Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szép is az amikor a csőcselék hergeli egymást egyre jobban.

De lám fejlődött a világ, mára a tömeges lincselésből linkelés lett
FLZOLI
mondod te, valójában az online lincselés tud legalább annyira traikus lenni
Negritis
Te cyberbullying-ról beszélsz, míg én arról, hogy egymás között osztogatják a fake news linkeket.

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 932
de bazz egy akkor cuccot hogy adnak be oltással?!
pcr teszt még csak-csak ahogy hallomásból tudom ott elég nagy cuccal dolgoznak hozzá

de egy oltás?! vagy ahogy eszi az agyad úgy nő?
Negritis
Beadják.
És felmegy az agyba a vállból.
Okos és ügyes a chip.
Bazzani
még1x, az a szar amit mutatnak a képen túl nagy hogy átférjen a tűn

én értek sok mindent, csak ilyen egyszerű dolgokat nem
Negritis
azér kell három, azt benn összeszereli magát
sutianap
Hádde van ilyen a tudományban már, csak a jány nem tudja a nevét, mert ő mikrocsipet mond, de ezek már nanobotok...vagy jobb is, hogy nem tud róla? 😀

A röntgensugárzás amúgy nem árt a mikrocsipsznek? Vagy lehet, hogy megcétézték és attól lett okos?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
Szép is az amikor a csőcselék hergeli egymást egyre jobban.

De lám fejlődött a világ, mára a tömeges lincselésből linkelés lett
FLZOLI
mondod te, valójában az online lincselés tud legalább annyira traikus lenni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szép is az amikor a csőcselék hergeli egymást egyre jobban.

De lám fejlődött a világ, mára a tömeges lincselésből linkelés lett

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 146
Akinek van szabad agyzsibbasztó fèl órája érdemes felmenni az FB oldalàra, publikus. Vigyázz, addiktív!

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
de bazz egy akkor cuccot hogy adnak be oltással?!
pcr teszt még csak-csak ahogy hallomásból tudom ott elég nagy cuccal dolgoznak hozzá

de egy oltás?! vagy ahogy eszi az agyad úgy nő?
Negritis
Beadják.
És felmegy az agyba a vállból.
Okos és ügyes a chip.
Bazzani
még1x, az a szar amit mutatnak a képen túl nagy hogy átférjen a tűn

én értek sok mindent, csak ilyen egyszerű dolgokat nem
Negritis
Deeeee!
A fecskendőben még folyékony halmazállapotú a chip, de a +36 C fölött megszilárdult.
Ezért kell a vakcinát hűteni!
😄😄😄😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
de bazz egy akkor cuccot hogy adnak be oltással?!
pcr teszt még csak-csak ahogy hallomásból tudom ott elég nagy cuccal dolgoznak hozzá

de egy oltás?! vagy ahogy eszi az agyad úgy nő?
Negritis
Beadják.
És felmegy az agyba a vállból.
Okos és ügyes a chip.
Bazzani
még1x, az a szar amit mutatnak a képen túl nagy hogy átférjen a tűn

én értek sok mindent, csak ilyen egyszerű dolgokat nem
Negritis
azér kell három, azt benn összeszereli magát


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
de bazz egy akkor cuccot hogy adnak be oltással?!
pcr teszt még csak-csak ahogy hallomásból tudom ott elég nagy cuccal dolgoznak hozzá

de egy oltás?! vagy ahogy eszi az agyad úgy nő?
Negritis
Beadják.
És felmegy az agyba a vállból.
Okos és ügyes a chip.
Bazzani
még1x, az a szar amit mutatnak a képen túl nagy hogy átférjen a tűn

én értek sok mindent, csak ilyen egyszerű dolgokat nem

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
de bazz egy akkor cuccot hogy adnak be oltással?!
pcr teszt még csak-csak ahogy hallomásból tudom ott elég nagy cuccal dolgoznak hozzá

de egy oltás?! vagy ahogy eszi az agyad úgy nő?
Negritis
Beadják.
És felmegy az agyba a vállból.
Okos és ügyes a chip.

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579


Kellemes napot mindenkinek. 😊
Vrij6
Ez a bejegyzés ezzel a helyesírással üt igazán, imádom. Mondjuk nekem új információ, hogy a PCR teszttel tesztel is chipet ültettek be.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 hvg.hu/tudomany/20220104_Omikronforgatokonyvek_avagy_igy_valhat_endemia_a_pandemiabol_2022ben


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett


Kellemes napot mindenkinek. 😊
Vrij6
baszki akkor ezért van chiphiány világszerte 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
...

Kellemes napot mindenkinek. 😊
Vrij6
csodálatosan innovatív profilképe van "Betty"-nek

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
de bazz egy akkor cuccot hogy adnak be oltással?!
pcr teszt még csak-csak ahogy hallomásból tudom ott elég nagy cuccal dolgoznak hozzá

de egy oltás?! vagy ahogy eszi az agyad úgy nő?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Új tünet hasmenés
VvAlekosz
Az az újévi lencse lesz, leginkább....
csi77
Lencsét nem ettem szóval az kihúzott
VvAlekosz
MICSODAAAA? Hogy lesz így idén sok pénzed?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 549 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr


Kellemes napot mindenkinek. 😊
Vrij6
Azt már lehet tudni hogy mi lesz az aktiválás után? 😊

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 420 — Слава Україні! Героям слава!


Kellemes napot mindenkinek. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Új tünet hasmenés
VvAlekosz
Az az újévi lencse lesz, leginkább....
csi77
Lencsét nem ettem szóval az kihúzott
VvAlekosz
Akkor az idegeskedés. 😊 Nyugi, nem lesz semmi baj.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Új tünet hasmenés
VvAlekosz
Az az újévi lencse lesz, leginkább....
csi77
Lencsét nem ettem szóval az kihúzott
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Új tünet hasmenés
VvAlekosz
Az az újévi lencse lesz, leginkább....
csi77
nekem volt azon a héten amikor koronás lettem, de csak egyszeri alkalom volt, reméljük a legjobbakat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Új tünet hasmenés
VvAlekosz
Az az újévi lencse lesz, leginkább....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Új tünet hasmenés
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Na jelentem 3 oltás
Covid
Pozitív

Következő koszorú rendelés
VvAlekosz
De vannak tüneteid? Betegnek érzed magad?
bcsarli
Vannak olyan mint ha hegyes erős paprikát ettem volna olyan érzés a számba vagy ha mint ha taknyos lennék de nincsen takony vagy is minimális meg kicsit köhögök és tegnap kicsit jobban fáztam de az 2-3óra alatt elmúlt plusz a nyaki nyirokcsomók duzzadtak
Vérogszigénszintet néztem pulzoximéterrel 96 és 99 között mozog leggyakrabban 98 mutat
De ahogy kérdezősködök azt írják 5 nap 8 nap után kezdett el súlyosbodni sok embernél ?!
Szóval megköszönném ha írnátok ti akik elkaptátok hány nap után mit és hogyan éreztétek magatok ?
VvAlekosz
Ez így tünetek alapján már omikron változatnak tűnik.
Vagyis nincs magas láz, szaglásvesztés, erős köhögés, nehézlégzés, stb., mint a deltánál.
Nálam egyetlen tünet se súlyosbodott az eleve nagyon enyhék közül, 1-2 nap alatt nullára lement minden, 10 nap után meg már a teszteredmény is negatív lett.
Az omikron fertőzőképesebb, de enyhébb lefolyású, mint az eddigi változatai a koronavírusnak.
De azt javaslom, hogy hívd fel a körzeti orvosodat, kérj favipiravirt (ártani nem tud), azt szedd be, és akkor nagyon valószínű, hogy pikk-pakk túl leszel rajta.
Stresszelned felesleges, hiszen van benned három oltás, plusz a favipiravir, plusz az a tény, hogy ez már az enyhébb omikron változatnak tűnik, ezek együttese meg kell nyugtasson.
Sobri Jóska
Nekem még deltám volt valószínűleg december elején, de ezek közül csak köhögés (és szaglásvesztés) volt, az sem durva és kb két napig.

Sok C és D vitamin, ágynyugalom, de néha keljél fel, forró teák, kv, fájdalomcsillapító, Netflix....😊

Túl megerőltetőt ne csinálj, akkor sem, ha már erősebbnek érzed magad kb két hétig semmiképp!
Kitartást, jobbulást!

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 043 — #NoStress
Na jelentem 3 oltás
Covid
Pozitív

Következő koszorú rendelés
VvAlekosz
De vannak tüneteid? Betegnek érzed magad?
bcsarli
Vannak olyan mint ha hegyes erős paprikát ettem volna olyan érzés a számba vagy ha mint ha taknyos lennék de nincsen takony vagy is minimális meg kicsit köhögök és tegnap kicsit jobban fáztam de az 2-3óra alatt elmúlt plusz a nyaki nyirokcsomók duzzadtak
Vérogszigénszintet néztem pulzoximéterrel 96 és 99 között mozog leggyakrabban 98 mutat
De ahogy kérdezősködök azt írják 5 nap 8 nap után kezdett el súlyosbodni sok embernél ?!
Szóval megköszönném ha írnátok ti akik elkaptátok hány nap után mit és hogyan éreztétek magatok ?
VvAlekosz
Ez így tünetek alapján már omikron változatnak tűnik.
Vagyis nincs magas láz, szaglásvesztés, erős köhögés, nehézlégzés, stb., mint a deltánál.
Nálam egyetlen tünet se súlyosbodott az eleve nagyon enyhék közül, 1-2 nap alatt nullára lement minden, 10 nap után meg már a teszteredmény is negatív lett.
Az omikron fertőzőképesebb, de enyhébb lefolyású, mint az eddigi változatai a koronavírusnak.
De azt javaslom, hogy hívd fel a körzeti orvosodat, kérj favipiravirt (ártani nem tud), azt szedd be, és akkor nagyon valószínű, hogy pikk-pakk túl leszel rajta.
Stresszelned felesleges, hiszen van benned három oltás, plusz a favipiravir, plusz az a tény, hogy ez már az enyhébb omikron változatnak tűnik, ezek együttese meg kell nyugtasson.

több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Na jelentem 3 oltás
Covid
Pozitív

Következő koszorú rendelés
VvAlekosz
De vannak tüneteid? Betegnek érzed magad?
bcsarli
Vannak olyan mint ha hegyes erős paprikát ettem volna olyan érzés a számba vagy ha mint ha taknyos lennék de nincsen takony vagy is minimális meg kicsit köhögök és tegnap kicsit jobban fáztam de az 2-3óra alatt elmúlt plusz a nyaki nyirokcsomók duzzadtak
Vérogszigénszintet néztem pulzoximéterrel 96 és 99 között mozog leggyakrabban 98 mutat
De ahogy kérdezősködök azt írják 5 nap 8 nap után kezdett el súlyosbodni sok embernél ?!
Szóval megköszönném ha írnátok ti akik elkaptátok hány nap után mit és hogyan éreztétek magatok ?
VvAlekosz
nekem is volt kollegám aki a 2. hétre lett szarabbul, de kb ő az egyetlen akinek az ismerőseim közül romlott az első hét után, szóval azért ne kezdj neki sebtiben a végrendeletnek . menyasszonyom viszont második hétre sokkal jobban lett, ő hiába nem érezte magán, napokig szenvedett magas lázban, Illetve torokfájás/szárazköhögés gyötörte. Viszont pl. a szaglása neki se ment el. De anyámnak pl. a dereka fájt (WTF), szóval ahány ember annyi tünet.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!