Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
2 kiemelt hír egymás mellett a koronavirus.gov-on:

6849 új fertőzött,213 halott

orbàn: februárban érkezik a 13. havi nyugdíj

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Nah, az oltásellenes havernak, akinek a 17 hetes gyerkőc elment hétfőn, szervezheti az asszonynak is a temetést..
Borzalmas..
#JC6
😕

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Nah, az oltásellenes havernak, akinek a 17 hetes gyerkőc elment hétfőn, szervezheti az asszonynak is a temetést..
Borzalmas..
#JC6
Döbbenetes, részvétem!!! 😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 028 — I like the Texans, I like who we are
Két hete hétfőn hőemelkedéssel kelt a gyerek. Nem volt nagy, de már nem engedték volna be oviba. Hívtuk az orvost, azt mondta nurofen, vitamin, szerdán hívjam mizu. Estére már köhögni kezdett, kedden mikor kente az anyja a hátát balzsammal jelezte, fáj ha a tüdeje magasságában hozzáérnek. Fasza. Másnap hívtam a dokit, elmondtam a tüneteket. Akkor be kellene vinni tesztre. Azt gondoltam nyálból, vagy ujjbegyből vért véve tesztelik mert azért csak kicsi. De nem, pcr, fel az agyba. Nem örült neki. Amíg nem lett meg az eredmény meg se vizsgálták. Negatív lett, mehet fel az ágyra. Meghallgatva azt mondta a doki elég durva állapotban van a tüdeje. Na ezután vettek vért az ujjából. Kiderült, elkapott valami vírust ami tüdőre ment, ráadásul felül-fertőződött. Pénteken vigyem vissza, megnézik mi lett. Visszavittem, még mindig nem érezte jónak a doki, oviba se engedte. 10 nap gyógyszerezés után múlt el a köhögés, ráadásul második nap a kisebbik elkapta tőle, úgyhogy sztereóban ment esete az előadás.
A lényeg hogy megvizsgálják az embert, ha az orvos hajlandó dolgozni.
samu09
 24.hu/kozelet/2021/12/08/semmelweis-egyetem-rsv-tomeges-megbetegedes/

Nem ilyenetek volt?
slowmotion
Nincs kizárva. Több gyereknek volt hasonló betegsége az oviban.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Vártam kicsit, hogy mi lesz az eredmény az omikron kapcsán, de annyi szörnyűség van, hogy mivel asszonyt el kellett ma vinni térdműtétre, inkább gyorsan belövettem egy Modernát! Pfizer-pfizer-moderna…csak nem vesznek össze. Jó lett volna egy antitest mérés, de sajnálom rá a pénzt 🤣
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 769
Nah, az oltásellenes havernak, akinek a 17 hetes gyerkőc elment hétfőn, szervezheti az asszonynak is a temetést..
Borzalmas..
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 296 — Cowboys fan
Két hete hétfőn hőemelkedéssel kelt a gyerek. Nem volt nagy, de már nem engedték volna be oviba. Hívtuk az orvost, azt mondta nurofen, vitamin, szerdán hívjam mizu. Estére már köhögni kezdett, kedden mikor kente az anyja a hátát balzsammal jelezte, fáj ha a tüdeje magasságában hozzáérnek. Fasza. Másnap hívtam a dokit, elmondtam a tüneteket. Akkor be kellene vinni tesztre. Azt gondoltam nyálból, vagy ujjbegyből vért véve tesztelik mert azért csak kicsi. De nem, pcr, fel az agyba. Nem örült neki. Amíg nem lett meg az eredmény meg se vizsgálták. Negatív lett, mehet fel az ágyra. Meghallgatva azt mondta a doki elég durva állapotban van a tüdeje. Na ezután vettek vért az ujjából. Kiderült, elkapott valami vírust ami tüdőre ment, ráadásul felül-fertőződött. Pénteken vigyem vissza, megnézik mi lett. Visszavittem, még mindig nem érezte jónak a doki, oviba se engedte. 10 nap gyógyszerezés után múlt el a köhögés, ráadásul második nap a kisebbik elkapta tőle, úgyhogy sztereóban ment esete az előadás.
A lényeg hogy megvizsgálják az embert, ha az orvos hajlandó dolgozni.
samu09
 24.hu/kozelet/2021/12/08/semmelweis-egyetem-rsv-tomeges-megbetegedes/

Nem ilyenetek volt?
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
2 Pfizer után Moderna miért probléma? Valakinek van erről infója?

