Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Ez a Long Beach az a hely, ahol a Iron Maiden örök klasszikus Live after Death-je volt 1985ben és amit ronggyá hallgattam anno, hogy Scream for me Long beach arena! vagy semmi köze hozzá? 😊 A mezük is tetszik amúgyzavi27
az, The Beach
sajnos kiestek, nem játszottak jóljjncaa
Igen, jobb volt a Lobos a végjáték alapján.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Ez a Long Beach az a hely, ahol a Iron Maiden örök klasszikus Live after Death-je volt 1985ben és amit ronggyá hallgattam anno, hogy Scream for me Long beach arena! vagy semmi köze hozzá? 😊 A mezük is tetszik amúgyzavi27
az, The Beach
sajnos kiestek, nem játszottak jól


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Ez a Long Beach az a hely, ahol a Iron Maiden örök klasszikus Live after Death-je volt 1985ben és amit ronggyá hallgattam anno, hogy Scream for me Long beach arena! vagy semmi köze hozzá? 😊 A mezük is tetszik amúgy
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
ugyanezt írtam pár hete twitteren

SEC foci = Big East kosár
Big East foci = SEC kosárjjncaa
Mindkettő hülyeség 😛

A Big East kosárban a legmélyebb konf, de korántsem dominálják úgy a nemzeti bajnokságot, mint az SEC fociban, sőt hát konkrétan semennyire nem dominálják. Az SEC meg kosárban csak 4-5 deep ugyan, de elég gyakran ad bajnokot, pl idén is fog 😊Jakehomer
ez egy ilyen nap, akkor ebben sem értünk egyet

1., lehet ha fociban 16 csapatos rájátszás lenne, akkor az SEC se dominálna annyira, de az biztos, hogy évek óta szinte mindig a Big East küldi a legtöbb gárdát a March Madness-re
2., a Kentucky nem NCAA tag, pláne nem a cbb one and done játékosokra vonatkozó szabálya miatt, igaz a Big Eastben tényleg nincsenek már top csapatok, de korábban voltak (Miami, Virginia Tech pl.)jjncaa
Az a baj, hogy egyik sem vélemény, hanem tények kérdése, azok meg nem téged támogatnak 😛
Az egyértelmű, hogy a Big East a legmélyebb, mondjuk vannak elvetemült emberek, akik a Big 10-t tartják a legjobb konfnak. Ha csak a top csapatokat nézzük, akkor meg ACC no contest.

Egyébként nem szerencsés a két sportág összehasonlítása, kosárban nem is lehet annyira dominálni, mint fociban, sokkal kisebbek a különbségek (ha van egy kiemelkedő játékosod, akkor már elég jó lesz a csapat, fociban egy kiemelkedő játékos semmire nem elég).

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
a kosár sec-je?kristof
ugyanezt írtam pár hete twitteren

SEC foci = Big East kosár
Big East foci = SEC kosárjjncaa
Mindkettő hülyeség 😛

A Big East kosárban a legmélyebb konf, de korántsem dominálják úgy a nemzeti bajnokságot, mint az SEC fociban, sőt hát konkrétan semennyire nem dominálják. Az SEC meg kosárban csak 4-5 deep ugyan, de elég gyakran ad bajnokot, pl idén is fog 😊Jakehomer
ez egy ilyen nap, akkor ebben sem értünk egyet

1., lehet ha fociban 16 csapatos rájátszás lenne, akkor az SEC se dominálna annyira, de az biztos, hogy évek óta szinte mindig a Big East küldi a legtöbb gárdát a March Madness-re
2., a Kentucky nem NCAA tag, pláne nem a cbb one and done játékosokra vonatkozó szabálya miatt, igaz a Big Eastben tényleg nincsenek már top csapatok, de korábban voltak (Miami, Virginia Tech pl.)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mindig a big easttel van valami baj...jjncaa
a kosár sec-je?kristof
ugyanezt írtam pár hete twitteren

SEC foci = Big East kosár
Big East foci = SEC kosárjjncaa
hát azért a SEC kosár nem a legalja, mert az a pac-12.

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
mindig a big easttel van valami baj...jjncaa
a kosár sec-je?kristof
ugyanezt írtam pár hete twitteren

SEC foci = Big East kosár
Big East foci = SEC kosárjjncaa
Mindkettő hülyeség 😛

A Big East kosárban a legmélyebb konf, de korántsem dominálják úgy a nemzeti bajnokságot, mint az SEC fociban, sőt hát konkrétan semennyire nem dominálják. Az SEC meg kosárban csak 4-5 deep ugyan, de elég gyakran ad bajnokot, pl idén is fog 😊

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
A Syrabuse csal? No way 😛Jakehomer
ilyen történelmi bravúrlehetőséget így elvezetni...jjncaa
Utolsó 6 percet én is néztem, csűnyán csalogattam az Orange-nek, sajnáltam.
De azért csak győztek végül anélkül is.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Big East bírók voltak a Cuse meccsen, biztos, ami biztos 😀

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
mindig a big easttel van valami baj...jjncaa
a kosár sec-je?kristof
ugyanezt írtam pár hete twitteren

SEC foci = Big East kosár
Big East foci = SEC kosár


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Jól játszik a Long Beach State, de a palánk alatti védekezésük átjáróház, úgy meg nehéz nyerni.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mindig a big easttel van valami baj...jjncaa
a kosár sec-je?
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Reggie Miller meg elkezdi: "Let's get Syracuse some credit too"
aha...

adjuk még a Cuse bűnlajstromához ezt is:
http://www.youtube.com/watch?v=asz-sof4UoU

mindig a big easttel van valami baj...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
huhhh akkor szombaton Kansas State



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
A Syrabuse csal? No way 😛Jakehomer
ilyen történelmi bravúrlehetőséget így elvezetni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
A Syrabuse csal? No way 😛

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
....................


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Ovecskin kreatív hehe, de jól látom, hogy a Bamát vitte döntőbe?Jakehomer
jaja, a Kentucky meg nála simán Kent

hajrá UNC-Ashville! ha az a Dickey bedobná, amit kell, még nyerhetnének is...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Ez a Dickey gyerek a Cuse-zal van.

Hogy a bírók is, az már kevésbé meglepő.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
a hsz-em óta erről olvasok 😊 a lényeg a lényeg, hogy már több mint 100 éve volt college football, mire az "utószezon" végén avattak bajnokot, a college basketball meg tulajdonképpen egy fogalom lett a többség számára a march madness-szel (amúgy ez az elnevezést tényleg csak a 80-as években terjedt el)

ajánlom az SI remek cikkét a 81-es MM-ről: http://sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/the_bonus/03/12/1981.madness/index.html?eref=sihp&sct=hp_t11_a0

más: Ovechkin bracketje 😂

jjncaa
Azért ennyire nem rosszak a meccsek 😀 Pedig a Madness kifejezés baromi régi, valahol olvastam. Az nem vitás, hogy az egyetemi foci jócskán a kosár előtt van.

Ovecskin kreatív hehe, de jól látom, hogy a Bamát vitte döntőbe?

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Igen, eddig sima meccsek voltak ahogy látom. Miért volt olyan jó az a demand oldal, a streamek működnek simán. Vagy az jó minőség volt nagyon?zavi27
HD minőség volt, és utólag is meg lehetett nézni a meccseket

mindössze 7. alkalom, hogy a 16. seed vezet a szünetben a no. 1. ellen (nyerni még sose nyert), és a Boeheim vezette Syracuse volt 1991-ben, mely no.2.-ként először kikapott a 15. seedtől 😊jjncaa
Uh a francba akkor, azt nekem találták volna ki, fene vigye!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Igen, eddig sima meccsek voltak ahogy látom. Miért volt olyan jó az a demand oldal, a streamek működnek simán. Vagy az jó minőség volt nagyon?zavi27
HD minőség volt, és utólag is meg lehetett nézni a meccseket

mindössze 7. alkalom, hogy a 16. seed vezet a szünetben a no. 1. ellen (nyerni még sose nyert), és a Boeheim vezette Syracuse volt 1991-ben, mely no.2.-ként először kikapott a 15. seedtől 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Igen, eddig sima meccsek voltak ahogy látom. Miért volt olyan jó az a demand oldal, a streamek működnek simán. Vagy az jó minőség volt nagyon?
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na, talán az NC Ashville az Orange ellen 😛Jakehomer
az baszna be 😛

más sem tudja nézni a szokásos MM on demandos oldalon a meccseket? még előfizetnem sem sikerült (mert azért azt a 4 dolcsit rááldoztam volna)Fucu
"The games cannot be viewed outside of the US."jjncaa
igen végigolvastam, de reménykedtem
amúgy meg a kurva anyjukat eddig minden évben ingyen lehetett nézni



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Na, talán az NC Ashville az Orange ellen 😛Jakehomer
az baszna be 😛

más sem tudja nézni a szokásos MM on demandos oldalon a meccseket? még előfizetnem sem sikerült (mert azért azt a 4 dolcsit rááldoztam volna)Fucu
"The games cannot be viewed outside of the US."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal