NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 299 — Cowboys fan
Covidos kollégám a 10 nap kötelező karantén lejártával rögtön bejött dolgozni, azzal a mondattal hogy már jól van; feje vörös, alig kap levegőt a maszk alatt, végig köhög. Természetesen pont vele volt egy beszállításom, most erre mit mondjon az ember? Nem hiszem el komolyan
r.baggio
én valahol az "anyád picsáját" környékén keresgélnék
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Valaki magyarázza már el nekem, hogy miért állnak sorba a népek amikor regisztrációval sokkal gyorsabb?
Az 'akció' a hívószó?
Tactful Cactus
Mert nem kell regisztralni?! A legtobb ember kapacitasat az meghaladja, az mar eloretervezes lenne.
rokaur
Meg azért rengeteg idős nem is nagyon ért ehhez a regisztráció dologhoz.
Vagy nem akar vele vergődni.
Bazzani
Illetve most tud oltatni az, akinek nincs TAJ száma.
Az is többtízezer ember.
Sobri Jóska
az nem kell a papír kitöltéséhez?
Negritis
Eddig is lehetett TAJ nélkül oltakozni, én is úgy csináltam. Regelni is lehetett volna de én azonnal mentem ahogy hazaértem reg nélkül és nem volt problèma.
davemayer
utólag úgyis beregisztrálnak 😏


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
november 16:
5,325 new cases and 165 new deaths in Hungary
november 23:
6,518 new cases and 171 new deaths in Hungary




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Új fertőzöttek száma: 6518 (a hétvégi napi átlaghoz képest -2551)
Új halálos áldozatok száma: 171 (a hétvégi napi átlaghoz képest +41)
Kórházban kezelt betegek száma: 6830 (a hétvégi napi átlaghoz képest +379)
Lélegeztetőgépre szorulók száma: 663 (a hétvégi napi átlaghoz képest +14)
Új mintavételek száma: 23 565 (a hétvégi napi átlaghoz képest – 19 011)
Az első dózissal oltottak száma: 6 043 116 (a hétvégi napi átlaghoz képest +18 548)
A második dózissal is beoltottak száma: 5 801 593 (a hétvégi napi átlaghoz képest képest +7094)
A harmadik dózissal is beoltottak száma: 1 939 582 (a hétvégi napi átlaghoz képest +105 582)
több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Covidos kollégám a 10 nap kötelező karantén lejártával rögtön bejött dolgozni, azzal a mondattal hogy már jól van; feje vörös, alig kap levegőt a maszk alatt, végig köhög. Természetesen pont vele volt egy beszállításom, most erre mit mondjon az ember? Nem hiszem el komolyan
r.baggio
Amikor reggel talalkoztunk, vele?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Egyik volt gimis osztalytarsam korhazba kerult. 2 kinait kapott azt nem tudom pontosan mikor. 32 eves. Mindig is gyenge fizikumu volt, remelem nagyobb baj nem lesz, bar irt ma, hogy nagyon lázas. 😕 😕
Vrij6
Nah, 39 fokos láz, tüdőgyulladás, 1 hétig bent lesz a kórházban... Jelen állapot szerint.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Covidos kollégám a 10 nap kötelező karantén lejártával rögtön bejött dolgozni, azzal a mondattal hogy már jól van; feje vörös, alig kap levegőt a maszk alatt, végig köhög. Természetesen pont vele volt egy beszállításom, most erre mit mondjon az ember? Nem hiszem el komolyan
r.baggio
Nekem a hentes haverom mesélte tegnap, hogy valószinűleg ő is benne volt a covidban mert lázas volt, száraz köhögéssel, nem akart kidugulni az orra, nagyon fáradékony volt, fájtak a lábai.
Előtte egy buliban volt ahonnan csomó ember covidos lett.
Ő kemény mert végig dolgozott.
Gondolom senkit nem fertőzött le....
Akkor még maszk sem kellett.

több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 866 — no es importante
Covidos kollégám a 10 nap kötelező karantén lejártával rögtön bejött dolgozni, azzal a mondattal hogy már jól van; feje vörös, alig kap levegőt a maszk alatt, végig köhög. Természetesen pont vele volt egy beszállításom, most erre mit mondjon az ember? Nem hiszem el komolyan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Valaki magyarázza már el nekem, hogy miért állnak sorba a népek amikor regisztrációval sokkal gyorsabb?
Az 'akció' a hívószó?
Tactful Cactus
Mert nem kell regisztralni?! A legtobb ember kapacitasat az meghaladja, az mar eloretervezes lenne.
rokaur
Meg azért rengeteg idős nem is nagyon ért ehhez a regisztráció dologhoz.
Vagy nem akar vele vergődni.
Bazzani
Illetve most tud oltatni az, akinek nincs TAJ száma.
Az is többtízezer ember.
Sobri Jóska
az nem kell a papír kitöltéséhez?
Negritis
Eddig is lehetett TAJ nélkül oltakozni, én is úgy csináltam. Regelni is lehetett volna de én azonnal mentem ahogy hazaértem reg nélkül és nem volt problèma.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Van amiben Afganisztán is jobban teljesít.

 24.hu/belfold/2021/11/22/koronavirus-biostatisztikus-ferenci-tamas-adatkozles-velemeny/


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 453
Szlávik János: a kórházba került koronavírusos betegek 80-90 százaléka oltatlan.
Friss hivatalos UK kormányzati adatok az elmúlt hónapról. Eddig a lakosság 61,3%-a vette fel a második oltást (ez az itthonival nagyjából megegyező arány), az elmúlt 4 hétben kórházba kerültek harmada csupán oltatlan (lásd 20. oldal táblázat)

 assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1034383/
Vaccine-surveillance-report-week-46.pdf

Hogy lehet az, hogy nálunk fordított az arány? A kínai vakcina lenne a csodaszer, vagy esetleg Szlávik urat rosszul tájékoztatták, vagy ez a magyar csoda része, vagy csak kreatív kommunikáció, és a kétszer oltott is oltatlannak számít?
ozibozi
- a britek astrával oltottak és nagyon korán, valaki írta korábban hogy az keveset ér a delta ellen
- a sinopharm biztos hogy nem jó a delta ellen mer a környékünkön azzal feküdtek meg
- az átoltottsági arány 9 hónappal az oltások kezdete után sztem kuka, de ezt már kiveséztük párszor, a védetteket kéne nézni akik fél éve kaptak oltást és 3-4 hónapja átestek rajta
- biztos hogy finomítunk a számokon hogy jobban hangozzon
Negritis
marmint minden 3. oltatlan csak akik UK-ban korhazba kerulnek?

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 419 — The Mathematician
Szlávik János: a kórházba került koronavírusos betegek 80-90 százaléka oltatlan.
Friss hivatalos UK kormányzati adatok az elmúlt hónapról. Eddig a lakosság 61,3%-a vette fel a második oltást (ez az itthonival nagyjából megegyező arány), az elmúlt 4 hétben kórházba kerültek harmada csupán oltatlan (lásd 20. oldal táblázat)

 assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1034383/
Vaccine-surveillance-report-week-46.pdf

Hogy lehet az, hogy nálunk fordított az arány? A kínai vakcina lenne a csodaszer, vagy esetleg Szlávik urat rosszul tájékoztatták, vagy ez a magyar csoda része, vagy csak kreatív kommunikáció, és a kétszer oltott is oltatlannak számít?
ozibozi
- a britek astrával oltottak és nagyon korán, valaki írta korábban hogy az keveset ér a delta ellen
- a sinopharm biztos hogy nem jó a delta ellen mer a környékünkön azzal feküdtek meg
- az átoltottsági arány 9 hónappal az oltások kezdete után sztem kuka, de ezt már kiveséztük párszor, a védetteket kéne nézni akik fél éve kaptak oltást és 3-4 hónapja átestek rajta
- biztos hogy finomítunk a számokon hogy jobban hangozzon

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Szlávik János: a kórházba került koronavírusos betegek 80-90 százaléka oltatlan.
Friss hivatalos UK kormányzati adatok az elmúlt hónapról. Eddig a lakosság 61,3%-a vette fel a második oltást (ez az itthonival nagyjából megegyező arány), az elmúlt 4 hétben kórházba kerültek harmada csupán oltatlan (lásd 20. oldal táblázat)

 assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1034383/
Vaccine-surveillance-report-week-46.pdf

Hogy lehet az, hogy nálunk fordított az arány? A kínai vakcina lenne a csodaszer, vagy esetleg Szlávik urat rosszul tájékoztatták, vagy ez a magyar csoda része, vagy csak kreatív kommunikáció, és a kétszer oltott is oltatlannak számít?
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
amugy paraszti logikával miből kéne tudják meddig jó a 3.oltás? kb 1-2 hónapja adtak be .....

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Egyik volt gimis osztalytarsam korhazba kerult. 2 kinait kapott azt nem tudom pontosan mikor. 32 eves. Mindig is gyenge fizikumu volt, remelem nagyobb baj nem lesz, bar irt ma, hogy nagyon lázas. 😕 😕

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 911 — beers & Packers
 www.naphire.hu/kizavarjak-az-oltottakat-az-ortodox-templomokbol/
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
* Ha vótmá, bocs. *

 telex.hu/koronavirus/2021/11/22/megtelt-az-intenziv-osztaly-a-del-pesti-centrumkorhazban

"Szlávik arra is figyelmeztetett, hogy a koronavírus nem olyan, mint az influenza, úgy tűnik, itt 4-6 havonta fel kell frissíteni az immunrendszert, így nemsokára szóba kerülhet a negyedik oltás, ami néhány országban már napirenden van, és elképzelhető, hogy bizonyos időközönként újra kell majd oltatnia magát az emberiségnek."

A minap olvastam valami olyat, hogy a harmadik oltás a vizsgálatok alapján kilenc hónapig is védelmet nyújthat.

Találjanak már ki valami közös álláspontot, mert ez így nekem egyáltalán nem kerek.
Mikey
Össze vissza beszélnek sajnos legtöbbször maguk se tudják, vagy éppen ami akkor igaz, az pár hónap múlva már cáfolják, mert kiderülnek új dolgok.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
* Ha vótmá, bocs. *

 telex.hu/koronavirus/2021/11/22/megtelt-az-intenziv-osztaly-a-del-pesti-centrumkorhazban

"Szlávik arra is figyelmeztetett, hogy a koronavírus nem olyan, mint az influenza, úgy tűnik, itt 4-6 havonta fel kell frissíteni az immunrendszert, így nemsokára szóba kerülhet a negyedik oltás, ami néhány országban már napirenden van, és elképzelhető, hogy bizonyos időközönként újra kell majd oltatnia magát az emberiségnek."

A minap olvastam valami olyat, hogy a harmadik oltás a vizsgálatok alapján kilenc hónapig is védelmet nyújthat.

Találjanak már ki valami közös álláspontot, mert ez így nekem egyáltalán nem kerek.

Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nem merültél te még el igazán az agyhalottak csodálatos világában... az én személyes kedvencem most az, hogy azért nem szabad maszkot viselni, mert akkor Isten nem hallja a hangunkat, az oltásban pedig olyan fehérje van, ami meggátolja a halálunk utáni isteni reinkarnációt
r.baggio
Igazi agyhalott narratíva, szinte már tapsot érdemel.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 299
A 2 moderna egyelőre jól vizsgázik, mert csak a szaglását, ízlelését vesztette el.

Vrij6
Mindenekelőtt gyors gyógyulást kívánok minden rokonodnak!

Nem támadás, tényleg, csak így eszembe jutnak gondolatok amiket megkérdezek:
Ha valaki oltás nélkül kapja el és "csak" a fenti tüneteket produkálja (pont van is ilyen a családomban)...ott mi vizsgázott jól? Az immunrendszer?

Tényleg, csak játszok a gondolatokkal. 😊
Medvepapa
Nem tudod mivel a betegség mortalitása nem 100% - ugyanígy a fertőzőképesség se 100%.

Mongyuk hiába van a kresz, akkor se rakod ki az aprógyereket a körút közepére a piros háromkerekűvel...

Meg lehet menni Mátészalkára 150nel ignissel, csak ne soxor kelljen mer előbb utóbb megpurdelsz, ha egy utat túl éltél akkor már Hamilton vagy?

Csak játszok a gondolatokkal, mi az amit ép ésszel bevállalsz, meg mi az amiér gyertyát gyújtasz a templomban, hívhatjuk immunrendszernek is, de a nanogedva ellen csak vakszerencse.
sutianap
A lényeg hogy jót játszottunk! Felénk kombinálták a vakcinákat, és egyesített hatalmukból létre jött a Kállói Szilva pálinka Kapitány! A szervezetem azóta is keresi rá a megfelelő immunválaszt!😎
Medvepapa
Én egyszer láttam amikor immunválaszod volt.
Bazzani
sokknak sokk, de anafilaxiás?
sutianap
Engem gyíkká változtatott!
De már elmúlt...
warr_b
Egyik haverom szokta volt szofisztikáltan közölni, hogy "addig nem érdekel (az adott probléma), amíg kemény marad a farkam!"

Ha már gyík.
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
A 2 moderna egyelőre jól vizsgázik, mert csak a szaglását, ízlelését vesztette el.

Vrij6
Mindenekelőtt gyors gyógyulást kívánok minden rokonodnak!

Nem támadás, tényleg, csak így eszembe jutnak gondolatok amiket megkérdezek:
Ha valaki oltás nélkül kapja el és "csak" a fenti tüneteket produkálja (pont van is ilyen a családomban)...ott mi vizsgázott jól? Az immunrendszer?

Tényleg, csak játszok a gondolatokkal. 😊
Medvepapa
Nem tudod mivel a betegség mortalitása nem 100% - ugyanígy a fertőzőképesség se 100%.

Mongyuk hiába van a kresz, akkor se rakod ki az aprógyereket a körút közepére a piros háromkerekűvel...

Meg lehet menni Mátészalkára 150nel ignissel, csak ne soxor kelljen mer előbb utóbb megpurdelsz, ha egy utat túl éltél akkor már Hamilton vagy?

Csak játszok a gondolatokkal, mi az amit ép ésszel bevállalsz, meg mi az amiér gyertyát gyújtasz a templomban, hívhatjuk immunrendszernek is, de a nanogedva ellen csak vakszerencse.
sutianap
A lényeg hogy jót játszottunk! Felénk kombinálták a vakcinákat, és egyesített hatalmukból létre jött a Kállói Szilva pálinka Kapitány! A szervezetem azóta is keresi rá a megfelelő immunválaszt!😎
Medvepapa
Én egyszer láttam amikor immunválaszod volt.
Bazzani
sokknak sokk, de anafilaxiás?
sutianap
Engem gyíkká változtatott!
De már elmúlt...
warr_b
de tudodé a különbséget a gyík meg a godzilla közt?

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A 2 moderna egyelőre jól vizsgázik, mert csak a szaglását, ízlelését vesztette el.

Vrij6
Mindenekelőtt gyors gyógyulást kívánok minden rokonodnak!

Nem támadás, tényleg, csak így eszembe jutnak gondolatok amiket megkérdezek:
Ha valaki oltás nélkül kapja el és "csak" a fenti tüneteket produkálja (pont van is ilyen a családomban)...ott mi vizsgázott jól? Az immunrendszer?

Tényleg, csak játszok a gondolatokkal. 😊
Medvepapa
Nem tudod mivel a betegség mortalitása nem 100% - ugyanígy a fertőzőképesség se 100%.

Mongyuk hiába van a kresz, akkor se rakod ki az aprógyereket a körút közepére a piros háromkerekűvel...

Meg lehet menni Mátészalkára 150nel ignissel, csak ne soxor kelljen mer előbb utóbb megpurdelsz, ha egy utat túl éltél akkor már Hamilton vagy?

Csak játszok a gondolatokkal, mi az amit ép ésszel bevállalsz, meg mi az amiér gyertyát gyújtasz a templomban, hívhatjuk immunrendszernek is, de a nanogedva ellen csak vakszerencse.
sutianap
A lényeg hogy jót játszottunk! Felénk kombinálták a vakcinákat, és egyesített hatalmukból létre jött a Kállói Szilva pálinka Kapitány! A szervezetem azóta is keresi rá a megfelelő immunválaszt!😎
Medvepapa
Én egyszer láttam amikor immunválaszod volt.
Bazzani
sokknak sokk, de anafilaxiás?
sutianap
Engem gyíkká változtatott!
De már elmúlt...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na én is 3 chip-es lettem.
Pfizer a házban.

2órát kellett állni a hidegben, rohadt sokan vannak de kitartóak az emberek.
Kivettem 2 nap szabit ha beütne a krach.
Eddig semmi mellékhatás, Bill Gates-el egy sárkánnyal meg két UFO-val is normálisan el tudtam beszélgetni hazafelé.
Bazzani
Campbellel már nem megy a nagyduma?
steelwolf
Nem győzte kivárni amíg Billgéccel dumáltuk meg a 6G-t.

több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
A 2 moderna egyelőre jól vizsgázik, mert csak a szaglását, ízlelését vesztette el.

Vrij6
Mindenekelőtt gyors gyógyulást kívánok minden rokonodnak!

Nem támadás, tényleg, csak így eszembe jutnak gondolatok amiket megkérdezek:
Ha valaki oltás nélkül kapja el és "csak" a fenti tüneteket produkálja (pont van is ilyen a családomban)...ott mi vizsgázott jól? Az immunrendszer?

Tényleg, csak játszok a gondolatokkal. 😊
Medvepapa
Nem tudod mivel a betegség mortalitása nem 100% - ugyanígy a fertőzőképesség se 100%.

Mongyuk hiába van a kresz, akkor se rakod ki az aprógyereket a körút közepére a piros háromkerekűvel...

Meg lehet menni Mátészalkára 150nel ignissel, csak ne soxor kelljen mer előbb utóbb megpurdelsz, ha egy utat túl éltél akkor már Hamilton vagy?

Csak játszok a gondolatokkal, mi az amit ép ésszel bevállalsz, meg mi az amiér gyertyát gyújtasz a templomban, hívhatjuk immunrendszernek is, de a nanogedva ellen csak vakszerencse.
sutianap
A lényeg hogy jót játszottunk! Felénk kombinálták a vakcinákat, és egyesített hatalmukból létre jött a Kállói Szilva pálinka Kapitány! A szervezetem azóta is keresi rá a megfelelő immunválaszt!😎
Medvepapa
Én egyszer láttam amikor immunválaszod volt.
Bazzani
sokknak sokk, de anafilaxiás?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A 2 moderna egyelőre jól vizsgázik, mert csak a szaglását, ízlelését vesztette el.

Vrij6
Mindenekelőtt gyors gyógyulást kívánok minden rokonodnak!

Nem támadás, tényleg, csak így eszembe jutnak gondolatok amiket megkérdezek:
Ha valaki oltás nélkül kapja el és "csak" a fenti tüneteket produkálja (pont van is ilyen a családomban)...ott mi vizsgázott jól? Az immunrendszer?

Tényleg, csak játszok a gondolatokkal. 😊
Medvepapa
Nem tudod mivel a betegség mortalitása nem 100% - ugyanígy a fertőzőképesség se 100%.

Mongyuk hiába van a kresz, akkor se rakod ki az aprógyereket a körút közepére a piros háromkerekűvel...

Meg lehet menni Mátészalkára 150nel ignissel, csak ne soxor kelljen mer előbb utóbb megpurdelsz, ha egy utat túl éltél akkor már Hamilton vagy?

Csak játszok a gondolatokkal, mi az amit ép ésszel bevállalsz, meg mi az amiér gyertyát gyújtasz a templomban, hívhatjuk immunrendszernek is, de a nanogedva ellen csak vakszerencse.
sutianap
A lényeg hogy jót játszottunk! Felénk kombinálták a vakcinákat, és egyesített hatalmukból létre jött a Kállói Szilva pálinka Kapitány! A szervezetem azóta is keresi rá a megfelelő immunválaszt!😎
Medvepapa
Én egyszer láttam amikor immunválaszod volt.