NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
tessékfetomy
Akkor már legalább valami nagydarab négert tettél volna be, mondjuk Fletchert 😊
Rataxes
nesze 😀

 www.youtube.com/watch?v=xvK-VBLjokI&feature=fvst

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
tessékfetomy
Akkor már legalább valami nagydarab négert tettél volna be, mondjuk Fletchert 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Korábban már említettem, akit esetleg érdekel szakértő táplálkozási tanácsadás, az nyugodtan írjon (nem én, barátnőm, diplomás dietetikus, elég komoly tapasztalattal), mert azért itt rendesen vannak tévhitek, amikor feljön ez a téma a fórumon. (pl.: 6 óra utáni nem evés, stb.)pc_x
Nekem valami jó kox kéne.szaba
tessék
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Korábban már említettem, akit esetleg érdekel szakértő táplálkozási tanácsadás, az nyugodtan írjon (nem én, barátnőm, diplomás dietetikus, elég komoly tapasztalattal), mert azért itt rendesen vannak tévhitek, amikor feljön ez a téma a fórumon. (pl.: 6 óra utáni nem evés, stb.)pc_x
tényleg igaz, hogy a dietetikusok 80%-a elhízott? 😊jjncaa
a feleségem sem


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Korábban már említettem, akit esetleg érdekel szakértő táplálkozási tanácsadás, az nyugodtan írjon (nem én, barátnőm, diplomás dietetikus, elég komoly tapasztalattal), mert azért itt rendesen vannak tévhitek, amikor feljön ez a téma a fórumon. (pl.: 6 óra utáni nem evés, stb.)pc_x
Nekem valami jó kox kéne.szaba
kokain - illegal. 1912 Hága dédapáink bűnei sorozat.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Korábban már említettem, akit esetleg érdekel szakértő táplálkozási tanácsadás, az nyugodtan írjon (nem én, barátnőm, diplomás dietetikus, elég komoly tapasztalattal), mert azért itt rendesen vannak tévhitek, amikor feljön ez a téma a fórumon. (pl.: 6 óra utáni nem evés, stb.)pc_x
tényleg igaz, hogy a dietetikusok 80%-a elhízott? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Korábban már említettem, akit esetleg érdekel szakértő táplálkozási tanácsadás, az nyugodtan írjon (nem én, barátnőm, diplomás dietetikus, elég komoly tapasztalattal), mert azért itt rendesen vannak tévhitek, amikor feljön ez a téma a fórumon. (pl.: 6 óra utáni nem evés, stb.)pc_x
Nekem valami jó kox kéne.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Az általam írtakban van hülyeség? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Korábban már említettem, akit esetleg érdekel szakértő táplálkozási tanácsadás, az nyugodtan írjon (nem én, barátnőm, diplomás dietetikus, elég komoly tapasztalattal), mert azért itt rendesen vannak tévhitek, amikor feljön ez a téma a fórumon. (pl.: 6 óra utáni nem evés, stb.)


több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én eszem este is, de próbálok egészségesen étkezni, vöröshúsokat csak nagyon ritkán tolok meg úgy egyáltalán húst keveset, kenyeret is ilyen teljes kiőrlésűt, az alkoholfogyasztást is visszaszorítom, sok zöldség/gyümölcs, joghurt, sok folyadék, magvak, stb.
Meg úszni járok még, mondjuk ezt nem viszem túlzásba, hetente párszor 1 km mellúszás (kb. 35-40 perc). Az ilyen monoton sportok közül (értsd. ami nem játék is egyben, pl. soccer/foci) egyedül az úszást viselem el mert nem lehet benne megizzadni 😊 Ja meg visszafogottan súlyzózgatok is, de szigorúan kicsinyítőképzővel 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem a futás + 5óra után csak müzli kombó jött be.
Januártól folytatom egy kis izmosítással, most Karácsonyig tunyulok csak a kajával vigyázok.

