Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nah, megjött az UK-ból rendelt biciklis téli kabát és téli kesztyű. Remélem beválnak, és letehetem az autót😊
Most így elsőre marhára örülök. A kesztyű patent, a kabát meg majd meglátjuk hogy fungál menet közben - elvégre "látatlanban" vettem, csak a gyári mérettáblázatból tudtam kiindulni, sajna teszteredményeket nem találtam a neten, meg felhasználói véleményeket.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 179 — Vikings fan
Már csak 262-t kell aludni!!! 😀
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Vége a vizsgaidőszaknak. 😊Schleck
Remélem holnap ezt én is beírhatom. 😀

Vrijbloed
előbb-utóbb biztos beírhatod, kérdés, h ide-e vagy a gyűlölködjünkbe 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Vége a vizsgaidőszaknak. 😊Schleck
Remélem holnap ezt én is beírhatom. 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 179 — Vikings fan
Vége a vizsgaidőszaknak. 😊Schleck
Sajnálom,de ezen kiírásokra mindig a hogy pusztulnál éhen rigmus ugrik ki a fejemből. 😀
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vége a vizsgaidőszaknak. 😊

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Szerintem mindenki zsidó.Hanni
Azért ez ennél egzaktabb:

 matula.hu/izsdb/

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Szerintem mindenki zsidó.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
akkor eagles is zsidó?JC6
zsidó csapatot szeret tehát igen
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Amúgy nem szeretem a sárgadinnyét, de amit hoztak Izraelből unokatesómék... Hát az maga volt a tökély. Tényleg teljesen más íze van az ott termő gyümölcsöknek és zöldségeknek. szaba
Hát a kiválasztott népnek nyilván finomabb gyümölcsök jutnak 😊fetomy
Viszont nem főzhetnek belőle pálinkát 😉sutianap
Ugyan miért ne főzhetnének?

Sobri Jóska
PLÁGIUM!sutianap

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Amúgy nem szeretem a sárgadinnyét, de amit hoztak Izraelből unokatesómék... Hát az maga volt a tökély. Tényleg teljesen más íze van az ott termő gyümölcsöknek és zöldségeknek. szaba
Hát a kiválasztott népnek nyilván finomabb gyümölcsök jutnak 😊fetomy
Viszont nem főzhetnek belőle pálinkát 😉sutianap
Ugyan miért ne főzhetnének?

Sobri Jóska
PLÁGIUM!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Amúgy nem szeretem a sárgadinnyét, de amit hoztak Izraelből unokatesómék... Hát az maga volt a tökély. Tényleg teljesen más íze van az ott termő gyümölcsöknek és zöldségeknek. szaba
Hát a kiválasztott népnek nyilván finomabb gyümölcsök jutnak 😊fetomy
Viszont nem főzhetnek belőle pálinkát 😉sutianap
Ugyan miért ne főzhetnének?


több mint 11 éve
Törölt felhasználó
akkor eagles is zsidó?
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amúgy nem szeretem a sárgadinnyét, de amit hoztak Izraelből unokatesómék... Hát az maga volt a tökély. Tényleg teljesen más íze van az ott termő gyümölcsöknek és zöldségeknek. szaba
Hát a kiválasztott népnek nyilván finomabb gyümölcsök jutnak 😊fetomy
Viszont nem főzhetnek belőle pálinkát 😉sutianap
megoldják azt okosba 😊 pl. mikor jönnek MTK meccset nézni
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Amúgy nem szeretem a sárgadinnyét, de amit hoztak Izraelből unokatesómék... Hát az maga volt a tökély. Tényleg teljesen más íze van az ott termő gyümölcsöknek és zöldségeknek. szaba
Hát a kiválasztott népnek nyilván finomabb gyümölcsök jutnak 😊fetomy
Viszont nem főzhetnek belőle pálinkát 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amúgy nem szeretem a sárgadinnyét, de amit hoztak Izraelből unokatesómék... Hát az maga volt a tökély. Tényleg teljesen más íze van az ott termő gyümölcsöknek és zöldségeknek. szaba
Hát a kiválasztott népnek nyilván finomabb gyümölcsök jutnak 😊
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 457
Amúgy nem szeretem a sárgadinnyét, de amit hoztak Izraelből unokatesómék... Hát az maga volt a tökély. Tényleg teljesen más íze van az ott termő gyümölcsöknek és zöldségeknek.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Majd amikor elveszted az eszméleted Habi, még a farkincádból is lenyiszálnak egy darabot. Valszeg, ha nem halsz bele a gyümölcsök okozta fájdalomba, a körülmetéléssel bizonyíthatod, hogy közülük való vagy s így megtarthatod az állásod 😀JC6
kicsit furcsáltam is, hogy 2013tól MTK-s mezben kell dolgozni járni...Habi
Nehogy úgy járj, mint Woody Allen a Fogd a pénzt és fuss!-ban, hogy az elfogyasztott anyagok hatására egy rövid időre rabbivá változol.


több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Majd amikor elveszted az eszméleted Habi, még a farkincádból is lenyiszálnak egy darabot. Valszeg, ha nem halsz bele a gyümölcsök okozta fájdalomba, a körülmetéléssel bizonyíthatod, hogy közülük való vagy s így megtarthatod az állásod 😀JC6
kicsit furcsáltam is, hogy 2013tól MTK-s mezben kell dolgozni járni...


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
Majd amikor elveszted az eszméleted Habi, még a farkincádból is lenyiszálnak egy darabot. Valszeg, ha nem halsz bele a gyümölcsök okozta fájdalomba, a körülmetéléssel bizonyíthatod, hogy közülük való vagy s így megtarthatod az állásod 😀JC6
Feltéve ha megfelelő szögben áll a pajesza 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Majd amikor elveszted az eszméleted Habi, még a farkincádból is lenyiszálnak egy darabot. Valszeg, ha nem halsz bele a gyümölcsök okozta fájdalomba, a körülmetéléssel bizonyíthatod, hogy közülük való vagy s így megtarthatod az állásod 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 179 — Vikings fan
kellőképpen beparáztattatok 😀Habi
Neked már mindegy, te kis zsidóbérenc 😀
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
kellőképpen beparáztattatok 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Piszkos zsidók, biztos méreggel telített gyümölcsöket adtak, hogy aztán elfoglalják a megüresedett állásokat a cégben, majd a csodás magyar földünket és így tovább 😀
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Izraeli partnerünktől kaptunk így évkezdésre rengeteg gyümölgyöt amit szétosztottunk. Narancsot, grapefruitot, vérnarancsot, mangót, olyan gyümölcsöket is amikről még nem is hallottam. Soha életemben nem ettem még ilyen finom gyümölcsöket. Nem is lehet összehasonlítani a hazaival...Habi
Téged is megvettek a zsidók 😀Toca
várjuk meg azt az egy hetet az amőbás dizentériával 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak