Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 476 — nabege2@yahoo.com
Èrdekes ez a covid....mára így nègy nappal az első pozitív gyorsteszt után jöttem rá, hogy illatokat megint nem èrzek....ízeket pedig (mèg) igen...(mikor 2020 decemberben benne voltam akkor ízeket se....) Elvileg hétfőn szabadulnèk a karantènból (ha rajtam múlna most is....) Meglátjuk..mert egyèbkènt jól vagyok...
dande
Izgalmas kérdés ez, haverom 2 hete szarul volt 4-5 napig, elment a szaglása, teszt negatív végig, szaglása azóta se jött vissza...
empty taxi
A legjobb, hogy azt tudjuk, hogy semmit se tudunk...😏😒
dande
nana, kolléganőm szerint át vagyunk b...va, birkák vagyunk stb...

mondjuk kemény volt, hogy a kolléganőm anyukájának temetésén olyan maszkban volt tegnap, hogy csak azért van rajtam, mert kötelező
mondanom sem kell kolléganőm anyukája rákos volt, kórházban volt már 3 hete, de az utolsónak a covid tette be neki a kaput
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Èrdekes ez a covid....mára így nègy nappal az első pozitív gyorsteszt után jöttem rá, hogy illatokat megint nem èrzek....ízeket pedig (mèg) igen...(mikor 2020 decemberben benne voltam akkor ízeket se....) Elvileg hétfőn szabadulnèk a karantènból (ha rajtam múlna most is....) Meglátjuk..mert egyèbkènt jól vagyok...
dande
Izgalmas kérdés ez, haverom 2 hete szarul volt 4-5 napig, elment a szaglása, teszt negatív végig, szaglása azóta se jött vissza...
empty taxi
A legjobb, hogy azt tudjuk, hogy semmit se tudunk...😏😒
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Èrdekes ez a covid....mára így nègy nappal az első pozitív gyorsteszt után jöttem rá, hogy illatokat megint nem èrzek....ízeket pedig (mèg) igen...(mikor 2020 decemberben benne voltam akkor ízeket se....) Elvileg hétfőn szabadulnèk a karantènból (ha rajtam múlna most is....) Meglátjuk..mert egyèbkènt jól vagyok...
dande
Izgalmas kérdés ez, haverom 2 hete szarul volt 4-5 napig, elment a szaglása, teszt negatív végig, szaglása azóta se jött vissza...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Èrdekes ez a covid....mára így nègy nappal az első pozitív gyorsteszt után jöttem rá, hogy illatokat megint nem èrzek....ízeket pedig (mèg) igen...(mikor 2020 decemberben benne voltam akkor ízeket se....) Elvileg hétfőn szabadulnèk a karantènból (ha rajtam múlna most is....) Meglátjuk..mert egyèbkènt jól vagyok...
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 395 — The Mathematician
Május 1-ig két oltással is érvényes lesz az oltási igazolvány
Gulyás Gergely arról beszélt, hogy a kormány áttekintette vírusügyben a helyzetet, és arra jutott, hogy az ötödik hullám csúcsán vagyunk, vagy annak a közelében. A Miniszterelnökség vezetője szerint egyesek szerint az ötödik hullám elvonulása is gyors lehet.
A kormány arra jutott, hogy az unióban a védettségi igazolvánnyal kapcsolatban nem vezettek be szigorításokat, és ezért a kormány úgy döntött, hogy két oltással az oltási igazolványok május 1-ig érvényesek lesznek.
NB2
ergo rájöttek hogy szopnak amúgy ...
Negritis
Mármint rájöttek, hogy ők se mehetnének sehova?
Mikey
nem, lassan választások

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 989 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Május 1-ig két oltással is érvényes lesz az oltási igazolvány
Gulyás Gergely arról beszélt, hogy a kormány áttekintette vírusügyben a helyzetet, és arra jutott, hogy az ötödik hullám csúcsán vagyunk, vagy annak a közelében. A Miniszterelnökség vezetője szerint egyesek szerint az ötödik hullám elvonulása is gyors lehet.
A kormány arra jutott, hogy az unióban a védettségi igazolvánnyal kapcsolatban nem vezettek be szigorításokat, és ezért a kormány úgy döntött, hogy két oltással az oltási igazolványok május 1-ig érvényesek lesznek.
NB2
akkor az a szituáció, hogy antitest vizsgálattal meg van a véídeccségi kártya bizonyossan megszűnik a február 15-i dátummal, nem lesz hosszabbítás?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Május 1-ig két oltással is érvényes lesz az oltási igazolvány
Gulyás Gergely arról beszélt, hogy a kormány áttekintette vírusügyben a helyzetet, és arra jutott, hogy az ötödik hullám csúcsán vagyunk, vagy annak a közelében. A Miniszterelnökség vezetője szerint egyesek szerint az ötödik hullám elvonulása is gyors lehet.
A kormány arra jutott, hogy az unióban a védettségi igazolvánnyal kapcsolatban nem vezettek be szigorításokat, és ezért a kormány úgy döntött, hogy két oltással az oltási igazolványok május 1-ig érvényesek lesznek.
NB2
ergo rájöttek hogy szopnak amúgy ...
Negritis
Mármint rájöttek, hogy ők se mehetnének sehova?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 395 — The Mathematician
Május 1-ig két oltással is érvényes lesz az oltási igazolvány
Gulyás Gergely arról beszélt, hogy a kormány áttekintette vírusügyben a helyzetet, és arra jutott, hogy az ötödik hullám csúcsán vagyunk, vagy annak a közelében. A Miniszterelnökség vezetője szerint egyesek szerint az ötödik hullám elvonulása is gyors lehet.
A kormány arra jutott, hogy az unióban a védettségi igazolvánnyal kapcsolatban nem vezettek be szigorításokat, és ezért a kormány úgy döntött, hogy két oltással az oltási igazolványok május 1-ig érvényesek lesznek.
NB2
ergo rájöttek hogy szopnak amúgy ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 476 — nabege2@yahoo.com
Május 1-ig két oltással is érvényes lesz az oltási igazolvány
Gulyás Gergely arról beszélt, hogy a kormány áttekintette vírusügyben a helyzetet, és arra jutott, hogy az ötödik hullám csúcsán vagyunk, vagy annak a közelében. A Miniszterelnökség vezetője szerint egyesek szerint az ötödik hullám elvonulása is gyors lehet.
A kormány arra jutott, hogy az unióban a védettségi igazolvánnyal kapcsolatban nem vezettek be szigorításokat, és ezért a kormány úgy döntött, hogy két oltással az oltási igazolványok május 1-ig érvényesek lesznek.
több mint 2 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
 www.portfolio.hu/global/20220202/vege-a-tiltasnak-megoldodott-a-szputnyikkal-es-a-sinopharmmal-oltott-magyarok-utazasa-524517
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
 24.hu/belfold/2022/02/02/korhaz-sajto-emmi-birosag-itelet/

mily meglepő ez is.

| mocsadék tetű banda |
Vrij6
A Völner és Schadl ügyek mellé ezt is megkapta ajándéknak az ellenzék, de gondolom ezzel sem fognak tudni mit kezdeni.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
 telex.hu/kulfold/2022/02/02/fact-checking-ottawa-kanada-kamion-konvoj-kotelezo-oltas

Kanadában is túl jól megy minden, kellett a kavarás. 😊
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 476 — nabege2@yahoo.com
Magyar Hang: Megpróbáltak elsüllyeszteni egy tanulmányt, amely a magyarországi járványkezelés elhibázottságára utal

Meglepetééés.
Mikey
 24.hu/belfold/2022/02/02/korhaz-sajto-emmi-birosag-itelet/

mily meglepő ez is.

| mocsadék tetű banda |
Vrij6
most majd megy a telefon, ha beengeded kirúgunk a picsába
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 420 — Слава Україні! Героям слава!
Magyar Hang: Megpróbáltak elsüllyeszteni egy tanulmányt, amely a magyarországi járványkezelés elhibázottságára utal

Meglepetééés.
Mikey
 24.hu/belfold/2022/02/02/korhaz-sajto-emmi-birosag-itelet/

mily meglepő ez is.

| mocsadék tetű banda |

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
No, beépített chip 3G-s funkció nálam is aktiválva.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Magyar Hang: Megpróbáltak elsüllyeszteni egy tanulmányt, amely a magyarországi járványkezelés elhibázottságára utal

Meglepetééés.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Na nalunk mindenki omikronos lett, multheten. (Sikerult egymast megfertozni)
Szuleim 3x oltottak, tesom, parom en 2x pfizerrel. (2021 juliusiban volt a 2.)

Tapasztalat, hogy egyforma lefolyasa volt.
Alap tunetek: kohoges, torokfajas, orr dugulas.
Egyenileg anyiban tert el, hogy pl tesom jobban tuszogot, nekem a torok fajas volt erosebb.
beltazor
Jobbuljatok!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 691 — Pfizer & Moderna fan
Na nalunk mindenki omikronos lett, multheten. (Sikerult egymast megfertozni)
Szuleim 3x oltottak, tesom, parom en 2x pfizerrel. (2021 juliusiban volt a 2.)

Tapasztalat, hogy egyforma lefolyasa volt.
Alap tunetek: kohoges, torokfajas, orr dugulas.
Egyenileg anyiban tert el, hogy pl tesom jobban tuszogot, nekem a torok fajas volt erosebb.

több mint 2 éve
Henderson New York Giants 1 046
Nem a munka nem allhat meg, hanem a bevetel csokken. S mivel a kedves statisztikakkal ellentetben a magyarok nincsenek eleresztve megfelelo havi bérrel, így minden krajcar szamit. S el lehet kepzelni azt, ahol gyermek(ek) vannak, alberletet/lakas (vagy egyéb más) hitelt kell fizetni, s millio más koltseg is femerul. Illetve hallani olyanrol, hogy a munkahely is nyomast general, ahol a hivatalosan “maradj otthon” van, am azert suttogjak, hogy “ezt valahogy nagyon meg kellene csinalni, sürgős”.
A kiesett bert senki nem potolja.
Ventura
Apósoméknál már tavaly nyáron "kötelezővé" tette a főni az oltást, mondván így a legjobb a cégnek és a dolgozóknak is, akinek nem tetszik azt kirúgja. Amikor karácsonykor jópáran megbetegedtek, megmondta hogy nincs hiányzás, hiszen náluk ilyenkor van a legnagyobb dömping, nem érdekli semmilyen kifogás. Konkrétan voltak ketten akiket pozitív PCR teszttel és erős tünetekkel is utasított, hogy menjen dolgozni, mert kell az ember, ha véletlenül ellenőrzik őket otthon, majd kifizeti a büntetést...

Ez igaz, viszont csak 3,6 millió olyan van, aki 3 oltást kapott, és sajnos a 8-10 hónappal ezelőtti 2. oltások nem sokat érnek az omikronnal szemben a jelek szerint.
somoskovig
Hát megbetegedés szempontjából szerintem édesmindegy az oltások száma, nyilván nem releváns adat, de jelenleg közelebbi ismerőseim között van 11 aktív fertőzött ebből 6 háromszor oltott, 3 kétszer, 2 oltatlan. Egy ilyen gyengébb verziónál meg a kórházba kerüléstől még simán óvhat a 2 is, meg a korábban átesés, meg bármi, ami miatt oltatlanul sem kerül mindenki kórházba.

Szerk.: +1 fun fact: olyan ismerősöm is van aki átesett rajta, majd kapott két oroszt, aztán kiköltözött Kanadába, ezért egy Pfizert is, de mivel USAba is át kell járnia és nem volt elég a 2+1 kellett mégegy Pfizer. (ez utóbbit novemberben) Január elején újra megtalálta őt is.

Szerkesztette: Henderson

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Houston, we have a problem...
somoskovig
környezetemben is sorra dőlnek ki az emberek
nem akarom ugyanakkor elkiabálni, de eddig az összes akit hallottam az kb influenzaszerű megbetegedést produkált, 3-4 nap ágyfekvéssel
NB2
Megint 50% körüli pozitivitás, a kórházban lévők száma 2 hete még 2500-2600 körül volt, most megint 4200, én pár napja elkezdett emelkedni a lélegeztetett esetek száma is.
somoskovig
Ez igaz, de a fertőzöttek (főként, hogy ez csak egy része a valóban fertőzötteknek) arányához képest még mindig alacsonyabb, mint korábban. Ha jól emlékszem, február közepét mondtak talán valószínű tetőzésnek, jó lenne.....
csi77
jah csak az a gond hogy hiába kerülnek arányában kevesen gépre/korházba ha ez a szám még így is brutális mer annyian kapják el

haver és bnője elkapta
a csaj elég rottyon van, haver kicsit jobban
Negritis
Nagyon sokan betegek, ez tény, de tavaly tavasszal 12000 ember volt kórházban, az brutális volt.
csi77
meg tavaszig van ido.
csebi
Most ezeket a hozzászólásokat nem értem. Ez valami verseny? 😮
csi77
csak h lehet iden tavasszal is ennyi ember a korhazakban.
csebi
Nagyon remélem, hogy nem lesz így. Sokkal több az oltott és már átesett ember is,mint tavaly.
csi77
Ez igaz, viszont csak 3,6 millió olyan van, aki 3 oltást kapott, és sajnos a 8-10 hónappal ezelőtti 2. oltások nem sokat érnek az omikronnal szemben a jelek szerint.
somoskovig
Ez igaz, ám a leírások alapján (illetve a környezetemből ítélve) az omikron kevésbé okoz súlyosabb, életveszélyes tüneteket. A nagyobb fertőzésszám miatt magasabbak a számok, de talán a rosszabb számsorok nem fognak exponenciálisan növekedni.

Környezetemben több háromszor oltott, sőt tavaly tavasszal a betegségen átesett ismerősöm kapta el most. Úgy tűnik az omikronnak semmi nem akadály, ráadásul amíg tavaly a gyerekeket nem tesztelték, most legtöbbször igen.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 262 — 49ers GM
Houston, we have a problem...
somoskovig
környezetemben is sorra dőlnek ki az emberek
nem akarom ugyanakkor elkiabálni, de eddig az összes akit hallottam az kb influenzaszerű megbetegedést produkált, 3-4 nap ágyfekvéssel
NB2
Megint 50% körüli pozitivitás, a kórházban lévők száma 2 hete még 2500-2600 körül volt, most megint 4200, én pár napja elkezdett emelkedni a lélegeztetett esetek száma is.
somoskovig
Ez igaz, de a fertőzöttek (főként, hogy ez csak egy része a valóban fertőzötteknek) arányához képest még mindig alacsonyabb, mint korábban. Ha jól emlékszem, február közepét mondtak talán valószínű tetőzésnek, jó lenne.....
csi77
jah csak az a gond hogy hiába kerülnek arányában kevesen gépre/korházba ha ez a szám még így is brutális mer annyian kapják el

haver és bnője elkapta
a csaj elég rottyon van, haver kicsit jobban
Negritis
Nagyon sokan betegek, ez tény, de tavaly tavasszal 12000 ember volt kórházban, az brutális volt.
csi77
meg tavaszig van ido.
csebi
Most ezeket a hozzászólásokat nem értem. Ez valami verseny? 😮
csi77
csak h lehet iden tavasszal is ennyi ember a korhazakban.
csebi
Nagyon remélem, hogy nem lesz így. Sokkal több az oltott és már átesett ember is,mint tavaly.
csi77
Ez igaz, viszont csak 3,6 millió olyan van, aki 3 oltást kapott, és sajnos a 8-10 hónappal ezelőtti 2. oltások nem sokat érnek az omikronnal szemben a jelek szerint.

több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 989 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Lementem a háziorvoshoz a betegállományos papíromért. Kettővel előttem elkezdi egy nőci a nővérnek, hogy lejött a doktor úrhoz, mert beszélni akar vele. Nővér kérdezi mi a panasza, mire a nő mondja neki hogy covidos és láza is van, adjanak neki gyógyszert. Nővér pislog, a meglepődésből felocsúdva mondja neki hogy húzzon azonnal haza és telefonáljon, és majd megbeszélik.

Én meg nagy nyugalomban ácsorogtam mögötte 4-5 m-rel vagy 10 percet.

Nem hiszem el hogy ilyen idióta gyökerek vannak. 😀
Mikey
Nekem múltkor munkatársam nagy büszkén mesélte, hogy a fia full covidos, nem érez szagokat és lázas, de ő csak azért is megölelgette, hiába húzódozott a fiú. Amúgy a fia is nagy hős, mert nem ment táppénzre, hanem tovább dolgozott(Netet köt be magánszemélyeknél). Másik kollégám később jött mert fosott, de bejött hót fehéren 10 körül, mert mit is csinálna otthon. Azóta két másik is fosik, de mind igazi hősök, mert nyomják. Én loser voltam mert izomfájdalom, szédülés, stb tünetekkel csináltattam egy tesztet múlt héten, és emiatt 3 napig nem mentem. Negatív lett szerencsére, de kb csoda, hogy még nem gyűjtöttem be ezt a variánst is ennyi idióta között.
andree
A legjobbak azok az önjelölt pótolhatatlan dolgozók, akik a legjobban panaszkodnak mindig hogy szar a munka, a fizetés, a minden is és még a főnök is hülye, de bejönnek 39 fokos lázzal úgy hogy taknyuk-nyáluk egybefolyik, mert a munka nem állhat meg. 😊
Mikey
Nem a munka nem allhat meg, hanem a bevetel csokken. S mivel a kedves statisztikakkal ellentetben a magyarok nincsenek eleresztve megfelelo havi bérrel, így minden krajcar szamit. S el lehet kepzelni azt, ahol gyermek(ek) vannak, alberletet/lakas (vagy egyéb más) hitelt kell fizetni, s millio más koltseg is femerul. Illetve hallani olyanrol, hogy a munkahely is nyomast general, ahol a hivatalosan “maradj otthon” van, am azert suttogjak, hogy “ezt valahogy nagyon meg kellene csinalni, sürgős”.
A kiesett bert senki nem potolja.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Houston, we have a problem...
somoskovig
környezetemben is sorra dőlnek ki az emberek
nem akarom ugyanakkor elkiabálni, de eddig az összes akit hallottam az kb influenzaszerű megbetegedést produkált, 3-4 nap ágyfekvéssel
NB2
Megint 50% körüli pozitivitás, a kórházban lévők száma 2 hete még 2500-2600 körül volt, most megint 4200, én pár napja elkezdett emelkedni a lélegeztetett esetek száma is.
somoskovig
Ez igaz, de a fertőzöttek (főként, hogy ez csak egy része a valóban fertőzötteknek) arányához képest még mindig alacsonyabb, mint korábban. Ha jól emlékszem, február közepét mondtak talán valószínű tetőzésnek, jó lenne.....
csi77
jah csak az a gond hogy hiába kerülnek arányában kevesen gépre/korházba ha ez a szám még így is brutális mer annyian kapják el

haver és bnője elkapta
a csaj elég rottyon van, haver kicsit jobban
Negritis
Nagyon sokan betegek, ez tény, de tavaly tavasszal 12000 ember volt kórházban, az brutális volt.
csi77
meg tavaszig van ido.
csebi
Most ezeket a hozzászólásokat nem értem. Ez valami verseny? 😮
csi77
csak h lehet iden tavasszal is ennyi ember a korhazakban.
csebi
Nagyon remélem, hogy nem lesz így. Sokkal több az oltott és már átesett ember is,mint tavaly.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 527 — Lucas Scott
Houston, we have a problem...
somoskovig
környezetemben is sorra dőlnek ki az emberek
nem akarom ugyanakkor elkiabálni, de eddig az összes akit hallottam az kb influenzaszerű megbetegedést produkált, 3-4 nap ágyfekvéssel
NB2
Megint 50% körüli pozitivitás, a kórházban lévők száma 2 hete még 2500-2600 körül volt, most megint 4200, én pár napja elkezdett emelkedni a lélegeztetett esetek száma is.
somoskovig
Ez igaz, de a fertőzöttek (főként, hogy ez csak egy része a valóban fertőzötteknek) arányához képest még mindig alacsonyabb, mint korábban. Ha jól emlékszem, február közepét mondtak talán valószínű tetőzésnek, jó lenne.....
csi77
jah csak az a gond hogy hiába kerülnek arányában kevesen gépre/korházba ha ez a szám még így is brutális mer annyian kapják el

haver és bnője elkapta
a csaj elég rottyon van, haver kicsit jobban
Negritis
Nagyon sokan betegek, ez tény, de tavaly tavasszal 12000 ember volt kórházban, az brutális volt.
csi77
meg tavaszig van ido.
csebi
Most ezeket a hozzászólásokat nem értem. Ez valami verseny? 😮
csi77
csak h lehet iden tavasszal is ennyi ember a korhazakban.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Houston, we have a problem...
somoskovig
környezetemben is sorra dőlnek ki az emberek
nem akarom ugyanakkor elkiabálni, de eddig az összes akit hallottam az kb influenzaszerű megbetegedést produkált, 3-4 nap ágyfekvéssel
NB2
Megint 50% körüli pozitivitás, a kórházban lévők száma 2 hete még 2500-2600 körül volt, most megint 4200, én pár napja elkezdett emelkedni a lélegeztetett esetek száma is.
somoskovig
Ez igaz, de a fertőzöttek (főként, hogy ez csak egy része a valóban fertőzötteknek) arányához képest még mindig alacsonyabb, mint korábban. Ha jól emlékszem, február közepét mondtak talán valószínű tetőzésnek, jó lenne.....
csi77
jah csak az a gond hogy hiába kerülnek arányában kevesen gépre/korházba ha ez a szám még így is brutális mer annyian kapják el

haver és bnője elkapta
a csaj elég rottyon van, haver kicsit jobban
Negritis
Nagyon sokan betegek, ez tény, de tavaly tavasszal 12000 ember volt kórházban, az brutális volt.
csi77
meg tavaszig van ido.
csebi
Nekem is sikerült 2x elkapni, 3x-i oltás után, hála Istennek enyhe tünetekkel zárattam be erre a hétre. Egyértelmű, hogy az oltások működnek, és így szép "csendben" átmegyünk rajta. A kérdés inkább, hogyha a 3x oltottak többsége kifut úgy április, május környékén, akkor mi lesz a helyzet. A kórházi helyzet egyelőre talán nem fog drasztikusan romlani a sok fertőzött ellenére se.