Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
baszki úgy örülök az új telefonomnak, mint kisgyerek a cukornak 😊 letörölhetetlen vigyorbriareos
Na mennyit basztál el arra a szarra? 😀catattack
kb 85 k-t, de ebben benne van tok, sd kártya, mindenbriareos
milyen telefon?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
catattack 3 520
baszki úgy örülök az új telefonomnak, mint kisgyerek a cukornak 😊 letörölhetetlen vigyorbriareos
Na mennyit basztál el arra a szarra? 😀catattack
kb 85 k-t, de ebben benne van tok, sd kártya, mindenbriareos
Akkor ennek most már kénytelen vagy örülni! 😀
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
baszki úgy örülök az új telefonomnak, mint kisgyerek a cukornak 😊 letörölhetetlen vigyorbriareos
Na mennyit basztál el arra a szarra? 😀catattack
kb 85 k-t, de ebben benne van tok, sd kártya, minden

több mint 11 éve
catattack 3 520
baszki úgy örülök az új telefonomnak, mint kisgyerek a cukornak 😊 letörölhetetlen vigyorbriareos
Na mennyit basztál el arra a szarra? 😀
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
baszki úgy örülök az új telefonomnak, mint kisgyerek a cukornak 😊 letörölhetetlen vigyor

több mint 11 éve
catattack 3 520
Wáááááááááááááááááá megvan a grafika megajánlott ötös 😀

Fraps letöltése - 3 perc
Windows Movie Maker - 0 perc
Szám berakása alá - 1 perc
Videó render és feltöltés - 1 perc
Megajánlott ötös - felbecsülhetetlen 😀
tenorx
Csak nem ez ihlette?

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 179 — Vikings fan
Hát gratulálok,én agrár vidékfejlesztésen vagyok szal kb annyira volt érthető számomra mintha egyiptomi hieroglifákat olvastam volna 😀,nem semmi munka lehet egy egy ilyennel,még egyszer grat 😊Cowboykarcsi
Kösz 😊
Schlecknek is megvan, csak őt valamiért beszopatták a második házival, szóval neki még holnap fightolnia kell egyet a megajánlottért.tenorx
Epic csata 😀 . Bár aki magának írta annak könnyű kézlegyintés 😊
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát gratulálok,én agrár vidékfejlesztésen vagyok szal kb annyira volt érthető számomra mintha egyiptomi hieroglifákat olvastam volna 😀,nem semmi munka lehet egy egy ilyennel,még egyszer grat 😊Cowboykarcsi
Kösz 😊
Schlecknek is megvan, csak őt valamiért beszopatták a második házival, szóval neki még holnap fightolnia kell egyet a megajánlottért.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Hát gratulálok,én agrár vidékfejlesztésen vagyok szal kb annyira volt érthető számomra mintha egyiptomi hieroglifákat olvastam volna 😀,nem semmi munka lehet egy egy ilyennel,még egyszer grat 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ez amúgy mi ez? 😊Cowboykarcsi
Készítsen helikoptert és alatta elterülő tájat. A helikopter ( hu.wikipedia.org/wiki/Helikopter) háromszöghálóból, ellipszoidből és hengerből összerakott testtel rendelkezik, kétágú, forgatható főrotorja van (egy lapát egy téglatest), és háromágú csak kisebb farok rotorja.

A helikoptert a RPY szögeivel lehet kormányozni: R-E a roll, P-O a pitch, Y-X pedig a yaw szöget növeli, illetve csökkenti 20 fokkal. A virtuális kamera a helikopter felett van valamivel és kissé lefele néz, úgy, hogy az optikai tengelye a helikopter közepén átmenjen. A helikopter teste diffúz-spekuláris khaki-színűre van festve, a pilótafülke átlátszó, spekuláris, a forgólapátok szürke spekuláris jellegűek.

A helikopter pillanatnyi orientációját a kvaterniójának a megjelenítésével is megmutatjuk. Egy kvaterniót a helikopter közepéből induló piros diffúz-spekuláris nyíllal láttatjuk (nyíl=henger + a végén kúp), amelynek iránya párhuzamos a kvaternió képzetes részének irányával, hossza pedig arányos a valós rész abszolút értékével. Az arányossági tényezőt úgy kell beállítani, hogy 90 fokos elforgatásnál a nyíl kb. kétszer hosszabb legyen a helikopter hosszánál.

A tájat egy nagy tesszellált téglalapból kell létrehozni, amelyet procedúrális (!) textúrával látunk el. A tájon elszórt épületek állnak

A helikoptert és a tájat a nap (irányfényforrás) és az ég (ambiens fényforrás) világítja meg.


