NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634


MD-ben volt régen Greg Valentino rovat (lehet most is van még), hát nem 100-s a pali.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
ha már gyúrás
a fehérje bevitelről kérdeznék, annyit tudok, hogy edzés után gyors felszívódású fehérjét kell bevinni, én a reggeli, napközbeni és esti fogyasztásra lennék kiváncsi, hogy ott milyen kell, lassú vagy gyors?

És egy testrészre heti egy edzés bőven elég, akinek ez nem látszik meg, akkor szarul csinálja a gyakorlatokat.
(kivétel a has, de ott elég minden más nap, minden nap hülyeség csinálni tudtommal)
Én ilyen bontásban csinálom a gyakorlatokat (egy profi testépítő tanácsára): mell-hát, bicepsz-tricepsz, váll-láb
És fejlődök is szépen tőle.

Tényleg kéne gyúrós topik. 😀Newman
Azon a szinten amin mi vagyunk nap közben szerintem nem kell külön költeni fehérjére,legyen edzés utánra egy jobb (tejsavó) aztán nap közben pedig inkább szilárd étel formájában bevinni a kívánt fehérjét. Ahogy Amadeus is mondta,éjjelre a lassú felszívódás a jó (kazein),sokági tartózkodik a gyomorban és folyamatos aminosav áramlást biztosít. De én már erre sem veszek külön,megveszem a zsírszegény túrót,este belapátolok belőle 250gr-ot aztán jóéjszakát.
Jól mondtad egyébként heti egy bőven elég,én mondjuk a láb napra sosem teszek mást mert nem bírnám (vádli,feszítő,hajlító na meg még haza is kell érni 😊 ).

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
ha már gyúrás
a fehérje bevitelről kérdeznék, annyit tudok, hogy edzés után gyors felszívódású fehérjét kell bevinni, én a reggeli, napközbeni és esti fogyasztásra lennék kiváncsi, hogy ott milyen kell, lassú vagy gyors?

És egy testrészre heti egy edzés bőven elég, akinek ez nem látszik meg, akkor szarul csinálja a gyakorlatokat.
(kivétel a has, de ott elég minden más nap, minden nap hülyeség csinálni tudtommal)
Én ilyen bontásban csinálom a gyakorlatokat (egy profi testépítő tanácsára): mell-hát, bicepsz-tricepsz, váll-láb
És fejlődök is szépen tőle.

Tényleg kéne gyúrós topik. 😀Newman
éjjelre mindenképpen lassú.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Srácok, kéne egy gyúrós topik megint, mert itt szanaszét van flémelve már a topik.szaba
Informatika topik is kéne szerintem eléggé, ha már a kérdések bármiről felének ez a témája. 😊Schleck
Azt már felvetettem, és arra is az volt a válasz hogy fölösleges, úgyhogy gyorsan megyek is és postolok egyet a Horgászat topicba. 😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
beléptem az android világába én is, mégpedig: Samsung Galaxy S Advance...tetszetős a kicsike, bár még csak ismerkedünk! 😊Divat
Kollegám is most cserélte le a Defyt erre. Neki nagyon bejött. Ahogy megnézegettem, nekem is. 😊 Jól lement az ára. GRAFI
jaja durva, 70k-ról 47k(nekünk 40 lett aranytárskártyával)...eléggé bestbuy most, igaz 2év "hűséggel" jár! ZTE Grand X is jó áron van most, de ez intel proci miatt még nem annyira ajánlott még...

|
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
kéne egy k*rvás topik is, Sobri kérésére. itt osztályozná őket, meg beszámolókat írna...
😀JC6
Egy külön Sobri topic kéneAsbee
Mondjuk meg is érdemelném. 😊

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
kéne egy k*rvás topik is, Sobri kérésére. itt osztályozná őket, meg beszámolókat írna...
😀JC6
Egy külön Sobri topic kéne


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ha már gyúrás
a fehérje bevitelről kérdeznék, annyit tudok, hogy edzés után gyors felszívódású fehérjét kell bevinni, én a reggeli, napközbeni és esti fogyasztásra lennék kiváncsi, hogy ott milyen kell, lassú vagy gyors?

És egy testrészre heti egy edzés bőven elég, akinek ez nem látszik meg, akkor szarul csinálja a gyakorlatokat.
(kivétel a has, de ott elég minden más nap, minden nap hülyeség csinálni tudtommal)
Én ilyen bontásban csinálom a gyakorlatokat (egy profi testépítő tanácsára): mell-hát, bicepsz-tricepsz, váll-láb
És fejlődök is szépen tőle.

Tényleg kéne gyúrós topik. 😀

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
beléptem az android világába én is, mégpedig: Samsung Galaxy S Advance...tetszetős a kicsike, bár még csak ismerkedünk! 😊Divat
Kollegám is most cserélte le a Defyt erre. Neki nagyon bejött. Ahogy megnézegettem, nekem is. 😊 Jól lement az ára.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
kéne egy k*rvás topik is, Sobri kérésére. itt osztályozná őket, meg beszámolókat írna...
😀
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Srácok, kéne egy gyúrós topik megint, mert itt szanaszét van flémelve már a topik.szaba
nagyon régen még anno kérdeztem erről Hörit, hogy miért nincs, azt mondta nincs rá igény itt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Srácok, kéne egy gyúrós topik megint, mert itt szanaszét van flémelve már a topik.szaba
és ez nem tölt el örömmel? csak h te se offolj 😀briareos
Én ezt örömömben írtam, annyira szeretem a gyúrást.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Srácok, kéne egy gyúrós topik megint, mert itt szanaszét van flémelve már a topik.szaba
Informatika topik is kéne szerintem eléggé, ha már a kérdések bármiről felének ez a témája. 😊

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Srácok, kéne egy gyúrós topik megint, mert itt szanaszét van flémelve már a topik.szaba
és ez nem tölt el örömmel? csak h te se offolj 😀

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Srácok, kéne egy gyúrós topik megint, mert itt szanaszét van flémelve már a topik.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
beléptem az android világába én is, mégpedig: Samsung Galaxy S Advance...tetszetős a kicsike, bár még csak ismerkedünk! 😊

|
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Hányszor kapom meg a teremben hogy láb-fétisem van mert ha tehetném minden nap guggolnék,csinálnám a merev lábas felhúzást,kitörést és társait. Így marad a heti 1,de az a hét fénypontja 😊
Egyébként osztom amit mondasz Bria,sosincs olyan gondom lábazásnál mint pl mellezésnél hogy várnom kell a padra 😀

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
én egy kezdő, vagy korábban gyúró majd több év kihagyás után újra lejáró helyében hosszabb ideig biztos olyan edzést csinálnék, ahol egy nap keretén belül az egész testet megdolgoznám, izomcsoportonként maximum két gyakorlattal.


A személyes tapasztalatom az, hogy amikor kezdők egyből szétbontott tervvel kezdenek, nagyon hamar kialakulnak preferenciák,elsunnyogják a számukra kellemetlen, vagy fárasztó gyakorlatokat, (ilyenkor szokott mindig "elfelejtődni pl a lábazás"). Az elejének szerintem inkább arról kell szólnia, hogy testileg, technikailag, és mentálisan is felkészüljön az ember a gyúrásra. Majd ha a test izomzata felkészült arra, hogy komolyabban is lehessen dolgozni vele, akkor aztán mehet a szétbontott edzés, rövidebb edzésidővel, intenzívebben, több gyakorlattal stb.briareos
jogos, de erre azt tudom mondani csak, hogy annak akinek nincs kitartása, annak mind1 milyen edzéstervet raknak össze.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
én egy kezdő, vagy korábban gyúró majd több év kihagyás után újra lejáró helyében hosszabb ideig biztos olyan edzést csinálnék, ahol egy nap keretén belül az egész testet megdolgoznám, izomcsoportonként maximum két gyakorlattal.


A személyes tapasztalatom az, hogy amikor kezdők egyből szétbontott tervvel kezdenek, nagyon hamar kialakulnak preferenciák,elsunnyogják a számukra kellemetlen, vagy fárasztó gyakorlatokat, (ilyenkor szokott mindig "elfelejtődni pl a lábazás"). Az elejének szerintem inkább arról kell szólnia, hogy testileg, technikailag, és mentálisan is felkészüljön az ember a gyúrásra. Majd ha a test izomzata felkészült arra, hogy komolyabban is lehessen dolgozni vele, akkor aztán mehet a szétbontott edzés, rövidebb edzésidővel, intenzívebben, több gyakorlattal stb.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
igen, kezdőnek az izomcsoportokra szétbontott edzés nagyon jó, bravó 😊

warning: the above post contains sarcasmbriareos
ha vannak jelen profi testépítők, akkor én kérek elnézést.

btw: olyat még nem hallottam, hogy valaki úgy edzene jól, hogy összevissza mindenre egy nap.Amadeus91
ki mondta, hogy össze vissza?briareos
csak, hogy mondod, hogy az izomcsoportokra való bontás a kezdőknek való.Amadeus91
nem, azt mondtam hogy pont nem való kezdőknek.briareos
jó, akkor egy kezdő mit csináljon?Amadeus91
gyúrja szét magát. én se bontom szét, pedig csak félig vagyok kezdő. járok heti kétszer mell, hát, kar azt szevasz.Double B
minek?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
igen, kezdőnek az izomcsoportokra szétbontott edzés nagyon jó, bravó 😊

warning: the above post contains sarcasmbriareos
ha vannak jelen profi testépítők, akkor én kérek elnézést.

btw: olyat még nem hallottam, hogy valaki úgy edzene jól, hogy összevissza mindenre egy nap.Amadeus91
ki mondta, hogy össze vissza?briareos
csak, hogy mondod, hogy az izomcsoportokra való bontás a kezdőknek való.Amadeus91
nem, azt mondtam hogy pont nem való kezdőknek.briareos
jó, akkor egy kezdő mit csináljon?Amadeus91
gyúrja szét magát. én se bontom szét, pedig csak félig vagyok kezdő. járok heti kétszer mell, hát, kar azt szevasz.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
igen, kezdőnek az izomcsoportokra szétbontott edzés nagyon jó, bravó 😊

warning: the above post contains sarcasmbriareos
ha vannak jelen profi testépítők, akkor én kérek elnézést.

btw: olyat még nem hallottam, hogy valaki úgy edzene jól, hogy összevissza mindenre egy nap.Amadeus91
ki mondta, hogy össze vissza?briareos
csak, hogy mondod, hogy az izomcsoportokra való bontás a kezdőknek való.Amadeus91
nem, azt mondtam hogy pont nem való kezdőknek.briareos
jó, akkor egy kezdő mit csináljon?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
igen, kezdőnek az izomcsoportokra szétbontott edzés nagyon jó, bravó 😊

warning: the above post contains sarcasmbriareos
ha vannak jelen profi testépítők, akkor én kérek elnézést.

btw: olyat még nem hallottam, hogy valaki úgy edzene jól, hogy összevissza mindenre egy nap.Amadeus91
ki mondta, hogy össze vissza?briareos
csak, hogy mondod, hogy az izomcsoportokra való bontás a kezdőknek való.Amadeus91
nem, azt mondtam hogy pont nem való kezdőknek.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
igen, kezdőnek az izomcsoportokra szétbontott edzés nagyon jó, bravó 😊

warning: the above post contains sarcasmbriareos
ha vannak jelen profi testépítők, akkor én kérek elnézést.

btw: olyat még nem hallottam, hogy valaki úgy edzene jól, hogy összevissza mindenre egy nap.Amadeus91
ki mondta, hogy össze vissza?briareos
csak, hogy mondod, hogy az izomcsoportokra való bontás a kezdőknek való.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
igen, kezdőnek az izomcsoportokra szétbontott edzés nagyon jó, bravó 😊

warning: the above post contains sarcasmbriareos
ha vannak jelen profi testépítők, akkor én kérek elnézést.

btw: olyat még nem hallottam, hogy valaki úgy edzene jól, hogy összevissza mindenre egy nap.Amadeus91
ki mondta, hogy össze vissza?