Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elég lenne a retardáltakra terhelni a kórházi kezelés költségét. Aki oltatlanul túléli, szépen fáradhat a kasszához, utána folytathatja a konteo terhelt életét.

Viszont a konditermekben ember nem hord maszkot. Hidegben már muszáj ilyen helyre behúzódni de ez így eléggé elvette a kedvem az egésztől. Itt hordhatsz és szenvedhetsz maszkkal, tök mindegy.
Remélem a levegőben terjedő proli ego és szteroid megállítja a koronát...

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 911 — beers & Packers
Végtelenül szomorú kép Csollány Szilveszter oldaláról.
Klaci79
Láttam. Gyomorforgató. És akkor nagyon visszafogottan fogalmaztam.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Végtelenül szomorú kép Csollány Szilveszter oldaláról. Azt hiszem ez és a mai hírek önmagáért beszélnek 😕
több mint 2 éve
Teabee Denver Broncos 717
Na kiderült, h anyukám 76 évesen erősen oltásszkeptikus... Hál' istennek 3x van oltva.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 911 — beers & Packers
én mondjuk csolláyn profilját nem találom :s
Negritis
 www.facebook.com/frodo.zsakos.100
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
én mondjuk csolláyn profilját nem találom :s
Negritis
nem vesztesz sokat..
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 414 — The Mathematician
én mondjuk csolláyn profilját nem találom :s

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Most már több helyen írják Csollányt, lélegeztetőgép, kritikus állapot...
Ha minden igaz, ő sincs oltva...
warr_b
Tudom, hogy én leszek az illetékes "kurvaanyád" target megint a fórumon, de az van, hogy nem tudom sajnálni.

Nyomatja a gödényista faszságokat, meg, hogy az emberiség selejtezése zajlik jelenleg és öl vakcina.

Stb.

Azt kapja, amit érdemel.

Kóbor ugyanez volt. Talán novemberben nyilatkozta, hogy elég erős ő, nem kell neki vakcina. Mára bezsákolták.

Az internet egyik legdurvább hatása, hogy most már a természetes kiválasztódást is élőben követhetjük.
Amadeus
Nem target kérdése, egyszerűen csak a saját szegénységi bizonyítványodat állítottad ki újfent, szóval semmi extra..

Amúgy az tényleg hihetetlen, hogy mennyire alja szinten volt oltásellenes a posztjai alapján. Remélem azért benne lesz abban az 5-10%-ban akik vissza tudnak jönni innen.. Kóbornak esélye se volt, neki azért reális lehet.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Nagyobbik gyerek itthon maradt ma. Hétvégén orrfolyás, hurutos köhögés, fejfájás, fül alatti nyirokcsomó megduzzadt. Felhívtam a dokit (4-től rendelt ma, hatodjára, hetedjére el is értem, addig foglalt volt). Elmondtam mi van, bevinném, hallgasson rá, nézze meg. Á, nem szükséges, tüneti kezelés, gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító, Algopyrin (wut? A papírja szerint 15 éves kor alatt ne, a gyerek 8...), Nurofen, folyadék, C, D vitamin, pihenés. Ja, jóvanakkor 😄
Szerda reggel telefonáljak, hogy hogy áll.
Oké...
warr_b
Az egészségügy leterheltsége így hat vissza mindannyiunkra. 😕
peterk2005
Apjuk faszát. Negyedik napja nem tudtam beszélni a háziorvosommal, mert a valóságban szimplán b*sznak felvenni a telefont, és sokszor egyszerűen csak mellé van téve a telefon, nehogy kicsörögjön. Úgyhogy holnap mehetek be megint személyesen, persze gondolom megint megkapom majd hogy minek mentem be és miért nem telefonáltam, mint legutóbb...

Értem hogy Covid van, de a többi beteget nem kéne nemes egyszerűséggel telibeszarni.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nagyobbik gyerek itthon maradt ma. Hétvégén orrfolyás, hurutos köhögés, fejfájás, fül alatti nyirokcsomó megduzzadt. Felhívtam a dokit (4-től rendelt ma, hatodjára, hetedjére el is értem, addig foglalt volt). Elmondtam mi van, bevinném, hallgasson rá, nézze meg. Á, nem szükséges, tüneti kezelés, gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító, Algopyrin (wut? A papírja szerint 15 éves kor alatt ne, a gyerek 8...), Nurofen, folyadék, C, D vitamin, pihenés. Ja, jóvanakkor 😄
Szerda reggel telefonáljak, hogy hogy áll.
Oké...
warr_b
Az egészségügy leterheltsége így hat vissza mindannyiunkra. 😕
peterk2005
Az a baj, hogy ilyen vírus előtt is simán előfordult....
dande
Inkább csak lerázás, abban a napi két órás rendelési időben is minél kevesebb beteget kelljen látni. Úgyis csak időpontra mehet oda az ember, de így még egyszerűbb...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Most már több helyen írják Csollányt, lélegeztetőgép, kritikus állapot...
Ha minden igaz, ő sincs oltva...
warr_b
Tudom, hogy én leszek az illetékes "kurvaanyád" target megint a fórumon, de az van, hogy nem tudom sajnálni.

Nyomatja a gödényista faszságokat, meg, hogy az emberiség selejtezése zajlik jelenleg és öl vakcina.

Stb.

Azt kapja, amit érdemel.

Kóbor ugyanez volt. Talán novemberben nyilatkozta, hogy elég erős ő, nem kell neki vakcina. Mára bezsákolták.

Az internet egyik legdurvább hatása, hogy most már a természetes kiválasztódást is élőben követhetjük.
Amadeus
Nehéz nem egyetérteni. Sajnálja az ember őket, de mindenkinek ott a lehetőség, csak nem élnek vele, mert ki tudja miért…😢
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 414 — The Mathematician
nem kellett volna dúró dórára rákeresnem ....

 www.facebook.com/photo?fbid=438545257842334&set=a.417248176638709

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 911 — beers & Packers
Meghalt Kóbor János...
nagylaza
Neki sem kellett az oltás.
Bazzani
De a kurva vírus miért nem vette tudomásul, hogy egy rocksztárral van dolga? Hát ezek a vírusok semmi tiszteletet nem ismernek? (De nem ám...)
slowmotion
Kóbor szerint nem volt első hullám, a vírus rá nincs hatással. Az együttesért sem a járvány, hanem a korlátozások, az elmaradt koncertek miatt aggódott. Egy idő után drukkolni kezdett a koronavírusnak. Utolsó mondat: "Most már nem drukkolok a koronavírusnak".
1:23-tól:
 www.blikk.hu/blikk-tv/sztarvilag/kobor-janos-koronavirus-meghalt-utolso-interju/m8t03x2
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 148
Most már több helyen írják Csollányt, lélegeztetőgép, kritikus állapot...
Ha minden igaz, ő sincs oltva...
warr_b
Tudom, hogy én leszek az illetékes "kurvaanyád" target megint a fórumon, de az van, hogy nem tudom sajnálni.

Nyomatja a gödényista faszságokat, meg, hogy az emberiség selejtezése zajlik jelenleg és öl vakcina.

Stb.

Azt kapja, amit érdemel.

Kóbor ugyanez volt. Talán novemberben nyilatkozta, hogy elég erős ő, nem kell neki vakcina. Mára bezsákolták.

Az internet egyik legdurvább hatása, hogy most már a természetes kiválasztódást is élőben követhetjük.
Amadeus
Most néztem az Fb oldalát - tényleg elképesztő marhaságokat osztott meg…durva.

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyobbik gyerek itthon maradt ma. Hétvégén orrfolyás, hurutos köhögés, fejfájás, fül alatti nyirokcsomó megduzzadt. Felhívtam a dokit (4-től rendelt ma, hatodjára, hetedjére el is értem, addig foglalt volt). Elmondtam mi van, bevinném, hallgasson rá, nézze meg. Á, nem szükséges, tüneti kezelés, gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító, Algopyrin (wut? A papírja szerint 15 éves kor alatt ne, a gyerek 8...), Nurofen, folyadék, C, D vitamin, pihenés. Ja, jóvanakkor 😄
Szerda reggel telefonáljak, hogy hogy áll.
Oké...
warr_b
Az egészségügy leterheltsége így hat vissza mindannyiunkra. 😕
peterk2005
Az a baj, hogy ilyen vírus előtt is simán előfordult....
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Most már több helyen írják Csollányt, lélegeztetőgép, kritikus állapot...
Ha minden igaz, ő sincs oltva...
warr_b
Tudom, hogy én leszek az illetékes "kurvaanyád" target megint a fórumon, de az van, hogy nem tudom sajnálni.

Nyomatja a gödényista faszságokat, meg, hogy az emberiség selejtezése zajlik jelenleg és öl vakcina.

Stb.

Azt kapja, amit érdemel.

Kóbor ugyanez volt. Talán novemberben nyilatkozta, hogy elég erős ő, nem kell neki vakcina. Mára bezsákolták.

Az internet egyik legdurvább hatása, hogy most már a természetes kiválasztódást is élőben követhetjük.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nagyobbik gyerek itthon maradt ma. Hétvégén orrfolyás, hurutos köhögés, fejfájás, fül alatti nyirokcsomó megduzzadt. Felhívtam a dokit (4-től rendelt ma, hatodjára, hetedjére el is értem, addig foglalt volt). Elmondtam mi van, bevinném, hallgasson rá, nézze meg. Á, nem szükséges, tüneti kezelés, gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító, Algopyrin (wut? A papírja szerint 15 éves kor alatt ne, a gyerek 8...), Nurofen, folyadék, C, D vitamin, pihenés. Ja, jóvanakkor 😄
Szerda reggel telefonáljak, hogy hogy áll.
Oké...
warr_b
Az egészségügy leterheltsége így hat vissza mindannyiunkra. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nagyobbik gyerek itthon maradt ma. Hétvégén orrfolyás, hurutos köhögés, fejfájás, fül alatti nyirokcsomó megduzzadt. Felhívtam a dokit (4-től rendelt ma, hatodjára, hetedjére el is értem, addig foglalt volt). Elmondtam mi van, bevinném, hallgasson rá, nézze meg. Á, nem szükséges, tüneti kezelés, gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító, Algopyrin (wut? A papírja szerint 15 éves kor alatt ne, a gyerek 8...), Nurofen, folyadék, C, D vitamin, pihenés. Ja, jóvanakkor 😄
Szerda reggel telefonáljak, hogy hogy áll.
Oké...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most már több helyen írják Csollányt, lélegeztetőgép, kritikus állapot...
Ha minden igaz, ő sincs oltva...
warr_b
Ezeket az embereket nem értem. Ő tornász volt, valószínűleg illegális doppingot nem nyomott, de hogy úgy tornászta végig a karrierjét, hogy tömte magába a különböző proteineket, ilyen-olyan izomnövelőket, serkentőket meg tudjaf*szom még mit, az hétszentség. Erre egy vakcinára meg nemet mond....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Most már több helyen írják Csollányt, lélegeztetőgép, kritikus állapot...
Ha minden igaz, ő sincs oltva...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
 24.hu/belfold/2021/12/05/koronavirus-zacher-gabor-hatvani-korhaz-oltottak-oltatlanok-korhaz/

Nagyjából stimmel azzal, amit a Kamarai saját felmérés is mutat.
Egyébként nem igazán értem a kormány titkolózását. Így is kerülnek ki adatok, csak így nem reprezentatív, orvosok által bemondott adatokat tekintünk úgy, mint tényeket, ami senkinek se jó. Zachernek abban valószínűleg igaza lehet, hogy azért nem publikálnak hivatalos adatot, mert kényelmetlennek gondolják, hogy a kínai mára nagyjából lenullázta a hatásosságát, a többi meg még kettő oltással is tartja magát viszonylagosan (kórház szempontból legalábbis). Mondjuk szerintem lehetne ezt úgy is kommunikálni, hogy ne legyen arcvesztés. Azt kéne mondaniuk, hogy a kínait fél évre szereztük be, arra meg is érte mert elvégezte a dolgát. Most viszont két kínaisok figyelem, tessék menni harmadikért. És kész. Meg lenne magyarázva, és a kínaisok is ösztökélve lennének a 3. felvételére. Két legyet egy csapásra. És megmentenének vele valószínűleg néhány száz, esetleg pár ezer életet.
peterk2005
ha szigorúan a statokat nézzük, akkor a Pfizer nem szerepel fényesen.......
Ezért kell mögélátni a számoknak.
csi77
Mire gondolsz? A Moderna-nál picit alacsonyabb mind a megfertőződés, mind a kórházi kezelés elleni védelme (néhány százalék a különbség). De itt Itt kórházi intenzíven kezeltekről van szó, ami ellen mindegyik nyugati vakcina nagyon nagy százalékban véd, a deltával szemben is. A deltával szemben elsősorban a megfertőződés elleni védelem esett nagyot. Mindegyik vakcináé.

Ha arra gondoltál, hogy a pfizert kapók közül is egyre többen érik el a 6 hónapot, akkor persze igazad van. Hat hónap eltelte után meredeken esik a Pfizer védelme is. Apropó, ha már hat hónap: jó lett volna, ha a kamarai felmérésben azt is megkérdezik, hogy a kétszer oltottak kozül hányan kapták 4 ill. 6 hónapon belül és hányan régebben. Hasznos adat lehetett volna arra nézve, hogy mit tud a vakcina "lejárat" előtt és utána.
peterk2005
Én most voltam szombaton 3. adagot szúratni. Mondom dokinak 2 Pfizer volt, szemrebbenés nélkül véste a papírra hogy Moderna 😀 be is ütött tegnap du rendesen a cucc.

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
Komolyra fordítva a szót. A poszt covid szindróma nekem sokkal szarabb mint maga a betegség volt. Ott leginkább a fejfájás volt elviselhetetlen, de mióta nagyjából kijöttem belőle, brutális alvászavarom van(Uccsó 3 napban összesen ha aludtam 5 órát és ebben benne volt egy nem túl okos meggyógyítom pár(sok) wiskeyvel próbálkozás is), szaglás ízlelés baromi limitált, és folyamatos izomfáradtság, ízületi fájdalom, kimerültség, szar általános közérzet a jellemző, némi náthával megtámogatva. Ma mentem először melózni. 4:15kor csörög az óra, esete fél 12kor keltem... Aki tudja minimalizálja a fertőzés kockázatát, mert igaz nagyjából egészségesen és beoltva nem halálos kockázat, de nagyon feldúlja az ember életét.
andree
trading war stories? 😊
én nem igazán érzek olyan tünetet, ami nyugtalanítana, na már persze az íz-és illatértékelés zavaraitól eltekintve.
tegnap pl kicsit éreztem a camembert ízét, de nem teljesen. de éreztem!
viszont a kávéét még azóta sem. sőt, a sörnek - amit megpattintottam a karantén végén - sem éreztem az ízét :/
nyilván ennek megvannak az előnyei és hátrányai, pl le is adtam vagy négy kilót ennek a nyavalyának a köszönhetően
több mint 2 éve
andree Arizona Cardinals 1 711
 24.hu/tudomany/2021/12/06/koronavirus-covid-19-emlekezteto-oltas-astrazeneca-pfizer/
empty taxi
ez is onnan 😊
 24.hu/tudomany/2021/12/06/koronavirus-fertozes-covid-19-erekcios-problemak/
NB2
Na nincs több stressz, csak le kell fénymásolni a pozitív tesztlapot, és vinni buliba. Könnyebb mint a sokat ittam/cigiztem az este kifogások.

Komolyra fordítva a szót. A poszt covid szindróma nekem sokkal szarabb mint maga a betegség volt. Ott leginkább a fejfájás volt elviselhetetlen, de mióta nagyjából kijöttem belőle, brutális alvászavarom van(Uccsó 3 napban összesen ha aludtam 5 órát és ebben benne volt egy nem túl okos meggyógyítom pár(sok) wiskeyvel próbálkozás is), szaglás ízlelés baromi limitált, és folyamatos izomfáradtság, ízületi fájdalom, kimerültség, szar általános közérzet a jellemző, némi náthával megtámogatva. Ma mentem először melózni. 4:15kor csörög az óra, esete fél 12kor keltem... Aki tudja minimalizálja a fertőzés kockázatát, mert igaz nagyjából egészségesen és beoltva nem halálos kockázat, de nagyon feldúlja az ember életét.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 414 — The Mathematician
 www.businessinsider.com.au/parson-didnt-release-data-analysis-showing-masks-worked-report-2021-12

.....

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 24.hu/tudomany/2021/12/06/koronavirus-covid-19-emlekezteto-oltas-astrazeneca-pfizer/
empty taxi
ez is onnan 😊
 24.hu/tudomany/2021/12/06/koronavirus-fertozes-covid-19-erekcios-problemak/
NB2
Itt és ne tovább!
Mindennek van határa.
Bazzani
..."De Megkerüljük"