NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csak én érzem azt, hogy ez most mindenkin végig fog menni akármit is csinálunk? Aztán ki így, ki úgy reagálja le...
Matthew99
Van kb. 1.5 millió háromszor oltott, és a kétszer oltottakból maradt talán még további másfél millió, akiket május második fele óta oltottak be. Jó esetben ez három millió, nem tudva, hogy hányan vették fel a harmadikat utóbbiak közül. Ezek azok - nagyjából 3 millió ember -, akiknél vélhetően még elég magas az oltási ellenanyag szint, hogy járvány szempontból ők korlátot jelentsenek, fékezzék a terjedést. A többi kétszer meg egyszer oltott sajnos már járvány szempontból nem tud sokat segíteni, mert az a 30-40%-os védettség ami a Pfizernél/Moderna-nak megvan az se sok, az Asta és főleg a kínai meg 10%-ban se tudja megfogni a deltát. Ez a csoport már majdnem ugyanúgy elkapja és továbbadja, mint a nem oltottak. Annyit segít legalább, hogy utóbbiak kevésbé betegszenek le, így kevesebb jut kórházba / hal bele, de a járványt fékezni már nem tudják.

Nem szabadott volna az oltást maszkként felfogni. Európa egésze elkövette ezt a hibát, sajnos mi (ismét) az utolsók között fogtuk fel, hogy hibáztunk. Megint nem figyeltünk eléggé a sógorokra.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Csak én érzem azt, hogy ez most mindenkin végig fog menni akármit is csinálunk? Aztán ki így, ki úgy reagálja le...
Matthew99
remélem én meg tudom úszni, de igen valszeg mindenkin
Negritis
Csak én érzem azt, hogy ez most mindenkin végig fog menni akármit is csinálunk? Aztán ki így, ki úgy reagálja le...
Matthew99
Rusvai ezt mondta pár hete.

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 052 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fiamékat most küldték haza a suliból....a fél iskola karanténban... a többi meg majd lesz...így van értleme
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
Csak én érzem azt, hogy ez most mindenkin végig fog menni akármit is csinálunk? Aztán ki így, ki úgy reagálja le...
Matthew99
remélem én meg tudom úszni, de igen valszeg mindenkin

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Csak én érzem azt, hogy ez most mindenkin végig fog menni akármit is csinálunk? Aztán ki így, ki úgy reagálja le...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Nálunk otthon elszabadult a delta.

Keresztanyám, és az élettársa is covidos, de már legalább kifele jönnek belőle. A nagyobbik baj az, hogy nagymama is velük lakik, így nyilván ő is elkapta. A 2 moderna egyelőre jól vizsgázik, mert csak a szaglását, ízlelését vesztette el.

Közben otthon fater is köhög 3 oltás után, és most már anyukám is, ma mennek tesztre.

Ojeeee. :/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
új: 27 209 (heti átlag: 9 264, átléptük a harmadik hullám csúcsát [márc. 26, 9253])
elhunyt: 392 (heti átlag: 143), átléptük a 33 ezer elhunytat
kórházban: 6 451 (+329 péntek óta) (+1165 az elmúlt 7 napban)
gépen: 649 (+36 péntek óta) (+130 az elmúlt 7 napban)
teszt: 127 729
új pozitívak aránya: 21.3%

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sztori:

Lányom 9 napja nem volt suliban!
Osztálytársa szintén, rajta szerdán az anyja végzett gyorstesztett! +
Visszamenőleg ma éjfélig karanténban van az osztály!
Közben az egyik kissrác kórházba került, így meghosszabbodott a karantén!
Mi pénteken hivatalosan teszteltünk!

Vicc:
Tanár meg a fb csoportba osztogatja a karantént, mindenféle hivatalos papír nélkül.

Kérdések:
Otthoni gyorsteszt alapján elfogadják az eredményt?
Esetleg Taj szám alapján le lehet kérni az eredményt? /nincs úgyfélkapuja, nekünk van/
Ha mi negatívak vagyunk és 10 napja nem voltunk suliban, akkor holnaptól mehetünk amerre akarunk?
steelwolf
Hivatalos papír/email nélkül nincs karantén, mehettek amerre akartok. Ha csak kontakt volt, nem ő maga volt pozitív, akkor nincs para.
Nálunk mikor az oviban volt két hete az óvónő miatt karantén, küldték a hivatalos papírt emailben, persze nem névre szólóan, csak hogy X ovi y csoportjába járó gyerekek. A végén a kik kapnak példányt résznél se volt se rendőrség, se semmilyen hatóság, nem is ellenőrizte a kutya se.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Sztori:

Lányom 9 napja nem volt suliban!
Osztálytársa szintén, rajta szerdán az anyja végzett gyorstesztett! +
Visszamenőleg ma éjfélig karanténban van az osztály!
Közben az egyik kissrác kórházba került, így meghosszabbodott a karantén!
Mi pénteken hivatalosan teszteltünk!

Vicc:
Tanár meg a fb csoportba osztogatja a karantént, mindenféle hivatalos papír nélkül.

Kérdések:
Otthoni gyorsteszt alapján elfogadják az eredményt?
Esetleg Taj szám alapján le lehet kérni az eredményt? /nincs úgyfélkapuja, nekünk van/
Ha mi negatívak vagyunk és 10 napja nem voltunk suliban, akkor holnaptól mehetünk amerre akarunk?
steelwolf
Ha pozitív a teszted és hivatalosan karanténba kerülsz, felhívnak az infókkal, illetve kérdeznek ezt-azt, majd 1-2 nap múlva kapsz e-mailben egy határozatot az részletekkel és a karantén végének dátumával. Nekem a lapon amit a pozitív teszt után adtak az volt, hogy a negatív gyors teszt nem alkalmas a karantén feloldására, arra csak több egymást követő napon elvégzett negatív laboratóriumi teszt jogosít fel.
andree
Nekem november 6.-án járt le, de azóta sem kaptam meg a határozatot, hogy karanténban voltam. 😊
Pedig fel is hívtak a hatóság részéről közben, tehát hivatalos hatósági karantén volt.

több mint 2 éve
andree Arizona Cardinals 1 712
Sztori:

Lányom 9 napja nem volt suliban!
Osztálytársa szintén, rajta szerdán az anyja végzett gyorstesztett! +
Visszamenőleg ma éjfélig karanténban van az osztály!
Közben az egyik kissrác kórházba került, így meghosszabbodott a karantén!
Mi pénteken hivatalosan teszteltünk!

Vicc:
Tanár meg a fb csoportba osztogatja a karantént, mindenféle hivatalos papír nélkül.

Kérdések:
Otthoni gyorsteszt alapján elfogadják az eredményt?
Esetleg Taj szám alapján le lehet kérni az eredményt? /nincs úgyfélkapuja, nekünk van/
Ha mi negatívak vagyunk és 10 napja nem voltunk suliban, akkor holnaptól mehetünk amerre akarunk?
steelwolf
Ha pozitív a teszted és hivatalosan karanténba kerülsz, felhívnak az infókkal, illetve kérdeznek ezt-azt, majd 1-2 nap múlva kapsz e-mailben egy határozatot az részletekkel és a karantén végének dátumával. Nekem a lapon amit a pozitív teszt után adtak az volt, hogy a negatív gyors teszt nem alkalmas a karantén feloldására, arra csak több egymást követő napon elvégzett negatív laboratóriumi teszt jogosít fel.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 301 — Cowboys fan
Sztori:

Lányom 9 napja nem volt suliban!
Osztálytársa szintén, rajta szerdán az anyja végzett gyorstesztett! +
Visszamenőleg ma éjfélig karanténban van az osztály!
Közben az egyik kissrác kórházba került, így meghosszabbodott a karantén!
Mi pénteken hivatalosan teszteltünk!

Vicc:
Tanár meg a fb csoportba osztogatja a karantént, mindenféle hivatalos papír nélkül.

Kérdések:
Otthoni gyorsteszt alapján elfogadják az eredményt?
Esetleg Taj szám alapján le lehet kérni az eredményt? /nincs úgyfélkapuja, nekünk van/
Ha mi negatívak vagyunk és 10 napja nem voltunk suliban, akkor holnaptól mehetünk amerre akarunk?
steelwolf
Karantén után teszt annak kell, aki előtte pozitívra tesztelt. Ha nem volt ilyen, akkor visszaengedik.

Hivatalosan csak orvosok által levett, laborban vizsgált tesztet fogadnak el bármihez is iskolában.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
Csak sokakkal ellentétben már baromira szkeptikus (nem tagadó) lettem a mainstream média által hiszterizált vírushangulattal szemben, a madár-, sertés- és egyéb kórságok után, amiket a média és a politikusok 4-5 évente bedobtak, aztán a beharangozott tömeghalálból nem lett semmi. Ez a kórság sem hozta el azokat az apokaliptikus viszonyokat, amikkel egyébként mértékadó médiumok is riogattak, valamint lehet, hogy csak én voltam baromira szerencsés, de sem én, sem a tágabb értelemben vett rokonságom nem volt érintett ebben, aki mégis elkapta, az pár nap szenvedés után kigyógyult.Kampman
Tényleg szerencsés voltál. Nekem tegnap halt meg az egyik helyi ismerősöm, alattam járt egy osztállyal, egy itteni fagyizót / cukrászdát vezetett. Teljesen egészséges volt, azon kívül, hogy túlsúlyos volt, semm más egészségügyi baja nem volt. Ő nem az első, nem is a második relative közeli ismerősöm, akit elvitt ez a szar. (A családba lekopogom még nem jutott be, maradjon is így.)

A mainstream médiát meg javaslom ignoráld. De ezt szerintem te is tudod, felesleges mondani. 😊 És úgy tűnik mégsem, mert ha ennyire felidegesít és szkeptikussá tesz, akkor csak beférkőzött valahol. Zárd ki. Nem kell kikapcsolni mindent, csak nem kell komolyan venni. (A vírusveszéllyel kapcsolatban - úgy általában minden tudományos témában - érdemesebb a tudományra hallgatni. Igazából csak arra szabadna. Tudom, ők sem mindig egységesek, a kommunikáció meg végképp nem az erősségük, de ezzel együtt is. Ha tudásról és probléma megoldásról van szó - legyen az bármi, globális felmelegedés, rák, aids, építészet vagy fertőző vírusok, ők tudják a legjobban. És ők tudják egyedül megoldani. Barack Obama - remélem jól emlékszem az évre - 2015-ben állt ki azzal, hogy létrehozza a globális pandémiára válaszokat kidolgozó katasztrófavédelmi csoportot, mert 5-6 éven belül várható egy globális pandémia. Nem az ujjából szopta, a tudósok jósolták meg neki. És tessék. Ugyanezek a tudósok csináltak 1 év alatt védőoltást is ellene. Érdemes az ő szavukat hallgatni nem a mainstreamet. Meghallható az ő szavuk is egy kis odafigyeléssel. Vannak ugyan, akik nem képesek rá, de te egész biztosan nem tartozol közéjük. Te meghallod, ha akarod. 😉
peterk2005
Szal Obama rendelte meg kinatol de trump már túl későn jött rá és nem tudta leállítani
Ejj
Kappa

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sztori:

Lányom 9 napja nem volt suliban!
Osztálytársa szintén, rajta szerdán az anyja végzett gyorstesztett! +
Visszamenőleg ma éjfélig karanténban van az osztály!
Közben az egyik kissrác kórházba került, így meghosszabbodott a karantén!
Mi pénteken hivatalosan teszteltünk!

Vicc:
Tanár meg a fb csoportba osztogatja a karantént, mindenféle hivatalos papír nélkül.

Kérdések:
Otthoni gyorsteszt alapján elfogadják az eredményt?
Esetleg Taj szám alapján le lehet kérni az eredményt? /nincs úgyfélkapuja, nekünk van/
Ha mi negatívak vagyunk és 10 napja nem voltunk suliban, akkor holnaptól mehetünk amerre akarunk?
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csak sokakkal ellentétben már baromira szkeptikus (nem tagadó) lettem a mainstream média által hiszterizált vírushangulattal szemben, a madár-, sertés- és egyéb kórságok után, amiket a média és a politikusok 4-5 évente bedobtak, aztán a beharangozott tömeghalálból nem lett semmi. Ez a kórság sem hozta el azokat az apokaliptikus viszonyokat, amikkel egyébként mértékadó médiumok is riogattak, valamint lehet, hogy csak én voltam baromira szerencsés, de sem én, sem a tágabb értelemben vett rokonságom nem volt érintett ebben, aki mégis elkapta, az pár nap szenvedés után kigyógyult.Kampman
Tényleg szerencsés voltál. Nekem tegnap halt meg az egyik helyi ismerősöm, alattam járt egy osztállyal, egy itteni fagyizót / cukrászdát vezetett. Teljesen egészséges volt, azon kívül, hogy túlsúlyos volt, semm más egészségügyi baja nem volt. Ő nem az első, nem is a második relative közeli ismerősöm, akit elvitt ez a szar. (A családba lekopogom még nem jutott be, maradjon is így.)

A mainstream médiát meg javaslom ignoráld. De ezt szerintem te is tudod, felesleges mondani. 😊 És úgy tűnik mégsem, mert ha ennyire felidegesít és szkeptikussá tesz, akkor csak beférkőzött valahol. Zárd ki. Nem kell kikapcsolni mindent, csak nem kell komolyan venni. (A vírusveszéllyel kapcsolatban - úgy általában minden tudományos témában - érdemesebb a tudományra hallgatni. Igazából csak arra szabadna. Tudom, ők sem mindig egységesek, a kommunikáció meg végképp nem az erősségük, de ezzel együtt is. Ha tudásról és probléma megoldásról van szó - legyen az bármi, globális felmelegedés, rák, aids, építészet vagy fertőző vírusok, ők tudják a legjobban. És ők tudják egyedül megoldani. Barack Obama - remélem jól emlékszem az évre - 2015-ben állt ki azzal, hogy létrehozza a globális pandémiára válaszokat kidolgozó katasztrófavédelmi csoportot, mert 5-6 éven belül várható egy globális pandémia. Nem az ujjából szopta, a tudósok jósolták meg neki. És tessék. Ugyanezek a tudósok csináltak 1 év alatt védőoltást is ellene. Érdemes az ő szavukat hallgatni nem a mainstreamet. Meghallható az ő szavuk is egy kis odafigyeléssel. Vannak ugyan, akik nem képesek rá, de te egész biztosan nem tartozol közéjük. Te meghallod, ha akarod. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 051 — #NoStress
Pénteken megyek 3. Oltásra, 2 AZ-m van eddig, ugye arra Pfizert vagy Modernát javasol a protokoll. Ha választhatok melyiket kérjem?
empty taxi
Ugyanilyen helyzet én Modernát kértem.
dawyd728
Szerintem nincs releváns infó ami alapján felelősen dönteni lehetne, hogy két vektoroltásra melyik mRNS oltás a jobb.
Illetve ha van bármi, ami alapján XY-nak jobb a Pfizer, mint a Moderna, vagy fordítva, az akkor a személyes egészségügyi állapota, cukorbetegség, szívbetegség, immundolgok, ilyesmi.
Vagyis technikailag egykutya, egyik mRNS booster se jobb vagy rosszabb.

több mint 2 éve
dawyd728 3 834
Pénteken megyek 3. Oltásra, 2 AZ-m van eddig, ugye arra Pfizert vagy Modernát javasol a protokoll. Ha választhatok melyiket kérjem?
empty taxi
Ugyanilyen helyzet én Modernát kértem.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
Bevállaljuk örökre a kötelező maszkot? (1 év, 2, 10, vagy 50)
Teabee
nem örökösre gondolok azzal hogy standard
hanem lesz jogszabály a nyugati világban is hogy ha komolyabb vírusidőszak van akkor a maszk "kötelező" lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Teabee Denver Broncos 717
Ki melyiket választaná?

A, félévente kötelező oltás; ha lesz jobb vakcina, évente; ha lesz még jobb, 1 db.
B, évente 2-3x maszkos, lezárásos 3-4 hónap, amíg jófejre nem mutálódik a vírus (1 év, 2, 10, vagy 50), mert enélkül az eü nem bírja ezt a terhelést, és ezekben az időszakokban vakbélműtétre se lesz hely, idő meg ember.
C, oltatlanok másodrendűsítése

Most a B történik.

Jöhetnek ötletek D-re, E-re. (Az eü terhelhetőségét szerintem tekintsük konstansnak, és ott a palack nyaka)
Teabee
a maszkos időszak sztem standard lesz ha túl leszünk ezen
Negritis
De azzal jár ugye az 500 fős rendezvény-izé, a gyerek maszkban a suliban stb. is
több mint 2 éve
Teabee Denver Broncos 717
Kitartást
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 301 — Cowboys fan
no, akkor innentől lesz érdekes - a gyerek tesztje pozitív lett. lássuk, maradt-e még valami az öt hónapos Astrából...
több mint 2 éve
Teabee Denver Broncos 717
Bevállaljuk örökre a kötelező maszkot? (1 év, 2, 10, vagy 50)
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
Ki melyiket választaná?

A, félévente kötelező oltás; ha lesz jobb vakcina, évente; ha lesz még jobb, 1 db.
B, évente 2-3x maszkos, lezárásos 3-4 hónap, amíg jófejre nem mutálódik a vírus (1 év, 2, 10, vagy 50), mert enélkül az eü nem bírja ezt a terhelést, és ezekben az időszakokban vakbélműtétre se lesz hely, idő meg ember.
C, oltatlanok másodrendűsítése

Most a B történik.

Jöhetnek ötletek D-re, E-re. (Az eü terhelhetőségét szerintem tekintsük konstansnak, és ott a palack nyaka)
Teabee
a maszkos időszak sztem standard lesz ha túl leszünk ezen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Teabee Denver Broncos 717
Ki melyiket választaná?

A, félévente kötelező oltás; ha lesz jobb vakcina, évente; ha lesz még jobb, 1 db.
B, évente 2-3x maszkos, lezárásos 3-4 hónap, amíg jófejre nem mutálódik a vírus (1 év, 2, 10, vagy 50), mert enélkül az eü nem bírja ezt a terhelést, és ezekben az időszakokban vakbélműtétre se lesz hely, idő meg ember.
C, oltatlanok másodrendűsítése

Most a B történik.

Jöhetnek ötletek D-re, E-re. (Az eü terhelhetőségét szerintem tekintsük konstansnak, és ott a palack nyaka)
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
amúgy azokat nem szűk egy év alatt hozták létre, hanem hosszú-hosszú évek kutatásával
slowmotion
technikailag ezt sem egy év alatt
valamint ebbe a beletett pénz az sokszorosa azoknak amik előtte voltak
lényegében végtelen pénzel és felgyorsított bürokráciával gyorsították meg a folyamatokat
Negritis
hát ja... de az idő nem gyorsítható, a hatásmechanizmus dettó. itt nem voltak évek arra, hogy szépen végigvigyék a tesztelési folyamatot, és megfigyeljék az eredményeket rövid-, közép- és hosszútávon.

na ezért nem bíznak még sokan a vakcinákban. a Di-Per-Te, Di-Te, meg mittomén milyen oltások évtizedes tapasztalatokon alapulnak, és már a mi gyerekkorunkban is azon alapultak.
slowmotion
egyrészt a közép-hosszútávú hatások látszanak már rövid távon
volt elég pénz arra hogy a vizsgált csoportokon mindent IS ellenőrizzenek így a legkisebb problémák is gyorsan kiderültek
valamint olyan mennyiségű oltást vittek be kurva gyorsan ami szintén példátlan és ha lennének akár minimális elváltozások azokat is lehetne érzékelni
ha 3-6-9 hónap után nincs az oltással összefüggésbe hozható minimális elváltozás se
akkor 20 év múlva se azért lesz mert most kaptál 1-2-3 oltást

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 301 — Cowboys fan
amúgy azokat nem szűk egy év alatt hozták létre, hanem hosszú-hosszú évek kutatásával
slowmotion
technikailag ezt sem egy év alatt
valamint ebbe a beletett pénz az sokszorosa azoknak amik előtte voltak
lényegében végtelen pénzel és felgyorsított bürokráciával gyorsították meg a folyamatokat
Negritis
hát ja... de az idő nem gyorsítható, a hatásmechanizmus dettó. itt nem voltak évek arra, hogy szépen végigvigyék a tesztelési folyamatot, és megfigyeljék az eredményeket rövid-, közép- és hosszútávon.

na ezért nem bíznak még sokan a vakcinákban. a Di-Per-Te, Di-Te, meg mittomén milyen oltások évtizedes tapasztalatokon alapulnak, és már a mi gyerekkorunkban is azon alapultak.

és ugye ezt úgy mondom, hogy jövő héten (vagy utána) megyek a harmadik körre is, tehát nem vagyok oltásszkeptikus, meg -tagadó sem - csak megértem, ha vannak ilyenek.

Szerkesztette: slowmotion