Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 24.hu/tudomany/2021/12/06/koronavirus-covid-19-emlekezteto-oltas-astrazeneca-pfizer/
empty taxi
ez is onnan 😊
 24.hu/tudomany/2021/12/06/koronavirus-fertozes-covid-19-erekcios-problemak/
NB2
Itt és ne tovább!
Mindennek van határa.

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
Meghalt Kóbor János...
nagylaza
Neki sem kellett az oltás.
Bazzani
De a kurva vírus miért nem vette tudomásul, hogy egy rocksztárral van dolga? Hát ezek a vírusok semmi tiszteletet nem ismernek? (De nem ám...)

Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
 www.portfolio.hu/gazdasag/20211206/attorest-ertek-el-a-pecsi-virologusok-a-koronavirus-kutatasaban-514634



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 479 — nabege2@yahoo.com
 24.hu/tudomany/2021/12/06/koronavirus-covid-19-emlekezteto-oltas-astrazeneca-pfizer/
empty taxi
ez is onnan 😊
 24.hu/tudomany/2021/12/06/koronavirus-fertozes-covid-19-erekcios-problemak/
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 24.hu/tudomany/2021/12/06/koronavirus-covid-19-emlekezteto-oltas-astrazeneca-pfizer/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Meggyőzhetetlenek ezek az emberek, semmilyen tény, kutatási eredmény vagy a józan ész nem hat rájuk. Menthetetlenek, ami nem zavarna, csak mások is meghalnak a hülyeségük miatt.
bergerdani
Tulajdonképpen ezzel összefoglaltad két mondatban a világtörténelmet.

több mint 2 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Hát, igen. Nehéz erre bármit úgy mondani, hogy ne legyen kegyeletsértő. Néhány oltásellenes talán elgondolkodik. Sok reményt azért nem fűzök hozzá. Már megjelentek azok a kommentek, hogy "öreg volt".
nagylaza
már két hete láttam olyan kommentet a Facebook megfelelő zártosztályán, ahol előre megmagyarázták, hogy a gyócceripar miatt van eleve kórházban, és már direkt tették lélegeztetőre, mert ő tuggya a Zigasságot, és el kell hallgattatni. Meggyőzhetetlenek ezek az emberek, semmilyen tény, kutatási eredmény vagy a józan ész nem hat rájuk. Menthetetlenek, ami nem zavarna, csak mások is meghalnak a hülyeségük miatt.

Szerkesztette: bergerdani

Mindig jövőre
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 769
Meghalt Kóbor János...
nagylaza
Neki sem kellett az oltás.
Bazzani
Hát, igen. Nehéz erre bármit úgy mondani, hogy ne legyen kegyeletsértő. Néhány oltásellenes talán elgondolkodik. Sok reményt azért nem fűzök hozzá. Már megjelentek azok a kommentek, hogy "öreg volt".
nagylaza
Eszméletlen.
Most tudtam meg, hogy régi haverom oltásellenes volt, bele is halt. Asszony és két gyerek az intenzíven.
Aztán, régen együtt fociztam egy sráccal, szintén oltásellenes, a felesége fel akarta venni az oltást tavaly, de nem engedte - azóta se - aztán kiderult hogy 17 hetes terhes volt, hétvégén került az intenzívre és ma reggel elment a baba.
Nagyon durva..
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 911 — beers & Packers
Meghalt Kóbor János...
nagylaza
Neki sem kellett az oltás.
Bazzani
Hát, igen. Nehéz erre bármit úgy mondani, hogy ne legyen kegyeletsértő. Néhány oltásellenes talán elgondolkodik. Sok reményt azért nem fűzök hozzá. Már megjelentek azok a kommentek, hogy "öreg volt".
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Meghalt Kóbor János...
nagylaza
Neki sem kellett az oltás.

