Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 412 — The Mathematician
Az nem lehet, hogy az egészségesnek tűnő élsportolóknál a kox üt vissza ilyenkor?
Rockszároknál meg mondjuk a pia?
bcsarli
az nem lehet hogy ez a szar nem válogat és max az esélyeid tudod javítani?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Az nem lehet, hogy az egészségesnek tűnő élsportolóknál a kox üt vissza ilyenkor?
Rockszároknál meg mondjuk a pia?

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Mer honnan a faszomból szopja bárki is hogy mondjuk mijen állapotban van az immunrendszere? Van rá valami mutató? Jó, mongyuk az allergiásoknak túlműködik, ezetúl?
sutianap
Én mondjuk tudom.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondom ezt abszolút vakcina pártiként. Nálam erősebb pártolója a vakcináknak nem nagyon van.
peterk2005
de, szerintem Sobri jobban az
slowmotion
Ááá pedig vègre azt hitte vmiben felül kerekedhet Sobrin ès mèg ezt is elveszed tőle. Ejnye bejnye 😏😏😏😉
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 296 — Cowboys fan
Mondom ezt abszolút vakcina pártiként. Nálam erősebb pártolója a vakcináknak nem nagyon van.
peterk2005
de, szerintem Sobri jobban az
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
11 eves fiam kapott vedetsegi kartyat.
Janek
Karácsonyi ajándék?
Willie Parker
mikulás inkább 😀
Negritis
az
de minek?
Hol fogják kérni ?
ha már a plastic waste szóba került...

több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Mer honnan a faszomból szopja bárki is hogy mondjuk mijen állapotban van az immunrendszere? Van rá valami mutató? Jó, mongyuk az allergiásoknak túlműködik, ezetúl? Az hogy sportoló, élsportoló? Több orvosra van szüksége, mint bárki másnak! Baszod simán 35 éves fittnek mondott palik bolyonganak bekapott infarktussal! Hogy mijen állapotban van az immunrendszere - a faszom tuggya, tropa a szíve, ezzel tropa a tüdeje is! T'od nagyvérkör, kisvérkör, szépen terheli visszafele. Élsportoló meg roxtár ezek a legélesebb kések a fiókban? Eza celebfaszom meghüjít mindenkit. Merkelyt mér nem kérdezik mi a véleménye a magasépítésről, vagyhogy hisz-e a deréxögekbe? Me hüje kérdésekre nem kell válaszolni. Egyébként deréxögek nem léteznek, sem egyenesek - a legendáriumba van egy DOTE prof. akit kicsit mellbevágott a villanyszerelője, mikor közölte a ház felújítás, újradrótolás árát, ezé ement okj-n megcsinálta a villanyszakmát, majd tizedéér otthon összerakta magától. DEBAZMEG FORDÍTVA NEMMŰKÖDIK, egy villanyszerelő se nincs akicsak egy szaros mandulaműtétet megcsinálna fusiba...

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 412 — The Mathematician
A bulvárlap elérte Csollány egykori edzőjét, Vereckei Istvánt, aki azt mondta, nem tud részleteket a sportember állapotáról.

Maga az a hír is alapvetően meglepett, hogy a szervezete, az immunrendszere nem állt ellen a vírusnak, mert újabban félmaratonokat teljesített. Pedig a tornászok nem éppen arról híresek, hogy rajonganak a hosszútávfutásért”
- hvg
És ez az ember edző geci.
Amadeus
Kicsit skizofrén állapotban vagyok ezekkel a hírekkel kapcsolatban. Csollánynál kevésbé, mert ő tényleg belezuhant az anti táborba, terjesztve az idiotizmust. Kóbor viszont úgy tudom, hogy nem volt antivaxer, nem téritett, a vírust se tagadta. Csak simán utálta az oltást, és túlságosan bízott a saját szervezetében. Tévedett ez igaz, de ez az ő ügye. Kicsit zavar, hogy egy ilyen kaliberű zenész halálakor a pályafutása és az, hogy ki is volt háttérbe szorul emiatt a hülye vakcina háború miatt.

Mondom ezt abszolút vakcina pártiként. Nálam erősebb pártolója a vakcináknak nem nagyon van. De közben meg valahol joga lenne mindenkinek dönteni a saját élete felől. Ha rosszul, akkor rosszul. Hány százezren gyújtanak rá nap, mint nap a cigarettára, pedig tudják, hogy éveket, évtizedeket vesz el az életükből? És ha meghal valaki, akkor mégsem arról szól a halála, hogy a "hülyéje" dohányzott.

Ismétlem, Csollány esetén jobban megértem, mert ő beszállt a "téritésbe" is, ami már másokra is veszélyes lehet.
peterk2005
a blikk interjúban azért tagadta
de ez a 1. és a 2. hullám között volt és valahol érthető ha szerinte nem volt első hullám
 www.youtube.com/watch?v=NetajnYyzSA
szerintem sem volt, de ott nagy mákunk is volt

 www.youtube.com/watch?v=9rlpU5BfGsM
itt is hasonlóan beszél kicsit

ettől még nem ennek kéne meghatároznia a róla kialakult képet mert ez tényleg egy megosztó dolog ahol lehet látni az érveit hogy hogyan jut el oda, még ha (valszeg) tévesek is

ellentétben mondjuk Patakyval aki teljesen megzakkant

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
A bulvárlap elérte Csollány egykori edzőjét, Vereckei Istvánt, aki azt mondta, nem tud részleteket a sportember állapotáról.

Maga az a hír is alapvetően meglepett, hogy a szervezete, az immunrendszere nem állt ellen a vírusnak, mert újabban félmaratonokat teljesített. Pedig a tornászok nem éppen arról híresek, hogy rajonganak a hosszútávfutásért”
- hvg
És ez az ember edző geci.
Amadeus
Kicsit skizofrén állapotban vagyok ezekkel a hírekkel kapcsolatban. Csollánynál kevésbé, mert ő tényleg belezuhant az anti táborba, terjesztve az idiotizmust. Kóbor viszont úgy tudom, hogy nem volt antivaxer, nem téritett, a vírust se tagadta. Csak simán utálta az oltást, és túlságosan bízott a saját szervezetében. Tévedett ez igaz, de ez az ő ügye. Kicsit zavar, hogy egy ilyen kaliberű zenész halálakor a pályafutása és az, hogy ki is volt háttérbe szorul emiatt a hülye vakcina háború miatt.

Mondom ezt abszolút vakcina pártiként. Nálam erősebb pártolója a vakcináknak nem nagyon van. De közben meg valahol joga lenne mindenkinek dönteni a saját élete felől. Ha rosszul, akkor rosszul. Hány százezren gyújtanak rá nap, mint nap a cigarettára, pedig tudják, hogy éveket, évtizedeket vesz el az életükből? És ha meghal valaki, akkor mégsem arról szól a halála, hogy a "hülyéje" dohányzott.

Ismétlem, Csollány esetén jobban megértem, mert ő beszállt a "téritésbe" is, ami már másokra is veszélyes lehet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
csipkelli 3 985
A bulvárlap elérte Csollány egykori edzőjét, Vereckei Istvánt, aki azt mondta, nem tud részleteket a sportember állapotáról.

Maga az a hír is alapvetően meglepett, hogy a szervezete, az immunrendszere nem állt ellen a vírusnak, mert újabban félmaratonokat teljesített. Pedig a tornászok nem éppen arról híresek, hogy rajonganak a hosszútávfutásért”

- hvg

És ez az ember edző geci.
Amadeus
ennyit arról hogy "lecsúszott"
ami egy érdekes narratíva volt, hogy teljesen szétesett fizikailag
Negritis
 tv2play.hu/ninja_warrior/bar_megserultek_a_kezei_hatalmasat_hajrazott_csollany_szilveszter

Ezt valamikor nyáron vették fel.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 412 — The Mathematician
A bulvárlap elérte Csollány egykori edzőjét, Vereckei Istvánt, aki azt mondta, nem tud részleteket a sportember állapotáról.

Maga az a hír is alapvetően meglepett, hogy a szervezete, az immunrendszere nem állt ellen a vírusnak, mert újabban félmaratonokat teljesített. Pedig a tornászok nem éppen arról híresek, hogy rajonganak a hosszútávfutásért”

- hvg

És ez az ember edző geci.
Amadeus
ennyit arról hogy "lecsúszott"
ami egy érdekes narratíva volt, hogy teljesen szétesett fizikailag

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
A bulvárlap elérte Csollány egykori edzőjét, Vereckei Istvánt, aki azt mondta, nem tud részleteket a sportember állapotáról.

Maga az a hír is alapvetően meglepett, hogy a szervezete, az immunrendszere nem állt ellen a vírusnak, mert újabban félmaratonokat teljesített. Pedig a tornászok nem éppen arról híresek, hogy rajonganak a hosszútávfutásért”

- hvg

És ez az ember edző geci.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 412 — The Mathematician
11 eves fiam kapott vedetsegi kartyat.
Janek
Karácsonyi ajándék?
Willie Parker
mikulás inkább 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 299
11 eves fiam kapott vedetsegi kartyat.
Janek
Karácsonyi ajándék?
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
11 eves fiam kapott vedetsegi kartyat.

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szombaton volt kontaktom igazoltan pozitívval, tegnap teszteltettem, negatív. #ÖrömÉsBódottá
empty taxi
Nem akarlak elkeseriteni, de kontakt után két-három nappal a negatív teszt meg nem tutira megnyugtató…
somoskovig
De sokkal jobb, mint a pozitív. 😊
A teszt iegyen csak negatív, a kedvünk meg pozitív, szóval a néhány nap múlva érkező kontroll teszt is negatív lesz. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
Szombaton volt kontaktom igazoltan pozitívval, tegnap teszteltettem, negatív. #ÖrömÉsBódottá
empty taxi
Nem akarlak elkeseriteni, de kontakt után két-három nappal a negatív teszt meg nem tutira megnyugtató…

Szerkesztette: somoskovig

több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 769
Nah, az oltásellenes havernak, akinek a 17 hetes gyerkőc elment hétfőn, szervezheti az asszonynak is a temetést..
Borzalmas..
#JC6
Mondjuk figyelhetnél kicsit a stílusra, mert az is borzalmas!

Két utat választhatsz: vagy kegyelettel írsz róluk, vagy sehogy. Szerencse, hogy egy hívőnek kell magyaráznom!
Willie Parker
Mély fájdalommal tudatom a bowl.hu - számomra - 90%-ában arctalan és ismeretlen tagjaival, hogy ma hajnalban az egyik régi haverom - aki másfél éve konteo elméletekkel bombázott mindenkit facen, kamugépnek nevezett sokakat és hogy mi mind birkák vagyunk - felesége is elköltözött erről a földről, ugyanis belehalt a koronavírusba, ahogy hétfőn a babája is.
Totálisan elutasították az oltást, és akit csak lehetett, lebeszéltek róla, mivel szerintük a vírus csak kitaláció.

Igen, sajnálom a kárba veszett lelkeket, de hogy már hófehér az asszony és alig kap levegőt, és én még nem hívom az orvost stílus, nos, no comment.

Nem tudtam, hogy ilyen érzékeny a lelked Will, legközelebb figyelek.

Sok erőt neked itt a kommentek elviseléséhez.

Isten áldjon!

Szerkesztette: - JC6
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Idézet Covid-intenzíven dolgozó pécsi barátnőmtől amit az imént írt:

"Innen a covidról 2 kolléganőnek kell mennie Szlovéniába segíteni, mert mi jól állunk ember ügyileg... (4 lélegeztetőgépeset kellett ma vinnem, pedig nem vagyok intenzíves) és a Szívklinikáról is kell mennie valakinek. Plusz orvos is megy. Azt hittem, ennél rosszabb már nem lehet baszki..."

Kurva anyjukat ezeknek tényleg.
Szesze
Ő sem fog sokáig ott dolgozni, csak kelti a feszültséget feleslegesen mindenféle alaptalan rémhírekkel...
Mikey
Csak nekem írja, én terjesztem 😊
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Szombaton volt kontaktom igazoltan pozitívval, tegnap teszteltettem, negatív. #ÖrömÉsBódottá


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Idézet Covid-intenzíven dolgozó pécsi barátnőmtől amit az imént írt:

"Innen a covidról 2 kolléganőnek kell mennie Szlovéniába segíteni, mert mi jól állunk ember ügyileg... (4 lélegeztetőgépeset kellett ma vinnem, pedig nem vagyok intenzíves) és a Szívklinikáról is kell mennie valakinek. Plusz orvos is megy. Azt hittem, ennél rosszabb már nem lehet baszki..."

Kurva anyjukat ezeknek tényleg.
Szesze
Ő sem fog sokáig ott dolgozni, csak kelti a feszültséget feleslegesen mindenféle alaptalan rémhírekkel...
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Idézet Covid-intenzíven dolgozó pécsi barátnőmtől amit az imént írt:

"Innen a covidról 2 kolléganőnek kell mennie Szlovéniába segíteni, mert mi jól állunk ember ügyileg... (4 lélegeztetőgépeset kellett ma vinnem, pedig nem vagyok intenzíves) és a Szívklinikáról is kell mennie valakinek. Plusz orvos is megy. Azt hittem, ennél rosszabb már nem lehet baszki..."

Kurva anyjukat ezeknek tényleg.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 299
Nah, az oltásellenes havernak, akinek a 17 hetes gyerkőc elment hétfőn, szervezheti az asszonynak is a temetést..
Borzalmas..
#JC6
Mondjuk figyelhetnél kicsit a stílusra, mert az is borzalmas!

Két utat választhatsz: vagy kegyelettel írsz róluk, vagy sehogy. Szerencse, hogy egy hívőnek kell magyaráznom!
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 299
 index.hu/belfold/2021/12/07/gyogyszer-gyogyszertar-kiszallitas-hanko-zoltan-marjai-tamas-patika/

Újabb remek intézkedés.
warr_b
tényleg az, Marjai bassza meg a gazdáját

mivel gyógyszer csakis gyógyszertárból, így a kiszállítást sem lehet kibumlizni
sutianap
Ezt értem, de egyrészt a CD vitaminnak nemtökmindegy? Másrészt csomó gyógyszertár ráállt, reklámozta, meg pl a penny boltok pénztáránál is lehetett csomó recept nélküli szart venni, ez monnyuk nem tudom van-e még, nem járok pennybe.
warr_b
Mert a zinternet rossz, 2022-tol mindenki takarodjon a patikába személyesen…

Remelem, vadhúst meg csak a Semjén Zsóti szállíthat majd házhoz, de csak ha ő lőtte… Idióták bazmeg.
somoskovig
Meg is áldja neked