Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
"Négyszáz euro (több mint száznegyven ezer forint) bírságot szabtak ki egy ötven éves római férfira, akit a reggeli csúcsforgalomban buszmegállóban ellenőriztek a rendőrök. Miután leszállt a buszról, elkérték tőle a védettségi igazolást, amelyet nem tudott felmutatni."

400 Euró!!!
Klaci79
Lófasz az neki hidd el.

4000 mar jobban hangzik, de az is csak 1-1,5 havi fizu
davemayer
Gondolod?
Azért 400 euró/alkalom szerintem nem lófasz.
És lehet a következő alkalom még több lenne. Szerintem itthon csak 40ezer lenne, már akkor rengetegen meggondolnák.
Klaci79
Azok után hogy tavaly maszkhasználat miatt itthon is 150.000 Ft os bírságokat osztogattak a rendőrök, nem hinném hogy annyira megterhelő lenne odakint. Ha meg az akkor legyen védettségi, és nem kap birit.


több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Most már több helyen írják Csollányt, lélegeztetőgép, kritikus állapot...
Ha minden igaz, ő sincs oltva...
warr_b
Tudom, hogy én leszek az illetékes "kurvaanyád" target megint a fórumon, de az van, hogy nem tudom sajnálni.

Nyomatja a gödényista faszságokat, meg, hogy az emberiség selejtezése zajlik jelenleg és öl vakcina.

Stb.

Azt kapja, amit érdemel.

Kóbor ugyanez volt. Talán novemberben nyilatkozta, hogy elég erős ő, nem kell neki vakcina. Mára bezsákolták.

Az internet egyik legdurvább hatása, hogy most már a természetes kiválasztódást is élőben követhetjük.
Amadeus
Nem target kérdése, egyszerűen csak a saját szegénységi bizonyítványodat állítottad ki újfent, szóval semmi extra..

Amúgy az tényleg hihetetlen, hogy mennyire alja szinten volt oltásellenes a posztjai alapján. Remélem azért benne lesz abban az 5-10%-ban akik vissza tudnak jönni innen.. Kóbornak esélye se volt, neki azért reális lehet.
Szesze
Kaptál egy szánalom likeot.
Amadeus
Köszönöm, bár abban te verhetetlen vagy.
Szesze
Jól van, ügyes vagy.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
"Négyszáz euro (több mint száznegyven ezer forint) bírságot szabtak ki egy ötven éves római férfira, akit a reggeli csúcsforgalomban buszmegállóban ellenőriztek a rendőrök. Miután leszállt a buszról, elkérték tőle a védettségi igazolást, amelyet nem tudott felmutatni."

400 Euró!!!
Klaci79
Lófasz az neki hidd el.

4000 mar jobban hangzik, de az is csak 1-1,5 havi fizu
davemayer
Gondolod?
Azért 400 euró/alkalom szerintem nem lófasz.
És lehet a következő alkalom még több lenne. Szerintem itthon csak 40ezer lenne, már akkor rengetegen meggondolnák.
Klaci79
Na de vesd össze a 40 ezret a budapesti fizetésekkel vagy azzal mennyi most egy gyorshajtás.
Szvsz a 40 ezernek semmi visszatartó ereje nem lenne, ugyanúgy mint ahogy neki 400 sem lesz eget rengető.
davemayer
Amikor az emberek többsége havi bruttó 8-10 ezer forintos "béremelésnek" is őszintén tud örülni, akkor ott a 40 ezer bizony nagy pénz.

Egyébként valóban lófasz, főleg a kicsit normálisabb nyugatibb-európai fizetésekhez képest, de nálunk azért sok.

Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
hétvégéi átlag 163 után, mára 224 halott.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
10 nap gyógyszerezés után múlt el a köhögés,
samu09
Milyen gyógyszert kapott, mert mi pont ugyan itt tartunk már a második hete a 4,5évessel, de orvosig nem tudtunk eljutni vele sajnos, mert csak hőemelkedése volt az első hét elején azzal meg ugye nehéz??! Ráadásul a nagyobbik karanténban volt bár negatív a tesztje, de akkor se adtak időpontot...
nagir
Szintén zenész. Sőt, a háziorvos kurva korrektül mikor hívta az asszony tegnap reggel, hogy borzasztó köhögés + magas láz kombónk van egyből mondta, hogy 11kor várja a kiscsajt. Mikor odaértek gyorsteszt negatív. Megvizsgálta a gyereket, majd a végén leesett neki, hogy lázas a gyerek. Akkor nem biztos, hogy megnézte volna, mert mivan ha covid, de a nagy káoszban elfelejtette kivel mit beszélt 😀
Amúgy el is hiszem, mert náluk nincs félrerakott telefon. Amúgy 60+-os a dr. Nő, de csinálja ami a hivatása becsülettel



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 028 — I like the Texans, I like who we are
... mikor kente az anyja a hátát balzsammal...
samu09
kicsit off, de: Luuf?
slowmotion
Ödipusz kenőcs lesz az
FLZOLI
Baby luuf.
10 nap gyógyszerezés után múlt el a köhögés,
samu09
Milyen gyógyszert kapott, mert mi pont ugyan itt tartunk már a második hete a 4,5évessel, de orvosig nem tudtunk eljutni vele sajnos, mert csak hőemelkedése volt az első hét elején azzal meg ugye nehéz??! Ráadásul a nagyobbik karanténban volt bár negatív a tesztje, de akkor se adtak időpontot...
nagir
Gyulladás csökkentő kúpot, azt csak három alkalommal lehetett. Bronchostop köhögés ellen meg antibiotikum meg amíg hoemelkedese volt flamborin. Semmi extra ki kellett feküdnie.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Most már több helyen írják Csollányt, lélegeztetőgép, kritikus állapot...
Ha minden igaz, ő sincs oltva...
warr_b
Tudom, hogy én leszek az illetékes "kurvaanyád" target megint a fórumon, de az van, hogy nem tudom sajnálni.

Nyomatja a gödényista faszságokat, meg, hogy az emberiség selejtezése zajlik jelenleg és öl vakcina.

Stb.

Azt kapja, amit érdemel.

Kóbor ugyanez volt. Talán novemberben nyilatkozta, hogy elég erős ő, nem kell neki vakcina. Mára bezsákolták.

Az internet egyik legdurvább hatása, hogy most már a természetes kiválasztódást is élőben követhetjük.
Amadeus
Nem target kérdése, egyszerűen csak a saját szegénységi bizonyítványodat állítottad ki újfent, szóval semmi extra..

Amúgy az tényleg hihetetlen, hogy mennyire alja szinten volt oltásellenes a posztjai alapján. Remélem azért benne lesz abban az 5-10%-ban akik vissza tudnak jönni innen.. Kóbornak esélye se volt, neki azért reális lehet.
Szesze
Kaptál egy szánalom likeot.
Amadeus
Köszönöm, bár abban te verhetetlen vagy.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Most már több helyen írják Csollányt, lélegeztetőgép, kritikus állapot...
Ha minden igaz, ő sincs oltva...
warr_b
Tudom, hogy én leszek az illetékes "kurvaanyád" target megint a fórumon, de az van, hogy nem tudom sajnálni.

Nyomatja a gödényista faszságokat, meg, hogy az emberiség selejtezése zajlik jelenleg és öl vakcina.

Stb.

Azt kapja, amit érdemel.

Kóbor ugyanez volt. Talán novemberben nyilatkozta, hogy elég erős ő, nem kell neki vakcina. Mára bezsákolták.

Az internet egyik legdurvább hatása, hogy most már a természetes kiválasztódást is élőben követhetjük.
Amadeus
Nem target kérdése, egyszerűen csak a saját szegénységi bizonyítványodat állítottad ki újfent, szóval semmi extra..

Amúgy az tényleg hihetetlen, hogy mennyire alja szinten volt oltásellenes a posztjai alapján. Remélem azért benne lesz abban az 5-10%-ban akik vissza tudnak jönni innen.. Kóbornak esélye se volt, neki azért reális lehet.
Szesze
Kaptál egy szánalom likeot.
Amadeus
Mondtam már, így nem nyilatkozunk emberekről. Lehet, hogy ostobaságot mondott vagy csinált, de ember.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
10 nap gyógyszerezés után múlt el a köhögés,
samu09
Milyen gyógyszert kapott, mert mi pont ugyan itt tartunk már a második hete a 4,5évessel, de orvosig nem tudtunk eljutni vele sajnos, mert csak hőemelkedése volt az első hét elején azzal meg ugye nehéz??! Ráadásul a nagyobbik karanténban volt bár negatív a tesztje, de akkor se adtak időpontot...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
"Négyszáz euro (több mint száznegyven ezer forint) bírságot szabtak ki egy ötven éves római férfira, akit a reggeli csúcsforgalomban buszmegállóban ellenőriztek a rendőrök. Miután leszállt a buszról, elkérték tőle a védettségi igazolást, amelyet nem tudott felmutatni."

400 Euró!!!
Klaci79
Lófasz az neki hidd el.

4000 mar jobban hangzik, de az is csak 1-1,5 havi fizu
davemayer
Gondolod?
Azért 400 euró/alkalom szerintem nem lófasz.
És lehet a következő alkalom még több lenne. Szerintem itthon csak 40ezer lenne, már akkor rengetegen meggondolnák.
Klaci79
Na de vesd össze a 40 ezret a budapesti fizetésekkel vagy azzal mennyi most egy gyorshajtás.
Szvsz a 40 ezernek semmi visszatartó ereje nem lenne, ugyanúgy mint ahogy neki 400 sem lesz eget rengető.
davemayer
40ezernek nem lenne visszatartó ereje?
Az emberek jórészének ez kurva nagy pénz, szóval lenne.
Bazzani
Mondom, lehet hogy nagy pénz sokaknak de a fővárosi átlagnak tuti nem + mondom, vö a gyorshajtással.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Négyszáz euro (több mint száznegyven ezer forint) bírságot szabtak ki egy ötven éves római férfira, akit a reggeli csúcsforgalomban buszmegállóban ellenőriztek a rendőrök. Miután leszállt a buszról, elkérték tőle a védettségi igazolást, amelyet nem tudott felmutatni."

400 Euró!!!
Klaci79
Lófasz az neki hidd el.

4000 mar jobban hangzik, de az is csak 1-1,5 havi fizu
davemayer
Gondolod?
Azért 400 euró/alkalom szerintem nem lófasz.
És lehet a következő alkalom még több lenne. Szerintem itthon csak 40ezer lenne, már akkor rengetegen meggondolnák.
Klaci79
Na de vesd össze a 40 ezret a budapesti fizetésekkel vagy azzal mennyi most egy gyorshajtás.
Szvsz a 40 ezernek semmi visszatartó ereje nem lenne, ugyanúgy mint ahogy neki 400 sem lesz eget rengető.
davemayer
40ezernek nem lenne visszatartó ereje?
Az emberek jórészének ez kurva nagy pénz, szóval lenne.

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
"Négyszáz euro (több mint száznegyven ezer forint) bírságot szabtak ki egy ötven éves római férfira, akit a reggeli csúcsforgalomban buszmegállóban ellenőriztek a rendőrök. Miután leszállt a buszról, elkérték tőle a védettségi igazolást, amelyet nem tudott felmutatni."

400 Euró!!!
Klaci79
Lófasz az neki hidd el.

4000 mar jobban hangzik, de az is csak 1-1,5 havi fizu
davemayer
Gondolod?
Azért 400 euró/alkalom szerintem nem lófasz.
És lehet a következő alkalom még több lenne. Szerintem itthon csak 40ezer lenne, már akkor rengetegen meggondolnák.
Klaci79
Na de vesd össze a 40 ezret a budapesti fizetésekkel vagy azzal mennyi most egy gyorshajtás.
Szvsz a 40 ezernek semmi visszatartó ereje nem lenne, ugyanúgy mint ahogy neki 400 sem lesz eget rengető.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
"Négyszáz euro (több mint száznegyven ezer forint) bírságot szabtak ki egy ötven éves római férfira, akit a reggeli csúcsforgalomban buszmegállóban ellenőriztek a rendőrök. Miután leszállt a buszról, elkérték tőle a védettségi igazolást, amelyet nem tudott felmutatni."

400 Euró!!!
Klaci79
Lófasz az neki hidd el.

4000 mar jobban hangzik, de az is csak 1-1,5 havi fizu
davemayer
Gondolod?
Azért 400 euró/alkalom szerintem nem lófasz.
És lehet a következő alkalom még több lenne. Szerintem itthon csak 40ezer lenne, már akkor rengetegen meggondolnák.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
"Négyszáz euro (több mint száznegyven ezer forint) bírságot szabtak ki egy ötven éves római férfira, akit a reggeli csúcsforgalomban buszmegállóban ellenőriztek a rendőrök. Miután leszállt a buszról, elkérték tőle a védettségi igazolást, amelyet nem tudott felmutatni."

400 Euró!!!
Klaci79
Lófasz az neki hidd el.

4000 mar jobban hangzik, de az is csak 1-1,5 havi fizu

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
... mikor kente az anyja a hátát balzsammal...
samu09
kicsit off, de: Luuf?
slowmotion
Ödipusz kenőcs lesz az

több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azért odáig ne menjünk le, hogy megérdemli valaki a halált vagy a sorsát, mert nem oltotta be magát. Amíg nem a fogaszom vagy a háziorvos küzd a hülyéje megmaradt tüdejének működőképesen tartásán éjjel 2-kor egy covid osztályon hanem szépen megkapja az oltásellenesek tulelo csomagját (alufólia sapka, chipcsipesz, lélegeztető szívószál, immun erősítő gyógyító számok) addig azt csinál amit akar
FLZOLI
Wut? Szóval ha már a fogászod/háziorvosod küzd érte, akkor változik a véleményed?
Proxyi
Igen, amint egy olyan embernek, aki mindent megtett az egészségéért szüksége lenne egy orvosra, műtétre vagy kezelésre de nem jut be mert mindenki a covid osztályon robotol az oltatlanok lélegeztetése miatt...
Hát igen, valahogy akkor már komorodik az egyszerű szeleburdi szuriógató szerep

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
... mikor kente az anyja a hátát balzsammal...
samu09
kicsit off, de: Luuf?
több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 028 — I like the Texans, I like who we are
Nagyobbik gyerek itthon maradt ma. Hétvégén orrfolyás, hurutos köhögés, fejfájás, fül alatti nyirokcsomó megduzzadt. Felhívtam a dokit (4-től rendelt ma, hatodjára, hetedjére el is értem, addig foglalt volt). Elmondtam mi van, bevinném, hallgasson rá, nézze meg. Á, nem szükséges, tüneti kezelés, gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító, Algopyrin (wut? A papírja szerint 15 éves kor alatt ne, a gyerek 8...), Nurofen, folyadék, C, D vitamin, pihenés. Ja, jóvanakkor 😄
Szerda reggel telefonáljak, hogy hogy áll.
Oké...
warr_b
Az egészségügy leterheltsége így hat vissza mindannyiunkra. 😕
peterk2005
Az a baj, hogy ilyen vírus előtt is simán előfordult....
dande
Inkább csak lerázás, abban a napi két órás rendelési időben is minél kevesebb beteget kelljen látni. Úgyis csak időpontra mehet oda az ember, de így még egyszerűbb...
warr_b
Két hete hétfőn hőemelkedéssel kelt a gyerek. Nem volt nagy, de már nem engedték volna be oviba. Hívtuk az orvost, azt mondta nurofen, vitamin, szerdán hívjam mizu. Estére már köhögni kezdett, kedden mikor kente az anyja a hátát balzsammal jelezte, fáj ha a tüdeje magasságában hozzáérnek. Fasza. Másnap hívtam a dokit, elmondtam a tüneteket. Akkor be kellene vinni tesztre. Azt gondoltam nyálból, vagy ujjbegyből vért véve tesztelik mert azért csak kicsi. De nem, pcr, fel az agyba. Nem örült neki. Amíg nem lett meg az eredmény meg se vizsgálták. Negatív lett, mehet fel az ágyra. Meghallgatva azt mondta a doki elég durva állapotban van a tüdeje. Na ezután vettek vért az ujjából. Kiderült, elkapott valami vírust ami tüdőre ment, ráadásul felül-fertőződött. Pénteken vigyem vissza, megnézik mi lett. Visszavittem, még mindig nem érezte jónak a doki, oviba se engedte. 10 nap gyógyszerezés után múlt el a köhögés, ráadásul második nap a kisebbik elkapta tőle, úgyhogy sztereóban ment esete az előadás.
A lényeg hogy megvizsgálják az embert, ha az orvos hajlandó dolgozni.
több mint 2 éve
Proxyi 79
Azért odáig ne menjünk le, hogy megérdemli valaki a halált vagy a sorsát, mert nem oltotta be magát. Amíg nem a fogaszom vagy a háziorvos küzd a hülyéje megmaradt tüdejének működőképesen tartásán éjjel 2-kor egy covid osztályon hanem szépen megkapja az oltásellenesek tulelo csomagját (alufólia sapka, chipcsipesz, lélegeztető szívószál, immun erősítő gyógyító számok) addig azt csinál amit akar
FLZOLI
Wut? Szóval ha már a fogászod/háziorvosod küzd érte, akkor változik a véleményed?
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azért odáig ne menjünk le, hogy megérdemli valaki a halált vagy a sorsát, mert nem oltotta be magát. Amíg nem a fogaszom vagy a háziorvos küzd a hülyéje megmaradt tüdejének működőképesen tartásán éjjel 2-kor egy covid osztályon hanem szépen megkapja az oltásellenesek tulelo csomagját (alufólia sapka, chipcsipesz, lélegeztető szívószál, immun erősítő gyógyító számok) addig azt csinál amit akar

több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 769
Végtelenül szomorú kép Csollány Szilveszter oldaláról. Azt hiszem ez és a mai hírek önmagáért beszélnek 😕

Klaci79
és az a kemény, hogy az a barom, aki ezt a képet összegányolta, még arra sem vette a fáradságot, hogy egy kurva google translate keresést indítson német nyelvre a vakcinára. (vagy lehet nem is tudja, hogy a 'macht frei' németül van?)
slowmotion
Fuh gyerekek, kommentek ütnek, keményen…
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Most már több helyen írják Csollányt, lélegeztetőgép, kritikus állapot...
Ha minden igaz, ő sincs oltva...
warr_b
Tudom, hogy én leszek az illetékes "kurvaanyád" target megint a fórumon, de az van, hogy nem tudom sajnálni.

Nyomatja a gödényista faszságokat, meg, hogy az emberiség selejtezése zajlik jelenleg és öl vakcina.

Stb.

Azt kapja, amit érdemel.

Kóbor ugyanez volt. Talán novemberben nyilatkozta, hogy elég erős ő, nem kell neki vakcina. Mára bezsákolták.

Az internet egyik legdurvább hatása, hogy most már a természetes kiválasztódást is élőben követhetjük.
Amadeus
Nem target kérdése, egyszerűen csak a saját szegénységi bizonyítványodat állítottad ki újfent, szóval semmi extra..

Amúgy az tényleg hihetetlen, hogy mennyire alja szinten volt oltásellenes a posztjai alapján. Remélem azért benne lesz abban az 5-10%-ban akik vissza tudnak jönni innen.. Kóbornak esélye se volt, neki azért reális lehet.
Szesze
Kaptál egy szánalom likeot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
Végtelenül szomorú kép Csollány Szilveszter oldaláról. Azt hiszem ez és a mai hírek önmagáért beszélnek 😕

Klaci79
és az a kemény, hogy az a barom, aki ezt a képet összegányolta, még arra sem vette a fáradságot, hogy egy kurva google translate keresést indítson német nyelvre a vakcinára. (vagy lehet nem is tudja, hogy a 'macht frei' németül van?)
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Elég lenne a retardáltakra terhelni a kórházi kezelés költségét. Aki oltatlanul túléli, szépen fáradhat a kasszához, utána folytathatja a konteo terhelt életét.

Viszont a konditermekben ember nem hord maszkot. Hidegben már muszáj ilyen helyre behúzódni de ez így eléggé elvette a kedvem az egésztől. Itt hordhatsz és szenvedhetsz maszkkal, tök mindegy.
Remélem a levegőben terjedő proli ego és szteroid megállítja a koronát...
FLZOLI
nem tuttad hogy a indonéz sterka, amitől két hétig nem tudsz leülni, és majd a sebész vágja ki a seggedből, nah az is ezerszer biztonságosabb mint holmi kóbor FDA-s cucc
és nincs is rajta a 3 aranycsillag ami köztudottan csak minőségi dogokra nyomtatódik...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
"Négyszáz euro (több mint száznegyven ezer forint) bírságot szabtak ki egy ötven éves római férfira, akit a reggeli csúcsforgalomban buszmegállóban ellenőriztek a rendőrök. Miután leszállt a buszról, elkérték tőle a védettségi igazolást, amelyet nem tudott felmutatni."

400 Euró!!!