Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 2 éve
vhsboxer 102
Sziasztok, gyors kérdés hátha valaki tudja. Nálunk a kicsinek az óvónője lett Covidos a múlt hét elején, azóta őt nem is láttuk, a héten még jártak oviba. Szombaton megírták, hogy az NNK az ovis csoportnak 17-éig rendkívüli szünetet rendelt el, és semmi több tájékoztatást nem kaptunk.

Annyi nyilván biztos, hogy oviba nem vihetem. Az ovit hiába kérdezzük további tájékoztatást nem adnak, a gyerek orvosát telefonon azóta sem tudtuk elérni. Ilyenkor amúgy mi van? A gyerek most akkor karanténban van 18-ig? Vagy csak ovi nincs a rendkívüli szünetük miatt, de amúgy mehet bármerre? Vagy negatív tesztel mozdulhat csak ki? Ha valaki tud biztosat, megköszönném.
vik
Hivatalosan karanténban lenne, gyakorlatilag nem küldenek ki határozatot, mert nincs rá ember/leszarják. Egyébként ő ugye elsődleges kontakt az óvónénihez, vagyis ezért lenne ő karanténban. Ettől még pl. Ti akkor is szabadon mozoghatnátok, ha ő karanténban lenne, mert az életszerű, hogy az esetlegesen Covidos óvodás gyereket úgy el tudja az ember szeparálni a családtól, hogy nem adja tovább a fertőzést.

Szóval igazából a józan eszetekre van bízva a dolog, hatósági intézkedés, pláne ellenőrzés úgyse lesz.
somoskovig
Értem, köszi a választ, akkor nyilván itthon tartom, közösségbe meg sehova nem viszem, eddig kerek a sztori. Már csak azt nem...
A többi gondolatomat meg inkább visszatöröltem, fölösleges ide hánynom a nyomoromat 😊
vik
hasonló a helyzet nálunk is,de mi kapjuk folyamatosan a határozatokat a kormányhivataltól, ami az egész ovis csoportra érvényes. szeptember óta a nagyobbik fiú 3 x volt otthon 10 napot, 2 óvónéni+a dadus is elkapta, a bölcsis eddig egyszer volt karantéban a nevelő pozitív tesztje miatt. Plusz a szokásos folyik az orra nyavaják, szóval szeptember óta szinte csak beköszönnek az intézményekbe és jönnek is haza,
Idén még 2 napot mennének,de már nem kockáztatjuk az ünnepek alatti karantént, szóval nem engedjük őket sem oviba sem bölcsibe.
több mint 2 éve
vik New England Patriots 43
Sziasztok, gyors kérdés hátha valaki tudja. Nálunk a kicsinek az óvónője lett Covidos a múlt hét elején, azóta őt nem is láttuk, a héten még jártak oviba. Szombaton megírták, hogy az NNK az ovis csoportnak 17-éig rendkívüli szünetet rendelt el, és semmi több tájékoztatást nem kaptunk.

Annyi nyilván biztos, hogy oviba nem vihetem. Az ovit hiába kérdezzük további tájékoztatást nem adnak, a gyerek orvosát telefonon azóta sem tudtuk elérni. Ilyenkor amúgy mi van? A gyerek most akkor karanténban van 18-ig? Vagy csak ovi nincs a rendkívüli szünetük miatt, de amúgy mehet bármerre? Vagy negatív tesztel mozdulhat csak ki? Ha valaki tud biztosat, megköszönném.
vik
Hivatalosan karanténban lenne, gyakorlatilag nem küldenek ki határozatot, mert nincs rá ember/leszarják. Egyébként ő ugye elsődleges kontakt az óvónénihez, vagyis ezért lenne ő karanténban. Ettől még pl. Ti akkor is szabadon mozoghatnátok, ha ő karanténban lenne, mert az életszerű, hogy az esetlegesen Covidos óvodás gyereket úgy el tudja az ember szeparálni a családtól, hogy nem adja tovább a fertőzést.

Szóval igazából a józan eszetekre van bízva a dolog, hatósági intézkedés, pláne ellenőrzés úgyse lesz.
somoskovig
Értem, köszi a választ, akkor nyilván itthon tartom, közösségbe meg sehova nem viszem, eddig kerek a sztori. Már csak azt nem...
A többi gondolatomat meg inkább visszatöröltem, fölösleges ide hánynom a nyomoromat 😊
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
Sziasztok, gyors kérdés hátha valaki tudja. Nálunk a kicsinek az óvónője lett Covidos a múlt hét elején, azóta őt nem is láttuk, a héten még jártak oviba. Szombaton megírták, hogy az NNK az ovis csoportnak 17-éig rendkívüli szünetet rendelt el, és semmi több tájékoztatást nem kaptunk.

