NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Egy érdekes trend a mai adatokban. Kórházban csak 10-el vannak többen mint tegnap, és a lélegeztetőgépeknél is csak +1 fő. Lehet ez csúcsnak a jele? Kíváncsian várom a holnapi adatokat.
Nomac
Nem, ez azt jelenti, hogy sokkal gyorsabb a lefutás. Sokan kerülnek be, de sokan is kerülnek ki. A lélegeztetőnél valszeg nem a pozitív kimenetel. Agresszívabb a görbe, így nem lesz elhúzódó, de a csúcsot csak a heti kumuláltakból lehetne nézni, mármint a hospitalizált inputbóll.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 911 — beers & Packers
Egy érdekes trend a mai adatokban. Kórházban csak 10-el vannak többen mint tegnap, és a lélegeztetőgépeknél is csak +1 fő. Lehet ez csúcsnak a jele? Kíváncsian várom a holnapi adatokat.
Nomac
176 halott, hattal több, mint előző nap.
nagylaza
Halottak száma a következménye az előző két adatnak. Amikor elkezd csökkeni a korházban lévők száma, akkor lesz a csúcson a halálozás. Olyan 2 héttel a korházi csúcs után fog csökkeni a halottak száma is.
Nomac
A népegészségügyi központ tegnapi közlése:
Továbbra is nagy mennyiségben van jelen a szennyvízben a koronavírus örökítőanyaga
A szennyvízminták átlagos SARS-CoV-2 örökítőanyagának koncentrációja továbbra is magas és a minták többségét stagnáló tendencia jellemzi. Csökkenés két városban, Szekszárdon és Szolnokon figyelhető meg. A szennyvízben mért koronavírus-örökítőanyag koncentrációja a mintavételi helyek többségében az emelkedett kategóriába esik.
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 951 — balazs.t85@gmail.com
Egy érdekes trend a mai adatokban. Kórházban csak 10-el vannak többen mint tegnap, és a lélegeztetőgépeknél is csak +1 fő. Lehet ez csúcsnak a jele? Kíváncsian várom a holnapi adatokat.
Nomac
176 halott, hattal több, mint előző nap.
nagylaza
Halottak száma a következménye az előző két adatnak. Amikor elkezd csökkeni a korházban lévők száma, akkor lesz a csúcson a halálozás. Olyan 2 héttel a korházi csúcs után fog csökkeni a halottak száma is.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 911 — beers & Packers
Egy érdekes trend a mai adatokban. Kórházban csak 10-el vannak többen mint tegnap, és a lélegeztetőgépeknél is csak +1 fő. Lehet ez csúcsnak a jele? Kíváncsian várom a holnapi adatokat.
Nomac
176 halott, hattal több, mint előző nap.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Egy érdekes trend a mai adatokban. Kórházban csak 10-el vannak többen mint tegnap, és a lélegeztetőgépeknél is csak +1 fő. Lehet ez csúcsnak a jele? Kíváncsian várom a holnapi adatokat.
Nomac
Jó lenne. Én azért szkeptikus vagyok. :/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 951 — balazs.t85@gmail.com
Egy érdekes trend a mai adatokban. Kórházban csak 10-el vannak többen mint tegnap, és a lélegeztetőgépeknél is csak +1 fő. Lehet ez csúcsnak a jele? Kíváncsian várom a holnapi adatokat.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!


 hvg.hu/itthon/20211123_Jelen_Otmilliard_forintnyi_PCRtesztet_semmisit_meg_a_kormany

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 419 — The Mathematician
 www.portfolio.hu/gazdasag/20211123/itt-van-a-magyar-jarvanykezeles-egyik-legsulyosabb-problemaja-512338#

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hosszú, loptam, és szomorúan vicces.

Mondjunk nemet a KABÁT-ra!

>Figyelem!!!
Egyre többen ismerik fel végre, hogy a kabátok valójában NEM VÉDENEK a hideg ellen! Az egészet a ruha lobbi és a nagy ruha gyártók erőltetik az emberekre!
– A kabátokat sosem tesztelték rendesen, nem tudni, hosszú távon mit okoznak!
– Az ősembereknek sem volt kabátjuk, a természetes hidegtűrés mentette meg őket, és a mai embernek is az tesz jót!
– Egy fél citrom levele és 3 ánizsmag többet segít a hideg ellen, mint a teljesen mesterséges és természetellenes kabát!
– A kabát rengeteg műanyagot, a cipzár részen pedig veszélyes fémeket tartalmaz, amik a szervezetbe bejutva óriási károkat tudnak okozni.
– A kabátban olyan anyagokat használnak fel, amiket élelmiszerekben még sosem engedélyeztek, akkor hogy is van ez?
– Nem furcsa, hogy óvodás korunk óta ránk erőltetik a kabátot és azt mondják, higgyük el, hogy hasznos? El kéne gondolkozni!
– Valamennyi ember, aki az elmúlt 100 évben Magyarországon meghalt, hordott kabátot! Véletlen?
– Egyes tudósok azt állítják, kabátot kéne hordanunk, de egyik nyilatkozatukban se volt rajtuk kabát!
– A NASA sosem fejlesztett kabátot, pedig az űrben nagyon hideg van! Emberek, ébresztő!
– A kabátokat különböző módokon kezelik, tele vannak VEGYSZEREKKEL! Ne hagyd mérgezni magad!
– Elgondolkodtál már azon, mi lesz a fehér kabátokkal, mikor már nem használják őket? Nézz fel az égre! Ledarálják és repülőkről szórják szét, hogy a bennük lévő vegyszerekkel Irtsák az embereket!
– A kabátokba chipeket varrnak, hogy azokkal programozzak az emberek agyát! Vajon miért csak az ott dolgozókat engedik be a kabátgyárakba? Az átlagembert miért nem? KIDERÜLNE AZ IGAZSÁG?
– Láttál már valaha kabátgyártós videót? HOPPÁ!
– Egy ismerősöm barátja apjának, a munkatársának a fia, aki szabó, igazi profi és ért a kabátokhoz, kibontotta a varrást a kabátján. Azóta eltűnt! Sem Ő sem a kabátja nincs meg! A KABÁT LOBBI MIT TITKOL ENNYIRE?
– Az összes videót, ami a kabátok ellen szólalt fel, eltüntették a YouTube-ról! Mi más, ha ez nem bizonyíték?
ÉBRESZTŐ EMBEREK! NE DŐLJETEK BE A KABÁT LOBBINAK! KITARTÁS, MERT VANNAK, AKIK LÁTJÁK A JÖVŐT, ÉS NINCS MÁR SOK IDŐ! HÁTHA ELJÖN A KABÁTMENTES CSODÁLATOS ÉLET! ADDIG IS TERJESSZÉTEK, EZT MINDENKINEK HADD TUDJÁK MEG AZ EMBEREK AZ IGAZAT A KABÁTOKRÓL!!!!! OSSZÁTOK, AMÍG LE NEM TILTJÁK!
LE A KABÁTTAL!
(Az interneten találtam, tehát biztos igaz.)
somoskovig

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487

Vrij6
valami órjás gebasz van a szlovén, lengyel, szlovák adatokban
ja hazudnak...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!


Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nyilván az sem jó, hogy sok idős, beteg ember meghal, de ez igazából szerintem még súlyosabb probléma:

 telex.hu/belfold/2021/11/23/gyerekek-fiatalok-lelki-egeszseg-mentalis-allapot-pszichiatria-telthaz-unicef


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Hosszú, loptam, és szomorúan vicces.

Mondjunk nemet a KABÁT-ra!

>Figyelem!!!
Egyre többen ismerik fel végre, hogy a kabátok valójában NEM VÉDENEK a hideg ellen! Az egészet a ruha lobbi és a nagy ruha gyártók erőltetik az emberekre!
– A kabátokat sosem tesztelték rendesen, nem tudni, hosszú távon mit okoznak!
– Az ősembereknek sem volt kabátjuk, a természetes hidegtűrés mentette meg őket, és a mai embernek is az tesz jót!
– Egy fél citrom levele és 3 ánizsmag többet segít a hideg ellen, mint a teljesen mesterséges és természetellenes kabát!
– A kabát rengeteg műanyagot, a cipzár részen pedig veszélyes fémeket tartalmaz, amik a szervezetbe bejutva óriási károkat tudnak okozni.
– A kabátban olyan anyagokat használnak fel, amiket élelmiszerekben még sosem engedélyeztek, akkor hogy is van ez?
– Nem furcsa, hogy óvodás korunk óta ránk erőltetik a kabátot és azt mondják, higgyük el, hogy hasznos? El kéne gondolkozni!
– Valamennyi ember, aki az elmúlt 100 évben Magyarországon meghalt, hordott kabátot! Véletlen?
– Egyes tudósok azt állítják, kabátot kéne hordanunk, de egyik nyilatkozatukban se volt rajtuk kabát!
– A NASA sosem fejlesztett kabátot, pedig az űrben nagyon hideg van! Emberek, ébresztő!
– A kabátokat különböző módokon kezelik, tele vannak VEGYSZEREKKEL! Ne hagyd mérgezni magad!
– Elgondolkodtál már azon, mi lesz a fehér kabátokkal, mikor már nem használják őket? Nézz fel az égre! Ledarálják és repülőkről szórják szét, hogy a bennük lévő vegyszerekkel Irtsák az embereket!
– A kabátokba chipeket varrnak, hogy azokkal programozzak az emberek agyát! Vajon miért csak az ott dolgozókat engedik be a kabátgyárakba? Az átlagembert miért nem? KIDERÜLNE AZ IGAZSÁG?
– Láttál már valaha kabátgyártós videót? HOPPÁ!
– Egy ismerősöm barátja apjának, a munkatársának a fia, aki szabó, igazi profi és ért a kabátokhoz, kibontotta a varrást a kabátján. Azóta eltűnt! Sem Ő sem a kabátja nincs meg! A KABÁT LOBBI MIT TITKOL ENNYIRE?
– Az összes videót, ami a kabátok ellen szólalt fel, eltüntették a YouTube-ról! Mi más, ha ez nem bizonyíték?
ÉBRESZTŐ EMBEREK! NE DŐLJETEK BE A KABÁT LOBBINAK! KITARTÁS, MERT VANNAK, AKIK LÁTJÁK A JÖVŐT, ÉS NINCS MÁR SOK IDŐ! HÁTHA ELJÖN A KABÁTMENTES CSODÁLATOS ÉLET! ADDIG IS TERJESSZÉTEK, EZT MINDENKINEK HADD TUDJÁK MEG AZ EMBEREK AZ IGAZAT A KABÁTOKRÓL!!!!! OSSZÁTOK, AMÍG LE NEM TILTJÁK!
LE A KABÁTTAL!
(Az interneten találtam, tehát biztos igaz.)
somoskovig
Hát ez valami iszonyat erőltetetten gyenge.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
Hosszú, loptam, és szomorúan vicces.

Mondjunk nemet a KABÁT-ra!

>Figyelem!!!
Egyre többen ismerik fel végre, hogy a kabátok valójában NEM VÉDENEK a hideg ellen! Az egészet a ruha lobbi és a nagy ruha gyártók erőltetik az emberekre!
– A kabátokat sosem tesztelték rendesen, nem tudni, hosszú távon mit okoznak!
– Az ősembereknek sem volt kabátjuk, a természetes hidegtűrés mentette meg őket, és a mai embernek is az tesz jót!
– Egy fél citrom levele és 3 ánizsmag többet segít a hideg ellen, mint a teljesen mesterséges és természetellenes kabát!
– A kabát rengeteg műanyagot, a cipzár részen pedig veszélyes fémeket tartalmaz, amik a szervezetbe bejutva óriási károkat tudnak okozni.
– A kabátban olyan anyagokat használnak fel, amiket élelmiszerekben még sosem engedélyeztek, akkor hogy is van ez?
– Nem furcsa, hogy óvodás korunk óta ránk erőltetik a kabátot és azt mondják, higgyük el, hogy hasznos? El kéne gondolkozni!
– Valamennyi ember, aki az elmúlt 100 évben Magyarországon meghalt, hordott kabátot! Véletlen?
– Egyes tudósok azt állítják, kabátot kéne hordanunk, de egyik nyilatkozatukban se volt rajtuk kabát!
– A NASA sosem fejlesztett kabátot, pedig az űrben nagyon hideg van! Emberek, ébresztő!
– A kabátokat különböző módokon kezelik, tele vannak VEGYSZEREKKEL! Ne hagyd mérgezni magad!
– Elgondolkodtál már azon, mi lesz a fehér kabátokkal, mikor már nem használják őket? Nézz fel az égre! Ledarálják és repülőkről szórják szét, hogy a bennük lévő vegyszerekkel Irtsák az embereket!
– A kabátokba chipeket varrnak, hogy azokkal programozzak az emberek agyát! Vajon miért csak az ott dolgozókat engedik be a kabátgyárakba? Az átlagembert miért nem? KIDERÜLNE AZ IGAZSÁG?
– Láttál már valaha kabátgyártós videót? HOPPÁ!
– Egy ismerősöm barátja apjának, a munkatársának a fia, aki szabó, igazi profi és ért a kabátokhoz, kibontotta a varrást a kabátján. Azóta eltűnt! Sem Ő sem a kabátja nincs meg! A KABÁT LOBBI MIT TITKOL ENNYIRE?
– Az összes videót, ami a kabátok ellen szólalt fel, eltüntették a YouTube-ról! Mi más, ha ez nem bizonyíték?
ÉBRESZTŐ EMBEREK! NE DŐLJETEK BE A KABÁT LOBBINAK! KITARTÁS, MERT VANNAK, AKIK LÁTJÁK A JÖVŐT, ÉS NINCS MÁR SOK IDŐ! HÁTHA ELJÖN A KABÁTMENTES CSODÁLATOS ÉLET! ADDIG IS TERJESSZÉTEK, EZT MINDENKINEK HADD TUDJÁK MEG AZ EMBEREK AZ IGAZAT A KABÁTOKRÓL!!!!! OSSZÁTOK, AMÍG LE NEM TILTJÁK!
LE A KABÁTTAL!
(Az interneten találtam, tehát biztos igaz.)

több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 453
Covidos kollégám a 10 nap kötelező karantén lejártával rögtön bejött dolgozni, azzal a mondattal hogy már jól van; feje vörös, alig kap levegőt a maszk alatt, végig köhög. Természetesen pont vele volt egy beszállításom, most erre mit mondjon az ember? Nem hiszem el komolyan
r.baggio
Amikor reggel talalkoztunk, vele?
Ventura
Yep...
r.baggio
Nálatok nem úgy van, hogy a bónusz jelenléthez kötött? Vagyis ha nem megy be dolgozni akkor a fizetése egy részét bukja el?
Nem mintha ez magyarázná a felelőtlenséget.
Klaci79
Sok helyen van ez sajna.
Egy nap hianyzas bukik egy csomo penzt.

Nekem volt olyab munkahelyem ahol extra szabit adtak ha nem hianyoztal egy napot sem egy evben.
YoungZeeZee
Én meg múlt héten összevesztem a főnökömmel, annyira nyaggatott hogy vegyem már ki a maradék nyolc és fél nap szabimat 😆
warr_b
Tőlem is kérte, a maradék 15 nap szabimat osszam már el év végéig, ne menjen át semmi jövőre. Ezzel csak az volt a problem, hogy műszakban dolgozunk, kevesen vagyunk és komolyan odafigyelnek nehogy valaki túllépje az adott havi órakeretet (lehetetlen amúgy). Én pedig közöltem hogy jó, van 15 napom és év végéig 21et fogok dolgozni. Melyik hónapot hagyjam ki? Na ezután beleegyezett hogy a fele menjen jövőre 😃
samu09
És akkor folyton azzal jönnek a ballib felforgatók, hogy Magyarországon nincs elegendő szabadság.
nagylaza
Legyunk amerika..ott valami pofatlanul keves a szabi. 12 15 nap?
YoungZeeZee
Japan says hello!
NB2
Ohhh ok munka utan a munkarol beszelnek sorozes kozben.volt kollegam kivolt toluk.
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Valaki magyarázza már el nekem, hogy miért állnak sorba a népek amikor regisztrációval sokkal gyorsabb?
Az 'akció' a hívószó?
Tactful Cactus
Mert nem kell regisztralni?! A legtobb ember kapacitasat az meghaladja, az mar eloretervezes lenne.
rokaur
Meg azért rengeteg idős nem is nagyon ért ehhez a regisztráció dologhoz.
Vagy nem akar vele vergődni.
Bazzani
Illetve most tud oltatni az, akinek nincs TAJ száma.
Az is többtízezer ember.
Sobri Jóska
az nem kell a papír kitöltéséhez?
Negritis
Eddig is lehetett TAJ nélkül oltakozni, én is úgy csináltam. Regelni is lehetett volna de én azonnal mentem ahogy hazaértem reg nélkül és nem volt problèma.
davemayer
utólag úgyis beregisztrálnak 😏
sutianap
Ez vicc, mert nem tették, az applikációt sem tudom használni
davemayer
kétfele jelent az eesztbe meg az emának


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 480 — nabege2@yahoo.com
Covidos kollégám a 10 nap kötelező karantén lejártával rögtön bejött dolgozni, azzal a mondattal hogy már jól van; feje vörös, alig kap levegőt a maszk alatt, végig köhög. Természetesen pont vele volt egy beszállításom, most erre mit mondjon az ember? Nem hiszem el komolyan
r.baggio
Amikor reggel talalkoztunk, vele?
Ventura
Yep...
r.baggio
Nálatok nem úgy van, hogy a bónusz jelenléthez kötött? Vagyis ha nem megy be dolgozni akkor a fizetése egy részét bukja el?
Nem mintha ez magyarázná a felelőtlenséget.
Klaci79
Sok helyen van ez sajna.
Egy nap hianyzas bukik egy csomo penzt.

Nekem volt olyab munkahelyem ahol extra szabit adtak ha nem hianyoztal egy napot sem egy evben.
YoungZeeZee
Én meg múlt héten összevesztem a főnökömmel, annyira nyaggatott hogy vegyem már ki a maradék nyolc és fél nap szabimat 😆
warr_b
Tőlem is kérte, a maradék 15 nap szabimat osszam már el év végéig, ne menjen át semmi jövőre. Ezzel csak az volt a problem, hogy műszakban dolgozunk, kevesen vagyunk és komolyan odafigyelnek nehogy valaki túllépje az adott havi órakeretet (lehetetlen amúgy). Én pedig közöltem hogy jó, van 15 napom és év végéig 21et fogok dolgozni. Melyik hónapot hagyjam ki? Na ezután beleegyezett hogy a fele menjen jövőre 😃
samu09
És akkor folyton azzal jönnek a ballib felforgatók, hogy Magyarországon nincs elegendő szabadság.
nagylaza
Legyunk amerika..ott valami pofatlanul keves a szabi. 12 15 nap?
YoungZeeZee
Japan says hello!
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 453
Covidos kollégám a 10 nap kötelező karantén lejártával rögtön bejött dolgozni, azzal a mondattal hogy már jól van; feje vörös, alig kap levegőt a maszk alatt, végig köhög. Természetesen pont vele volt egy beszállításom, most erre mit mondjon az ember? Nem hiszem el komolyan
r.baggio
Amikor reggel talalkoztunk, vele?
Ventura
Yep...
r.baggio
Nálatok nem úgy van, hogy a bónusz jelenléthez kötött? Vagyis ha nem megy be dolgozni akkor a fizetése egy részét bukja el?
Nem mintha ez magyarázná a felelőtlenséget.
Klaci79
Sok helyen van ez sajna.
Egy nap hianyzas bukik egy csomo penzt.

Nekem volt olyab munkahelyem ahol extra szabit adtak ha nem hianyoztal egy napot sem egy evben.
YoungZeeZee
Én meg múlt héten összevesztem a főnökömmel, annyira nyaggatott hogy vegyem már ki a maradék nyolc és fél nap szabimat 😆
warr_b
Tőlem is kérte, a maradék 15 nap szabimat osszam már el év végéig, ne menjen át semmi jövőre. Ezzel csak az volt a problem, hogy műszakban dolgozunk, kevesen vagyunk és komolyan odafigyelnek nehogy valaki túllépje az adott havi órakeretet (lehetetlen amúgy). Én pedig közöltem hogy jó, van 15 napom és év végéig 21et fogok dolgozni. Melyik hónapot hagyjam ki? Na ezután beleegyezett hogy a fele menjen jövőre 😃
samu09
És akkor folyton azzal jönnek a ballib felforgatók, hogy Magyarországon nincs elegendő szabadság.
nagylaza
Legyunk amerika..ott valami pofatlanul keves a szabi. 12 15 nap?
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Covidos kollégám a 10 nap kötelező karantén lejártával rögtön bejött dolgozni, azzal a mondattal hogy már jól van; feje vörös, alig kap levegőt a maszk alatt, végig köhög. Természetesen pont vele volt egy beszállításom, most erre mit mondjon az ember? Nem hiszem el komolyan
r.baggio
Nekem a hentes haverom mesélte tegnap, hogy valószinűleg ő is benne volt a covidban mert lázas volt, száraz köhögéssel, nem akart kidugulni az orra, nagyon fáradékony volt, fájtak a lábai.
Előtte egy buliban volt ahonnan csomó ember covidos lett.
Ő kemény mert végig dolgozott.
Gondolom senkit nem fertőzött le....
Akkor még maszk sem kellett.
Bazzani
Na ezért fertőz most ennyire, mert az emberek már elengedték ezt. Sajnis ez nem csak otthon, külföldön is igy van, már maszkot sem hord kb a 30% úgy hogy a boltokban már újra kötelező lenne. És ha vki rájuk szól elküldik a faszba és nem történik semmi.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
kijo New Orleans Saints 351
A vége csak megjegyzés volt.
Ez egy harmadik fázisos vizsgálat csak, kiragadott tartalommal.
Attól még jó, csak az a 100 % nem száz százalék.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Valaki magyarázza már el nekem, hogy miért állnak sorba a népek amikor regisztrációval sokkal gyorsabb?
Az 'akció' a hívószó?
Tactful Cactus
Mert nem kell regisztralni?! A legtobb ember kapacitasat az meghaladja, az mar eloretervezes lenne.
rokaur
Meg azért rengeteg idős nem is nagyon ért ehhez a regisztráció dologhoz.
Vagy nem akar vele vergődni.
Bazzani
Illetve most tud oltatni az, akinek nincs TAJ száma.
Az is többtízezer ember.
Sobri Jóska
az nem kell a papír kitöltéséhez?
Negritis
Eddig is lehetett TAJ nélkül oltakozni, én is úgy csináltam. Regelni is lehetett volna de én azonnal mentem ahogy hazaértem reg nélkül és nem volt problèma.
davemayer
utólag úgyis beregisztrálnak 😏
sutianap
Ez vicc, mert nem tették, az applikációt sem tudom használni

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 419 — The Mathematician
 index.hu/techtud/2021/11/23/szazszazalekosan-hatasos-a-pfizer-vakcinaja-tinedzserekben/

túlzásnak érzem
Negritis
Ezt én is.
Egésznap nem változott a fő cikk. reggel is ez volt és most délután is ez.
Ez a fizetett tartalom.
kijo
nem azt, hanem hogy mennyire nem tudnak értően olvasni

az hogy 100%os hatékonysággal működött egy kontroll csoporton még nem jelenti azt hogy 100%ban véd
és ugye itt is csak 4 hónappal az eset utáni dologról beszélünk

viszont ez a hatásvadász buziság amit az index letol ez legalja és ha véletlen valakinek a gyereke belehal itthon az nagyon rossz hatással lesz az oltakozási hajlamra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
kijo New Orleans Saints 351
 index.hu/techtud/2021/11/23/szazszazalekosan-hatasos-a-pfizer-vakcinaja-tinedzserekben/

túlzásnak érzem
Negritis
Ezt én is.
Egésznap nem változott a fő cikk. reggel is ez volt és most délután is ez.
Ez a fizetett tartalom.
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
Szia Uram!
5 000 000 000 Ft értékű lejárt PCR-teszt érdekel?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Anyám ma járt kardiológusnál, benntartották, csinálnak neki egy szívkatétert, de nem tudják pontosan mikor ugye mert COVID miatt leterheltek az orvosok, azt ígérik legkésőbb hétfőn...
empty taxi
Semmi szív ultrahang, labor, MRI? Egyből katéter?
Jobbulást neki.
bcsarli
EKG-n volt a múlt héten, ott láttak némi gebaszt, ezek után ma volt szív ultrahangon, utána döntöttek úgyh akk feküdjön be.
empty taxi
Ok, így már megvannak a lépcsőfokok.
bcsarli
na ájjunk meg, minek a MRI mikor a cardio labor többet lát, aa
sutianap
Engem is elküldtek az ultrahang, és a labor után MRI-re, mert magas a troponin. Azt hittem ez a sorrend.
Magas troponin-al nem lehet terheléses EKG-t sem csinálni.
bcsarli
Más szituáció, sima képalkotóval nem tud beavatkozni - coronarográphiában meg igen. Infarktus gyanú esetén a coronarográfia az első, mer nemcsak látja hanem ki tudja patkolni a koszorúsereket.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak