NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na, talán az NC Ashville az Orange ellen 😛Jakehomer
az baszna be 😛

más sem tudja nézni a szokásos MM on demandos oldalon a meccseket? még előfizetnem sem sikerült (mert azért azt a 4 dolcsit rááldoztam volna)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Egy meccs mint bowl season? Ugyanúgy a 30-as években kezdett a bowl season intézményesedni, mint a kosárbajnokságJakehomer
más utószezoni meccsek is voltak, nem csak a ma is működő bowlok, mint pl. a Bacardi Bowl 1907-től vagy a San Diego East-West Christmas Classic 1921/22-ben

a bowlok ugyan a 30-as években kezdtek "intézményesedni", de az 1916-os Rose Bowl indította el azt a hagyományt, hogy ezek a mérkőzések egyfajta jutalomjátékul szolgáltak a jól szereplő csapatoknak, egészen 1973-ig a college fociban még a bowlok előtt avattak bajnokotjjncaa
Biztos vagyok benne, hogy kosárban sem az ncaa bajnoksággal kezdődtek a dolgok, de én tuti nem fogok ennek utánanézni 😊 Jakehomer
a hsz-em óta erről olvasok 😊 a lényeg a lényeg, hogy már több mint 100 éve volt college football, mire az "utószezon" végén avattak bajnokot, a college basketball meg tulajdonképpen egy fogalom lett a többség számára a march madness-szel (amúgy ez az elnevezést tényleg csak a 80-as években terjedt el)

ajánlom az SI remek cikkét a 81-es MM-ről: http://sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/the_bonus/03/12/1981.madness/index.html?eref=sihp&sct=hp_t11_a0

más: Ovechkin bracketje 😂



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
'39-ben volt az első rájátszás kosárban (érdekes módon az NIT egy évvel korábban, 38-ban), míg az első Rose Bowlt 1902-ben játszották, 1916 óta megszakítás nélkül...

és igaz, hogy a March Madness elnevezést már a 40-es években is használták, de a köznyelvben csak a 80-as években terjedt el, ahogy a "big dance" isjjncaa
Egy meccs mint bowl season? Ugyanúgy a 30-as években kezdett a bowl season intézményesedni, mint a kosárbajnokságJakehomer
más utószezoni meccsek is voltak, nem csak a ma is működő bowlok, mint pl. a Bacardi Bowl 1907-től vagy a San Diego East-West Christmas Classic 1921/22-ben

a bowlok ugyan a 30-as években kezdtek "intézményesedni", de az 1916-os Rose Bowl indította el azt a hagyományt, hogy ezek a mérkőzések egyfajta jutalomjátékul szolgáltak a jól szereplő csapatoknak, egészen 1973-ig a college fociban még a bowlok előtt avattak bajnokotjjncaa
Biztos vagyok benne, hogy kosárban sem az ncaa bajnoksággal kezdődtek a dolgok, de én tuti nem fogok ennek utánanézni 😊

Szépen kinyírta a Cardinals a Davidson támadójátékát, a Badgers és a Marquette is meggyőző, egyelőre várni kell az upsetekre. Na, talán az NC Ashville az Orange ellen 😛

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
'39-ben volt az első rájátszás kosárban (érdekes módon az NIT egy évvel korábban, 38-ban), míg az első Rose Bowlt 1902-ben játszották, 1916 óta megszakítás nélkül...

és igaz, hogy a March Madness elnevezést már a 40-es években is használták, de a köznyelvben csak a 80-as években terjedt el, ahogy a "big dance" isjjncaa
Egy meccs mint bowl season? Ugyanúgy a 30-as években kezdett a bowl season intézményesedni, mint a kosárbajnokságJakehomer
más utószezoni meccsek is voltak, nem csak a ma is működő bowlok, mint pl. a Bacardi Bowl 1907-től vagy a San Diego East-West Christmas Classic 1921/22-ben

a bowlok ugyan a 30-as években kezdtek "intézményesedni", de az 1916-os Rose Bowl indította el azt a hagyományt, hogy ezek a mérkőzések egyfajta jutalomjátékul szolgáltak a jól szereplő csapatoknak, egészen 1973-ig a college fociban még a bowlok előtt avattak bajnokot


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
'39-ben volt az első rájátszás kosárban (érdekes módon az NIT egy évvel korábban, 38-ban), míg az első Rose Bowlt 1902-ben játszották, 1916 óta megszakítás nélkül...

és igaz, hogy a March Madness elnevezést már a 40-es években is használták, de a köznyelvben csak a 80-as években terjedt el, ahogy a "big dance" isjjncaa
Egy meccs mint bowl season? Ugyanúgy a 30-as években kezdett a bowl season intézményesedni, mint a kosárbajnokság.

Elég hülyén játszotta a Southern Miss a végjátékot, de hát jobb csapat a KState, megérdemelték.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Jól éreztem, hogy ez a 30-1 nem lesz éppen mérvadó. Győzhettünk volna, megmutattuk az első félidőben hogyan kellett volna ahhoz játszani, azonban a másodikat borzalmasan elcsesztük. Gyakorlatilag tálcán adtuk oda nekik a meccset ennyi turnoverrel. Bosszantó vereség, de nem haragszom a srácokra, az első Tournament-meccse volt mindenkinek, talán jövőre visszatérünk, akkor lesz végzős a húzóembereink jelentős része. Nincs miért szégyenkeznünk.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Jaj, nehogy összekapjatok a kérdéseim miatt. 😊
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
tök jó, ha az nfl mellett írok valamit az ncaa-ről akkor az a baj, ha a college kosár mellett a fociról akkor meg az a baj

válaszoltam a kérdésrejjncaa
Csak ha félreinformálsz 😛 A bowl season hagyományai nem nyúlnak _sokkal_ mélyebbre, pár évvel kezdődtek csak hamarabb, mint a kosárbajnoki torna.

A Rams elég durván szórja a labdát, a Murray State nem csinál semmi különöset, de könyörtelenül kihasználják a hibákat.Jakehomer
'39-ben volt az első rájátszás kosárban (érdekes módon az NIT egy évvel korábban, 38-ban), míg az első Rose Bowlt 1902-ben játszották, 1916 óta megszakítás nélkül...

és igaz, hogy a March Madness elnevezést már a 40-es években is használták, de a köznyelvben csak a 80-as években terjedt el, ahogy a "big dance" is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Két bracketet csináltam, az egyikben elvittem a Louisville-t a FF-ig, a másikban kiejtettem őket a Davidson ellen. Valamelyik tuti be fog jönni 😊

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
tök jó, ha az nfl mellett írok valamit az ncaa-ről akkor az a baj, ha a college kosár mellett a fociról akkor meg az a baj

válaszoltam a kérdésrejjncaa
Csak ha félreinformálsz 😛 A bowl season hagyományai nem nyúlnak _sokkal_ mélyebbre, pár évvel kezdődtek csak hamarabb, mint a kosárbajnoki torna.

A Rams elég durván szórja a labdát, a Murray State nem csinál semmi különöset, de könyörtelenül kihasználják a hibákat.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
tök jó, ha az nfl mellett írok valamit az ncaa-ről akkor az a baj, ha a college kosár mellett a fociról akkor meg az a baj

válaszoltam a kérdésre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
rengeteg sporttörténeti pillanatot adott az egyetemi bajnokságJakehomer
ami a bowlokra ugyanúgy igaz 😊jjncaa
Látom, megint olyan pillanatod van, amikor mindenben az találod, hogy meg kell védened az NCAA futballt.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
rengeteg sporttörténeti pillanatot adott az egyetemi bajnokságJakehomer
ami a bowlokra ugyanúgy igaz 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Azért a Madness nemcsak a 80-as évek óta Madness. Persze nem volt ekkora szabású meg hype-olt torna, de nem véletlenül nevezik March Madnessnek mióta világ a világ 😊
De a lényeg, hogy a bajnokság presztízse a kezdetektől hatalmas, rengeteg sporttörténeti pillanatot adott az egyetemi bajnokság (pl amikor először nyert csak feketékből álló csapat), ettől olyan jó ez a torna.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
1-2. Hát nyílván max 2-3 meccses playoff dologra gondoltam pluszban csak, amiről mennek a tárgyalások is hevesen mostanában ahogy olvastam, meglátjuk. Igen az időpont nem túl szerencsés a fociban ezzel a januárral.
3. Ezt nem tudtam, azt hittem ez is valami nagyon régi szokás.
4. Az alapszakasz igen, de most az utószezonról mennek a viták, tárgyalások mostanában, ahogy olvasom, azzal van a "gond" sokaknak. nekem amúgy még pici szívfájdalmam a bowl szezonnal kapcsolatban, hogy ott semleges pályán vannak a meccsek, kiveszik a hazai közönség, szokások, hangulat is ami nekem a ncaa sportok sava-borsa leginkább. Ahogy szintén olvastam itt többször, hogy ott alig tudják eladni a jegyeket csomó Bowl meccsre.zavi27
a többségnek igazából a velejéig korrupt BCS-rendszerrel van baja, igazából nem a minél nagyobb rájátszásért, hanem inkább a jelenlegi vezetők ellen szólalnak meg

az olyan meccsek, mint pl. a Rose Bowl, továbbra is szenzációs hangulatúak és telt házasak, a probléma hogy az NCAA a minőség helyett a mennyiségre fókuszált, ami azért hamarosan megváltozhat

más: a Rams legjobbja eddig Pierce Hornung, és bár nem rokona Paul Hornungnak, a legendás Notre Dame QB Louisville-ben született 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Nagyon jó, és érdekes lesz ez a Madness. Most fogom idén előszőr nyomon követni amennyire tudom. Mára melyik meccseket ajánlanátok igazán?zavi27


Long Beach State vs New Mexico
Virginia Commonwealth vs Wichita State
----------------
Davidson vs Louisville
Harvard vs Vanderbilt

Kár hogy fociban nem így van a rájátszás, 100szor érdekesebb mint a Bowl szezon. Az nagyon hülye kérdés hogy ott miért nem lehetne ezt megvalósítani?zavi27
1., az amerikaifoci kicsit fizikálisabb sport, nem véletlenül 16 meccses az NFL alapszakasz, míg az NBA 80akárhány
2., a játékosoknak órákra is kell járniuk, a vizsgaidőszak pont december/januárra esik, március lazább az egyetemeken
3., a bowl-szezonnak történelmi hagyományai vannak, melyek jóval mélyebben gyökereznek, mint a March Madness (ami kb. 1981-től lett igazán "őrület"), meg a college football amúgyis máshogy működik, mint a kosár
4., bár a legutóbbi nagydöntő nem ezt igazolta, az NCAA futballidénye még mindig a legegyedibb alapszakasz az összes sportág összes ligája közül, őszintén remélem hogy ott sosem lesz valaki pl. 8-4-es mérleggel bajnok...jjncaa
Köszi!

1-2. Hát nyílván max 2-3 meccses playoff dologra gondoltam pluszban csak, amiről mennek a tárgyalások is hevesen mostanában ahogy olvastam, meglátjuk. Igen az időpont nem túl szerencsés a fociban ezzel a januárral.
3. Ezt nem tudtam, azt hittem ez is valami nagyon régi szokás.
4. Az alapszakasz igen, de most az utószezonról mennek a viták, tárgyalások mostanában, ahogy olvasom, azzal van a "gond" sokaknak. nekem amúgy még pici szívfájdalmam a bowl szezonnal kapcsolatban, hogy ott semleges pályán vannak a meccsek, kiveszik a hazai közönség, szokások, hangulat is ami nekem a ncaa sportok sava-borsa leginkább. Ahogy szintén olvastam itt többször, hogy ott alig tudják eladni a jegyeket csomó Bowl meccsre.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Nagyon jó, és érdekes lesz ez a Madness. Most fogom idén előszőr nyomon követni amennyire tudom. Mára melyik meccseket ajánlanátok igazán?zavi27


Long Beach State vs New Mexico
Virginia Commonwealth vs Wichita State
----------------
Davidson vs Louisville
Harvard vs Vanderbilt

Kár hogy fociban nem így van a rájátszás, 100szor érdekesebb mint a Bowl szezon. Az nagyon hülye kérdés hogy ott miért nem lehetne ezt megvalósítani?zavi27
1., az amerikaifoci kicsit fizikálisabb sport, nem véletlenül 16 meccses az NFL alapszakasz, míg az NBA 80akárhány
2., a játékosoknak órákra is kell járniuk, a vizsgaidőszak pont december/januárra esik, március lazább az egyetemeken
3., a bowl-szezonnak történelmi hagyományai vannak, melyek jóval mélyebben gyökereznek, mint a March Madness (ami kb. 1981-től lett igazán "őrület"), meg a college football amúgyis máshogy működik, mint a kosár
4., bár a legutóbbi nagydöntő nem ezt igazolta, az NCAA futballidénye még mindig a legegyedibb alapszakasz az összes sportág összes ligája közül, őszintén remélem hogy ott sosem lesz valaki pl. 8-4-es mérleggel bajnok...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Nagyon jó, és érdekes lesz ez a Madness. Most fogom idén előszőr nyomon követni amennyire tudom. Mára melyik meccseket ajánlanátok igazán? Néztem az ESPN Americán egy felvezető műsort, hát sok nagy párharc lehet, nem egyszerű dönteni. (Kívétel persze a Digin majd közvetített Iowa State- Uconn, ami amúgy is jól hangzik, és nézem is majd, mivel az van nekem, America meg sajnos nincs) 😊 Kár hogy fociban nem így van a rájátszás, 100szor érdekesebb mint a Bowl szezon. Az nagyon hülye kérdés hogy ott miért nem lehetne ezt megvalósítani nyílván jóval kevesebb csapattal, meccsel?
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Big East ezredik csapata szarrá alázza a Pac 12 második legjobb csapatát.Jakehomer
no.1. seed Arizona is kikapott otthon az NIT-n a Bucknelltől
sokan írták, hogy idén botrány a pac12, végre kiderült, mennyire azjjncaa
Ne általánosítsunk, lehet hogy gyengébb konf-ot nyertünk meg, de a Buffs-nál igenis minőségi munka folyik és elég erősek vagyunk, Boyle pedig az ország legjobb edzője. Ha az érthetetlenül overrated UNLV-t nem fogják olyan látványosan támogatni (mint pl az AFA ellen az alapszakaszban), akkor ki fogjuk szórni őket a picsába. 😛 Mondjuk ők az esélyesek, tehát ha nem sikerül, akkor sem lehet szemrehányást tenni, egy kis hegyiparaszt csapattól az is nagy dolog, hogy beengedtek minket ide (ja, hogy kénytelenek voltak).

Szerintem a Colorado State sem esélytelen, a Murray State két értelmes csapattal játszott az egész szezonban, és erre a 30-1-re verik magukat, rólunk meg azt se tudják országos szinten, hogy kik vagyunk. Nyilván ha az MWC helyett mi is legalja konf-ban indulnánk, szándékosan a leggyengébb non-konf ellenfeleket válogatva, nekünk is jobb mérlegünk lett volna. Ez is egy járható út a big dance felé, jövőre a Denver meghonosíthatná a WAC-ban. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
A Big East ezredik csapata szarrá alázza a Pac 12 második legjobb csapatát.Jakehomer
no.1. seed Arizona is kikapott otthon az NIT-n a Bucknelltől
sokan írták, hogy idén botrány a pac12, végre kiderült, mennyire az


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát ez a Cal - USF így 13-33-nál kissé lefutottnak tűnik 😊

jó ez a pac12

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
A Big East ezredik csapata szarrá alázza a Pac 12 második legjobb csapatát.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
nagyon szépen be lehet ezen a bracketen lőni, hogy melyik iskola diplomája mennyit ér:
http://www.payscale.com/march-madness-predictions

az alumnik átlagos fizetése


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Most komolyan 10 perc reklámszünetet kell tartani egy first four meccs első félidejének közepén??


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Holnap végre jönnek a coloradói démonok az éjszakába, hogy egy kis színvonalat varázsoljanak. 😛

MWC-torna:
http://denversports.blog.hu/2012/03/13/mountain_west_championship_2012
Pac-12-torna:
http://denversports.blog.hu/2012/03/14/pac_12_championship_2012


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring