Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Omikron (vagy delta) legyőzve. Jönnek vissza a szagok is, a sör még kicsit ízetlen, de azért iható 😊 Érdekes egybk. h pl a fahéj meg kv illatát fullra érezzük, de a kislányom sz@ros pelenkáját totál nem 😀 no joke.

Kiváncsi leszek mikor áll helyre minden teljesen, remélem a konf. döntők alatt már egy kis whisky is lecsúszhat, nem akarom pazarolni addig, amíg nincs teljes zamata 😛
Joey Tribbiani
Akkor gondolom imádkozol hogy állandósuljon az omikron hatása 😁

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Omikron (vagy delta) legyőzve. Jönnek vissza a szagok is, a sör még kicsit ízetlen, de azért iható 😊 Érdekes egybk. h pl a fahéj meg kv illatát fullra érezzük, de a kislányom sz@ros pelenkáját totál nem 😀 no joke.

Kiváncsi leszek mikor áll helyre minden teljesen, remélem a konf. döntők alatt már egy kis whisky is lecsúszhat, nem akarom pazarolni addig, amíg nincs teljes zamata 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 785 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Isten Veled Szilas, soha nem felejtem el, amikor olimpiai arany érmével a "zsebében" körtáncot roptunk többed magunkkal a Dunaújvárosi Főiskola menza buliján..már nem voltunk szomjasak!
Nyugodj békében!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 398 — The Mathematician
én is annál maradok hogy rip

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/gyasz-elhunyt-az-olimpiai-bajnok-csollany-szilveszter-2871703
NB2
Erre most inkább nem írok semmit.
Amadeus
köszi

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
RIP
☹️




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem érdemelt halált a hülyesége miatt

Remek sportoló volt, maradjon inkább az meg mindenkiben róla

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 615 — Csodabogár
b+ Szilas 😕

nyugodj békében Bajnok!

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/gyasz-elhunyt-az-olimpiai-bajnok-csollany-szilveszter-2871703
NB2
Erre most inkább nem írok semmit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/gyasz-elhunyt-az-olimpiai-bajnok-csollany-szilveszter-2871703
NB2
Ó 😔😔😔😰 RIP
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 476 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/gyasz-elhunyt-az-olimpiai-bajnok-csollany-szilveszter-2871703
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
November elején covid,november vegen 3.pfizer.
Kedden alig alvás izomfájás …teszt …pozitiv.
Az a kedd nem volt kellemes kb 4x20 percet aludtam. Kov nap mar 4x egy óra is sikerult tegnap már csak egyszer ebredtem fel.
Csalad fele tudott pozitivat tesztelni 2/4
Asszonynak nincs booster sracok oltva sincsenek tünetek csakis nekem.
Rakd ki a logikát
Janek
Érzékenyebb vagy rá, mint a család többi tagja. Jól tetted, hogy felvetted a 3. oltást.
peterk2005
Novemberben mindenki pozitiv volt tünete akkor csak a felesegemnek volt kb.
Janek
Az immunrendszer trükkös jószág, egyszer így reagál, egyszer úgy. Most valami miatt neked így reagált, a feleségednek meg fordítva. Unokaöcsém is covidos. Ő autoimmun beteg, immunszupresszív gyógyszert szed, és a súlyosabb deltát tünetmentesen vészelte át korábban, most viszont az omikron három napra ágyhoz kötötte, 39 fokos lázzal. Olyan rottyon volt, hogy az anyja már megijedt, hogy kórház lesz belőle. Szerencsére nem lett, már jól van. (Kétszer oltott a srác, az immunológusa azt tanácsolta, hogy most ne vegye fel még a 3.-at, csak majd tavasz elején).

Szóval sose lehet tudni.
peterk2005
ma mindenki negatívat tesztelt
Egyik srácom még köhög.
2 napig még otthon tanul tuti ami tuti alapon.

több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 658 — a new hope (again)
Lányomék csoportjában az egyik gyerek mind2 testvére pozitív lett, állítólag sajnos ő sincs valami jól, ma fogják tesztelni. kiírták az óvónénik este, hogy mi a helyzet, mindenki döntsön belátása szerint, hogy viszi e a gyerekét. Reggelig 13 komment jött, hogy maradnak otthon mert kicsit köhög/folyik az orra/prüszköl a gyerek. Velünk együtt természetesen....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 042 — #NoStress
Kollégám szerdán kapta a harmadik Pfizert, szombat reggel virított egy pozitívat 😀

Mondom gyöngyörű.
Kenny
Mondjuk nem sok összefüggés van a kettő között.
Akárhány oltással is lehet valaki pozitív, én a harmadik Pfizer után 2 hónappal lettem pozitív, és a boosternek pont az a lényege, hogy az oltás után 1-6 hónappal maxolja ki a vedettséget a kimenetel tekintetében.
Nem a tekintetben, hogy lehet e valaki fertőzött, vagy sem.
Ha mondjuk a torokgyík vírusa teszttel kimutatható lenne, akkor sok gyerek pozitív lenne, miközben nulla tünet, nulla veszelyes kimenetel.
Pont ez az oltás célja, hogy ha elkapod akkor "kitüsszögd", ne pedig belehalj.

több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 875 — Omar's Coming Yo!
Kollégám szerdán kapta a harmadik Pfizert, szombat reggel virított egy pozitívat 😀

Mondom gyöngyörű.

több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Úgy döntöttem én sem szeretnék "lemaradni", úgyhogy ma reggel produkáltam két csíkot a gyors teszten (nem terhességi).
Szinte vele egyidőben írt a kollégám és két ismerősöm, hogy ők is így kezdték a reggelt...ez most tényleg egyre nagyobb méreteket fog ölteni azt gondolom!
Stoki
jobbulást!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 785 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Úgy döntöttem én sem szeretnék "lemaradni", úgyhogy ma reggel produkáltam két csíkot a gyors teszten (nem terhességi).
Szinte vele egyidőben írt a kollégám és két ismerősöm, hogy ők is így kezdték a reggelt...ez most tényleg egyre nagyobb méreteket fog ölteni azt gondolom!

Szerkesztette: Stoki
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
4.5 éves lányom múlt héten contact case volt az oviban. Minden nap teszteltük gyorsteszttel (itt Lux-ban az ovi/suli ad heti 3-at ingyen), mind negatív. Kedden a biztonság kedvéért PCR -> pozitív. Gyorsan csináltunk gyorstesztet utána, az még mindig negatív... Tünet az orrfolyáson és kis hőemelkedésen kívül semmi.

Én tegnap csináltam PCR-t, negatív... Két Pfizerrel. Most jött volna a 3G, de eltoltuk.
Joey Tribbiani
A gyorsteszt kb 50%-os hatékonyságú, de ha pozitív, akkor mint a terhességi teszt, az az, ráadásul a fertőzés 3-6. napján mutatja ki általában üzembiztosan, előtte utána nem.
A pcr hatékonysága 95% feletti

Ja és a LUX az luxust jelent?😊
csi77
Ez oké, de itt (Luxembourg) bevezették a 2g+ rendszert, pl uszodába 2 oltás mellé gyorstesztet kell a helyszínen csináltatni... Na de pont erre nem jó, csak ahogy mondod a fertőzés 3.-6. napjától, amikor a többség már amúgy is szarul van.

Feleségem közben pozitív... Boosterrel mennyit kell várni? Olvastam a semennyitől hónapokig mindent már :/
Joey Tribbiani
Egyelőre gyógyuljatok meg, jobbulást a feleségednek! Itthon legalább 3-4 hónapot mondtak nekünk, de ez zóta változthatott.
Tünetek vannak?
csi77
Enyhe nátha szerű, plusz gyengeség. Ha a gyerek nem tesztelt volna pozitívan, nem gondolnánk covidra.
Joey Tribbiani
kis update, azóta mindenki pozitív, asszony full szaglás/ízlés vesztés, de úgy, h. ebédkor még oké volt, estére semmi. Nálam valszeg a gyakori sörkúrák miatt egyelőre csak orrdugulás meg torokfájás. Gyerkőcök viszont hálistennek oké, alig bírjuk velük a tempót 😊
Joey Tribbiani
Na azóta nekem is full elment mind a szaglás mind az ízlelés 😕 pedig azt írják omikronra nem jellemző.
Rohadt idegesítő és fárasztó, alapból szeretek a konyhában kotyvasztani, most viszont kb. enni sincs kedvem, úgy, h. csak annyit érzek sós v édes és azt is alig...
Az elmúlt három éjszaka volt összesen kb 6h alvás, hidegrázás, minden szar, ma szerencsére már asszony és én is jobban voltunk.
Nem vicc ez az omikron sem, kb 4 éve voltam ennyire beteg, pontosan emlékszem mert pont látogattak haverok MO-ról amiből csak nagyon lájtos whiskyzés lett, mert KO voltam.
Azt se mondanám, h szar kondiban vagyok, ezelőtt heti 3x10-15km futás.
Kíváncsi leszek hogy fog menni ezután.

Ti tapasztaltatok kondibeli visszaesést covidot követően? Ha igen, mennyi ideig?
Joey Tribbiani
Nyugi, ez még a delta. Biztos vagyok benne. Korábban már írtam, sok és D vitamin, forró teák, kávé, pihenés, no futás 😊
Süti tud még tippeket adni. Ja és türelem. Hetekig semmi megerőletetőt ne csinálj! A félmartont majd március végén 😊
Fel a fejjel, ha nem romlik, pár nap és vége.

Kell teszt nálatok a munkába visszatéréshez?
csi77
Oltottak 6 nap után tesztelhetnek, 10 nap karantén után már nem kell semmi.
Deltában nem vagyok biztos, nagyjából tudjuk kitől kaptuk el, rajtuk náthával kb átment.
De bármi lehet, igazából mindegy 😊
Joey Tribbiani
Tenyleg delta lesz.. amint birsz enni jobb lesz. Sportot meg hagyd legalabb ket honapig, amugy se birod majd, ket emelet es keszvagy kb:S
rokaur
Enni bírok és bírtam, csak nincs kedvem miután mindegy, h brokkoli vagy babgulyás, ugyanolyan ízetlen.
Sport napi szinten megvan, 7 napja bezárva a lakásba egy 1.5 és 4.5 évessel 😊
Joey Tribbiani
akkor most kell tolni az összes kaját, amit eddig utáltál, és akkor nem lehet azt mondani, hogy válogatós lennél
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 262 — 49ers GM
Tehát a harmadik oltas utan orok executive club tagság lesz az immunisok kozott az új ‘immunity zold kartya’ szabalyok alapjan februar 15-tol?
Ventura
Persze, örökre a választásokig, aztán majd szépen kiderül, hogy nem úgy örökre.

több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 989 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Tehát a harmadik oltas utan orok executive club tagság lesz az immunisok kozott az új ‘immunity zold kartya’ szabalyok alapjan februar 15-tol?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
Henderson New York Giants 1 046
Ti tapasztaltatok kondibeli visszaesést covidot követően? Ha igen, mennyi ideig?
Joey Tribbiani
Én a tünetek elmúlása után kb két héttel éreztem úgy hogy már tudnék edzeni. Elővigyázatosságból vártam még egy hetet és lájtosan elkezdtem, kellett kb még 3 hét hogy a szokott intenzitással tudjam csinálni. Mondjuk nem futás, súlyzós meg saját testsúlyos
edzés, bár előtte futottam is, de azt télen egyébként sem terveztem folytatni.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 398 — The Mathematician
 www.portfolio.hu/gazdasag/20220122/omikron-es-harmadik-oltas-oromhirek-erkeztek-a-pfizer-es-a-moderna-vakcinajarol-522461#

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
4.5 éves lányom múlt héten contact case volt az oviban. Minden nap teszteltük gyorsteszttel (itt Lux-ban az ovi/suli ad heti 3-at ingyen), mind negatív. Kedden a biztonság kedvéért PCR -> pozitív. Gyorsan csináltunk gyorstesztet utána, az még mindig negatív... Tünet az orrfolyáson és kis hőemelkedésen kívül semmi.

Én tegnap csináltam PCR-t, negatív... Két Pfizerrel. Most jött volna a 3G, de eltoltuk.
Joey Tribbiani
A gyorsteszt kb 50%-os hatékonyságú, de ha pozitív, akkor mint a terhességi teszt, az az, ráadásul a fertőzés 3-6. napján mutatja ki általában üzembiztosan, előtte utána nem.
A pcr hatékonysága 95% feletti

Ja és a LUX az luxust jelent?😊
csi77
Ez oké, de itt (Luxembourg) bevezették a 2g+ rendszert, pl uszodába 2 oltás mellé gyorstesztet kell a helyszínen csináltatni... Na de pont erre nem jó, csak ahogy mondod a fertőzés 3.-6. napjától, amikor a többség már amúgy is szarul van.

Feleségem közben pozitív... Boosterrel mennyit kell várni? Olvastam a semennyitől hónapokig mindent már :/
Joey Tribbiani
Egyelőre gyógyuljatok meg, jobbulást a feleségednek! Itthon legalább 3-4 hónapot mondtak nekünk, de ez zóta változthatott.
Tünetek vannak?
csi77
Enyhe nátha szerű, plusz gyengeség. Ha a gyerek nem tesztelt volna pozitívan, nem gondolnánk covidra.
Joey Tribbiani
kis update, azóta mindenki pozitív, asszony full szaglás/ízlés vesztés, de úgy, h. ebédkor még oké volt, estére semmi. Nálam valszeg a gyakori sörkúrák miatt egyelőre csak orrdugulás meg torokfájás. Gyerkőcök viszont hálistennek oké, alig bírjuk velük a tempót 😊
Joey Tribbiani
Na azóta nekem is full elment mind a szaglás mind az ízlelés 😕 pedig azt írják omikronra nem jellemző.
Rohadt idegesítő és fárasztó, alapból szeretek a konyhában kotyvasztani, most viszont kb. enni sincs kedvem, úgy, h. csak annyit érzek sós v édes és azt is alig...
Az elmúlt három éjszaka volt összesen kb 6h alvás, hidegrázás, minden szar, ma szerencsére már asszony és én is jobban voltunk.
Nem vicc ez az omikron sem, kb 4 éve voltam ennyire beteg, pontosan emlékszem mert pont látogattak haverok MO-ról amiből csak nagyon lájtos whiskyzés lett, mert KO voltam.
Azt se mondanám, h szar kondiban vagyok, ezelőtt heti 3x10-15km futás.
Kíváncsi leszek hogy fog menni ezután.

Ti tapasztaltatok kondibeli visszaesést covidot követően? Ha igen, mennyi ideig?
Joey Tribbiani
Nyugi, ez még a delta. Biztos vagyok benne. Korábban már írtam, sok és D vitamin, forró teák, kávé, pihenés, no futás 😊
Süti tud még tippeket adni. Ja és türelem. Hetekig semmi megerőletetőt ne csinálj! A félmartont majd március végén 😊
Fel a fejjel, ha nem romlik, pár nap és vége.

Kell teszt nálatok a munkába visszatéréshez?
csi77
Oltottak 6 nap után tesztelhetnek, 10 nap karantén után már nem kell semmi.
Deltában nem vagyok biztos, nagyjából tudjuk kitől kaptuk el, rajtuk náthával kb átment.
De bármi lehet, igazából mindegy 😊
Joey Tribbiani
Tenyleg delta lesz.. amint birsz enni jobb lesz. Sportot meg hagyd legalabb ket honapig, amugy se birod majd, ket emelet es keszvagy kb:S
rokaur
Enni bírok és bírtam, csak nincs kedvem miután mindegy, h brokkoli vagy babgulyás, ugyanolyan ízetlen.
Sport napi szinten megvan, 7 napja bezárva a lakásba egy 1.5 és 4.5 évessel 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
rokaur 869
4.5 éves lányom múlt héten contact case volt az oviban. Minden nap teszteltük gyorsteszttel (itt Lux-ban az ovi/suli ad heti 3-at ingyen), mind negatív. Kedden a biztonság kedvéért PCR -> pozitív. Gyorsan csináltunk gyorstesztet utána, az még mindig negatív... Tünet az orrfolyáson és kis hőemelkedésen kívül semmi.

Én tegnap csináltam PCR-t, negatív... Két Pfizerrel. Most jött volna a 3G, de eltoltuk.
Joey Tribbiani
A gyorsteszt kb 50%-os hatékonyságú, de ha pozitív, akkor mint a terhességi teszt, az az, ráadásul a fertőzés 3-6. napján mutatja ki általában üzembiztosan, előtte utána nem.
A pcr hatékonysága 95% feletti

Ja és a LUX az luxust jelent?😊
csi77
Ez oké, de itt (Luxembourg) bevezették a 2g+ rendszert, pl uszodába 2 oltás mellé gyorstesztet kell a helyszínen csináltatni... Na de pont erre nem jó, csak ahogy mondod a fertőzés 3.-6. napjától, amikor a többség már amúgy is szarul van.

Feleségem közben pozitív... Boosterrel mennyit kell várni? Olvastam a semennyitől hónapokig mindent már :/
Joey Tribbiani
Egyelőre gyógyuljatok meg, jobbulást a feleségednek! Itthon legalább 3-4 hónapot mondtak nekünk, de ez zóta változthatott.
Tünetek vannak?
csi77
Enyhe nátha szerű, plusz gyengeség. Ha a gyerek nem tesztelt volna pozitívan, nem gondolnánk covidra.
Joey Tribbiani
kis update, azóta mindenki pozitív, asszony full szaglás/ízlés vesztés, de úgy, h. ebédkor még oké volt, estére semmi. Nálam valszeg a gyakori sörkúrák miatt egyelőre csak orrdugulás meg torokfájás. Gyerkőcök viszont hálistennek oké, alig bírjuk velük a tempót 😊
Joey Tribbiani
Na azóta nekem is full elment mind a szaglás mind az ízlelés 😕 pedig azt írják omikronra nem jellemző.
Rohadt idegesítő és fárasztó, alapból szeretek a konyhában kotyvasztani, most viszont kb. enni sincs kedvem, úgy, h. csak annyit érzek sós v édes és azt is alig...
Az elmúlt három éjszaka volt összesen kb 6h alvás, hidegrázás, minden szar, ma szerencsére már asszony és én is jobban voltunk.
Nem vicc ez az omikron sem, kb 4 éve voltam ennyire beteg, pontosan emlékszem mert pont látogattak haverok MO-ról amiből csak nagyon lájtos whiskyzés lett, mert KO voltam.
Azt se mondanám, h szar kondiban vagyok, ezelőtt heti 3x10-15km futás.
Kíváncsi leszek hogy fog menni ezután.

Ti tapasztaltatok kondibeli visszaesést covidot követően? Ha igen, mennyi ideig?
Joey Tribbiani
Nyugi, ez még a delta. Biztos vagyok benne. Korábban már írtam, sok és D vitamin, forró teák, kávé, pihenés, no futás 😊
Süti tud még tippeket adni. Ja és türelem. Hetekig semmi megerőletetőt ne csinálj! A félmartont majd március végén 😊
Fel a fejjel, ha nem romlik, pár nap és vége.

Kell teszt nálatok a munkába visszatéréshez?
csi77
Oltottak 6 nap után tesztelhetnek, 10 nap karantén után már nem kell semmi.
Deltában nem vagyok biztos, nagyjából tudjuk kitől kaptuk el, rajtuk náthával kb átment.
De bármi lehet, igazából mindegy 😊
Joey Tribbiani
Tenyleg delta lesz.. amint birsz enni jobb lesz. Sportot meg hagyd legalabb ket honapig, amugy se birod majd, ket emelet es keszvagy kb:S
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
4.5 éves lányom múlt héten contact case volt az oviban. Minden nap teszteltük gyorsteszttel (itt Lux-ban az ovi/suli ad heti 3-at ingyen), mind negatív. Kedden a biztonság kedvéért PCR -> pozitív. Gyorsan csináltunk gyorstesztet utána, az még mindig negatív... Tünet az orrfolyáson és kis hőemelkedésen kívül semmi.

Én tegnap csináltam PCR-t, negatív... Két Pfizerrel. Most jött volna a 3G, de eltoltuk.
Joey Tribbiani
A gyorsteszt kb 50%-os hatékonyságú, de ha pozitív, akkor mint a terhességi teszt, az az, ráadásul a fertőzés 3-6. napján mutatja ki általában üzembiztosan, előtte utána nem.
A pcr hatékonysága 95% feletti

Ja és a LUX az luxust jelent?😊
csi77
Ez oké, de itt (Luxembourg) bevezették a 2g+ rendszert, pl uszodába 2 oltás mellé gyorstesztet kell a helyszínen csináltatni... Na de pont erre nem jó, csak ahogy mondod a fertőzés 3.-6. napjától, amikor a többség már amúgy is szarul van.

Feleségem közben pozitív... Boosterrel mennyit kell várni? Olvastam a semennyitől hónapokig mindent már :/
Joey Tribbiani
Egyelőre gyógyuljatok meg, jobbulást a feleségednek! Itthon legalább 3-4 hónapot mondtak nekünk, de ez zóta változthatott.
Tünetek vannak?
csi77
Enyhe nátha szerű, plusz gyengeség. Ha a gyerek nem tesztelt volna pozitívan, nem gondolnánk covidra.
Joey Tribbiani
kis update, azóta mindenki pozitív, asszony full szaglás/ízlés vesztés, de úgy, h. ebédkor még oké volt, estére semmi. Nálam valszeg a gyakori sörkúrák miatt egyelőre csak orrdugulás meg torokfájás. Gyerkőcök viszont hálistennek oké, alig bírjuk velük a tempót 😊
Joey Tribbiani
Na azóta nekem is full elment mind a szaglás mind az ízlelés 😕 pedig azt írják omikronra nem jellemző.
Rohadt idegesítő és fárasztó, alapból szeretek a konyhában kotyvasztani, most viszont kb. enni sincs kedvem, úgy, h. csak annyit érzek sós v édes és azt is alig...
Az elmúlt három éjszaka volt összesen kb 6h alvás, hidegrázás, minden szar, ma szerencsére már asszony és én is jobban voltunk.
Nem vicc ez az omikron sem, kb 4 éve voltam ennyire beteg, pontosan emlékszem mert pont látogattak haverok MO-ról amiből csak nagyon lájtos whiskyzés lett, mert KO voltam.
Azt se mondanám, h szar kondiban vagyok, ezelőtt heti 3x10-15km futás.
Kíváncsi leszek hogy fog menni ezután.

Ti tapasztaltatok kondibeli visszaesést covidot követően? Ha igen, mennyi ideig?
Joey Tribbiani
Nyugi, ez még a delta. Biztos vagyok benne. Korábban már írtam, sok és D vitamin, forró teák, kávé, pihenés, no futás 😊
Süti tud még tippeket adni. Ja és türelem. Hetekig semmi megerőletetőt ne csinálj! A félmartont majd március végén 😊
Fel a fejjel, ha nem romlik, pár nap és vége.

Kell teszt nálatok a munkába visszatéréshez?
csi77
Oltottak 6 nap után tesztelhetnek, 10 nap karantén után már nem kell semmi.
Deltában nem vagyok biztos, nagyjából tudjuk kitől kaptuk el, rajtuk náthával kb átment.
De bármi lehet, igazából mindegy 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964