NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 453
 kurier.at/politik/inland/bundesweiter-lockdown-welche-laenderchefs-auf-der-bremse-stehen/401811451
Toto21
Köszi, bár sajna nem tudok németül. 😊
Vrij6
A lenyeg Februar 1-tol kotelezo oltas, de meg a hivatalos rendelet nincs meg
Toto21
Mindenkinek?
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Mit jelent ez pl az éttermeknek. hoteleknek ,esküvőknek?
mármint a zárt térben maszk...
Janek
halálos ítéletet.
de új életet kezdeni még mindig könnyebb egy embernek, mint halottaiból feltámadni.
slowmotion
konkrétan ?
Janek
Éttermekben, hotelekben csak az ott dolgozóknak kötelező viselni, a vendégeknek nem. Az üzemeltető ettől szigorúbb szabályokat előírhat.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott

Vrij6
Málta is elesett, Szardínia maradt az egyedüli zöld... 😕
warr_b
ne is mondd, egyik kollegam is rovason van most ...
csebi
Ti rendben vagytok? Baba?
warr_b
igen, ugy nez ki minden rendben. nekem home office van szerencsere, repulo uttol tartottunk, amennyire tele volt, gocpont is lehetett volna, de mar boven letelt a ket het. promenadon kivul nem nagyon mozgunk, heti 2 bolt es ennyi. ugye itt kotelezo a maszk kb osidok ota zart terben igy biztonsagosabbnak erezzuk mint az otthoni allapotokat, raadasul itt tenyleg ugy viselkednek, hogy van covid meg jarvany a 90%+ beoltas es a szigoru beutazasi szabalyok mellett pl. heten volt egy nagy Igaming rendezveny aminek a zaro bulijat feloszlattak, mert tobben voltak mint 500 fo igy Akon is hiaba jott a szigetre nem tudott fellepni.
amit sajnalok, hogy Russell Crowerol lemaradtam, mert kesobb lattam meg twitteren h open delutant tart a rajongoknak eppen ott ahol a Gladiator collosseum jeleneteit forgattak itt Maltan anno, azert azt megneztem volna es nem volt veszes tomeg a kepek alapjan (vagy jol tereltek az embereket).

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.

Vrij6
Málta is elesett, Szardínia maradt az egyedüli zöld... 😕
warr_b
ne is mondd, egyik kollegam is rovason van most ...
csebi
Ti rendben vagytok? Baba?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
 kurier.at/politik/inland/bundesweiter-lockdown-welche-laenderchefs-auf-der-bremse-stehen/401811451
Toto21
Köszi, bár sajna nem tudok németül. 😊
Vrij6
A lenyeg Februar 1-tol kotelezo oltas, de meg a hivatalos rendelet nincs meg
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
 kurier.at/politik/inland/bundesweiter-lockdown-welche-laenderchefs-auf-der-bremse-stehen/401811451
Toto21
Köszi, bár sajna nem tudok németül. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
 kurier.at/politik/inland/bundesweiter-lockdown-welche-laenderchefs-auf-der-bremse-stehen/401811451

Einleitung eines Gesetzgebungsverfahrens (inkl. Begutachtungsverfahren) zur Einführung einer allgemeinen Impfpflicht mit Inkrafttreten spätestens am 1. Februar 2022 - unter Beachtung einer gebotenen verfassungsrechtlichen Frist zur operativen Umsetzung

Szerkesztette: Toto21
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
Ausztria 2022 Februartol kotelezo oltast akar bevezetni. Wow
Toto21
uhhh. link? 😊
Vrij6
Menj fel Kurier.at oldalra. Vagy barmelyik osztrak hirportalra. Most volt 10-kor bejelentes
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott

Vrij6
Málta is elesett, Szardínia maradt az egyedüli zöld... 😕
warr_b
ne is mondd, egyik kollegam is rovason van most ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Ausztria 2022 Februartol kotelezo oltast akar bevezetni. Wow
Toto21
uhhh. link? 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
Ausztria 2022 Februartol kotelezo oltast akar bevezetni. Wow
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 453
Akkor nem lesz ötödik hullám, ha mindenki beoltja magát, mondta Orbán, majd hozzátette: „nem fogjuk tudni elkerülni, hogy mindenki beoltassa magát”, mert az oltatlanok csak megnyújtják a járvány időszakát.

Ez vajon már a kötelező oltás teasing kampány?
somoskovig
az a baj hogy továbbra se beszél arról hogy az oltás hatása is lejár ....
Negritis
De, mondta a reggeli szeanszon a Kossuthon, hogy 4-6 hónap után gyengül a hatás és mindekit arra biztat menjen felvenni a harmadikat.
MC12
De honnan masoltad?
En ezt igy talaltam.
"Az oltáselleneseket sem ekézem, mert megértem, hogy mindenkinek jogában áll a saját szabadsága jegyében dönteni a saját életéről, de most nem tudok mást mondani, minthogy a baj oka, hogy nincs mindenki beoltva. Akkor nem lesz ötödik hullám, ha mindenki beoltatja magát"
YoungZeeZee
Sehonnan, hallgattam az autóban a Kossuthot.
MC12
Bocsi.
Somosnak ment a kerdes, mert ket forrast is megneztem es full nem ezt es igy mondta .ahogy o megtorte teaser szagu de amit en olvasok ket helyen.nem.
Szerk:telex.

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 915 — beers & Packers
De honnan masoltad?
YoungZeeZee
MTI
Közölte: a második oltás után 4-6 hónappal annak védereje csökken, ezért indokolt a harmadik oltás felvétele. A harmadik oltás utáni védettségi szint jóval magasabb, mint a második oltás utáni, és természetesen sokkal magasabb, mintha nem lennénk egyáltalán beoltva - mutatott rá Orbán Viktor.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 152
Akkor nem lesz ötödik hullám, ha mindenki beoltja magát, mondta Orbán, majd hozzátette: „nem fogjuk tudni elkerülni, hogy mindenki beoltassa magát”, mert az oltatlanok csak megnyújtják a járvány időszakát.

Ez vajon már a kötelező oltás teasing kampány?
somoskovig
az a baj hogy továbbra se beszél arról hogy az oltás hatása is lejár ....
Negritis
De, mondta a reggeli szeanszon a Kossuthon, hogy 4-6 hónap után gyengül a hatás és mindekit arra biztat menjen felvenni a harmadikat.
MC12
De honnan masoltad?
En ezt igy talaltam.
"Az oltáselleneseket sem ekézem, mert megértem, hogy mindenkinek jogában áll a saját szabadsága jegyében dönteni a saját életéről, de most nem tudok mást mondani, minthogy a baj oka, hogy nincs mindenki beoltva. Akkor nem lesz ötödik hullám, ha mindenki beoltatja magát"
YoungZeeZee
Sehonnan, hallgattam az autóban a Kossuthot.

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 453
Akkor nem lesz ötödik hullám, ha mindenki beoltja magát, mondta Orbán, majd hozzátette: „nem fogjuk tudni elkerülni, hogy mindenki beoltassa magát”, mert az oltatlanok csak megnyújtják a járvány időszakát.

Ez vajon már a kötelező oltás teasing kampány?
somoskovig
az a baj hogy továbbra se beszél arról hogy az oltás hatása is lejár ....
Negritis
De, mondta a reggeli szeanszon a Kossuthon, hogy 4-6 hónap után gyengül a hatás és mindekit arra biztat menjen felvenni a harmadikat.
MC12
De honnan masoltad?
En ezt igy talaltam.
"Az oltáselleneseket sem ekézem, mert megértem, hogy mindenkinek jogában áll a saját szabadsága jegyében dönteni a saját életéről, de most nem tudok mást mondani, minthogy a baj oka, hogy nincs mindenki beoltva. Akkor nem lesz ötödik hullám, ha mindenki beoltatja magát"

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 453
Mit jelent ez pl az éttermeknek. hoteleknek ,esküvőknek?
mármint a zárt térben maszk...
Janek
halálos ítéletet.
de új életet kezdeni még mindig könnyebb egy embernek, mint halottaiból feltámadni.
slowmotion
Szépen felkeményedtél a vírusagyhalottak-vonalon az utóbbi napokban.
Mintha magamat olvasnám tavalyról. 😊
Sobri Jóska
Nézd, az oltással kapcsolatban az a véleményem, hogy aki nem akarja, az ne vegye fel, ha belehal így járt.
De azt, hogy valaki a maszk ellen ágáljon... na ezt nem bírom ép ésszel felfogni.
slowmotion
Anyuka apuka home office, az ovada a tuloldalt...a gyereket betegen beadjak.
Remek szulok.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 915 — beers & Packers
Azt hiszem, minden világos:
Jakab Ferenc: Senki ne kérjen két Szputnyik vagy AstraZeneca után Janssent
 24.hu/belfold/2021/11/19/koronavirus-oltas-szputnyik-astrazeneca-janssen-harmadik-oltas-jakab-ferenc/
Merkely Béla Janssent kapott két Szputnyikra - a Semmelweis Egyetem megmagyarázta, miért
 www.atv.hu/belfold/20211117-merkely-bela-janssent-kapott-ket-szputnyikra-a-semmelweis-egyetem-megmagyarazta-miert/hirkereso
nagylaza
Nekem úgy rémlik anno Merkely a kínait adatta be, hogy ezzel is mutassa, meg lehet bízni abban is.
samu09
Azt nem tudom. De azt igen, hogy közölte: a kínai vakcina adja a legszélesebb védettséget.
 koronavirus.gov.hu/cikkek/merkely-kinai-vakcina-adja-legszelesebb-vedettseget
Persze, Merkely szerint negyedik hullám se lesz.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 453
Akkor nem lesz ötödik hullám, ha mindenki beoltja magát, mondta Orbán, majd hozzátette: „nem fogjuk tudni elkerülni, hogy mindenki beoltassa magát”, mert az oltatlanok csak megnyújtják a járvány időszakát.

Ez vajon már a kötelező oltás teasing kampány?
somoskovig
Az 56os unnepsegen azt mondta ha eljon az ido mindenki menjen ki a haza ele es vedje meg magat...
Szep uj vilag😀
több mint 2 éve
Teabee Denver Broncos 717
Azt hiszem, minden világos:
Jakab Ferenc: Senki ne kérjen két Szputnyik vagy AstraZeneca után Janssent
 24.hu/belfold/2021/11/19/koronavirus-oltas-szputnyik-astrazeneca-janssen-harmadik-oltas-jakab-ferenc/
Merkely Béla Janssent kapott két Szputnyikra - a Semmelweis Egyetem megmagyarázta, miért
 www.atv.hu/belfold/20211117-merkely-bela-janssent-kapott-ket-szputnyikra-a-semmelweis-egyetem-megmagyarazta-miert/hirkereso
nagylaza
Nekem úgy rémlik anno Merkely a kínait adatta be, hogy ezzel is mutassa, meg lehet bízni abban is.
samu09
 semmelweis.hu/hirek/2021/02/18/dr-merkely-bela-rektort-a-szputnyik-v-vakcinaval-oltottak-be/
több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 028 — I like the Texans, I like who we are
Azt hiszem, minden világos:
Jakab Ferenc: Senki ne kérjen két Szputnyik vagy AstraZeneca után Janssent
 24.hu/belfold/2021/11/19/koronavirus-oltas-szputnyik-astrazeneca-janssen-harmadik-oltas-jakab-ferenc/
Merkely Béla Janssent kapott két Szputnyikra - a Semmelweis Egyetem megmagyarázta, miért
 www.atv.hu/belfold/20211117-merkely-bela-janssent-kapott-ket-szputnyikra-a-semmelweis-egyetem-megmagyarazta-miert/hirkereso
nagylaza
Nekem úgy rémlik anno Merkely a kínait adatta be, hogy ezzel is mutassa, meg lehet bízni abban is.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 152
Akkor nem lesz ötödik hullám, ha mindenki beoltja magát, mondta Orbán, majd hozzátette: „nem fogjuk tudni elkerülni, hogy mindenki beoltassa magát”, mert az oltatlanok csak megnyújtják a járvány időszakát.

