NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Most eszméltem rá, hogy már 1000 felett van a karmám. Sose gondoltam volna, hogy én valaha is elérem ezt a határt. Kösz mindenkinek aki hozzájárult ehhez 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
 ultrasliberi.hu/?p=21627

ennyi!eaglesmcnabb
"Végezetül, szerkesztőségünk az összefogás mértékét illusztrálandó, a teljesség igénye nélkül felsorolja, kik azok, akik segítettek a bajban egy megtámadott magyarnak.

Íme: Gárdamotorosok, Gárda, HVIM, Jobbik IT, Nemzeti Érzelmű Motorosok, Fradi B-közép, Szkíta Motorosok, Mi Magyarok, Magyar Főnix Mozgalom, Bertha Szilvia, Szentkorona Rádió, HunHír, Barikád, rengeteg hazafi a Facebook oldalain keresztül, illetve stábunk, a hunikum.info."


De ki az a Bertha Szilvia?Sobri Jóska
Az egyik ismerősöm ebben a büfében dolgozik, most elolvasgattam mit írt erről fb-on... érdekes. Sajnos azon a környéken van ilyen para, de nem hiszem, hogy sokáig meghúzzák magukat a cigók, és azt sem, hogy az ultrák maradnának "segíteni", egyszeri reklámnak azért jó volt...


több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
De ki az a Bertha Szilvia?Sobri Jóska
A groupie.tomi-tomi
Végülis talált.


több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
De ki az a Bertha Szilvia?Sobri Jóska
A groupie.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
 ultrasliberi.hu/?p=21627

ennyi!eaglesmcnabb
"Végezetül, szerkesztőségünk az összefogás mértékét illusztrálandó, a teljesség igénye nélkül felsorolja, kik azok, akik segítettek a bajban egy megtámadott magyarnak.

Íme: Gárdamotorosok, Gárda, HVIM, Jobbik IT, Nemzeti Érzelmű Motorosok, Fradi B-közép, Szkíta Motorosok, Mi Magyarok, Magyar Főnix Mozgalom, Bertha Szilvia, Szentkorona Rádió, HunHír, Barikád, rengeteg hazafi a Facebook oldalain keresztül, illetve stábunk, a hunikum.info."


De ki az a Bertha Szilvia?

több mint 11 éve
catattack 3 520
33 és fél éves vagyok. Amire a lányomnak nőkinézetű barátnői lesznek én már 50 leszek. Bazzani
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
33 és fél éves vagyok. Amire a lányomnak nőkinézetű barátnői lesznek én már 50 leszek. Bazzani
Na és? legszebb férfikor!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
imádom ezt a "mai fiatalság" témát, de inkább a "mai szülők" témát hoznám fel, mert a gyerekek nem maguktól lesznek ám olyanok, amilyenek (hanem a csúnyagonosz médiától, tudom). az meg az előző generáció ugye..Szobi22
Nem a mai szülők hibája,h ogy rossz szülők, hanem a mai nagyszülőké hogy a mai szülők rossz szülők. Sőt, igazából a dédszülők baszták el, hogy a nagyszülőket hagyták elkanászodni! Sőt...Höri
tyúk vagy a tojás.Amadeus91
Wow, te aztán tudsz párhuzamot vonni, nagyszerű hasonlat voltjjncaa
köszi, beleadtam apait anyait.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
imádom ezt a "mai fiatalság" témát, de inkább a "mai szülők" témát hoznám fel, mert a gyerekek nem maguktól lesznek ám olyanok, amilyenek (hanem a csúnyagonosz médiától, tudom). az meg az előző generáció ugye..Szobi22
Nem a mai szülők hibája,h ogy rossz szülők, hanem a mai nagyszülőké hogy a mai szülők rossz szülők. Sőt, igazából a dédszülők baszták el, hogy a nagyszülőket hagyták elkanászodni! Sőt...Höri
tyúk vagy a tojás.Amadeus91
Wow, te aztán tudsz párhuzamot vonni, nagyszerű hasonlat volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
imádom ezt a "mai fiatalság" témát, de inkább a "mai szülők" témát hoznám fel, mert a gyerekek nem maguktól lesznek ám olyanok, amilyenek (hanem a csúnyagonosz médiától, tudom). az meg az előző generáció ugye..Szobi22
Nem a mai szülők hibája,h ogy rossz szülők, hanem a mai nagyszülőké hogy a mai szülők rossz szülők. Sőt, igazából a dédszülők baszták el, hogy a nagyszülőket hagyták elkanászodni! Sőt...Höri
tyúk vagy a tojás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
imádom ezt a "mai fiatalság" témát, de inkább a "mai szülők" témát hoznám fel, mert a gyerekek nem maguktól lesznek ám olyanok, amilyenek (hanem a csúnyagonosz médiától, tudom). az meg az előző generáció ugye..Szobi22
Nem a mai szülők hibája,h ogy rossz szülők, hanem a mai nagyszülőké hogy a mai szülők rossz szülők. Sőt, igazából a dédszülők baszták el, hogy a nagyszülőket hagyták elkanászodni! Sőt...