Én is Modernát kértem 2 Pfizerre, azon kívül hogy vissza kellett mennem másnap, nem akadékoskodott senki. Több helyen is olvastam hogy nem adnak Modernát két Pfizerre.
Nomac
a Comirnaty előirat nem engedi a vakcina keverést, tehát elvileg a Pfizeres oltási sorból nem lehet kilépni, de a Jansenes előirat szerint sem lehet keverni a Janzent, meraz a tőlem azt csinálsz amit akarsz kategória, tehát termékfelelőssé ezzel nuku, stornó
sutianap
Na jó, de akkor Pfizeren kívül semmi mást nem lehetne kapni két Pfizer után.

Nekem meg azt mondta a csáje, hogy választhatom két Pfizerre a Janssent vagy az Astrát is, csak a Modernát nem.

Nem lehet, hogy Modernából kevés van, és félre van rakva egy bizonyos grémiumnak?
Duff
előirat szerint nem - de most valami foltvarró tanfolyam van

a Moderna mintha lejárós lett volna
sutianap
Még egy kérdés, mert eléggé csalódtam a nyálmintás tesztekben. A patikában kapthaó tesztek közül melyik érdemes (ha egyáltalán érdemes) venni, mert a 3k tól az 5-k-sig többet kipróbáltunk és mindegyik negatív volt (Rékának többet is). ma meg a gyorsteszten már pozitívak lettünk mindketten.
csi77
a roche gyorsteszt a jó, de az meg csak kórházba van


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
 index.hu/belfold/2021/12/07/gyogyszer-gyogyszertar-kiszallitas-hanko-zoltan-marjai-tamas-patika/

Újabb remek intézkedés.
warr_b
tényleg az, Marjai bassza meg a gazdáját

mivel gyógyszer csakis gyógyszertárból, így a kiszállítást sem lehet kibumlizni
sutianap
Ezt értem, de egyrészt a CD vitaminnak nemtökmindegy? Másrészt csomó gyógyszertár ráállt, reklámozta, meg pl a penny boltok pénztáránál is lehetett csomó recept nélküli szart venni, ez monnyuk nem tudom van-e még, nem járok pennybe.
warr_b
konkrétan a Kifli verte le a biztosítékot

gyógyszertár most is szállíthat ki, mert az nem a zárt gyógyszerértékesítés megkerülése, de a szállításba nem vonhat be nemgyógyszertárat, tehát a gyógyszertárnak kell elérni a vevőig, ott is minimum asszisztensnek kell lennie

az alapelv hogy a gyógyszer maga a fizikai gyógyszer PLUSZ információ, a nemgyógyszertárban a második rész lemarad, holott az a "gyógyszernek" része

a vitaminok 98%a élelmiszerkiegészítő amiér a kutya nem vállal felelősséget, a gyógyszerér a gyógyszertár, azon keresztül pedig a gyártó, amit az OGYI egy szép T-számmal tanúsít, hogy az ő jóváhagyásával történhet ez - mivel már ez a harmadik évtized, amit a teljes szakma a hamisítás elleni küzdelemnek szentel ezér a kis kiflis kiszállítgatás leverte a nagyfeszültséget, mer a suszter maraggyon csak a kaptafánál a cseszlovákok meg a bugyijukban a gyógyszerek meg a tára mögött...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Végül is ez is egyfajta megoldás az oltás felvétele helyett

 index.hu/kulfold/2021/12/07/koronavirus-a-vilagban-az-index-keddi-hirosszefoglaloja-percrol-percre-covid-19-oltas-vakcina-omikron-szupermutans-beutazas-vedettseg-pandemia-jarvany/hamisitott-oltasi-igazolvany-miatt-meszarolta-le-sajat-csaladjat/
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 412 — The Mathematician
Srácok!

étterembe, most kell védettségi?
NB2
November vegen voltam, nem kertek.
Vrij6
csütörtökön voltam a corvinon a pad thaiba ott se kellett

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Srácok!

étterembe, most kell védettségi?
NB2
November vegen voltam, nem kertek.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Srácok!

étterembe, most kell védettségi?
NB2
Pénteken voltam, nem kellett.
Bár a hely dönthet úgy hogy csak azzal enged.

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 479 — nabege2@yahoo.com
Srácok!

étterembe, most kell védettségi?
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
2 Pfizer után Moderna miért probléma? Valakinek van erről infója?

Én is Modernát kértem 2 Pfizerre, azon kívül hogy vissza kellett mennem másnap, nem akadékoskodott senki. Több helyen is olvastam hogy nem adnak Modernát két Pfizerre.
Nomac
A gyártók mindegyike a saját vakcinára saját vakcinát teszteli, a keverést nem. Viszont vektor vakcinára nem ajánlott a 3. vektor, mert hamis immunreakciót is kiválthat. Viszont a világ nem nagyon foglalkozik ezzel, adják össze-vissza, erre is azt meg arre is ezt, és az utólagos tesztek szerint így is működik. Jó a Moderna is 2 pfizerre. Vannak akik szerint az a legjobb. Mások szerint Janssen, megint mások szerint 3. pfizer. Egyik tanulmány ezt hozza ki legjobbnak, a másik a másikat, de összességében a különbség néhány százalék, miközben a hatékonyságok 90+% tartományban vannak mindegyiknél.

Szerintem attól függhet, hogy hol mit adnak, hogy melyik oltóponton éppen mennyi vakcina van egyikből vagy másikból, illetve hány oltó szobát tudtak nyitni egyik, vagy másiknak. (Az mrns-eknél ugye egy ampullában valami 6 vagy 8 adag van, így ha felnyitnak egyet, el is kell szúrni mindet záros határidőn belül, különben megy a kukába.)
peterk2005
Két kínai + Pfizer 3.nak, arról olvastál valamit?
Bazzani
Nem sajnos. Ezt a kombót nem nagyon adják másutt a világban, itthon meg tudjuk mennyi adat elérhető. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 296 — Cowboys fan
Maripen lekvárban elkeverve, az milyen csoda volt....😊
csi77
az. lehet így is hívni. bár asszem mi pont mézben kevertük el. kész csoda, hogy nem undorodom a méztől.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 412 — The Mathematician
2 Pfizer után Moderna miért probléma? Valakinek van erről infója?

Én is Modernát kértem 2 Pfizerre, azon kívül hogy vissza kellett mennem másnap, nem akadékoskodott senki. Több helyen is olvastam hogy nem adnak Modernát két Pfizerre.
Nomac
a Comirnaty előirat nem engedi a vakcina keverést, tehát elvileg a Pfizeres oltási sorból nem lehet kilépni, de a Jansenes előirat szerint sem lehet keverni a Janzent, meraz a tőlem azt csinálsz amit akarsz kategória, tehát termékfelelőssé ezzel nuku, stornó
sutianap
Na jó, de akkor Pfizeren kívül semmi mást nem lehetne kapni két Pfizer után.

Nekem meg azt mondta a csáje, hogy választhatom két Pfizerre a Janssent vagy az Astrát is, csak a Modernát nem.