Annyi nyilván biztos, hogy oviba nem vihetem. Az ovit hiába kérdezzük további tájékoztatást nem adnak, a gyerek orvosát telefonon azóta sem tudtuk elérni. Ilyenkor amúgy mi van? A gyerek most akkor karanténban van 18-ig? Vagy csak ovi nincs a rendkívüli szünetük miatt, de amúgy mehet bármerre? Vagy negatív tesztel mozdulhat csak ki? Ha valaki tud biztosat, megköszönném.
vik
Hivatalosan karanténban lenne, gyakorlatilag nem küldenek ki határozatot, mert nincs rá ember/leszarják. Egyébként ő ugye elsődleges kontakt az óvónénihez, vagyis ezért lenne ő karanténban. Ettől még pl. Ti akkor is szabadon mozoghatnátok, ha ő karanténban lenne, mert az életszerű, hogy az esetlegesen Covidos óvodás gyereket úgy el tudja az ember szeparálni a családtól, hogy nem adja tovább a fertőzést.

Szóval igazából a józan eszetekre van bízva a dolog, hatósági intézkedés, pláne ellenőrzés úgyse lesz.

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Új fertőzöttek számának napi átlaga: 5 339 (a múlt pénteken közölt napi adatokhoz képest – 1 545)
Új tesztek számának napi átlaga: 28 347 (a múlt pénteki adathoz képest – 5 596)
Új halálos áldozatok számának napi átlaga: 152 (a múlt pénteki adatokhoz képest – 15)
Kórházi ellátást igénylők száma: 6 531 (a múlt pénteki adatokhoz képest átlagosan napi – 136)
Lélegeztetőgépre szorulók száma:  565 (a múlt pénteki adatokhoz képest átlagosan napi kb. – 1,6)
Az első dózissal oltottak száma: 6 190 822 (a múlt pénteki adatokhoz képest átlagosan napi + 4 752)
A második dózissal is beoltottak száma: 5 893 531 (a múlt pénteki adatokhoz képest átlagosan napi + 3 319)
A harmadik dózissal is beoltottak száma: 3 005 109 (a múlt pénteki adatokhoz képest átlagosan napi + 32 717)
Negritis
Az a baj, hogy olyan karácsonyi feelingem van ezzel a listával. Aztán majd új évkor lesz meglepodes.
Toca
Lesz majd megint korlátozások nélküli karácsonyozás, az kell a népnek.
több mint 2 éve
vik New England Patriots 43
Sziasztok, gyors kérdés hátha valaki tudja. Nálunk a kicsinek az óvónője lett Covidos a múlt hét elején, azóta őt nem is láttuk, a héten még jártak oviba. Szombaton megírták (egy ovis facebook csoportban), hogy az NNK az ovis csoportnak 17-éig rendkívüli szünetet rendelt el, és semmi több tájékoztatást nem kaptunk.

Annyi nyilván biztos, hogy oviba nem vihetem. Az ovit hiába kérdezzük további tájékoztatást nem adnak, a gyerek orvosát telefonon azóta sem tudtuk elérni. Ilyenkor amúgy mi van? A gyerek most akkor karanténban van 18-ig? Vagy csak ovi nincs a rendkívüli szünetük miatt, de amúgy mehet bármerre? Vagy negatív tesztel mozdulhat csak ki? Ha valaki tud biztosat, megköszönném.

Szerkesztette: vik
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 407 — The Mathematician
 www.portfolio.hu/gazdasag/20211213/sokkolo-helyzet-a-magyar-korhazakban-a-gyerekek-harmada-atkerul-az-intenzivre-515914#

Ha az igaz az nagy baj

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
 telex.hu/koronavirus/2021/12/13/omikron-varian-muller-cecilia-koronavirus

Egész sokáig bírtuk....😕
dande
A cikk szerint olyan házaspárnál mutatták ki, akik nem jártak külföldön. Szerintem régebb óta jelen van, csak amíg nem keresték, nem is találták meg.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 407 — The Mathematician
 telex.hu/koronavirus/2021/12/13/omikron-varian-muller-cecilia-koronavirus

Egész sokáig bírtuk....😕
dande
de migráns volt!!!!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
 telex.hu/koronavirus/2021/12/13/omikron-varian-muller-cecilia-koronavirus

Egész sokáig bírtuk....😕
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Új fertőzöttek számának napi átlaga: 5 339 (a múlt pénteken közölt napi adatokhoz képest – 1 545)
Új tesztek számának napi átlaga: 28 347 (a múlt pénteki adathoz képest – 5 596)
Új halálos áldozatok számának napi átlaga: 152 (a múlt pénteki adatokhoz képest – 15)
Kórházi ellátást igénylők száma: 6 531 (a múlt pénteki adatokhoz képest átlagosan napi – 136)
Lélegeztetőgépre szorulók száma:  565 (a múlt pénteki adatokhoz képest átlagosan napi kb. – 1,6)
Az első dózissal oltottak száma: 6 190 822 (a múlt pénteki adatokhoz képest átlagosan napi + 4 752)
A második dózissal is beoltottak száma: 5 893 531 (a múlt pénteki adatokhoz képest átlagosan napi + 3 319)
A harmadik dózissal is beoltottak száma: 3 005 109 (a múlt pénteki adatokhoz képest átlagosan napi + 32 717)
Negritis
Az a baj, hogy olyan karácsonyi feelingem van ezzel a listával. Aztán majd új évkor lesz meglepodes.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 420 — Слава Україні! Героям слава!
Új fertőzöttek számának napi átlaga: 5 339 (a múlt pénteken közölt napi adatokhoz képest – 1 545)
Új tesztek számának napi átlaga: 28 347 (a múlt pénteki adathoz képest – 5 596)
Új halálos áldozatok számának napi átlaga: 152 (a múlt pénteki adatokhoz képest – 15)
Kórházi ellátást igénylők száma: 6 531 (a múlt pénteki adatokhoz képest átlagosan napi – 136)
Lélegeztetőgépre szorulók száma:  565 (a múlt pénteki adatokhoz képest átlagosan napi kb. – 1,6)
Az első dózissal oltottak száma: 6 190 822 (a múlt pénteki adatokhoz képest átlagosan napi + 4 752)
A második dózissal is beoltottak száma: 5 893 531 (a múlt pénteki adatokhoz képest átlagosan napi + 3 319)
A harmadik dózissal is beoltottak száma: 3 005 109 (a múlt pénteki adatokhoz képest átlagosan napi + 32 717)
Negritis
Mákos, diós, mákos

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 407 — The Mathematician
Új fertőzöttek számának napi átlaga: 5 339 (a múlt pénteken közölt napi adatokhoz képest – 1 545)
Új tesztek számának napi átlaga: 28 347 (a múlt pénteki adathoz képest – 5 596)
Új halálos áldozatok számának napi átlaga: 152 (a múlt pénteki adatokhoz képest – 15)
Kórházi ellátást igénylők száma: 6 531 (a múlt pénteki adatokhoz képest átlagosan napi – 136)
Lélegeztetőgépre szorulók száma:  565 (a múlt pénteki adatokhoz képest átlagosan napi kb. – 1,6)
Az első dózissal oltottak száma: 6 190 822 (a múlt pénteki adatokhoz képest átlagosan napi + 4 752)
A második dózissal is beoltottak száma: 5 893 531 (a múlt pénteki adatokhoz képest átlagosan napi + 3 319)
A harmadik dózissal is beoltottak száma: 3 005 109 (a múlt pénteki adatokhoz képest átlagosan napi + 32 717)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 624 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Bakker, ma fodrásznál voltam, dumálgattunk tök normális hangnemben ki hogy áll az oltássokkal, bejön egy nő még nem vette le a kabátját de már üvölt hogy ez a covid csak egy összeesküvés senki be ne merje oltani magát mert az oltásban méreg!!! van, a Kóbornak semmi baja nem volt, még telefonált is hogy haza akar menni /az sajnos nem derült ki hogy kinek és hogy ő ezt honnan tudja/, de a gonosz orvosok megölték és most kinyírják szegény Csollányt is mert ő is elmondja az embereknek az igazságot; baszki hál istennek hogy én pár perc múlva végeztem mert nem szívesen nézek agyhalottakat élőben
Cuchulain82
De miért női fodrászhoz jársz?
Sobri Jóska
Mert nő?
peterk2005
A nejem 7 éve férfi fodrászhoz jár, akkor ő férfi? Én meg hol férfi hol női fodrászhoz, attól függően, ki ér rá a fodrászatban - így most teljesen elbizonytalanodtam a nemiségemben 😊))
MC12
Látod, ha nem tanították volna óvodában fusiban az LMBTQ-t, most biztos lehetnél magadban. 😊

Egyébként meg hülye vagyok a fodrászathoz, én utoljára akkor jártam fodrásznál, amikor még borbélynak hívták. Azóta vagy én vagy a tesóm vagy a kedvesem vágja a hajamat, és közülük csak én vagyok férfi .... az hiszem. 😊
peterk2005
Nálam asszony kezdi már pedzegetni, hogy kéne vágni a hajam végéből, mert kezd töredezni... Pedig majdnem derékig ér 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 407 — The Mathematician
briteknél jön a booster shot
 www.bbc.com/news/uk-59631570
és ott eddig bizonyos szempontból hatásos is volt az oltakozás
 www.portfolio.hu/global/20211212/sikert-hozott-vagy-elbukott-az-oltas-dobbenetes-es-bizalomgerjeszto-egyszerre-amit-a-briteknel-latunk-515522

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bakker, ma fodrásznál voltam, dumálgattunk tök normális hangnemben ki hogy áll az oltássokkal, bejön egy nő még nem vette le a kabátját de már üvölt hogy ez a covid csak egy összeesküvés senki be ne merje oltani magát mert az oltásban méreg!!! van, a Kóbornak semmi baja nem volt, még telefonált is hogy haza akar menni /az sajnos nem derült ki hogy kinek és hogy ő ezt honnan tudja/, de a gonosz orvosok megölték és most kinyírják szegény Csollányt is mert ő is elmondja az embereknek az igazságot; baszki hál istennek hogy én pár perc múlva végeztem mert nem szívesen nézek agyhalottakat élőben
Cuchulain82
De miért női fodrászhoz jársz?
Sobri Jóska
Mert nő?
peterk2005
A nejem 7 éve férfi fodrászhoz jár, akkor ő férfi? Én meg hol férfi hol női fodrászhoz, attól függően, ki ér rá a fodrászatban - így most teljesen elbizonytalanodtam a nemiségemben 😊))
MC12
Látod, ha nem tanították volna óvodában fusiban az LMBTQ-t, most biztos lehetnél magadban. 😊

Egyébként meg hülye vagyok a fodrászathoz, én utoljára akkor jártam fodrásznál, amikor még borbélynak hívták. Azóta vagy én vagy a tesóm vagy a kedvesem vágja a hajamat, és közülük csak én vagyok férfi .... az hiszem. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nincs ezen mit variálni, ha annyira akarják, szabad meghalni, a többi meg életben marad.....

 index.hu/kulfold/2021/12/12/koronavirus-tuntetesek-oltasellenesseg/
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 420 — Слава Україні! Героям слава!
gyerekkori cimborám kórházba coviddal, és már bánja hogy nem oltott

másik cimborám faterja meg gépen szintén coviddal
Negritis
Úristen, hány éves? A cimborád apukája feltételezem már idős, nem mintha gépre kéne kerülnie......
csi77
haverom ~32
másik haverom apja meg 60 körül van
Negritis
Oltás ide vagy oda 32 évesen kórházban? Van valami alap eü. problémája? Ha jól értem, gépen nincs.
csi77
Vagy 2 hete irtam hogy gimis osztalytarsam, 2 kinai utan tudogyulladassal bent hesszelt 5 napot a korhazban. Egy 4 ágyas szobaba raktak, ahol a 3 masik tag oltatlan volt. Gyengebb fizikumu ember, mas bajarol en nem tudok, de kijott persze es jol van. Jah 32 ő is.

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 294 — Cowboys fan
gyerekkori cimborám kórházba coviddal, és már bánja hogy nem oltott

másik cimborám faterja meg gépen szintén coviddal
Negritis
van az a mondás, hogy a zuhanó repülőn senki sem ateista. na ez sok minden másra is adaptálható.
haverodnak természetesen jobbulást, de eddig hol élt? egy kő alatt?
slowmotion
falun
de nagyobbik öcsém se akar oltani...
Negritis
jó, nem úgy értettem, hogy Dorozsmán, hanem hogy telefonja nincs, híreket nem olvas rajta?
slowmotion
szted ez mit ér annak a 2milliónak akinek szintén van de" a facebookon megmonták hogy gyilkolnak!!!!!"
ő is ugye autószerelő, öcsém katona és a hülyeség gyorsan terjed

| amúgy Dorozsma annyira nem ment mellé mer Kübekháza és Hódmezővásárhely 😊 |
Negritis
hmmm... akkor valakivel kevertelek, aki Dorozsmát emlegetett.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 407 — The Mathematician
gyerekkori cimborám kórházba coviddal, és már bánja hogy nem oltott

másik cimborám faterja meg gépen szintén coviddal
Negritis
van az a mondás, hogy a zuhanó repülőn senki sem ateista. na ez sok minden másra is adaptálható.
haverodnak természetesen jobbulást, de eddig hol élt? egy kő alatt?
slowmotion
falun
de nagyobbik öcsém se akar oltani...
Negritis
jó, nem úgy értettem, hogy Dorozsmán, hanem hogy telefonja nincs, híreket nem olvas rajta?
slowmotion
szted ez mit ér annak a 2milliónak akinek szintén van de" a facebookon megmonták hogy gyilkolnak!!!!!"
ő is ugye autószerelő, öcsém katona és a hülyeség gyorsan terjed

| amúgy Dorozsma annyira nem ment mellé mer Kübekháza és Hódmezővásárhely 😊 |

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 294 — Cowboys fan
gyerekkori cimborám kórházba coviddal, és már bánja hogy nem oltott

másik cimborám faterja meg gépen szintén coviddal
Negritis
van az a mondás, hogy a zuhanó repülőn senki sem ateista. na ez sok minden másra is adaptálható.
haverodnak természetesen jobbulást, de eddig hol élt? egy kő alatt?
slowmotion
falun
de nagyobbik öcsém se akar oltani...
Negritis
jó, nem úgy értettem, hogy Dorozsmán, hanem hogy telefonja nincs, híreket nem olvas rajta?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 407 — The Mathematician
gyerekkori cimborám kórházba coviddal, és már bánja hogy nem oltott

másik cimborám faterja meg gépen szintén coviddal
Negritis
Úristen, hány éves? A cimborád apukája feltételezem már idős, nem mintha gépre kéne kerülnie......
csi77
haverom ~32
másik haverom apja meg 60 körül van
Negritis
Oltás ide vagy oda 32 évesen kórházban? Van valami alap eü. problémája? Ha jól értem, gépen nincs.
csi77
tudtommal nincs alapbetegsége, és még nincs gépen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
gyerekkori cimborám kórházba coviddal, és már bánja hogy nem oltott

másik cimborám faterja meg gépen szintén coviddal
Negritis
Úristen, hány éves? A cimborád apukája feltételezem már idős, nem mintha gépre kéne kerülnie......
csi77
haverom ~32
másik haverom apja meg 60 körül van
Negritis
Oltás ide vagy oda 32 évesen kórházban? Van valami alap eü. problémája? Ha jól értem, gépen nincs.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 407 — The Mathematician
gyerekkori cimborám kórházba coviddal, és már bánja hogy nem oltott

másik cimborám faterja meg gépen szintén coviddal
Negritis
van az a mondás, hogy a zuhanó repülőn senki sem ateista. na ez sok minden másra is adaptálható.
haverodnak természetesen jobbulást, de eddig hol élt? egy kő alatt?
slowmotion
falun
de nagyobbik öcsém se akar oltani...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 294 — Cowboys fan
gyerekkori cimborám kórházba coviddal, és már bánja hogy nem oltott

másik cimborám faterja meg gépen szintén coviddal
Negritis
van az a mondás, hogy a zuhanó repülőn senki sem ateista. na ez sok minden másra is adaptálható.
haverodnak természetesen jobbulást, de eddig hol élt? egy kő alatt?
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 294 — Cowboys fan
Bakker, ma fodrásznál voltam, dumálgattunk tök normális hangnemben ki hogy áll az oltássokkal, bejön egy nő még nem vette le a kabátját de már üvölt hogy ez a covid csak egy összeesküvés senki be ne merje oltani magát mert az oltásban méreg!!! van, a Kóbornak semmi baja nem volt, még telefonált is hogy haza akar menni /az sajnos nem derült ki hogy kinek és hogy ő ezt honnan tudja/, de a gonosz orvosok megölték és most kinyírják szegény Csollányt is mert ő is elmondja az embereknek az igazságot; baszki hál istennek hogy én pár perc múlva végeztem mert nem szívesen nézek agyhalottakat élőben
Cuchulain82
De miért női fodrászhoz jársz?
Sobri Jóska
Mert nő?
peterk2005
A nejem 7 éve férfi fodrászhoz jár, akkor ő férfi? Én meg hol férfi hol női fodrászhoz, attól függően, ki ér rá a fodrászatban - így most teljesen elbizonytalanodtam a nemiségemben 😊))
MC12
az én fodrászom férfi-női-gyerek profilt visz, úgyhogy az egész család hozzá jár