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Én meg felszedtem 10-et. Így végre kinézek valahogy 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én meg most kezdtem folytatni a nyár elején abbahagyott slankítókúrámat 😊 Akkor 8 kilótól szabadultam meg, még úgy 15-20-tól kéne... Talán következő nyárra összejön 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én szándékosan adtam le 15 kilót.
Sokkal jobban érzem magam és a ruháim is rámjönnek.
Mondjuk vagy százan megkérdezték, hogy milyen betegségem van...

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
-15 kiló.
bár az h semmit nem csináltam h ez megtörténjen, lehet a gyűkölködőbe mehetne 😀briareos
Elég az a semmit tevés a leépüléshez. Én is így járok, ha nem edzek. Egy-két hónap alatt visszafogyok 3-4 kilót, pedig eszek rendesen akkor is.szaba
a leépülés megvolt pár éve, amikor a 88 kg szálkás izom átalakult 105 kiló, 45 éves auditulaj testté 😀briareos
Ha az autó is járt hozza, szerintem megérte.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
-15 kiló.
bár az h semmit nem csináltam h ez megtörténjen, lehet a gyűkölködőbe mehetne 😀briareos
Elég az a semmit tevés a leépüléshez. Én is így járok, ha nem edzek. Egy-két hónap alatt visszafogyok 3-4 kilót, pedig eszek rendesen akkor is.szaba
a leépülés megvolt pár éve, amikor a 88 kg szálkás izom átalakult 105 kiló, 45 éves auditulaj testté 😀

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
-15 kiló.
bár az h semmit nem csináltam h ez megtörténjen, lehet a gyűkölködőbe mehetne 😀briareos
Elég az a semmit tevés a leépüléshez. Én is így járok, ha nem edzek. Egy-két hónap alatt visszafogyok 3-4 kilót, pedig eszek rendesen akkor is.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
-15 kiló.
bár az h semmit nem csináltam h ez megtörténjen, lehet a gyűkölködőbe mehetne 😀

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Télapóittasdagattamájahóacipőjebűzlikaszájarákkrákkvégbélrákrajtapirosanorák.
Kapegy láda sört, aki megtanítja a gyereknek, s aztán főveszi ahogy visszaénekli a helyi szakàllbetyárnak!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Pont a napokban hallgattam néhányszor pár számukat nosztalgiázásképp 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Néhány Prosectura koncert után csak az a csontom nem fájt ami nem is volt.
😊

több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Mi az a karma?diverdoc
A sorsod. Ha szereted Tebow-t akkor ember, ha nem akkor hernyó leszel a következő életedben. 😛apeszos
a hernyó sokkal menőbb. egész nap nem csinálsz semmit, megrágsz 1-2 levelet aztán alszol tovább. nem baszogat senki.Höri
és- "a lelkem mélyén lepke vagyok, iciripiciri pillangóóóóóóóóóóóó"sutianap
Prosectura?
Bazzani
alap műveltség 😊


több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Mi az a karma?diverdoc
A sorsod. Ha szereted Tebow-t akkor ember, ha nem akkor hernyó leszel a következő életedben. 😛apeszos
a hernyó sokkal menőbb. egész nap nem csinálsz semmit, megrágsz 1-2 levelet aztán alszol tovább. nem baszogat senki.Höri
és- "a lelkem mélyén lepke vagyok, iciripiciri pillangóóóóóóóóóóóó"sutianap
Prosectura?
Bazzani


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mi az a karma?diverdoc
A sorsod. Ha szereted Tebow-t akkor ember, ha nem akkor hernyó leszel a következő életedben. 😛apeszos
a hernyó sokkal menőbb. egész nap nem csinálsz semmit, megrágsz 1-2 levelet aztán alszol tovább. nem baszogat senki.Höri
és- "a lelkem mélyén lepke vagyok, iciripiciri pillangóóóóóóóóóóóó"sutianap
Prosectura?

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Igazából sokat nem tudsz veszteni 😀 ha rendes hernyó vagy, eszegeted a levelet aztán kibelez egy madárka, akkor két pillanat és máris lehet, hogy Tebow-fanként éledsz újjá.Höri
Ez aztán a karrier 😂


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.