Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Elfogadták az 5. grafika házimat is, most már csak reménykedni kell a megajánlott ötösben 😀 😀
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Üdv Orlandoból! 😊 ha minden jól megy, a bcs nagydöntő napján épp Miamiban leszek :cool:


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A kiskirálylányom kapott a Mikulástól jópár játékot. Mivel játszik a legjobbat? Na nem ezekkel. Másfél órája pakolgatja a mandarinhéjat egy üres dobozba. Amikor belerakja megkavarja egy fésűvel, majd kiönti és kezdi előröl. Imádom.Bazzani
A kisfiamnak egy szem bab a kedvence! Rakosgatja ide-oda... 😀catattack
Sobri Jóska
Csak nem a kicsi Sobri?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
A kiskirálylányom kapott a Mikulástól jópár játékot. Mivel játszik a legjobbat? Na nem ezekkel. Másfél órája pakolgatja a mandarinhéjat egy üres dobozba. Amikor belerakja megkavarja egy fésűvel, majd kiönti és kezdi előröl. Imádom.Bazzani
A kisfiamnak egy szem bab a kedvence! Rakosgatja ide-oda... 😀catattack

több mint 11 éve
catattack 3 520
A kiskirálylányom kapott a Mikulástól jópár játékot. Mivel játszik a legjobbat? Na nem ezekkel. Másfél órája pakolgatja a mandarinhéjat egy üres dobozba. Amikor belerakja megkavarja egy fésűvel, majd kiönti és kezdi előröl. Imádom.Bazzani
A kisfiamnak egy szem bab a kedvence! Rakosgatja ide-oda... 😀
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Imádom a frissen nyomott újság illatát.A ropogós oldalakat.Szeretem a TD magazint.Remélem, ez nem minősül reklámnak.Veszi valaki rajtam kívül?
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A kiskirálylányom kapott a Mikulástól jópár játékot. Mivel játszik a legjobbat? Na nem ezekkel. Másfél órája pakolgatja a mandarinhéjat egy üres dobozba. Amikor belerakja megkavarja egy fésűvel, majd kiönti és kezdi előröl. Imádom.Bazzani
Hát főz!!! 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
A kiskirálylányom kapott a Mikulástól jópár játékot. Mivel játszik a legjobbat? Na nem ezekkel. Másfél órája pakolgatja a mandarinhéjat egy üres dobozba. Amikor belerakja megkavarja egy fésűvel, majd kiönti és kezdi előröl. Imádom.Bazzani
az unokaöcsémmel ugyanez volt, azt hiszem neki Karácsonykor volt az hogy nem az ajándékokkal játszott hanem talált egy krumplit a konyhában és azt hurcibálta mindenhova 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A kiskirálylányom kapott a Mikulástól jópár játékot. Mivel játszik a legjobbat? Na nem ezekkel. Másfél órája pakolgatja a mandarinhéjat egy üres dobozba. Amikor belerakja megkavarja egy fésűvel, majd kiönti és kezdi előröl. Imádom.

több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Holnap irány London! Jó kis hosszú hétvége, benne egy WHU-Liverpool meccsel! 😊Zolika
NEkem is irány London de jövő7 szerdán és legalább 6 hónapig 😊

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
| kabbe Höri | 😀
több mint 11 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 901
Holnap irány London! Jó kis hosszú hétvége, benne egy WHU-Liverpool meccsel! 😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Indultunk volna egy terembajnokságban szombaton de sajna a nevezési határidő előtt betelt a csapatok létszáma.
Szerencsére ma az egyik klub felhívott, hogy 2 játékosuk kiesett, szóval Free Agentként mégis mehetek alázni.Höri
Szegeden?Bazzani
Nem, itt már vége az idénynek. Otthon, nagy Bács-Kiskunban lesz a megmérettetés.
valami felvételt szívesen megnéznék Höri mozgásáról, vagy tényleg ne erőltessük ezt a focit... 😀JC6
Jobb vagyok nálad!

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Indultunk volna egy terembajnokságban szombaton de sajna a nevezési határidő előtt betelt a csapatok létszáma.
Szerencsére ma az egyik klub felhívott, hogy 2 játékosuk kiesett, szóval Free Agentként mégis mehetek alázni.Höri
Szegeden?

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
valami felvételt szívesen megnéznék Höri mozgásáról, vagy tényleg ne erőltessük ezt a focit... 😀JC6
nincs highlight videó a jutyúbon?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
valami felvételt szívesen megnéznék Höri mozgásáról, vagy tényleg ne erőltessük ezt a focit... 😀
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Indultunk volna egy terembajnokságban szombaton de sajna a nevezési határidő előtt betelt a csapatok létszáma.
Szerencsére ma az egyik klub felhívott, hogy 2 játékosuk kiesett, szóval Free Agentként mégis mehetek alázni.Höri
Danario Alexander leszel.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Indultunk volna egy terembajnokságban szombaton de sajna a nevezési határidő előtt betelt a csapatok létszáma.
Szerencsére ma az egyik klub felhívott, hogy 2 játékosuk kiesett, szóval Free Agentként mégis mehetek alázni.

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Nagybácsi lettem 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
én erre az egész kondizásra csak annyit mondok, h TRX+Crossfit...és nyugodt szívvel elbújhat az összes strandizmos gyúrós! 😉Divat
nem tudom, nekünk kötelező volt régen tesin TRX... nem jött be.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
én erre az egész kondizásra csak annyit mondok, h TRX+Crossfit...és nyugodt szívvel elbújhat az összes strandizmos gyúrós! 😉

|
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Annyit dumáltatok a kondiról, hogy elkezdtem gondolkozni rajta. Egész életembe küzdősportokat részesítettem előnybe a konditeremmel szemben.
Valaki el tudná mondani, hogy alapvetően mi a különbség a két módon szerezhető izomzat között, ha egyáltalán van...
Az én felfogásom szerint a "bunyós" izomzat sokkal használhatóbb az életben, viszont a kondis meg szebb...
Nyilván itt csak amatőr edzésről beszélek, mert hát a profi harcosok elég jól néznek ki.
Remélem érthető ez a katyvasz! 😀 catattack
1 szó mint száz: ne habozz,vesd bele magad viszont LÁBAZNI KELL 😊 (nagyon sokan elsunnyogják pedig ennél szebb dolog nincs) ! Joco
nincs is jobb annál mikor egy lábazás másnapján olyan izomlázad van még a seggedben is (szó szerint), hogy fáj leülni a wc-re. 😀 És akkor még nem mentünk föl-, le a lépcsőn...Amadeus91
Lefelé rosszabb 😀 😀


több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Annyit dumáltatok a kondiról, hogy elkezdtem gondolkozni rajta. Egész életembe küzdősportokat részesítettem előnybe a konditeremmel szemben.
Valaki el tudná mondani, hogy alapvetően mi a különbség a két módon szerezhető izomzat között, ha egyáltalán van...
Az én felfogásom szerint a "bunyós" izomzat sokkal használhatóbb az életben, viszont a kondis meg szebb...
Nyilván itt csak amatőr edzésről beszélek, mert hát a profi harcosok elég jól néznek ki.
Remélem érthető ez a katyvasz! 😀 catattack
1 szó mint száz: ne habozz,vesd bele magad viszont LÁBAZNI KELL 😊 (nagyon sokan elsunnyogják pedig ennél szebb dolog nincs) ! Joco
nincs is jobb annál mikor egy lábazás másnapján olyan izomlázad van még a seggedben is (szó szerint), hogy fáj leülni a wc-re. 😀 És akkor még nem mentünk föl-, le a lépcsőn...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Annyit dumáltatok a kondiról, hogy elkezdtem gondolkozni rajta. Egész életembe küzdősportokat részesítettem előnybe a konditeremmel szemben.
Valaki el tudná mondani, hogy alapvetően mi a különbség a két módon szerezhető izomzat között, ha egyáltalán van...
Az én felfogásom szerint a "bunyós" izomzat sokkal használhatóbb az életben, viszont a kondis meg szebb...
Nyilván itt csak amatőr edzésről beszélek, mert hát a profi harcosok elég jól néznek ki.
Remélem érthető ez a katyvasz! 😀 catattack
Aki súlyzós edzést végez más jellegű stimulációt ad az izmoknak mint egy küzdősport. Súlyzós edzésnél ugye célirányosan dolgoztatod meg az izomzatot x sorozattal,gyakorlatokkal behatárolt ismétlés számban még az általad írt másik mozgás forma teljesen más igénybevételt jelent,ezért nem lesz "optikailag" ugyanaz a kettő soha.
Nálam már 2,5 éve tart a "szerelem" a súlyok iránt,most már nem úgy tekintek rá mint egy kötelező programra hanem egy héten 4x egy olyan tevékenység amikor teljesen kikapcsolok a hétköznapokban,levezetem a feszültséget és élvezettel csinálom. Rengeteget kaptam ez alatt az idő alatt de nem azért kezdtem el hogy jobban nézzek ki,104kg-os zsírdisznó voltam,csodáltam hogy nem akartak levágni egyik vasárnap hajnalban és készíteni belőlem töpörtyűt. A mekiben nem jelentett gondot a 2 sajtburger,2 bigmac menü,közepes krumpli közepes kóla és vaníliás shake legurítása sem aztán elég lett belőle,magas volt mindig a vérnyomásom,kattogtak a térdeim mindezt 23 évesen.Aztán ahogy elkezdtem figyelni hogy mit eszem,mennyit még azon a nyáron lementem 71kg-ra (most olyan 86nál tartok de teljesen más "kinézettel" mint annó). Múlt héten voltam vérvételen,a leleteim tökéletesek. Szóval én csak ajánlani tudom,imádom,szeretem csinálni.Másik példa: régen hajlamos voltam pillanatok alatt felszívni a dolgokat és majd felrobbanni a dühtől,most ilyen már nincs és ezt is csak ennek tudom be.
Az is biztos sajnos hogy amit nagy nehezen felszedsz izomzat az ha nem adsz újra és újra stimulációt az izomzatnak idővel (bármennyire is tisztán kajálsz) le fog épülni mert a szervezet nem fogja fölöslegesen fenntartani ezt az energia igényes szövetet és nem azért "mész össze" mert abbahagytad esetleg a koxot amit oly sokan mondogatnak. Tény,ha cuccozik valaki és befejezi úgy olvad le mint a téli hó a 10fokban de ez más tészta,kox a vereseny sportba való nem a hobbistáknak.
1 szó mint száz: ne habozz,vesd bele magad viszont LÁBAZNI KELL 😊 (nagyon sokan elsunnyogják pedig ennél szebb dolog nincs) !

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
...
Amadeus91
Kisgyerekek is nézik az oldalt te állat!!!!fetomy
na jó, de ez a "make love" topic, vagy nem? 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear