Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
Engem egyszer hívtak telefonon a hatóságtól mialatt karanténban voltam 😊
bcsarli
mobilon... 😊
Stoki
és honnan tudták hogy ott vagy?
Negritis
hogyhogy honnan? mindent tudnak rólunk...
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 548 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Engem egyszer hívtak telefonon a hatóságtól mialatt karanténban voltam 😊
bcsarli
mobilon... 😊
Stoki
Persze, hisz az volt megadva 😊. De csak adategyeztetés miatt hívtak, nem ellenőrzésből.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 398 — The Mathematician
Engem egyszer hívtak telefonon a hatóságtól mialatt karanténban voltam 😊
bcsarli
mobilon... 😊
Stoki
és honnan tudták hogy ott vagy?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 785 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Engem egyszer hívtak telefonon a hatóságtól mialatt karanténban voltam 😊
bcsarli
mobilon... 😊
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Viszont "szépen" emelkedik megint a kórházban kezeltek száma napok óta sajnos...
somoskovig
No meg kérdés h kiket kell lejelenteniük kórházban ápolt "paraméter" alapján.
Beki
Igazából tesztelni is basznak, nem is érdekli őket. Nem egy ismerősöm van otthon akik nagy valószínűséggel kovidosak, de már senki nem vergődik a pcr-al. Pl a gyereknek aki miatt bezárt a lányom csoportja a mai napig nincs eredménye. Ma meg lejár a kötelező 5 nap karantén
peach
Jó eséllyel a mai 40k-s mintavétel többsége, akkor vmi gyorsteszt lesz háziorvosoknál?
Beki
Nemtudom. De szerintem a 40 k teszt is lófasz, ha mindenkit tesztelnének tisztességgel akkor sokkal több lenne. Mondjuk sok értelmét én sem látom jelenleg
peach
Jelenleg én sem, de azt nem hiszem el h a 40k teszt mindegyike PCR lenne.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 658 — a new hope (again)
Viszont "szépen" emelkedik megint a kórházban kezeltek száma napok óta sajnos...
somoskovig
No meg kérdés h kiket kell lejelenteniük kórházban ápolt "paraméter" alapján.
Beki
Igazából tesztelni is basznak, nem is érdekli őket. Nem egy ismerősöm van otthon akik nagy valószínűséggel kovidosak, de már senki nem vergődik a pcr-al. Pl a gyereknek aki miatt bezárt a lányom csoportja a mai napig nincs eredménye. Ma meg lejár a kötelező 5 nap karantén
peach
Jó eséllyel a mai 40k-s mintavétel többsége, akkor vmi gyorsteszt lesz háziorvosoknál?
Beki
Nemtudom. De szerintem a 40 k teszt is lófasz, ha mindenkit tesztelnének tisztességgel akkor sokkal több lenne. Mondjuk sok értelmét én sem látom jelenleg



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Viszont "szépen" emelkedik megint a kórházban kezeltek száma napok óta sajnos...
somoskovig
No meg kérdés h kiket kell lejelenteniük kórházban ápolt "paraméter" alapján.
Beki
Igazából tesztelni is basznak, nem is érdekli őket. Nem egy ismerősöm van otthon akik nagy valószínűséggel kovidosak, de már senki nem vergődik a pcr-al. Pl a gyereknek aki miatt bezárt a lányom csoportja a mai napig nincs eredménye. Ma meg lejár a kötelező 5 nap karantén
peach
Jó eséllyel a mai 40k-s mintavétel többsége, akkor vmi gyorsteszt lesz háziorvosoknál?
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 658 — a new hope (again)
Viszont "szépen" emelkedik megint a kórházban kezeltek száma napok óta sajnos...
somoskovig
No meg kérdés h kiket kell lejelenteniük kórházban ápolt "paraméter" alapján.
Beki
Igazából tesztelni is basznak, nem is érdekli őket. Nem egy ismerősöm van otthon akik nagy valószínűséggel kovidosak, de már senki nem vergődik a pcr-al. Pl a gyereknek aki miatt bezárt a lányom csoportja a mai napig nincs eredménye. Ma meg lejár a kötelező 5 nap karantén



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Viszont "szépen" emelkedik megint a kórházban kezeltek száma napok óta sajnos...
somoskovig
No meg kérdés h kiket kell lejelenteniük kórházban ápolt "paraméter" alapján.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Viszont "szépen" emelkedik megint a kórházban kezeltek száma napok óta sajnos...
somoskovig
Igen sajnos, de a 3. hullámos adatokhoz képest sokkal kevesebben vannak kórházban és a gépen levők száma is kisebb. Arányaiban mindenképpen.

Sokkal több a fertőzött gyerek, akik szerencsére nem kerülnek kórházba.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem ha a következő 2-3 hètben vmi nagy kataklizma be nem következik ès nem jön új súlyosabb mutáns, akkor vègkèpp el lesz engedve a törtènet, amíg nincs újabb nagy gubanc....
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 262 — 49ers GM
Viszont "szépen" emelkedik megint a kórházban kezeltek száma napok óta sajnos...
somoskovig
Az a kérdés, hogy hol. Mert a deszki covid korházban alig vannak, sőt kivetetik az orvosokkal a szabijukat. A halasi covid konténerkorház nem is üzemel jelenleg
peach
meg jo lenne tudni h mennyire sulyosak. lelegeztetogepes statisztika hogy all? kiadjak meg jelenleg?
csebi
Az még csökken, most megy ki az előző hullám vége.

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 528 — Lucas Scott
Viszont "szépen" emelkedik megint a kórházban kezeltek száma napok óta sajnos...
somoskovig
Az a kérdés, hogy hol. Mert a deszki covid korházban alig vannak, sőt kivetetik az orvosokkal a szabijukat. A halasi covid konténerkorház nem is üzemel jelenleg
peach
meg jo lenne tudni h mennyire sulyosak. lelegeztetogepes statisztika hogy all? kiadjak meg jelenleg?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 658 — a new hope (again)
Viszont "szépen" emelkedik megint a kórházban kezeltek száma napok óta sajnos...
somoskovig
Az a kérdés, hogy hol. Mert a deszki covid korházban alig vannak, sőt kivetetik az orvosokkal a szabijukat. A halasi covid konténerkorház nem is üzemel jelenleg



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 262 — 49ers GM
Viszont "szépen" emelkedik megint a kórházban kezeltek száma napok óta sajnos...

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Már "csak" 39% 😏
dande
Gondolom leszóltak h kicsit tolják már fel a hivatalos mintavételek számát, hogy javuljon a statisztika. 😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már "csak" 39% 😏
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Csatlakozom a semennyihez és a leszaráshoz is. Van két osztály egy másik iskolában akiknek karanténban kéne lenniük de mivel lejárna mire megkapják a határozatot ezért megy az oktatás mintha nem történt volna semmi. Előre a nyájimmunitásért.
Matthew99
Egyébként amúgy mi jelentősége van jelen helyzetben a karanténnak? Amikor háromszor oltott, korábban már átesett emberek kapják el, a gyerekek között tarol, de kb 3-5 napig tart legtöbb esetben? A veszélyeztetettek maradjanak otthon, de ennek a karanténnak nem sok értelme van. Aki beteg, maradjon otthon, kb ennyi.

A rendőrök már kb egy éve nem ellenőriznek.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 548 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Engem egyszer hívtak telefonon a hatóságtól mialatt karanténban voltam 😊

több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Csatlakozom a semennyihez és a leszaráshoz is. Van két osztály egy másik iskolában akiknek karanténban kéne lenniük de mivel lejárna mire megkapják a határozatot ezért megy az oktatás mintha nem történt volna semmi. Előre a nyájimmunitásért.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 622 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Valakinek tapasztalata arról, hogy a kontakt karantént mennyire ellenőrzik a rendőrök manapság, mert rövid időn belül negyedjére lesz valamelyik gyermekem karanténban a hérvégére, eddig felénk se szagoltak! Teszteltünk, természetesen negatív...
nagir
Semennyire.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 785 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Én hétfőn jeleztem háziorvosnak, hogy covidos vagyok,kiírtak betegácsiba, de persze azóta is szarnak rám karanténvizsgálatilag.
Az asszony is simán mehet melózni, minden reggel tesztelik őt (ingyen).
Felhívtuk a gyerek osztályfőnökét mi legyen: "Be van oltva a gyerek?" Mondjuk igen...Akkor hadd jöjjön!
Lassan mindenki beveszi a leszarom tablettát!
több mint 2 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Valakinek tapasztalata arról, hogy a kontakt karantént mennyire ellenőrzik a rendőrök manapság, mert rövid időn belül negyedjére lesz valamelyik gyermekem karanténban a hérvégére, eddig felénk se szagoltak! Teszteltünk, természetesen negatív...
nagir
lehet azért nem szagolnak mer úgyse éreznek szagokat

amúgy rokonok elmesélése alapján semennyire
Negritis
a fertőzött személy karanténját is kb lesz@rják, szóval a kontakt még annyira sem érdekelheti őket
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 398 — The Mathematician
Valakinek tapasztalata arról, hogy a kontakt karantént mennyire ellenőrzik a rendőrök manapság, mert rövid időn belül negyedjére lesz valamelyik gyermekem karanténban a hérvégére, eddig felénk se szagoltak! Teszteltünk, természetesen negatív...
nagir
lehet azért nem szagolnak mer úgyse éreznek szagokat

amúgy rokonok elmesélése alapján semennyire

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Valakinek tapasztalata arról, hogy a kontakt karantént mennyire ellenőrzik a rendőrök manapság, mert rövid időn belül negyedjére lesz valamelyik gyermekem karanténban a hérvégére, eddig felénk se szagoltak! Teszteltünk, természetesen negatív...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!