Ez vajon már a kötelező oltás teasing kampány?
somoskovig
az a baj hogy továbbra se beszél arról hogy az oltás hatása is lejár ....
Negritis
De, mondta a reggeli szeanszon a Kossuthon, hogy 4-6 hónap után gyengül a hatás és mindekit arra biztat menjen felvenni a harmadikat.
MC12
Ez sajna kevés, amíg van érvényes védettségi kártyája az egyszer oltottnak is.
somoskovig
Jó hát neked semmi nem elég 😊 Negritis kommentjére írtam, hogy azt mondta, azt ne vessük a szemére. Az más kérdés, hogy igazad van, én továbbra is sokkal szigorúbb lennék kártya-ügyben, és továbbra se egészen értem, miért fosnak használni.

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 915 — beers & Packers
Azt hiszem, minden világos:
Jakab Ferenc: Senki ne kérjen két Szputnyik vagy AstraZeneca után Janssent
 24.hu/belfold/2021/11/19/koronavirus-oltas-szputnyik-astrazeneca-janssen-harmadik-oltas-jakab-ferenc/
Merkely Béla Janssent kapott két Szputnyikra - a Semmelweis Egyetem megmagyarázta, miért
 www.atv.hu/belfold/20211117-merkely-bela-janssent-kapott-ket-szputnyikra-a-semmelweis-egyetem-megmagyarazta-miert/hirkereso
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Akkor nem lesz ötödik hullám, ha mindenki beoltja magát, mondta Orbán, majd hozzátette: „nem fogjuk tudni elkerülni, hogy mindenki beoltassa magát”, mert az oltatlanok csak megnyújtják a járvány időszakát.

Ez vajon már a kötelező oltás teasing kampány?
somoskovig
az a baj hogy továbbra se beszél arról hogy az oltás hatása is lejár ....
Negritis
De, mondta a reggeli szeanszon a Kossuthon, hogy 4-6 hónap után gyengül a hatás és mindekit arra biztat menjen felvenni a harmadikat.
MC12
Ez sajna kevés, amíg van érvényes védettségi kártyája az egyszer oltottnak is.

több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
A 14 hónapos kislányom is ugyanúgy terjesztheti a vírust, akkor most ragasszam az arcára a maszkot?
r.baggio
Mi az hogy ragaszd 😊? Szögeld. Aki szerint 6 év alatti gyerekre adható huzamosabb ideig maszk az vagy hülye, vagy nincs gyereke vagy pszichopata. (Nyilván lesz a fórumon akinek a 3 éves gyereke simán, sőt önként hordja a maszkot a mert már ennyi idősen is felelősségteljes-nyugalom , ti vagytok a kivétel és ez csodálatos stb. Stb.)
MC12
Ez lesz az a generáció, akinek furcsa lesz hogy az embereknek mozog a szájuk miközben beszélnek. 😀
bcsarli
Jah...és kézzel is lehet írni! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 152
Akkor nem lesz ötödik hullám, ha mindenki beoltja magát, mondta Orbán, majd hozzátette: „nem fogjuk tudni elkerülni, hogy mindenki beoltassa magát”, mert az oltatlanok csak megnyújtják a járvány időszakát.

Ez vajon már a kötelező oltás teasing kampány?
somoskovig
az a baj hogy továbbra se beszél arról hogy az oltás hatása is lejár ....
Negritis
De, mondta a reggeli szeanszon a Kossuthon, hogy 4-6 hónap után gyengül a hatás és mindekit arra biztat menjen felvenni a harmadikat.

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”