítésre. Erről szerencsére a Wizz küldte a mailt, és a tennivalókat. Apró öröm az ürömben.
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 462
Tehat sport off, de azert megtartottak egy kibaszott telthazas koncertet...


I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Törölte a Wizz az orosz járatunkat. Lassan őrölnek a kerekek.
Hanni
Ez most komoly hogy te még mindig utazni akarsz ? (Remélem már nem)
És remélem az idős szüleid se akarnak Görögbe menni !? 😱😱😱😱
Rózsa Sándor (betyár)
ez esetleg a visszatérítéshez jól jöhet

egyébként akar a fasz manapság utazni. na meg a hülyék.
slowmotion
Visszatérítésről mondjon le mindenki szvsz, én az elmúlt egy hétben szerintem több emailt írtam a szállásadóknak és légitársaságnak, mint eddig összesen, és mindenhol vis maiorra hivatkoznak és /nem kecsegtethetnek sok jóval/. Meg most nem is ez a fontos.
dankodavid
Én igaz, hogy 3 e-mailt írtam, de mivel törölték a járatot, ezért visszaadták a repjegy árát


több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Törölte a Wizz az orosz járatunkat. Lassan őrölnek a kerekek.
Hanni
Ez most komoly hogy te még mindig utazni akarsz ? (Remélem már nem)
És remélem az idős szüleid se akarnak Görögbe menni !? 😱😱😱😱
Rózsa Sándor (betyár)
ez esetleg a visszatérítéshez jól jöhet

egyébként akar a fasz manapság utazni. na meg a hülyék.
slowmotion
Visszatérítésről mondjon le mindenki szvsz, én az elmúlt egy hétben szerintem több emailt írtam a szállásadóknak és légitársaságnak, mint eddig összesen, és mindenhol vis maiorra hivatkoznak és /nem kecsegtethetnek sok jóval/. Meg most nem is ez a fontos.
dankodavid
Nálunk is rengeteg foglalást vissza kell mondani, senki nem térít vissza semmit. Szar ügy.
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 214
Törölte a Wizz az orosz járatunkat. Lassan őrölnek a kerekek.
Hanni
Ez most komoly hogy te még mindig utazni akarsz ? (Remélem már nem)
És remélem az idős szüleid se akarnak Görögbe menni !? 😱😱😱😱
Rózsa Sándor (betyár)
ez esetleg a visszatérítéshez jól jöhet

egyébként akar a fasz manapság utazni. na meg a hülyék.
slowmotion
Visszatérítésről mondjon le mindenki szvsz, én az elmúlt egy hétben szerintem több emailt írtam a szállásadóknak és légitársaságnak, mint eddig összesen, és mindenhol vis maiorra hivatkoznak és /nem kecsegtethetnek sok jóval/. Meg most nem is ez a fontos.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Törölte a Wizz az orosz járatunkat. Lassan őrölnek a kerekek.
Hanni
Ez most komoly hogy te még mindig utazni akarsz ? (Remélem már nem)
És remélem az idős szüleid se akarnak Görögbe menni !? 😱😱😱😱
Rózsa Sándor (betyár)
Nyugodj meg, attól megnyugszol!
Hanni
🙂😘
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Törölte a Wizz az orosz járatunkat. Lassan őrölnek a kerekek.
Hanni
Ez most komoly hogy te még mindig utazni akarsz ? (Remélem már nem)
És remélem az idős szüleid se akarnak Görögbe menni !? 😱😱😱😱
Rózsa Sándor (betyár)
ez esetleg a visszatérítéshez jól jöhet

egyébként akar a fasz manapság utazni. na meg a hülyék.
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Törölte a Wizz az orosz járatunkat. Lassan őrölnek a kerekek.
Hanni
Ez most komoly hogy te még mindig utazni akarsz ? (Remélem már nem)
És remélem az idős szüleid se akarnak Görögbe menni !? 😱😱😱😱
Rózsa Sándor (betyár)
Nyugodj meg, attól megnyugszol!
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/JasonYanowitz/status/1238977743653687296?s=19

Mi ment/megy le az olaszoknal. Ugyan azon az uton haladunk, mitol lenne nalunk mas a vege?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 795 — Bla, bla, bla
 hvg.hu/itthon/20200315_Iskolateve_lesz_az_M5bol
nagir
Valaki már pénteken írta itt ezt az ötletet, innen is grat neki 😊
r.baggio
Valamelyik EU ország vezette be a héten!! Talán a sógorok, de nem biztos.. .



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Tudom hogy senkinek nincs varazsgombje, de ez az egesz sztori varhatoan mikorra fog lecsengeni? Tehat milyen elorejelzeseket olvastatok/hallottatok?
Hendrix
Elvileg a vírusoknak is van egy kifutási ideje, talán pár hónap.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 176 — Vikings fan
Tudom hogy senkinek nincs varazsgombje, de ez az egesz sztori varhatoan mikorra fog lecsengeni? Tehat milyen elorejelzeseket olvastatok/hallottatok?
Hendrix
Jó esetben június - júliust hallottam. Rossz esetben meg majd egyszer.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Tudom hogy senkinek nincs varazsgombje, de ez az egesz sztori varhatoan mikorra fog lecsengeni? Tehat milyen elorejelzeseket olvastatok/hallottatok?
Hendrix
kijárási tilalom betartása utáni 21. napon, addig exponenciális vagy hegyhát ugrálás

Matek példa
6 millió fertőzött, 100k teszt abból 20k pozitív, ez egy hét alatt összeomlik....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Nagyon úgy hallom kormányzati forrásokból hogy most már júni vége, júli elejére várják a tetőzést és 100ezer halottal számolnak...
warr_b
Ez nagy kamu. Ha ilyen számokat várnának már le lenne zárva minden. Szerintem valaki bele olvasott a legrosszabb forgatokonyvekbe.
Toca
Nagyon remélem, hogy tényleg csak az, de én úgy hallottam, jelenleg ez a prognózis (persze nem hivatalos és kommunikált).
warr_b
100.000 halott egy ekkora országban azért elég soknak tűnik első hallásra.
Amadeus
Egy milliárdos lakosságú Kínában 80000 a megbetegedések száma, és ott már lecsengőben van elvileg. Nem hinném hogy itthon 6-7 millió ember megfertőződne. Ha tényleg így lenne, abba egész biztosan belerogyna az ország...
kapitnono
Kínát ne vedd ide, mert Kína diktatúra. Kínában azt mondták, hogy maradj otthon, kivezényelték a katonaságot és IZOLÁLTAK ezáltal. Európában meg félünk meghozni fájó döntéseket. Másrészröl a kínai adatokat majd akkor hiszem el, ha majd az oroszokat.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Törölte a Wizz az orosz járatunkat. Lassan őrölnek a kerekek.
Hanni
Ez most komoly hogy te még mindig utazni akarsz ? (Remélem már nem)
És remélem az idős szüleid se akarnak Görögbe menni !? 😱😱😱😱
Rózsa Sándor (betyár)
Moldovába mennek 😃
warr_b
Az nem ő 😃
Tesója Romába
Szülők meg Berlin aztán Athén
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Törölte a Wizz az orosz járatunkat. Lassan őrölnek a kerekek.
Hanni
Ez most komoly hogy te még mindig utazni akarsz ? (Remélem már nem)
És remélem az idős szüleid se akarnak Görögbe menni !? 😱😱😱😱
Rózsa Sándor (betyár)
Moldovába mennek 😃


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 462
Tudom hogy senkinek nincs varazsgombje, de ez az egesz sztori varhatoan mikorra fog lecsengeni? Tehat milyen elorejelzeseket olvastatok/hallottatok?

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
 hvg.hu/itthon/20200315_Iskolateve_lesz_az_M5bol
nagir
Valaki már pénteken írta itt ezt az ötletet, innen is grat neki 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 176 — Vikings fan
Komolyan mondom 0 infot osztottak meg amit megosztottak is kb tegnapi.
Kérdésekre nem feleltek, minden amire az emberek kíváncsiak poltikai haszonszerzés
meg hangulatkeltés.
Itt nem 10% lesz a ráta...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Törölte a Wizz az orosz járatunkat. Lassan őrölnek a kerekek.
Hanni
Ez most komoly hogy te még mindig utazni akarsz ? (Remélem már nem)
És remélem az idős szüleid se akarnak Görögbe menni !? 😱😱😱😱
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Törölte a Wizz az orosz járatunkat. Lassan őrölnek a kerekek.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Orvosi kamara=politikai haszonszerzés. Ehhez a mai produkcióhoz tényleg ez a majom kellett.
csipkelli
Mondjuk, hogy ez az egy értelmes kérdés volt az újságíróktól az is sokat elmond. Reflexből váltott is Kovács úr.
Matthew99
Mi volt a kérdés? És ki válaszolt? Orvosi Kamarától volt valaki a sajtótájákoztatón?
diverdoc
Népszavás kérdés volt hogy mit gondolnak a Kamara által kiadott 11 pont első két pontjáról. Erre volt válasz Kovácstól h tudjuk melyik politikai oldal szól ebből és a javaslatokat nem így kéne közzé tenni hanem közvetlenül az operatív törzsnek. Nem volt ott senki a Kamarától. Legalábbis nem került elő.
Matthew99
Ja értem. Köszönöm.
Közvetlenül az operatív törzsnek? megtörtént, minden lehetséges úton a szakmai ajánlás. Szarnak rá.
Kommunikációs államtitkár úr, pedig egy fasz, és ha nyíltan politikai haszonszerzésnek véleményezte a kamara ajánlását, akkor most személyesen is felelős a járvány eszkalálódásáért és emberek haláláért
Egyébként sejthető, hogy nem hívnak senkit el a Kamarából, mert akkor nagyon sok minden kikerülne.,
Minden orvos megkapta a kamara felmérő kérdőívét, hol, milyen védőfelszerelés áll rendelkezésre. jelenleg ők tudnák hitelesen pl ezt az adatot megválaszolni. Részemről nem volt nehéz a négy kérdésre a nulllás számot mindenhová beírni, sokat nem kellett számolnom.
diverdoc
Mi pedig már előre köszönjük a munkátokat. Remélem ha ennek vége arról értesülünk majd hogy milliárdokat kezdünk önteni az egészségügybe valamint az orvosok és ápolók megbecsülését pénzben is rendesen kifejezik.
Matthew99
Te is tudod, hogy a slepp kárpótlása lesz az első.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 176 — Vikings fan
Ez komoly volt, mert viccnek durva lenne...
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Orvosi kamara=politikai haszonszerzés. Ehhez a mai produkcióhoz tényleg ez a majom kellett.
csipkelli
Mondjuk, hogy ez az egy értelmes kérdés volt az újságíróktól az is sokat elmond. Reflexből váltott is Kovács úr.
Matthew99
Mi volt a kérdés? És ki válaszolt? Orvosi Kamarától volt valaki a sajtótájákoztatón?
diverdoc
Népszavás kérdés volt hogy mit gondolnak a Kamara által kiadott 11 pont első két pontjáról. Erre volt válasz Kovácstól h tudjuk melyik politikai oldal szól ebből és a javaslatokat nem így kéne közzé tenni hanem közvetlenül az operatív törzsnek. Nem volt ott senki a Kamarától. Legalábbis nem került elő.
Matthew99
Ja értem. Köszönöm.
Közvetlenül az operatív törzsnek? megtörtént, minden lehetséges úton a szakmai ajánlás. Szarnak rá.
Kommunikációs államtitkár úr, pedig egy fasz, és ha nyíltan politikai haszonszerzésnek véleményezte a kamara ajánlását, akkor most személyesen is felelős a járvány eszkalálódásáért és emberek haláláért
Egyébként sejthető, hogy nem hívnak senkit el a Kamarából, mert akkor nagyon sok minden kikerülne.,
Minden orvos megkapta a kamara felmérő kérdőívét, hol, milyen védőfelszerelés áll rendelkezésre. jelenleg ők tudnák hitelesen pl ezt az adatot megválaszolni. Részemről nem volt nehéz a négy kérdésre a nulllás számot mindenhová beírni, sokat nem kellett számolnom.
diverdoc
Mi pedig már előre köszönjük a munkátokat. Remélem ha ennek vége arról értesülünk majd hogy milliárdokat kezdünk önteni az egészségügybe valamint az orvosok és ápolók megbecsülését pénzben is rendesen kifejezik.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Orvosi kamara=politikai haszonszerzés. Ehhez a mai produkcióhoz tényleg ez a majom kellett.
csipkelli
Mondjuk, hogy ez az egy értelmes kérdés volt az újságíróktól az is sokat elmond. Reflexből váltott is Kovács úr.
Matthew99
Mi volt a kérdés? És ki válaszolt? Orvosi Kamarától volt valaki a sajtótájákoztatón?
diverdoc
Népszavás kérdés volt hogy mit gondolnak a Kamara által kiadott 11 pont első két pontjáról. Erre volt válasz Kovácstól h tudjuk melyik politikai oldal szól ebből és a javaslatokat nem így kéne közzé tenni hanem közvetlenül az operatív törzsnek. Nem volt ott senki a Kamarától. Legalábbis nem került elő.
Matthew99
Ja értem. Köszönöm.
Közvetlenül az operatív törzsnek? megtörtént, minden lehetséges úton a szakmai ajánlás. Szarnak rá.
Kommunikációs államtitkár úr, pedig egy fasz, és ha nyíltan politikai haszonszerzésnek véleményezte a kamara ajánlását, akkor most személyesen is felelős a járvány eszkalálódásáért és emberek haláláért
diverdoc
ezekről a prognosztizált 6 millió beteg és 100.000 halott számokról mit gondolsz?
Amadeus
6 millio FERTOZOTT realis szam. Kimutatott beteg 100.000es nagysagrendben lesz. 50-60 ezer halottat el tudok kepzelni. Ez akkor igaz, ha kurva gyorsan meglepjuk a korlatozasokat, ha nem akkor 100-200 ezer halott is lehet. Ez a CoVid okozta halalozas. A nem kozvetlenul virus miatti, de azzal osszefuggo halalozas viszont joval magasabb lesz. Annyi daganatos mutet csuszik, marad el, annyi diagnosztikai orvos-beteg talalkozas marad el, annyi mas betegseg ami eletveszelyes siklik majd el. Avirus utan a teljesen kivereztetett Egeszsegugy evekig nem fog magahoz terni. Akit ma elkuldunk a veserakjaval, mar igy is honapokat vart! Sok sok ezren esnek ebbe bele. Azok az orszagok, ahol nem volt legatyasodva a rendszer par honap alatt kiheveri. Mi nem fogjuk. Nyugaton megint iszonyatos kereslet lesz az Egeszsegugyi dolgozokra, a jelenleg magukra hagyott es 2-3 honap mulva teljesitokepessegukon tegen tulteljesito dolgozok ( akik meg itt voltak) beintenek es elhuznak. Na ez lesz az igazi kovetkezmenye szerintem
diverdoc
Jézusisten.