Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
igen, kezdőnek az izomcsoportokra szétbontott edzés nagyon jó, bravó 😊

warning: the above post contains sarcasmbriareos
ha vannak jelen profi testépítők, akkor én kérek elnézést.Amadeus91
ez nem testépítőség kérdése, csupán józan ész kell hozzá.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
igen, kezdőnek az izomcsoportokra szétbontott edzés nagyon jó, bravó 😊

warning: the above post contains sarcasmbriareos
ha vannak jelen profi testépítők, akkor én kérek elnézést.

btw: olyat még nem hallottam, hogy valaki úgy edzene jól, hogy összevissza mindenre egy nap.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
igen, kezdőnek az izomcsoportokra szétbontott edzés nagyon jó, bravó 😊

warning: the above post contains sarcasm

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
hha pedig a heti 3-4 nem elég, az azt jelenti, hogy nem edzel eleget, nem edzel kellő intenzitással... az izmoknak kell a pihenőidő, szedsz legalább valami izületvédőt?jjncaa
Szerintem attól függ az edzésszám, mi a célGogo
ha az a cél, h keveset fejlődjön, és kikészítse a testét, akkor korrekt a heti 6 alkalombriareos
bőven elég a 3-4
1.nap: mell+tricepsz mellre a 3 nyomás(; sima, 45, negatív) meg a már megdolgozott tricepszre két gyakorlat (lenyomás+ hátsó fekvő ízlés szerint pumpálni)
2. nap: hát+bicepsz, a hát elég nagy izomcsoport, elbír 4 gyakorlatot, én személy szerint hátnál a saját súlyommal való edzést preferálom; húzodszkodás szűken és szélesen, evezés (vagy felhúzás övvel) illetve súllyal a tarkómon homorítás (ízlés kérdése ez is, de brutál az alsó hátnak)+ mivel a bicepsz dolgozik a hát gyakorlatoknál, arra is elég 2 gyakorlat, a teljesen alap pumpáló bicepsz - Frédi Béni - meg egy kalapácsolás a hosszantinak.
3. nap váll+vádli: vállra mindig kétkezes csuklyával kezdek, mert az nagy súllyal elég komoly megterhelés, aztán hátulról nyomás/Arnold meg a "Sieg Heil" gyakorlat a végén (enyhén hajlított, szinte nyújtott kézzel kis súllyal) vádli igazából attól függ mi áll a teremben rendelkezésre, én az erőkeret ft. steppad combot szeretem. Fogsz 1 széket, beállítod úgy, hogy a keret rúdja pont a térdedtől a csípőd felé legyen egy kicsit - combodon - aláteszel a lábadnak 2 padot, hogy a sarkad ne a földön legyen és legyen helye mozogni, aztán pakolhatod a súlyokat. Gyors és hatékony, nem terheli a gerincet. Előtte állva vádliztam keretben, 120 kilónál már jelezte a hátam a 15-20. ismétlés közt, hogy beszabehu. (61 kilósan) Igazából azért a vállal tolom/tam a vádlit, mert pont jó levezetés meg máskor úgysincs hozzá türelmem.
4. nap (ha mész) guggolás. Bőven elég 4 sorozat, szabályosan, övvel mindennel.

minden izomcsoportra elég heti 1 edzés, többnek nincs értelme. Cucc szedéshez meg, előbb legyen meg a rendes szilárd kaja ha az nem elég akkor jöhet a fehérje/tömegnövelő/olyan laktózosoknak mint én az amino, tojásfehérje. Creatin igény szerint (Foszfátot ne, mert arra elég sokan allergiásak).
felszerelés: öv!!!!! kurva fontos, kesztyű (szintén fontos, hogy jó minőségű legyen), púder por legtöbb helyen van. Csuklóra heveder csuklyához, húzodszkodáshoz szintén jó, ha van. (nem csúszkál a kezed, csak a kívánt célizomzatnak kell lényegében dolgozni)

hasazás minden nap mehet, abból sosem elég.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
akkor elnézésedet kérem.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ha az a cél, h keveset fejlődjön, és kikészítse a testét, akkor korrekt a heti 6 alkalombriareos
akkor jó úton haladok.
pl. ha nem hasazok péntek kivételével minden nap legalább fél órát akkor kurva gyengének érzem magam, ezért inkább csinálom! Emellett saját testsúllyal tolódzkodok, húzódzkodok, ez így kb 1 óra. ezekkel együtt van meg a 6 nap/hét. (Nyilván nem vagyok akkora hülye hogy ugyanarra az izomcsoportra edzek egymás utáni napokon.) Ha ezektől kikészítem a testem, akkor nem ajánlok senkinek komolyabb fizikai munkát, mert hamar kikészítik a testüket. 😊
pl. heti kétszer nyomok csak fekve ami nyilván bőven elég, de ha nem mozgok minden nap, úgy érzem hogy kezdhetem az elejéről az egészet.
JC6: tényleg nem írtam le 8milliószor hogy nincs kajára pénzem, te meg jössz itt a lenmagolajjal, a zabpehyellyel, a csirkemellel 😀 Koliban lakok, havi 10ből zihertuti nem jönne ki nekem ez az étrend azt hiszem .Ha napi 3ezrem lenne kajára ennék én minden lófaszt abonettkenyértől elkezdve zabpehyleig meg csirkemellig, de amíg nincs addig azt eszek amit fater felpakol, persze ezt mind jó sok kenyérrel napi 5 alkalommal legalább, (húst minden nap eszek, de ez jószerint kolbász vagy valami más disznóhús+ tojás minden nap+ túró, e mellé ami van, étrendben kb. ennyit tudok és akarok hozzátenni a dologhoz.)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
pont fehéret eszek 😀 mivel jobb a barna?
a 6 nap kondi meg lehet hülyeség, de most legalább lassan már érzem hogy ér is valami a heti 3 nap nem igazán volt érzékelhető.
eaglesmcnabb
eagles, sose voltunk nagy haverok itt a fórumon, de szerintem nagyon sürgősen változtass ezen az életmódon. először is, azonnal állj le a 6 nap kondival. vagy, ha ideje korán akarsz távozni az élők sorából, nyugodtan folytasd 😊

heti 3, max 4 alkalom bőven elegendő, ha kellő intenzitással mozogsz, edzel, és megmozgatod a tested minden egyes porcikáját, olyan 1,-1,30 órában.
felülről lefelé. például: hát, kar, mellkas, has, comb, vádli...satöbbi.

ez mellett állj rá a teljes kiőrlésű kenyérre. én semmilyen táplálékkiegészítőt, proteinbombát, fehérjeturmixot (meg a franc tudja mik vannak) nem szedek, eszek. napi 4x-5x egyél minimum, kisebb adagokat.

pl:
reggeli: zabpehely, tojás, teljes kiőrlésű kenyér, stb.
tízórai: csirkemell, burgonya, spárga, saláta, lenmagolaj
ebéd: tőkehal filézett, rizs, kukorica, bab, lenmagolaj
edzés után: pulykamell (csirkemell, marha, stb.) burgonya, spárga, saláta, uborka, lenmagolaj
vacsora: tetszés szerinti hús, saláta, lenmagolaj

persze lehet változtatni, de az a lényeg, hogy az edzés mellett kellő energiát, fehérjét kapjanak az izmaid, és ne az legyen, hogy pont azokból veszítesz. mivel gondolom a célod az izomtömeg növelés. ha viszont nem étkezel mellette egészségesen, és 6x (!!) edzel a héten, akkor tönkre teszed magad...
én ezt csinálom, így edzek, így eszek. anyagilag egyáltalán nem húzós, egy hónapban kajára 10 ezret költök. ha gondolod, elküldhetem azon ételek listáit, illetve fényképeit, amiket be kellene szerezned.

tudom, hogy nem kérted a tanácsom, de szükségesnek láttam ezt megosztani veled.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Mi az a karma?diverdoc
A sorsod. Ha szereted Tebow-t akkor ember, ha nem akkor hernyó leszel a következő életedben. 😛apeszos
a hernyó sokkal menőbb. egész nap nem csinálsz semmit, megrágsz 1-2 levelet aztán alszol tovább. nem baszogat senki.Höri
és- "a lelkem mélyén lepke vagyok, iciripiciri pillangóóóóóóóóóóóó"sutianap
Prosectura?
Bazzani
sutianap
Nagyon jó zene. Még nem hallottam soha. Valami új zenekar?csi77
Te, azér valami mélypénteken csak belebukkansz pinkpantersz vagy proszektura tagokba a sűrű szexárdi éccakába? Neme?sutianap
Néha-néha az Imre Norbival (Prosectura énekese)találkozom, akkor beszélgetünk....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Mi az a karma?diverdoc
A sorsod. Ha szereted Tebow-t akkor ember, ha nem akkor hernyó leszel a következő életedben. 😛apeszos
a hernyó sokkal menőbb. egész nap nem csinálsz semmit, megrágsz 1-2 levelet aztán alszol tovább. nem baszogat senki.Höri
és- "a lelkem mélyén lepke vagyok, iciripiciri pillangóóóóóóóóóóóó"sutianap
Prosectura?
Bazzani
sutianap
Nagyon jó zene. Még nem hallottam soha. Valami új zenekar?csi77
Te, azér valami mélypénteken csak belebukkansz pinkpantersz vagy proszektura tagokba a sűrű szexárdi éccakába? Neme?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
hha pedig a heti 3-4 nem elég, az azt jelenti, hogy nem edzel eleget, nem edzel kellő intenzitással... az izmoknak kell a pihenőidő, szedsz legalább valami izületvédőt?jjncaa
Szerintem attól függ az edzésszám, mi a célGogo
ha az a cél, h keveset fejlődjön, és kikészítse a testét, akkor korrekt a heti 6 alkalom

több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
hha pedig a heti 3-4 nem elég, az azt jelenti, hogy nem edzel eleget, nem edzel kellő intenzitással... az izmoknak kell a pihenőidő, szedsz legalább valami izületvédőt?jjncaa
Szerintem attól függ az edzésszám, mi a cél

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
mondjuk a helyedben elbeszélgetnék pc_x barátnőjével 😛 én amúgy fehérjét, multivitamint és omega3-at szedek, szerintem ez az alap, de változatos étkezéssel biztos meg lehet ezt is kerülni (enni viszont jól kell, mert anélkül megint értelmetlen a dolog)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ja és remélem nem ezzel a technikával nyomsz fekve 😂 😀
jjncaa
bebaszna 😂
fater óva intett már a legelső alkalomkor, hogy vagy szabályosan csinálom ezt az egészet, vagy hagyjam a picsába mert semmi értelme 😊 Egyébként a hannibal féle edzésmunka volt ami motivált, jártunk is ki városligetbe, amíg még jobb idő volt. Azt jobban szeretem mint a termet.

ízületvédőt viszont pénzügyi okok miatt nem szedek, fehérjét meg hasonlókat meg végképp nem tudok venni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
ja és remélem nem ezzel a technikával nyomsz fekve 😂 😀



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
 mentsukmegaferfiakat.hu/index.php?pg=sub_165

ha pedig a heti 3-4 nem elég, az azt jelenti, hogy nem edzel eleget, nem edzel kellő intenzitással... az izmoknak kell a pihenőidő, szedsz legalább valami izületvédőt?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a 6 nap kondi nagy hülyeség, kenyérből meg remélem legalább barnát eszel és nem fehéretjjncaa
pont fehéret eszek 😀 mivel jobb a barna?
a 6 nap kondi meg lehet hülyeség, de most legalább lassan már érzem hogy ér is valami a heti 3 nap nem igazán volt érzékelhető.

Az mondjuk durva... Eszel mást is kenyéren kívül? 😀Rataxes
kurva jó sunák vannak itt a pékségben, először csak miattuk mentem minden hétköznap. 😀
Megnéztem, a tömegnövelő táplálékkiegészítők is nagy részben szénhidrátot tartalmaznak, a fehérje tartalmuk ehhez képest elenyésző, pénzem sincs az ilyenekre, így inkább a sokat választom a minőség helyett. + ugye házi koszt ezerrel, 2 hete vágtunk 2 disznót, elvegetálunk vele nyárig 😀
+ a bérescseppet tudom még ajánlani, faszán megnöveli az étvágyat!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
a 6 nap kondi nagy hülyeség, kenyérből meg remélem legalább barnát eszel és nem fehéret


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Az mondjuk durva... Eszel mást is kenyéren kívül? 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én eszem este is, de próbálok egészségesen étkezni, vöröshúsokat csak nagyon ritkán tolok meg úgy egyáltalán húst keveset, kenyeret is ilyen teljes kiőrlésűt, az alkoholfogyasztást is visszaszorítom, sok zöldség/gyümölcs, joghurt, sok folyadék, magvak, stb.
Meg úszni járok még, mondjuk ezt nem viszem túlzásba, hetente párszor 1 km mellúszás (kb. 35-40 perc). Az ilyen monoton sportok közül (értsd. ami nem játék is egyben, pl. soccer/foci) egyedül az úszást viselem el mert nem lehet benne megizzadni 😊 Ja meg visszafogottan súlyzózgatok is, de szigorúan kicsinyítőképzővel 😀Rataxes
én heti 5-6 napot kondizok, hétköznap 5 nap alatt 4 kg kenyér megy le, hétvégén itthon vagyok zabálok össze vissza, minden lefekvés előtt fél kg túró, és csodák csodájára elkezdtem hízni 😀 bár még csak a folyamat elején vagyok, remélem nem fog alábbhagyni a kezdeti lelkesedés!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Mi az a karma?diverdoc
A sorsod. Ha szereted Tebow-t akkor ember, ha nem akkor hernyó leszel a következő életedben. 😛apeszos
a hernyó sokkal menőbb. egész nap nem csinálsz semmit, megrágsz 1-2 levelet aztán alszol tovább. nem baszogat senki.Höri
és- "a lelkem mélyén lepke vagyok, iciripiciri pillangóóóóóóóóóóóó"sutianap
Prosectura?
Bazzani
sutianap
Nagyon jó zene. Még nem hallottam soha. Valami új zenekar?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Korábban már említettem, akit esetleg érdekel szakértő táplálkozási tanácsadás, az nyugodtan írjon (nem én, barátnőm, diplomás dietetikus, elég komoly tapasztalattal), mert azért itt rendesen vannak tévhitek, amikor feljön ez a téma a fórumon. (pl.: 6 óra utáni nem evés, stb.)pc_x
Nekem valami jó kox kéne.szaba
Foglalkozik sportolókkal is, étrendkiegészítőkkel, stb


több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Az általam írtakban van hülyeség? 😊Rataxes
Én közelebb vagyok a laikushoz, mint nem, szóval az én szavam sem készpénz, vagymi... de az alapjai jónak tűnnek 😉


több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Korábban már említettem, akit esetleg érdekel szakértő táplálkozási tanácsadás, az nyugodtan írjon (nem én, barátnőm, diplomás dietetikus, elég komoly tapasztalattal), mert azért itt rendesen vannak tévhitek, amikor feljön ez a téma a fórumon. (pl.: 6 óra utáni nem evés, stb.)pc_x
tényleg igaz, hogy a dietetikusok 80%-a elhízott? 😊jjncaa
Nem tudok statisztikai adatot, van pár, de nem jellemző 😊 Elég hiteltelen (főleg, ha nem kórházi dietetikáról beszélünk). Ő egyáltalán nem 😉


több mint 11 éve
Törölt felhasználó
tényleg igaz, hogy a dietetikusok 80%-a elhízott? 😊jjncaa
egyáltalán nem, nővérem is annak tanul, a csoporttársaiból kiindulva még a 20%-uk sem az 😊
mondjuk van gyakorlati órájuk ahol magukra kell főzni, nem csodálom hogy az a sok (számomra) gusztustalan izé nem hizlal, sőt 😀
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igen de ő nem Jó Cox 😛 Belé kár a koksz... 😀