+


Animálja a 4. feladat helikopterét a következőképpen. A fő és mellékrotor állandó szögsebességgel forog. Az R,P,Y (nagybetűkkel!) szögek a helikopter aktuális koordinátarendszeréhez képest értendők, azaz a helikopter saját magához képest kormányozzuk. A helikoptert két kormányzás között egyenesvonalú egyenletes mozgást végez előre, és egy a helikopterhez gumikötéllel odakötött, léggömbön függő kamerával követjük. A léggömbből adódó felhajtóerő állandó, a légellenállás a sebességgel arányos. A kamera mindig a gumikötés húzásának irányába néz. SPACE billenntyű lenyomására a helikopter egy gumilabdád lő ki, amely a terepen pattog, a "bounciness" 0.9, azaz az ütközéskor a merőleges sebesség abszolút értéke az eredeti 90 százaléka lesz.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
ez amúgy mi ez? 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Wáááááááááááááááááá megvan a grafika megajánlott ötös 😀

Fraps letöltése - 3 perc
Windows Movie Maker - 0 perc
Szám berakása alá - 1 perc
Videó render és feltöltés - 1 perc
Megajánlott ötös - felbecsülhetetlen 😀

A művem egyébként:
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Üdv Orlandoból! 😊 ha minden jól megy, a bcs nagydöntő napján épp Miamiban leszek :cool:jjncaa
Ha valakit érdekelnek a részletek, bővebben majd itt és amott
jjncaa.amfoci.hu
Twitter.com/jjncaajjncaa
Lakik egy magyar haverom Orlandóban. Ha gondolod, felveszem vele a kapcsolatot, biztos tudna segíteni ebben-abban.gdavid
Az nagyon király lenne, kösz előre is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Üdv Orlandoból! 😊 ha minden jól megy, a bcs nagydöntő napján épp Miamiban leszek :cool:jjncaa
Ha valakit érdekelnek a részletek, bővebben majd itt és amott
jjncaa.amfoci.hu
Twitter.com/jjncaajjncaa
Lakik egy magyar haverom Orlandóban. Ha gondolod, felveszem vele a kapcsolatot, biztos tudna segíteni ebben-abban.gdavid
JJ Redick?

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Üdv Orlandoból! 😊 ha minden jól megy, a bcs nagydöntő napján épp Miamiban leszek :cool:jjncaa
Ha valakit érdekelnek a részletek, bővebben majd itt és amott
jjncaa.amfoci.hu
Twitter.com/jjncaajjncaa
Lakik egy magyar haverom Orlandóban. Ha gondolod, felveszem vele a kapcsolatot, biztos tudna segíteni ebben-abban.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Üdv Orlandoból! 😊 ha minden jól megy, a bcs nagydöntő napján épp Miamiban leszek :cool:jjncaa
Ha valakit érdekelnek a részletek, bővebben majd itt és amott
jjncaa.amfoci.hu
Twitter.com/jjncaa


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Holnap irány London! Jó kis hosszú hétvége, benne egy WHU-Liverpool meccsel! 😊Zolika
Hogy lehet egy nagyon várt hétvégéből csalódás? Figyeljetek!Zolika
Ejha...kaszo
hát ez tényleg gáz 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Holnap irány London! Jó kis hosszú hétvége, benne egy WHU-Liverpool meccsel! 😊Zolika
Hogy lehet egy nagyon várt hétvégéből csalódás? Figyeljetek!Zolika
Ejha...
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Elfogadták az 5. grafika házimat is, most már csak reménykedni kell a megajánlott ötösben 😀 😀 tenorx
Stréber!!Toca
Az egyetlen módja, h teljesítsd a grafikát az 5 kisházi + nagyházi kombóra a megajánlott jegy 😊

Na aki vizsgán átmegy, az tényleg stréber 😛

grt tenorxBlack_Adder
Én meg mehetek vizsgázni.. 😀
Btw, nem értesz véletlenül a Cg-hez? Mert ha igen, megdobhatnál valami segítséggel a nagyházihoz. 😊Schleck
Szívesen segítenék, de sajnos nem értek már hozzá, sőt igazából sosem értettem hozzá igazán...
De nálunk 4 kisházira is adott megajánlottat úgy 2-3 éve, szóval van remény...Black_Adder
Értem, azért köszi! 😊
Az a gond, hogy nekem csak 3 van elfogadva. A másodikat visszaadta valami fura indok miatt, a ray tracinget meg nem csináltam meg.