Nem lehet, hogy Modernából kevés van, és félre van rakva egy bizonyos grémiumnak?
Duff
nekem jansenre bármit beadtak volna
de a pfizer ki volt bontva így az lett

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
 index.hu/belfold/2021/12/07/gyogyszer-gyogyszertar-kiszallitas-hanko-zoltan-marjai-tamas-patika/

Újabb remek intézkedés.
warr_b
tényleg az, Marjai bassza meg a gazdáját

mivel gyógyszer csakis gyógyszertárból, így a kiszállítást sem lehet kibumlizni
sutianap
Ezt értem, de egyrészt a CD vitaminnak nemtökmindegy? Másrészt csomó gyógyszertár ráállt, reklámozta, meg pl a penny boltok pénztáránál is lehetett csomó recept nélküli szart venni, ez monnyuk nem tudom van-e még, nem járok pennybe.
warr_b
Mert a zinternet rossz, 2022-tol mindenki takarodjon a patikába személyesen…

Remelem, vadhúst meg csak a Semjén Zsóti szállíthat majd házhoz, de csak ha ő lőtte… Idióták bazmeg.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/belfold/2021/12/07/gyogyszer-gyogyszertar-kiszallitas-hanko-zoltan-marjai-tamas-patika/

Újabb remek intézkedés.
warr_b
tényleg az, Marjai bassza meg a gazdáját

mivel gyógyszer csakis gyógyszertárból, így a kiszállítást sem lehet kibumlizni
sutianap
Ezt értem, de egyrészt a CD vitaminnak nemtökmindegy? Másrészt csomó gyógyszertár ráállt, reklámozta, meg pl a penny boltok pénztáránál is lehetett csomó recept nélküli szart venni, ez monnyuk nem tudom van-e még, nem járok pennybe.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
2 Pfizer után Moderna miért probléma? Valakinek van erről infója?

Én is Modernát kértem 2 Pfizerre, azon kívül hogy vissza kellett mennem másnap, nem akadékoskodott senki. Több helyen is olvastam hogy nem adnak Modernát két Pfizerre.
Nomac
a Comirnaty előirat nem engedi a vakcina keverést, tehát elvileg a Pfizeres oltási sorból nem lehet kilépni, de a Jansenes előirat szerint sem lehet keverni a Janzent, meraz a tőlem azt csinálsz amit akarsz kategória, tehát termékfelelőssé ezzel nuku, stornó
sutianap
Na jó, de akkor Pfizeren kívül semmi mást nem lehetne kapni két Pfizer után.

Nekem meg azt mondta a csáje, hogy választhatom két Pfizerre a Janssent vagy az Astrát is, csak a Modernát nem.

Nem lehet, hogy Modernából kevés van, és félre van rakva egy bizonyos grémiumnak?
Duff
előirat szerint nem - de most valami foltvarró tanfolyam van

a Moderna mintha lejárós lett volna
sutianap
Még egy kérdés, mert eléggé csalódtam a nyálmintás tesztekben. A patikában kapthaó tesztek közül melyik érdemes (ha egyáltalán érdemes) venni, mert a 3k tól az 5-k-sig többet kipróbáltunk és mindegyik negatív volt (Rékának többet is). ma meg a gyorsteszten már pozitívak lettünk mindketten.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Na szóval, általában a pozitív híreket szeretem, de ezt a mait nem.....

Nagyobbik lányom is az lett, úgy, hogy már megvolt az időpont az oltásra neki is, nekünk a harmadikra szintén, de a kisebbik lányom hozott haza több egyéb nyavaját, a feleségem is volt beteg (őt tesztelték, nem covid), így elhalasztottuk....

Neki pénteken kezdődött fejfájás, később láz, köhögés, nekem vasárnap hőemelkedés, száraz köhögés (szerencsére nem kínzó, aludni is tudunk)

Várom a fórum/sorstársak tippjeit, ki hogy vészelte át. Sütitől szakmai tanácsokat is....


Ja és nem vagyok agyhalott, csak halogató.....😊
csi77
algopirin 3x1 öt napig, desloratadine napi1 öt napig, mixtura pectoralis vagy elix.thymi.comp 3x1-2 evőkanál, feketetea, kávé folyamatosan, D 10k naponta C min 1500 naponta
sutianap
Köszi, ezek bárhol megkaphatók vagy van esetleg közöttük vényköteles?
csi77
mixt.pect vényköteles
sutianap
Ok, kösz, vitaminok algopyrin van itthon, a desloratine helyett alternatíva (van itthon cetirizin)? Tea kv pipa, minden reggel ezzel nyitok.

Apropó, salvus vizes inhalálás mehet? Gyereke miatt szereztünk be ilyet korábban, nekem is szokott segíteni, igaz inkább nátha jellegű dolgoknál.
csi77
cetirizin is jaó, salvust inkább valami mentolosra cserélném, légzéskönnyítő kenőcs vagy vaporub

a teán a 3 liter black thee oder russkoje csajt értem, kv száma 6 vagy 2 tábla csoki
sutianap
Kínai balzsamom van otthon, az is segíti a légzést.

Lipton yellow labelt iszom minden nap töményen egy -másfél csészével. Emelett még három nagy adag kv belefér, de ha többet innék, azért vinne el a mentő....Í
csi77
nekünk mentol kell meg kámfor mellkaskenőcsbe

a döjello nem blekk -nekünk purinbázis kell, hogy nyitvatartsa a tüdőt, hótmindegy hogy
koffein - kv/mate
teofillin - fekete tea
vagy teobromin - csoki
annyi köll, hogy remegjél, mer majd a theophyllin injekciótol fogol, de így kellemetesebb


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
2 Pfizer után Moderna miért probléma? Valakinek van erről infója?

Én is Modernát kértem 2 Pfizerre, azon kívül hogy vissza kellett mennem másnap, nem akadékoskodott senki. Több helyen is olvastam hogy nem adnak Modernát két Pfizerre.
Nomac
a Comirnaty előirat nem engedi a vakcina keverést, tehát elvileg a Pfizeres oltási sorból nem lehet kilépni, de a Jansenes előirat szerint sem lehet keverni a Janzent, meraz a tőlem azt csinálsz amit akarsz kategória, tehát termékfelelőssé ezzel nuku, stornó
sutianap
Na jó, de akkor Pfizeren kívül semmi mást nem lehetne kapni két Pfizer után.

Nekem meg azt mondta a csáje, hogy választhatom két Pfizerre a Janssent vagy az Astrát is, csak a Modernát nem.

Nem lehet, hogy Modernából kevés van, és félre van rakva egy bizonyos grémiumnak?
Duff
előirat szerint nem - de most valami foltvarró tanfolyam van

a Moderna mintha lejárós lett volna


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Na szóval, általában a pozitív híreket szeretem, de ezt a mait nem.....

Nagyobbik lányom is az lett, úgy, hogy már megvolt az időpont az oltásra neki is, nekünk a harmadikra szintén, de a kisebbik lányom hozott haza több egyéb nyavaját, a feleségem is volt beteg (őt tesztelték, nem covid), így elhalasztottuk....

Neki pénteken kezdődött fejfájás, később láz, köhögés, nekem vasárnap hőemelkedés, száraz köhögés (szerencsére nem kínzó, aludni is tudunk)

Várom a fórum/sorstársak tippjeit, ki hogy vészelte át. Sütitől szakmai tanácsokat is....


Ja és nem vagyok agyhalott, csak halogató.....😊
csi77
algopirin 3x1 öt napig, desloratadine napi1 öt napig, mixtura pectoralis vagy elix.thymi.comp 3x1-2 evőkanál, feketetea, kávé folyamatosan, D 10k naponta C min 1500 naponta
sutianap
Köszi, ezek bárhol megkaphatók vagy van esetleg közöttük vényköteles?
csi77
mixt.pect vényköteles
sutianap
Ok, kösz, vitaminok algopyrin van itthon, a desloratine helyett alternatíva (van itthon cetirizin)? Tea kv pipa, minden reggel ezzel nyitok.

Apropó, salvus vizes inhalálás mehet? Gyereke miatt szereztünk be ilyet korábban, nekem is szokott segíteni, igaz inkább nátha jellegű dolgoknál.
csi77
cetirizin is jaó, salvust inkább valami mentolosra cserélném, légzéskönnyítő kenőcs vagy vaporub

a teán a 3 liter black thee oder russkoje csajt értem, kv száma 6 vagy 2 tábla csoki
sutianap
Kínai balzsamom van otthon, az is segíti a légzést.

Lipton yellow labelt iszom minden nap töményen egy -másfél csészével. Emelett még három nagy adag kv belefér, de ha többet innék, azért vinne el a mentő....Í

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Na szóval, általában a pozitív híreket szeretem, de ezt a mait nem.....

Nagyobbik lányom is az lett, úgy, hogy már megvolt az időpont az oltásra neki is, nekünk a harmadikra szintén, de a kisebbik lányom hozott haza több egyéb nyavaját, a feleségem is volt beteg (őt tesztelték, nem covid), így elhalasztottuk....

Neki pénteken kezdődött fejfájás, később láz, köhögés, nekem vasárnap hőemelkedés, száraz köhögés (szerencsére nem kínzó, aludni is tudunk)

Várom a fórum/sorstársak tippjeit, ki hogy vészelte át. Sütitől szakmai tanácsokat is....


Ja és nem vagyok agyhalott, csak halogató.....😊
csi77
algopirin 3x1 öt napig, desloratadine napi1 öt napig, mixtura pectoralis vagy elix.thymi.comp 3x1-2 evőkanál, feketetea, kávé folyamatosan, D 10k naponta C min 1500 naponta
sutianap
Köszi, ezek bárhol megkaphatók vagy van esetleg közöttük vényköteles?
csi77
mixt.pect vényköteles
sutianap
az elix.thymi meg szar 😊
slowmotion
régen vót
elix.thymi cum syr.sulfoguajacoli 1/1 az mindent vitt
nem egy francözise büfékonyha de nem az íz volt a prioritás, bár minha a bükkfakátrány naranccsal lenne felütve
sutianap
pár éve, amikor az orvos ezt írta fel valami szarra, akkor szedtük - hát nem éppen örök szerelemként maradt meg.
mondjuk a gyereknek valami Naturlandos verziót írt fel az ő orvosa, az sokkal kevésbé koncentrált a kakukkfűízre. a miénk szimplán szar volt. (de mondjuk gyermekkorunk porrá tört Maripenjénél természetesen még így is jobb volt 😀)
slowmotion
Maripen lekvárban elkeverve, az milyen csoda volt....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
2 Pfizer után Moderna miért probléma? Valakinek van erről infója?

Én is Modernát kértem 2 Pfizerre, azon kívül hogy vissza kellett mennem másnap, nem akadékoskodott senki. Több helyen is olvastam hogy nem adnak Modernát két Pfizerre.
Nomac
a Comirnaty előirat nem engedi a vakcina keverést, tehát elvileg a Pfizeres oltási sorból nem lehet kilépni, de a Jansenes előirat szerint sem lehet keverni a Janzent, meraz a tőlem azt csinálsz amit akarsz kategória, tehát termékfelelőssé ezzel nuku, stornó
sutianap
Na jó, de akkor Pfizeren kívül semmi mást nem lehetne kapni két Pfizer után.

Nekem meg azt mondta a csáje, hogy választhatom két Pfizerre a Janssent vagy az Astrát is, csak a Modernát nem.

Nem lehet, hogy Modernából kevés van, és félre van rakva egy bizonyos grémiumnak?