Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Na mizu Mizzou? 😛
Nem tartottam komoly bajnokesélyes csapatnak a Tigerst a gyenge front court miatt, ez is lett a vesztük ma.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
és meg is van
Deny de durván ki fog akadni 😀kristof
S-E-C!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
és meg is van
Deny de durván ki fog akadni 😀
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
A bírók mindent megtesznek, hogy ne legyen nagy upset az első körben...jjncaa
Hát pedig most meglehet.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
A bírók mindent megtesznek, hogy ne legyen nagy upset az első körben...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Hát ez izgalmas volt, igazi Madness meccs, akárhogy is elsülhetett volna.

A Gators nagyot alázott, nem sokon múlt, hogy az SEC 4/4 legyen 😊

Hihetetlen, hogy a Noles mit szenved.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Final Fourba juttattam a Creightont, csak nem esnek ki már az első körben... 😊jjncaa
Mert nem figyelsz Ovecskinre.

Az FSU nem dobott még kosarat 😊Jakehomer
Ovecskin bracketje összeomlott 😀
pfúú


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Na, Wolfpack győzelmének örülök, gyerünk Seminoles!
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Final Fourba juttattam a Creightont, csak nem esnek ki már az első körben... 😊jjncaa
Mert nem figyelsz Ovecskinre.

Az FSU nem dobott még kosarat 😊

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Final Fourba juttattam a Creightont, csak nem esnek ki már az első körben... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
A Bearcats nem tréfál, a Longhorns egyelőre nem ellenfél, úgyhogy inkább a Wolfpackre koncentrálok.

A Cincinnati bemanszolt, 19 pont előnyt basztak el.Jakehomer
A chokerség minősített esete vagyunk. -19-ről visszajöttünk egálba, majd két perc alatt újra leadtuk a meccset.Dzsokijuing
Szerintem csak elfogyott a szufla, meg a Bearcats egy-két nagyon nehéz dobást oldott meg a végén.

A Wolfpack nagyon jó volt, Leslie, Howell és Brown is kegyetlen nagyot játszott.

Vicces meccs a Florida-Virginia, volt 33 triplakísérlet, de még egy se ment be 😊 Na, a 34. sikerült, a Gators kezdi megszilárdítani az előnyét.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 893 — Saturday Night Lights
A Bearcats nem tréfál, a Longhorns egyelőre nem ellenfél, úgyhogy inkább a Wolfpackre koncentrálok.

A Cincinnati bemanszolt, 19 pont előnyt basztak el.Jakehomer
A chokerség minősített esete vagyunk. -19-ről visszajöttünk egálba, majd két perc alatt újra leadtuk a meccset.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
A Bearcats nem tréfál, a Longhorns egyelőre nem ellenfél, úgyhogy inkább a Wolfpackre koncentrálok.

A Cincinnati bemanszolt, 19 pont előnyt basztak el.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Szerencséje volt a VCU-nak, egyáltalán nem játszottak jól a második félidőben, a végjátékban különösen, sok esélyt adtak a Wichita State-nek, de belefért.

Hát a UConn nem táltosodott meg, két ilyen elit prospecttel szinte csoda, hogy ennyire szarok tudnak lenni.Jakehomer
Megnéztem a meccset. Hogy volt ez a csapat tavaly bajnok a nagycsapatok helyett?!zavi27
láttam idén egy-két UConn meccset (a két Syracuse ellenit biztosan) és amitt JJ is írt, nincs olyan kaliberű játékosuk, mint tavaly volt Kemba Walker. Egy állat volt a Big East Tourneyben és a Madnessben is.
Lamb jó és Napier is, de valahogy nem megy nekik.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Szerencséje volt a VCU-nak, egyáltalán nem játszottak jól a második félidőben, a végjátékban különösen, sok esélyt adtak a Wichita State-nek, de belefért.

Hát a UConn nem táltosodott meg, két ilyen elit prospecttel szinte csoda, hogy ennyire szarok tudnak lenni.Jakehomer
Megnéztem a meccset. Hogy volt ez a csapat tavaly bajnok a nagycsapatok helyett?!zavi27
a UConn kosárlabdában olyan, mint futballban az Alabama vagy a Texas (vagy mivel az utóbbi 1-2 évtizedben igazán sikeresek, hasonlítsuk őket az Oregonhoz)

amúgy Kemba Walkerjjncaa
Ja, én nem sejtettem, hogy ekkora csapat ők régóta, és az elithez tartoznak, úgy mint a Duke, N Carolina, Kentucky, Syracuse pl. Ő róluk hallottam sokat szezon közben, de a UConn-nál azt hittem ez valami kiszaladt eredmény volt inkább.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Szerencséje volt a VCU-nak, egyáltalán nem játszottak jól a második félidőben, a végjátékban különösen, sok esélyt adtak a Wichita State-nek, de belefért.

Hát a UConn nem táltosodott meg, két ilyen elit prospecttel szinte csoda, hogy ennyire szarok tudnak lenni.Jakehomer
Megnéztem a meccset. Hogy volt ez a csapat tavaly bajnok a nagycsapatok helyett?!zavi27
a UConn kosárlabdában olyan, mint futballban az Alabama vagy a Texas (vagy mivel az utóbbi 1-2 évtizedben igazán sikeresek, hasonlítsuk őket az Oregonhoz)

amúgy Kemba Walker


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Szerencséje volt a VCU-nak, egyáltalán nem játszottak jól a második félidőben, a végjátékban különösen, sok esélyt adtak a Wichita State-nek, de belefért.

Hát a UConn nem táltosodott meg, két ilyen elit prospecttel szinte csoda, hogy ennyire szarok tudnak lenni.Jakehomer
Megnéztem a meccset. Hogy volt ez a csapat tavaly bajnok a nagycsapatok helyett?!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
MileHigh-nál most öröm lehet és boldogság, UNLV (nem egyszerűen, de) kipipálva 😉gdavid
Kegyetlen volt. Az első 27 percben szó szerint porrá aláztuk őket, 20 ponttal elléptünk, aztán elkezdtünk nagyon sokat hibázni, és a bírók is alaposan támogatták a Rebels felzárkózását. Szerencsére a végén kitartottunk - mert lehet tiszta blokk helyett goaltendinget fújni; lehet Dinwiddie minden beindulását charging-nak ítélni; lehet minden több emberes brusztolás után az ellenfélnek adni a labdát; lehet odaát minden könyöklést tovább engedni - de a Buffalo-szívet nem lehet kivágni. 😛
A kormányzói értékelőben bővebben is káromkodtam, most nem tenném meg, hiszen úriember vagyok. A Baylor ellen esélytelenek leszünk, lehet hogy a pályán fel tudnánk velük is venni a harcot, és szerintem akár győzhetnénk is ilyen emberfeletti formában, de azt biztos nem engednék meg a felsőbb, hatalmi erők.

Egyébként a szurkolóink óriásiak voltak, mintha hazai pályán játszottunk volna, már az első meccsen is végig a C-Unit-ot lehetett hallani. Gondolom nekünk nagy dolog, hogy évtizedente egyszer beengednek ide minket, a sok eminens suli mintadiákjai meg nem veszik annyira komolyan, mert úgyis minden évben ott vannak.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
MileHigh-nál most öröm lehet és boldogság, UNLV (nem egyszerűen, de) kipipálva 😉

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Szerencséje volt a VCU-nak, egyáltalán nem játszottak jól a második félidőben, a végjátékban különösen, sok esélyt adtak a Wichita State-nek, de belefért.

Hát a UConn nem táltosodott meg, két ilyen elit prospecttel szinte csoda, hogy ennyire szarok tudnak lenni.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
A WVU azért hozza magát, meglesz az első Big East kieső.

A Wichita State-VCU nagyon komoly kis meccs.

A South Dakora State lehet a mai feel good story, ha már az Ashville-től elvették a lehetőséget.Jakehomer
Scott Nagy az edzőjük, érdemes elolvasni a róluk szóló cikket grantland.com-on 😊

És úgy látszik minden lúzer csapatban van egy fehér fakezű, aki elintézi a vereséget


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
heh a VCU megint megkezdte

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
A WVU azért hozza magát, meglesz az első Big East kieső.

A Wichita State-VCU nagyon komoly kis meccs.

A South Dakora State lehet a mai feel good story, ha már az Ashville-től elvették a lehetőséget.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Louisville-ben több UK végzős él amúgy, mint UofL alumni, a színtiszta hazai pálya a következő körben is jól fog jönni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Első nyolc meccsen nulla upset, nem is tudom, mikor volt ilyen lapos a torna utoljára 😊

Tepper takarodj!