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 911 — beers & Packers
Meghalt Kóbor János...
több mint 2 éve
rokaur 869
közben kis hazai: anyósnak pozitív lett a gyorstesztje, elrendelték neki anno hatóságilag a karantént, amit szépen le is töltött, csak hát az eeszt-ben nincs nyoma, hogy ő átesett a betegségen, hisz azt csak a pcr/antitest teszt alapján állítják ki

r.baggio
Elvileg van nyoma, felviszik a gyorstesztet is (mas koddal mint a PCR-t) es kapni fog vedettsegit. Ami gyanus, hogy nem mukodik az az EUs igazolas igenyles mert azt csak pozitiv PCRrel lehet igenyelni (ha atesettkent igenyled).
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Gödör újabb katonája kórházban, Csollány Szilveszter is gépre került.
ozibozi
Ez honnan van?
Beki
Én Erzsi for Presidenttől olvastam 😀
Duff
Ez az, amit leszedtek?
nagylaza
Igen.

De minden bizonnyal igaz, kommentekben is többen írták, h tudnak róla. Meg feltételezem Homonnaynak is vannak kapcsolatai.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 533 — Lucas Scott
Nyugi, még én sem beszéltem senkivel aki konkrétan egyből rávágta volna, hogy A vagy B. Igazából nem is értem magamat sem, mert eddig mi se vacilláltunk semmit, ha magunknak kellett beadatni a mannát, de a gyerek kérdésnél egyből meghőköltünk, hogy akkor mi is legyen.
peach
én rávágom, hogy őrület a kisgyerekek oltása, max ha asztmás/túlsúlyos a kölök fontolnám meg

közben kis hazai: anyósnak pozitív lett a gyorstesztje, elrendelték neki anno hatóságilag a karantént, amit szépen le is töltött, csak hát az eeszt-ben nincs nyoma, hogy ő átesett a betegségen, hisz azt csak a pcr/antitest teszt alapján állítják ki
r.baggio
konnyu ezt igy kijelenteni, mert nem csak ilyen problemakkal lehet gazos egy gyereknek is a covid.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
új: 22 699 (heti átlag: 8 692, a harmadik hullám csúcsa alá csökkent [márc. 26, 9 253])
elhunyt: 489 (heti átlag: 183)
kórházban: 7 440 (-23 péntek óta) (+2 az elmúlt hét napban)
invazívan lélegeztetve: 586 (+20 péntek óta) (+48 az elmúlt hét napban)
teszt: 106 764
új pozitívak aránya: 21.2%

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 911 — beers & Packers
Az elmúlt három napban elhunyt 489 többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 35 611 főre emelkedett. A gyógyultak száma folyamatosan nő, jelenleg 932 204 fő, az aktív fertőzöttek száma pedig 189 753 főre emelkedett. 7440 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 586-an vannak lélegeztetőgépen.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó én vagyok a hülye, hogy beleolvastam de félelmetes az a sötét, primitív gyűlölet ami a mi hazánk féle Dúró Dóra posztok alatt megy.
FLZOLI
Múltkor én is beleolvastam.
Nagyon komoly ön és egymáshergelés megy ott.
Közben semmi másról nem szól a dolog mint politikai haszonszerzésről.

több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jó én vagyok a hülye, hogy beleolvastam de félelmetes az a sötét, primitív gyűlölet ami a mi hazánk féle Dúró Dóra posztok alatt megy.

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
 24.hu/belfold/2021/12/05/koronavirus-zacher-gabor-hatvani-korhaz-oltottak-oltatlanok-korhaz/

Nagyjából stimmel azzal, amit a Kamarai saját felmérés is mutat.
Egyébként nem igazán értem a kormány titkolózását. Így is kerülnek ki adatok, csak így nem reprezentatív, orvosok által bemondott adatokat tekintünk úgy, mint tényeket, ami senkinek se jó. Zachernek abban valószínűleg igaza lehet, hogy azért nem publikálnak hivatalos adatot, mert kényelmetlennek gondolják, hogy a kínai mára nagyjából lenullázta a hatásosságát, a többi meg még kettő oltással is tartja magát viszonylagosan (kórház szempontból legalábbis). Mondjuk szerintem lehetne ezt úgy is kommunikálni, hogy ne legyen arcvesztés. Azt kéne mondaniuk, hogy a kínait fél évre szereztük be, arra meg is érte mert elvégezte a dolgát. Most viszont két kínaisok figyelem, tessék menni harmadikért. És kész. Meg lenne magyarázva, és a kínaisok is ösztökélve lennének a 3. felvételére. Két legyet egy csapásra. És megmentenének vele valószínűleg néhány száz, esetleg pár ezer életet.
peterk2005
ha szigorúan a statokat nézzük, akkor a Pfizer nem szerepel fényesen.......
Ezért kell mögélátni a számoknak.
csi77
Mire gondolsz? A Moderna-nál picit alacsonyabb mind a megfertőződés, mind a kórházi kezelés elleni védelme (néhány százalék a különbség). De itt Itt kórházi intenzíven kezeltekről van szó, ami ellen mindegyik nyugati vakcina nagyon nagy százalékban véd, a deltával szemben is. A deltával szemben elsősorban a megfertőződés elleni védelem esett nagyot. Mindegyik vakcináé.

Ha arra gondoltál, hogy a pfizert kapók közül is egyre többen érik el a 6 hónapot, akkor persze igazad van. Hat hónap eltelte után meredeken esik a Pfizer védelme is. Apropó, ha már hat hónap: jó lett volna, ha a kamarai felmérésben azt is megkérdezik, hogy a kétszer oltottak kozül hányan kapták 4 ill. 6 hónapon belül és hányan régebben. Hasznos adat lehetett volna arra nézve, hogy mit tud a vakcina "lejárat" előtt és utána.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
 24.hu/belfold/2021/12/05/koronavirus-zacher-gabor-hatvani-korhaz-oltottak-oltatlanok-korhaz/

Nagyjából stimmel azzal, amit a Kamarai saját felmérés is mutat.
Egyébként nem igazán értem a kormány titkolózását. Így is kerülnek ki adatok, csak így nem reprezentatív, orvosok által bemondott adatokat tekintünk úgy, mint tényeket, ami senkinek se jó. Zachernek abban valószínűleg igaza lehet, hogy azért nem publikálnak hivatalos adatot, mert kényelmetlennek gondolják, hogy a kínai mára nagyjából lenullázta a hatásosságát, a többi meg még kettő oltással is tartja magát viszonylagosan (kórház szempontból legalábbis). Mondjuk szerintem lehetne ezt úgy is kommunikálni, hogy ne legyen arcvesztés. Azt kéne mondaniuk, hogy a kínait fél évre szereztük be, arra meg is érte mert elvégezte a dolgát. Most viszont két kínaisok figyelem, tessék menni harmadikért. És kész. Meg lenne magyarázva, és a kínaisok is ösztökélve lennének a 3. felvételére. Két legyet egy csapásra. És megmentenének vele valószínűleg néhány száz, esetleg pár ezer életet.
peterk2005
ha szigorúan a statokat nézzük, akkor a Pfizer nem szerepel fényesen.......
Ezért kell mögélátni a számoknak.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 414 — The Mathematician
öcsémék ugye antivax-k, a kissrác eléggé taknyos volt
remélem nem kaptam most el így 2 nappal az oltás után

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 911 — beers & Packers
Nem elfogyott, hanem megromlott a leghatékonyabbnak mondott vakcina magyar készletének tizede
 g7.hu/adat/20211205/nem-elfogyott-hanem-megromlott-a-leghatekonyabbnak-mondott-vakcina-magyar-keszletenek-tizede/
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
Be-nem-oltott bátyámékhoz is beköltözött a Covid. Kisfiuk hazavitte bölcsiből, átadta a kis nővérének is, és elkapta az anyjuk is. A kicsit enyhe megfázásos tünetekkel, a sógornőm lázasan, bátyám egyelőre tünetmentesen.

Lassan csak végigmegy ezen a családon is ez a vacak.
Mikey
a német eü miniszter is megmondta, hogy tél végére háromfajta ember lesz: gyógyult, oltott és elhunyt.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 911 — beers & Packers
Gödör újabb katonája kórházban, Csollány Szilveszter is gépre került.
ozibozi
Ez honnan van?
Beki
Én Erzsi for Presidenttől olvastam 😀
Duff
Ez az, amit leszedtek?
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Gödör újabb katonája kórházban, Csollány Szilveszter is gépre került.
ozibozi
Ez honnan van?
Beki
Én Erzsi for Presidenttől olvastam 😀