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
100 pont a tippversenyben :cool:
vas tyúk is talál szeget 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Elfogadták az 5. grafika házimat is, most már csak reménykedni kell a megajánlott ötösben 😀 😀 tenorx
Stréber!!Toca
Az egyetlen módja, h teljesítsd a grafikát az 5 kisházi + nagyházi kombóra a megajánlott jegy 😊

Na aki vizsgán átmegy, az tényleg stréber 😛

grt tenorxBlack_Adder
Én meg mehetek vizsgázni.. 😀
Btw, nem értesz véletlenül a Cg-hez? Mert ha igen, megdobhatnál valami segítséggel a nagyházihoz. 😊Schleck
Szívesen segítenék, de sajnos nem értek már hozzá, sőt igazából sosem értettem hozzá igazán...
De nálunk 4 kisházira is adott megajánlottat úgy 2-3 éve, szóval van remény...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 901
Holnap irány London! Jó kis hosszú hétvége, benne egy WHU-Liverpool meccsel! 😊Zolika
Hogy lehet egy nagyon várt hétvégéből csalódás? Figyeljetek!
Pénteken 11 körül indultunk útnak. Az egy órás híreket hallgatva a rádióból, kicsit el kezdtem aggódni. Akkor mondták be, hogy valami nem stimmel Ferihegyen. A haveromékhoz érve már tanácstalan voltam. Ott tudtam meg, hogy aznapra minden gépet töröltek. Mit lehet ilyenkor csinálni? Kimentünk azért a reptérre, hátha kapunk valami információt. Ott álltunk sorba 3 és fél órát. Ez idő alatt többször bemondták, hogy tizedikéig már nincs szabad hely egy Ryanair gépen se. Már el akartunk jönni, de a visszatérítéssel kapcsolatban volt kérdésem, ezért ott maradtunk a sorba. Mikor mi következtünk, megtudtuk, hogy csak az odautunk árát fizetnék vissza, mivel nem retúr jegyet vettünk. De vasárnap reggelre még lenne két szabad hely. Mivel a meccs vasárnap volt, és nem akartuk a pénzünket bukni, átírattuk a jegyeket vasárnapra. A szombati napot a barátainknál tölthettük, nem kellett visszajönni Kanizsára.
Vasárnap fél 5-kor indulás a reptérre. Mikor elindítottam az autót, furcsa hang jött ki a motortérből. Fél úton járhattunk amikor el kezdett villogni a műszerfalon a STOP felirat. Mivel közeledett a gép indulásának ideje, ezért nem álltam meg, csak lassabban mentem tovább, minek köszönhetően rohanni kellett a repülőhöz. A kocsit haverom hazavitte, hozzájuk. (Mint később kiderült, tönkrement a generátor, és elszakadt ezáltal az ékszíj. Hétfőn apámék jöttek fel a kocsimért -mikor elindultak tönkre ment az autójában a digitális műszerfal-, és csináltatták meg.)
A gépen már teljesen le voltam törve. Londonba egy barátunk várt ránk. A hétvégére tervezett programot fél napba próbáltuk belesűríteni. Ennek az lett a következménye, hogy még a meccs elejét is lekéstük (rossz bejárathoz mentünk a stadionnál, és meg kellett kerülni a fél arénát és két utcát, hogy a helyünkre érjünk). Az első gólt nem is láttam, mivel akkor még a helyemet kerestem.
Sajnos hiába nyert a Liverpool, nem tudtam igazán élvezi a meccset.
Este még gyorsban volt egy kis városnézés, aztán rövid alvás és már jöhettünk is haza hétfő reggel.
Az előre lefoglalt reptéri busz persze nem jött, ezért fél óra várakozás után vehettünk jegyet egy másikra.
Itthon a haverom jött érünk a reptérre, és jött az újabb meglepetés. Azon az úton kellett volna elhaladnunk, amit lövöldözés miatt lezártak, így kerülnünk kellett.
Azon már meg sem lepődtem, hogy hazafelé akkor próbáltam rákanyarodni a Petőfi-hídra, mikor azon az egyetemisták korzóztak...
Azt hiszem kell pár nap, hogy meg tudjam emészteni az eseményeket.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Elfogadták az 5. grafika házimat is, most már csak reménykedni kell a megajánlott ötösben 😀 😀 tenorx
Stréber!!Toca
Az egyetlen módja, h teljesítsd a grafikát az 5 kisházi + nagyházi kombóra a megajánlott jegy 😊

Na aki vizsgán átmegy, az tényleg stréber 😛

grt tenorxBlack_Adder
Én meg mehetek vizsgázni.. 😀
Btw, nem értesz véletlenül a Cg-hez? Mert ha igen, megdobhatnál valami segítséggel a nagyházihoz. 😊

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Elfogadták az 5. grafika házimat is, most már csak reménykedni kell a megajánlott ötösben 😀 😀 tenorx
Stréber!!Toca
Az egyetlen módja, h teljesítsd a grafikát az 5 kisházi + nagyházi kombóra a megajánlott jegy 😊

Na aki vizsgán átmegy, az tényleg stréber 😛

grt tenorx

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 179 — Vikings fan
Elfogadták az 5. grafika házimat is, most már csak reménykedni kell a megajánlott ötösben 😀 😀 tenorx
Stréber!!