Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nekem nem rokonom. A feleségemnek igen.
Például a feleségem fiú unokatestvérének barátnője miben rokonom nekem?Bazzani
Má' mindegy.. Ha nem a csajokat nézed buzi vagy, ha a csajokat perverz mert rokon, ha a gyerekeket pedofil, szóval ebből már nem jössz ki jól... 😛 😀 😀
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Nekem nem rokonom. A feleségemnek igen.
Például a feleségem fiú unokatestvérének barátnője miben rokonom nekem?Bazzani
Hát, azért te is érzed, hogy meredek pálya ez. 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem nem rokonom. A feleségemnek igen.
Például a feleségem fiú unokatestvérének barátnője miben rokonom nekem?

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Ácsi. Félreértés van. Én nem a gyerekeket stírölöm, hanem az anyukákat.
A gyerekeket(2-5évesek vannak a családban) csak szépen elnézegetem ahogy aranyosan játszanak. Az anyukák csak plusz látnivalók akikekt ki sem tud kerülni a szemem.
Szerintem semmi perverz nincs abban ha egy énkorú megnéz egy nála nem sokkal fiatalabb nőt.Bazzani
De Bazzani, ezek nem nők, ezek rokonok.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ácsi. Félreértés van. Én nem a gyerekeket stírölöm, hanem az anyukákat.
A gyerekeket(2-5évesek vannak a családban) csak szépen elnézegetem ahogy aranyosan játszanak. Az anyukák csak plusz látnivalók akikekt ki sem tud kerülni a szemem.
Szerintem semmi perverz nincs abban ha egy énkorú megnéz egy nála nem sokkal fiatalabb nőt.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Szerintem nincs olyan hetero férfi aki ne nézne meg egy csinos csajt.
De ennek semmi köze ahhoz, hogy fizetsz egy nőnek a szexért.
Én abban a vitában is elmondtam, hogy nem ítélem el aki prostihoz jár, csak én nem teszem. De szerintem zárjuk le ezt főleg ebben a topikban.Bazzani
Mi meg elmondtuk, hogy nem a szexért fizetünk.
Hanem azért, hogy utána nyugodtan hazamehessünk, és arról szóljon a szex, amire kitalálták, mindenféle folytatás nélkül.

Valamint szerintem perverzebb dolog a feleség rokonait stírölni, mint elmenni egy szolgáltatóhoz, szóval, van benned potenciál, csak ne félj kiaknázni.Sobri Jóska
Kurva sok gyereked lehet szetszorva az orzagban / vilagban akkor 😊 . Mar legalabbis ha nem tevedek hogy a szexet mire talaltak ki 😊Toca
Amire te gondolsz az a párosodás.
A szexet azért teremtette isten, már ha belefér egy mindenható a világképedbe, hogy ösztönözzön arra, hogy párosodj és sokasodj.
Ha nem lenne élvezetes, mi másért tennéd?
Hogy a gyerekeidet Bazzanihoz hasonló perverz férjek stíröljék családi összejöveteleken?
Kötve hiszem.

Aztán kiderülne, hogy nem vagyok egyedül. Sobri Fetamás 😀JC6
És a vicc, hogy előbb ölném meg magam azért, hogy a testvéred vagyok minthogy sobri az apám 😀fetomy
Sírnék, ha egyetlen fiam azért vetne véget önkezével életének, mert rájött, hogy nem is ő az egyetlen.

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
ahogy a mondás tartja, a vérfertőzés azért jó, mert családban marad 😊JSanyo
Mindig is tudtam, hogy lelked mélyén egy mocskos alak vagy, végre erre fény is derült. 😀szaba
nem véletlenül kezdtem úgy, hogy "ahogy a mondás tartja" 😀

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Aztán kiderülne, hogy nem vagyok egyedül. Sobri Fetamás 😀JC6
És a vicc, hogy előbb ölném meg magam azért, hogy a testvéred vagyok minthogy sobri az apám 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Aztán kiderülne, hogy nem vagyok egyedül. Sobri Fetamás 😀
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Most mondanám, hogy lehet te is az vagy, de nem mondok én ilyen csúnyát 😛
Egyébként nincs itt min vitázni. Sobri a gyakorlatban perverz Bazzani meg gondolatban 😉
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jó, hát ember legyen a talpán, aki ki bírja kerülni a tekintetével a csinos csajokat, legyen kapcsolatban, vagy éljen házasságban, de az még nem jelenti azt, hogy megcsalná a párját. Én, amikor egyedül járok - kelek és messziről látom, hogy "eh, ott azért nem egy csúnya lány jön" azért próbálom kikerülni, főleg a tekintettemmel. Mivel nem csak a szívemmel, de a szemeimmel is hűséget fogadtam a kedvesemnek.

Vajon Sobrinak van gyereke? 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 179 — Vikings fan
Szerintem nincs olyan hetero férfi aki ne nézne meg egy csinos csajt.
De ennek semmi köze ahhoz, hogy fizetsz egy nőnek a szexért.
Én abban a vitában is elmondtam, hogy nem ítélem el aki prostihoz jár, csak én nem teszem. De szerintem zárjuk le ezt főleg ebben a topikban.Bazzani
Mi meg elmondtuk, hogy nem a szexért fizetünk.
Hanem azért, hogy utána nyugodtan hazamehessünk, és arról szóljon a szex, amire kitalálták, mindenféle folytatás nélkül.

Valamint szerintem perverzebb dolog a feleség rokonait stírölni, mint elmenni egy szolgáltatóhoz, szóval, van benned potenciál, csak ne félj kiaknázni.Sobri Jóska
Kurva sok gyereked lehet szetszorva az orzagban / vilagban akkor 😊 . Mar legalabbis ha nem tevedek hogy a szexet mire talaltak ki 😊
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma is tanultam valamit.
Perverzebb dolog megnézni egy nőt, mint pénzt adni egy olyannak akiből 5 perce húzta ki valaki a farkát.
Mellesleg, hogy tudok nem rájuk nézni? Elkapom a fejem ha a látómezőmbe kerülnek? Basszus 5en vannak, nehéz lesz.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Szerintem nincs olyan hetero férfi aki ne nézne meg egy csinos csajt.
De ennek semmi köze ahhoz, hogy fizetsz egy nőnek a szexért.
Én abban a vitában is elmondtam, hogy nem ítélem el aki prostihoz jár, csak én nem teszem. De szerintem zárjuk le ezt főleg ebben a topikban.Bazzani
Mi meg elmondtuk, hogy nem a szexért fizetünk.
Hanem azért, hogy utána nyugodtan hazamehessünk, és arról szóljon a szex, amire kitalálták, mindenféle folytatás nélkül.

Valamint szerintem perverzebb dolog a feleség rokonait stírölni, mint elmenni egy szolgáltatóhoz, szóval, van benned potenciál, csak ne félj kiaknázni.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem nincs olyan hetero férfi aki ne nézne meg egy csinos csajt.
De ennek semmi köze ahhoz, hogy fizetsz egy nőnek a szexért.
Én abban a vitában is elmondtam, hogy nem ítélem el aki prostihoz jár, csak én nem teszem. De szerintem zárjuk le ezt főleg ebben a topikban.

több mint 11 éve
catattack 3 520
Ja persze a kurvázás meg ez tökugyanaz. 😊
Bazzani
Nem érzed, hogy ez kicsit ellentmondásos?
Minek nézegeted őket? Elképzeled, hogy milyen lenne velük? Vagy mi?
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Tényleg véletlen volt. 😊
Mondjuk egy dolog miatt bánom. A nejem rokonságában van 5db 10/10es 18-30 év közötti csaj. Én szépen félrehúzodok ilyenkor, majszolom a bejglit és elnézegetem ................. a gyerekeket ahogy játszanak. 😊Bazzani
szóval kurvázni gáz, de a fiatal rokonokat kukkolni nem 😀briareos
ahogy a mondás tartja, a vérfertőzés azért jó, mert családban marad 😊JSanyo
Mindig is tudtam, hogy lelked mélyén egy mocskos alak vagy, végre erre fény is derült. 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja persze a kurvázás meg ez tökugyanaz. 😊
És igen, ez Vásárhelyen van.
Amúgy mind a párjával vagy a férjével jön.
A nyári fürdőruhás partyk jobbak. 😊

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Tényleg véletlen volt. 😊
Mondjuk egy dolog miatt bánom. A nejem rokonságában van 5db 10/10es 18-30 év közötti csaj. Én szépen félrehúzodok ilyenkor, majszolom a bejglit és elnézegetem ................. a gyerekeket ahogy játszanak. 😊Bazzani
szóval kurvázni gáz, de a fiatal rokonokat kukkolni nem 😀briareos
ahogy a mondás tartja, a vérfertőzés azért jó, mert családban marad 😊

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Tényleg véletlen volt. 😊
Mondjuk egy dolog miatt bánom. A nejem rokonságában van 5db 10/10es 18-30 év közötti csaj. Én szépen félrehúzodok ilyenkor, majszolom a bejglit és elnézegetem ................. a gyerekeket ahogy játszanak. 😊Bazzani
Ez Hódmezőn van? 😀
több mint 11 éve
catattack 3 520
Tényleg véletlen volt. 😊
Mondjuk egy dolog miatt bánom. A nejem rokonságában van 5db 10/10es 18-30 év közötti csaj. Én szépen félrehúzodok ilyenkor, majszolom a bejglit és elnézegetem ................. a gyerekeket ahogy játszanak. 😊Bazzani
szóval kurvázni gáz, de a fiatal rokonokat kukkolni nem 😀briareos
Hát ja...
Feleséged mit szól hozzá? Gondolom tud róla... 😀
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Tényleg véletlen volt. 😊
Mondjuk egy dolog miatt bánom. A nejem rokonságában van 5db 10/10es 18-30 év közötti csaj. Én szépen félrehúzodok ilyenkor, majszolom a bejglit és elnézegetem ................. a gyerekeket ahogy játszanak. 😊Bazzani
szóval kurvázni gáz, de a fiatal rokonokat kukkolni nem 😀

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tényleg véletlen volt. 😊
Mondjuk egy dolog miatt bánom. A nejem rokonságában van 5db 10/10es 18-30 év közötti csaj. Én szépen félrehúzodok ilyenkor, majszolom a bejglit és elnézegetem ................. a gyerekeket ahogy játszanak. 😊

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Elkúrtuk a dátumot és egy nappal hamarabb mentünk feleségem mamájáékhoz Karácsonyozni. Elkerültük a család nagyrészét és sokkal jobb volt így az egész. Bazzani
biztos véletlen volt? 😀

|
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elkúrtuk a dátumot és egy nappal hamarabb mentünk feleségem mamájáékhoz Karácsonyozni. Elkerültük a család nagyrészét és sokkal jobb volt így az egész.