NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.youtube.com/watch?v=tezjI5j9z8U

Holnap lesz aktuális, meg a szám is annyira jó. 😀
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 811 — Saturday Night Lights
Photographing Love:  www.newyorker.com/online/blogs/photobooth/2013/02/slide-show-photographing-love.html#slide_ss_0=11

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
semmi szurkálás?Amadeus91
túlmisztifikálod ezt sztem.deyell
ha nincs szurkálás, akkor amadeuszt nem érdekli a buli, ő direkt azért menne.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
En is megcsinaltattam mar vagy 8 eve, ugyanezzel a modszerrel, es tokeletesen rendben van minden, megerte nagyon.zavi27
műkönnyet szoktál használni?

semmi szurkálás?Amadeus91
ja azt elfelejtettem említeni, hogy egy alabárddal kipeckelték a szememet, melyet maga Dali vágott a műtét előtt fel...jjncaa
komolyan kérdeztem.Amadeus91
Valójában Bunuel. A Dali tényleg csak vicc volt.

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 581
semmi szurkálás?Amadeus91
túlmisztifikálod ezt sztem. volt egy szemműtétem nemrég, jégárpát kellett eltávolítani, jó nagy volt. kaptam 2 injekciót a szemhéjba, majd szikével lemetszette a doki. ki lehetett bírni, csak annyi volt a gond, hogy utána nem láttam egy ideig, gyanítom a látásjavító műtét még ennyire sem kellemetlen.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
En is megcsinaltattam mar vagy 8 eve, ugyanezzel a modszerrel, es tokeletesen rendben van minden, megerte nagyon.zavi27
műkönnyet szoktál használni?

semmi szurkálás?Amadeus91
ja azt elfelejtettem említeni, hogy egy alabárddal kipeckelték a szememet, melyet maga Dali vágott a műtét előtt fel...jjncaa
komolyan kérdeztem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
En is megcsinaltattam mar vagy 8 eve, ugyanezzel a modszerrel, es tokeletesen rendben van minden, megerte nagyon.zavi27
műkönnyet szoktál használni?

semmi szurkálás?Amadeus91
ja azt elfelejtettem említeni, hogy egy alabárddal kipeckelték a szememet, melyet maga Dali vágott a műtét előtt fel...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Most már szemüveg és kontaktlencse nélkül fórumozok 😊jjncaa
Fáj? Hogy gyógyul? Nyugtasd már meg Amadeót!catattack
az rémisztett meg a legjobban, hogy mennyire nem volt eddig semmi gond 😊 a kezelés 10 perc volt, utána fél órát kicsit pihentettem a szemem, majd napszemüvegben simán segítség nélkül haza tudtam menni... 2 órát feküdtem kb., majd simán tudtam olvasni, lementem vacsoráért, ilyesmi

reggelre teljesen eltűnt a ködös látás, óránként egyszer kell műkönnyet csepegtetni, meg napi ötször szemcseppet, és arcot mosni még nem igen szabad, ez egyedül az, ami irritál, de olvastam én olyanokat, hogy napokig tartó fényérzékenység meg ilyenek, na nálam max szemszárazság van, a látásom meg 125%-os lett -5.75.ről és -7.5-ről indulva (tehát - egyelőre - a piros vonal alatti karaktereket is el tudom olvasni a vizsgálaton)jjncaa
és mi volt a műtét menete?Amadeus91
előtte egy hétig napi háromszor műkönny, a kezelés előtt fél órával xanax, és egy gyors vizsgálat, mikor másodszorra szólítottak, azt hittem még egy vizsgálat lesz, aztán mire felocsúdtam, már ott is voltam a műtőben
háttal lefekszel, nézel előre bizonyos ideig, a fények miatt az egész olyan, mint egy lájtos lsd trip, 10 perc az egész, annyi az egész, hogy kussban kell maradnod, ahogy megvan, csinálnak rólad egy képet, ilyenkor már az "új" szemeiddel látsz, csak még kicsit ködösen
fél óra üldögélés a váróban, óránként szemcsepp és gyakori műkönny, aztán mehetsz, egy napra, egy hétre és egy hónapra rá még egy-egy vizsgálatra hívnak visszajjncaa
semmi szurkálás?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 828 — Amerikai sportok rajongója
Most már szemüveg és kontaktlencse nélkül fórumozok 😊jjncaa
Fáj? Hogy gyógyul? Nyugtasd már meg Amadeót!catattack
az rémisztett meg a legjobban, hogy mennyire nem volt eddig semmi gond 😊 a kezelés 10 perc volt, utána fél órát kicsit pihentettem a szemem, majd napszemüvegben simán segítség nélkül haza tudtam menni... 2 órát feküdtem kb., majd simán tudtam olvasni, lementem vacsoráért, ilyesmi

reggelre teljesen eltűnt a ködös látás, óránként egyszer kell műkönnyet csepegtetni, meg napi ötször szemcseppet, és arcot mosni még nem igen szabad, ez egyedül az, ami irritál, de olvastam én olyanokat, hogy napokig tartó fényérzékenység meg ilyenek, na nálam max szemszárazság van, a látásom meg 125%-os lett -5.75.ről és -7.5-ről indulva (tehát - egyelőre - a piros vonal alatti karaktereket is el tudom olvasni a vizsgálaton)jjncaa
és mi volt a műtét menete?Amadeus91
előtte egy hétig napi háromszor műkönny, a kezelés előtt fél órával xanax, és egy gyors vizsgálat, mikor másodszorra szólítottak, azt hittem még egy vizsgálat lesz, aztán mire felocsúdtam, már ott is voltam a műtőben
háttal lefekszel, nézel előre bizonyos ideig, a fények miatt az egész olyan, mint egy lájtos lsd trip, 10 perc az egész, annyi az egész, hogy kussban kell maradnod, ahogy megvan, csinálnak rólad egy képet, ilyenkor már az "új" szemeiddel látsz, csak még kicsit ködösen
fél óra üldögélés a váróban, óránként szemcsepp és gyakori műkönny, aztán mehetsz, egy napra, egy hétre és egy hónapra rá még egy-egy vizsgálatra hívnak visszajjncaa
En is megcsinaltattam mar vagy 8 eve, ugyanezzel a modszerrel, es tokeletesen rendben van minden, megerte nagyon.
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Most már szemüveg és kontaktlencse nélkül fórumozok 😊jjncaa
Fáj? Hogy gyógyul? Nyugtasd már meg Amadeót!catattack
az rémisztett meg a legjobban, hogy mennyire nem volt eddig semmi gond 😊 a kezelés 10 perc volt, utána fél órát kicsit pihentettem a szemem, majd napszemüvegben simán segítség nélkül haza tudtam menni... 2 órát feküdtem kb., majd simán tudtam olvasni, lementem vacsoráért, ilyesmi

reggelre teljesen eltűnt a ködös látás, óránként egyszer kell műkönnyet csepegtetni, meg napi ötször szemcseppet, és arcot mosni még nem igen szabad, ez egyedül az, ami irritál, de olvastam én olyanokat, hogy napokig tartó fényérzékenység meg ilyenek, na nálam max szemszárazság van, a látásom meg 125%-os lett -5.75.ről és -7.5-ről indulva (tehát - egyelőre - a piros vonal alatti karaktereket is el tudom olvasni a vizsgálaton)jjncaa
és mi volt a műtét menete?Amadeus91
előtte egy hétig napi háromszor műkönny, a kezelés előtt fél órával xanax, és egy gyors vizsgálat, mikor másodszorra szólítottak, azt hittem még egy vizsgálat lesz, aztán mire felocsúdtam, már ott is voltam a műtőben
háttal lefekszel, nézel előre bizonyos ideig, a fények miatt az egész olyan, mint egy lájtos lsd trip, 10 perc az egész, annyi az egész, hogy kussban kell maradnod, ahogy megvan, csinálnak rólad egy képet, ilyenkor már az "új" szemeiddel látsz, csak még kicsit ködösen
fél óra üldögélés a váróban, óránként szemcsepp és gyakori műkönny, aztán mehetsz, egy napra, egy hétre és egy hónapra rá még egy-egy vizsgálatra hívnak vissza


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Most már szemüveg és kontaktlencse nélkül fórumozok 😊jjncaa
Fáj? Hogy gyógyul? Nyugtasd már meg Amadeót!catattack
az rémisztett meg a legjobban, hogy mennyire nem volt eddig semmi gond 😊 a kezelés 10 perc volt, utána fél órát kicsit pihentettem a szemem, majd napszemüvegben simán segítség nélkül haza tudtam menni... 2 órát feküdtem kb., majd simán tudtam olvasni, lementem vacsoráért, ilyesmi

reggelre teljesen eltűnt a ködös látás, óránként egyszer kell műkönnyet csepegtetni, meg napi ötször szemcseppet, és arcot mosni még nem igen szabad, ez egyedül az, ami irritál, de olvastam én olyanokat, hogy napokig tartó fényérzékenység meg ilyenek, na nálam max szemszárazság van, a látásom meg 125%-os lett -5.75.ről és -7.5-ről indulva (tehát - egyelőre - a piros vonal alatti karaktereket is el tudom olvasni a vizsgálaton)jjncaa
és mi volt a műtét menete?

amúgy átléptem az 1000-s álomhatárt, a fórumon 14.-ként. Köszönöm mindenkinek aki lehetővé tette.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
catattack 3 520
Köszi mindenkinek! 😊
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
5:30-kor megszületett Sáfár Danica! 😊catattack
Jó egészséget mindannyiótoknak! 😊
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
5:30-kor megszületett Sáfár Danica! 😊

catattack
Sok boldogságot!!!!!!!!!!!
több mint 11 éve
catattack 3 520
5:30-kor megszületett Sáfár Danica! 😊

több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Most már szemüveg és kontaktlencse nélkül fórumozok 😊jjncaa
Fáj? Hogy gyógyul? Nyugtasd már meg Amadeót!catattack
az rémisztett meg a legjobban, hogy mennyire nem volt eddig semmi gond 😊 a kezelés 10 perc volt, utána fél órát kicsit pihentettem a szemem, majd napszemüvegben simán segítség nélkül haza tudtam menni... 2 órát feküdtem kb., majd simán tudtam olvasni, lementem vacsoráért, ilyesmi

reggelre teljesen eltűnt a ködös látás, óránként egyszer kell műkönnyet csepegtetni, meg napi ötször szemcseppet, és arcot mosni még nem igen szabad, ez egyedül az, ami irritál, de olvastam én olyanokat, hogy napokig tartó fényérzékenység meg ilyenek, na nálam max szemszárazság van, a látásom meg 125%-os lett -5.75.ről és -7.5-ről indulva (tehát - egyelőre - a piros vonal alatti karaktereket is el tudom olvasni a vizsgálaton)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
catattack 3 520
Most már szemüveg és kontaktlencse nélkül fórumozok 😊jjncaa
Fáj? Hogy gyógyul? Nyugtasd már meg Amadeót!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Egy ilyen "autót" láttam ma.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 688 — "Grammar maci"
Most már szemüveg és kontaktlencse nélkül fórumozok 😊jjncaa
énj izs (😛)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Most már szemüveg és kontaktlencse nélkül fórumozok 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 349 — Expect the Best !
Áprilisban születik a kislányom és a név kérdésre csak most sikerült pontot tenni...
Még nem 100%, de talán megvan.
Ezt a hozzászólást akár a NASCAR Fantasy topikba is írhattam volna..... 😀
catattack
nekünk júliusban érkezik, de még elég messze vagyunk a megegyezéstől... 😊
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Így a fotó alapján elég szarul van lesorjázva a jobb lába belső oldala. Ennyi pénzért ha még dörzsöl is...



 velvet.hu/sztori/2013/03/09/23_millio_forintert_vehetjuk_el_a_szexbaba_szuzesseget/

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
egyébként most megnéztem, a Danica ebben a formában szerepel az utónévjegyzékben.shawnka
Jamarcus még nincs?
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 hvg.hu/panorama/20130309_Javul_Cipo_allapota_kinyitotta_a_szemet
Kis lépés, de...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 251 — Tyrone Creek
egyébként most megnéztem, a Danica ebben a formában szerepel az utónévjegyzékben.