Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egymás alatt két cím, vajon kinek van igaza?

 www.portfolio.hu/gazdasag/20211217/a-sinopharm-a-szputnyik-es-a-janssen-vakcinai-lehetnek-kevesbe-hatekonyak-az-omikronnal-szemben-516862

 www.portfolio.hu/global/20211217/az-orosz-fejleszto-szerint-a-szputnyik-vakcinak-kombinacioja-megved-az-omikron-ellen-516866

😊

Tapasztalatból tudom, hogy bár talán még korai ezt kijelenteni, de a sputnik segítségével enyhe tünetekkel vészeltem át a deltát (?).
csi77
Hát ezzel nem mondtál sokat 😊 Vannak bőven emberek, akik minden oltás nélkül is enyhe tünetetekkel, vagy akár tünet nélkül átvészelték a deltát. Meg olyan is volt már a történelemben, hogy egy kereskedő a saját áruját dicsérte.
ender1112
Én is két sputnikot kaptam. Azóta nem tudom koronás voltam e, de tünet nem volt. Ráadásul azóta egyáltalán nem voltam beteg. Pedig családban munkahelyen dőltek azért ki mellőlem, koronával is. Gyerek hazahoz valamit oviból, rendre átmegy az egész családon. Idén megúsztam. Tudja a korona is hogy az oroszokkal nem érdemes szórakozni 😃
samu09
Ugyanez kínaival.
Máskor százszor megfázok, az oltások óta szerencsére egész jól elkerülnek ezek a dolgok.

több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 027 — I like the Texans, I like who we are
Egymás alatt két cím, vajon kinek van igaza?

 www.portfolio.hu/gazdasag/20211217/a-sinopharm-a-szputnyik-es-a-janssen-vakcinai-lehetnek-kevesbe-hatekonyak-az-omikronnal-szemben-516862

 www.portfolio.hu/global/20211217/az-orosz-fejleszto-szerint-a-szputnyik-vakcinak-kombinacioja-megved-az-omikron-ellen-516866

😊

Tapasztalatból tudom, hogy bár talán még korai ezt kijelenteni, de a sputnik segítségével enyhe tünetekkel vészeltem át a deltát (?).
csi77
Hát ezzel nem mondtál sokat 😊 Vannak bőven emberek, akik minden oltás nélkül is enyhe tünetetekkel, vagy akár tünet nélkül átvészelték a deltát. Meg olyan is volt már a történelemben, hogy egy kereskedő a saját áruját dicsérte.
ender1112
Én is két sputnikot kaptam. Azóta nem tudom koronás voltam e, de tünet nem volt. Ráadásul azóta egyáltalán nem voltam beteg. Pedig családban munkahelyen dőltek azért ki mellőlem, koronával is. Gyerek hazahoz valamit oviból, rendre átmegy az egész családon. Idén megúsztam. Tudja a korona is hogy az oroszokkal nem érdemes szórakozni 😃
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 275 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Egymás alatt két cím, vajon kinek van igaza?

 www.portfolio.hu/gazdasag/20211217/a-sinopharm-a-szputnyik-es-a-janssen-vakcinai-lehetnek-kevesbe-hatekonyak-az-omikronnal-szemben-516862

 www.portfolio.hu/global/20211217/az-orosz-fejleszto-szerint-a-szputnyik-vakcinak-kombinacioja-megved-az-omikron-ellen-516866

😊

Tapasztalatból tudom, hogy bár talán még korai ezt kijelenteni, de a sputnik segítségével enyhe tünetekkel vészeltem át a deltát (?).
csi77
Hát ezzel nem mondtál sokat 😊 Vannak bőven emberek, akik minden oltás nélkül is enyhe tünetetekkel, vagy akár tünet nélkül átvészelték a deltát. Meg olyan is volt már a történelemben, hogy egy kereskedő a saját áruját dicsérte.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 406 — The Mathematician
Egymás alatt két cím, vajon kinek van igaza?

 www.portfolio.hu/gazdasag/20211217/a-sinopharm-a-szputnyik-es-a-janssen-vakcinai-lehetnek-kevesbe-hatekonyak-az-omikronnal-szemben-516862

 www.portfolio.hu/global/20211217/az-orosz-fejleszto-szerint-a-szputnyik-vakcinak-kombinacioja-megved-az-omikron-ellen-516866

😊

Tapasztalatból tudom, hogy bár talán még korai ezt kijelenteni, de a sputnik segítségével enyhe tünetekkel vészeltem át a deltát (?).
csi77
elvileg jön új sputnik
és kiderült pár napja hogy azért nincs a whonál elfogadva mer nem adtak át minden papírt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 852 — 258. §
Így kell igazán növelni a bizodalmat az oltásokban
 www.washingtonpost.com/health/2021/12/17/pfizer-vaccine-young-children-third-shot/

Kabaré


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Egymás alatt két cím, vajon kinek van igaza?

 www.portfolio.hu/gazdasag/20211217/a-sinopharm-a-szputnyik-es-a-janssen-vakcinai-lehetnek-kevesbe-hatekonyak-az-omikronnal-szemben-516862

 www.portfolio.hu/global/20211217/az-orosz-fejleszto-szerint-a-szputnyik-vakcinak-kombinacioja-megved-az-omikron-ellen-516866

😊

Tapasztalatból tudom, hogy bár talán még korai ezt kijelenteni, de a sputnik segítségével enyhe tünetekkel vészeltem át a deltát (?).

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Na látom könyvdaráló Dórikáék már országosan tüntetnek az oltás ellen.
Így lehet a hülyéket összegyűjteni.
Bazzani
És szerezni annyi szavazatot , hogy bekerüljenek majd a parlamentbe. Meglovagolják a hullámokat.
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Lehet eljött Sobri ideje és elmarad/félbemarad a szezon?! 😀
dawyd728
valamikor brady is kiég

több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Ez az omicron úgy tűnik nem viccel 😕
Csak hogy helyben maradjunk, ekkora gáz az NFL-ben 2 év alatt nem volt...
Vannak már releváns adatok elhalálozás tekintetében?
Az már látszik, hogy a fertőzőképesség nagyon durva. Remélem enyhébb tünetekkel!
Amennyiben jó az irány, úgy lehet ez a szükséges rossz a nyájimmunitáshoz, de amennyiben alábecsüljük, úgy szar évkezdés elé nézünk...
Az már látszik, hogy ez a variáns megállíthatatlan, de kell -e védekezni ellene?
clbass
Usaban 750 halott egy nap. 350millio lakosra…
Az azert nem mondom hogy olyan hu de elszabadult
Janek
Akkor lassan újra kellene gondolni a protokollt is???
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Ez az omicron úgy tűnik nem viccel 😕
Csak hogy helyben maradjunk, ekkora gáz az NFL-ben 2 év alatt nem volt...
Vannak már releváns adatok elhalálozás tekintetében?
Az már látszik, hogy a fertőzőképesség nagyon durva. Remélem enyhébb tünetekkel!
Amennyiben jó az irány, úgy lehet ez a szükséges rossz a nyájimmunitáshoz, de amennyiben alábecsüljük, úgy szar évkezdés elé nézünk...
Az már látszik, hogy ez a variáns megállíthatatlan, de kell -e védekezni ellene?
clbass
Usaban 750 halott egy nap. 350millio lakosra…
Az azert nem mondom hogy olyan hu de elszabadult

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Melyik major liga fog elsőnek leállni a covid miatt?
Matthew99
Az NHL-ben nagy gáz van.
Mikey
nba-ben már maradnak el meccsek és esnek ki csapatok
Negritis
NHL-ben is, nyugi.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 406 — The Mathematician
Melyik major liga fog elsőnek leállni a covid miatt?
Matthew99
Az NHL-ben nagy gáz van.
Mikey
nba-ben már maradnak el meccsek és esnek ki csapatok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Melyik major liga fog elsőnek leállni a covid miatt?
Matthew99
Az NHL-ben nagy gáz van.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 299
 www.portfolio.hu/gazdasag/20211217/breking-magyarorszag-ujra-targyal-az-eu-val-a-pfizer-vakcinak-beszerzeserol-az-omikron-miatt-516790
Klaci79
Kijöttünk nagy pofával a főbejáraton, majd visszasírjuk magunkat egy kis rejtett hátsó ajtón.

Kíváncsian várom ezt hogy fogják kommunikálni.
Mikey
az eu kizárt minket, de mi nem hagytuk magunkat
kidobtak az ajtón visszamásztunk a kéményben be a magyar kipcsak leleményes
Negritis
A fürkészek látszereikkel felderítették a hungaricumot, a portyázók pedig lopótökeikkel magukévá tették.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na látom könyvdaráló Dórikáék már országosan tüntetnek az oltás ellen.
Így lehet a hülyéket összegyűjteni.

több mint 2 éve
dawyd728 3 833
Lehet eljött Sobri ideje és elmarad/félbemarad a szezon?! 😀
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 406 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=XWDOU0wE1wA

amúgy ez érdekes döntés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 406 — The Mathematician
Melyik major liga fog elsőnek leállni a covid miatt?
Matthew99
nba

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Melyik major liga fog elsőnek leállni a covid miatt?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 907 — beers & Packers
 www.portfolio.hu/gazdasag/20211217/breking-magyarorszag-ujra-targyal-az-eu-val-a-pfizer-vakcinak-beszerzeserol-az-omikron-miatt-516790
Klaci79
Kijöttünk nagy pofával a főbejáraton, majd visszasírjuk magunkat egy kis rejtett hátsó ajtón.

Kíváncsian várom ezt hogy fogják kommunikálni.
Mikey
Komolyan érdekel? Ahogyan szokták: "A magyar kormány megvédte a magyar emberek érdekeit Brüsszellel szemben."
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Ez az omicron úgy tűnik nem viccel 😕
Csak hogy helyben maradjunk, ekkora gáz az NFL-ben 2 év alatt nem volt...
Vannak már releváns adatok elhalálozás tekintetében?
Az már látszik, hogy a fertőzőképesség nagyon durva. Remélem enyhébb tünetekkel!
Amennyiben jó az irány, úgy lehet ez a szükséges rossz a nyájimmunitáshoz, de amennyiben alábecsüljük, úgy szar évkezdés elé nézünk...
Az már látszik, hogy ez a variáns megállíthatatlan, de kell -e védekezni ellene?
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 420 — Слава Україні! Героям слава!
 index.hu/belfold/2021/12/17/koronavirus-mentoszolgalat-virustagadok-tamadas-mintavetel/
Az ilyennek nem is tudom mi lenne a méltó büntetés...
Beki
Thomas Mann

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.portfolio.hu/global/20211217/friss-jelentes-arrol-milyen-mellekhatasa-lehet-a-pfizer-vakcinajanak-a-gyerekeknel-516722
Beki
Azt miért nem írják, hogy megbolondítja gyerekeknél is a menstruációt?
Én kivárok egyelőre.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 406 — The Mathematician
 www.portfolio.hu/global/20211217/friss-jelentes-arrol-milyen-mellekhatasa-lehet-a-pfizer-vakcinajanak-a-gyerekeknel-516722
Beki
érdekelne hogy ez több vagy kevesebb mint ami 1 millió covidos gyerekre jut
vagy hogy több-e mint a sima esetek száma?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
 www.portfolio.hu/global/20211217/friss-jelentes-arrol-milyen-mellekhatasa-lehet-a-pfizer-vakcinajanak-a-gyerekeknel-516722