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
imádom ezt a "mai fiatalság" témát, de inkább a "mai szülők" témát hoznám fel, mert a gyerekek nem maguktól lesznek ám olyanok, amilyenek (hanem a csúnyagonosz médiától, tudom). az meg az előző generáció ugye..Szobi22
A "mai fiatalság" és a "tegnapi szülők", ők tehetnek mindenről. 😀

Nekem az egyetlen aggodalmam a jónő- randanő összefonódások, mert az nem akar kimenni a divatból, majd azt hozhat haza akinek adok vízumot, az alhat ott, aki megnézte velem legalább kétszer a halottembert, és egyszersem szunnyadt bele. Minden egyébre ott a pálinka, megtanultam ám a nyikhajkezelést Forráskúton-Zsombón, na mi van öcsém majd ha én fekszek és te ülsz főtehecc egy kérdést. 😀sutianap
Jesszusom, attól az agyam felforrt mindig. Ez valami törvény náluk.
Nálam zenei teszttel fog párosulni a pálinka. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Szobival értek egyet, én is hasonló körökben mozgok (tekintve, hogy 18 vagyok 😀), leginkább a szülőktől függ a dolog, nem nagyon ismerek olyat aki normális nevelés mellett is elzüllik, szal annyira nem kell aggódni 😉
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
33 és fél éves vagyok. Amire a lányomnak nőkinézetű barátnői lesznek én már 50 leszek. Viszont nyalthajú, emómajmokat már hamarabb is hazahozhat...Bazzani
No tessék, addigra úgyselesz emo, ha úgyis nyer a lájonsz, akkor már ebben a témában is feljavulhatnál 😊 . Nekem az egyetlen aggodalmam a jónő- randanő összefonódások, mert az nem akar kimenni a divatból, majd azt hozhat haza akinek adok vízumot, az alhat ott, aki megnézte velem legalább kétszer a halottembert, és egyszersem szunnyadt bele. Minden egyébre ott a pálinka, megtanultam ám a nyikhajkezelést Forráskúton-Zsombón, na mi van öcsém majd ha én fekszek és te ülsz főtehecc egy kérdést. 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Egyetlen esélye a gyereknek, hogy Lions és Újpest fan vagy legalább ezt hazudja. 😊
Amúgy ma voltam cipőt venni Szegeden az Árkádban. Sikerült képet kapnom némiképp a 14-16 éves lányok viselkedéséről. Kurvának öltözve, ribancként viselkedve, iskolaidőben, tiszteletlenül. Nehéz feladat lesz úgy nevelni a lányomat, hogy ne ilyen legyen. De ezt inkább a gyűlölködősbe kellene írni...
És akkor majd hazaállít egy nyalthajú, lógógatyájú, nagyképű kisköcsöggel...
Bazzani
elég sok hasonló korú lányt ismerek, akik normális neveltetést kaptak, azokból normális ember is lett.

imádom ezt a "mai fiatalság" témát, de inkább a "mai szülők" témát hoznám fel, mert a gyerekek nem maguktól lesznek ám olyanok, amilyenek (hanem a csúnyagonosz médiától, tudom). az meg az előző generáció ugye..

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
33 és fél éves vagyok. Amire a lányomnak nőkinézetű barátnői lesznek én már 50 leszek. Viszont nyalthajú, emómajmokat már hamarabb is hazahozhat...

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
 ultrasliberi.hu/?p=21627

ennyi!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Egyetlen esélye a gyereknek, hogy Lions és Újpest fan vagy legalább ezt hazudja. 😊
Amúgy ma voltam cipőt venni Szegeden az Árkádban. Sikerült képet kapnom némiképp a 14-16 éves lányok viselkedéséről. Kurvának öltözve, ribancként viselkedve, iskolaidőben, tiszteletlenül. Nehéz feladat lesz úgy nevelni a lányomat, hogy ne ilyen legyen. De ezt inkább a gyűlölködősbe kellene írni...
És akkor majd hazaállít egy nyalthajú, lógógatyájú, nagyképű kisköcsöggel...
Bazzani
nézd a jó oldalát lesz egy szakajtó barátnője, s azokat hazacipeli...sutianap
és újraforgatják az American Beauty-t vagy mi lesz? 😛jjncaa
addigra mán annyi idős leszek, hogy mint vizuális élményt tudom megélni 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Egyetlen esélye a gyereknek, hogy Lions és Újpest fan vagy legalább ezt hazudja. 😊
Amúgy ma voltam cipőt venni Szegeden az Árkádban. Sikerült képet kapnom némiképp a 14-16 éves lányok viselkedéséről. Kurvának öltözve, ribancként viselkedve, iskolaidőben, tiszteletlenül. Nehéz feladat lesz úgy nevelni a lányomat, hogy ne ilyen legyen. De ezt inkább a gyűlölködősbe kellene írni...
És akkor majd hazaállít egy nyalthajú, lógógatyájú, nagyképű kisköcsöggel...
Bazzani
nézd a jó oldalát lesz egy szakajtó barátnője, s azokat hazacipeli...sutianap
és újraforgatják az American Beauty-t vagy mi lesz? 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egyetlen esélye a gyereknek, hogy Lions és Újpest fan vagy legalább ezt hazudja. 😊
Amúgy ma voltam cipőt venni Szegeden az Árkádban. Sikerült képet kapnom némiképp a 14-16 éves lányok viselkedéséről. Kurvának öltözve, ribancként viselkedve, iskolaidőben, tiszteletlenül. Nehéz feladat lesz úgy nevelni a lányomat, hogy ne ilyen legyen. De ezt inkább a gyűlölködősbe kellene írni...
És akkor majd hazaállít egy nyalthajú, lógógatyájú, nagyképű kisköcsöggel...
Bazzani
nézd a jó oldalát lesz egy szakajtó barátnője, s azokat hazacipeli...sutianap
Hát ez nálam nem jött be...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Egyetlen esélye a gyereknek, hogy Lions és Újpest fan vagy legalább ezt hazudja. 😊
Amúgy ma voltam cipőt venni Szegeden az Árkádban. Sikerült képet kapnom némiképp a 14-16 éves lányok viselkedéséről. Kurvának öltözve, ribancként viselkedve, iskolaidőben, tiszteletlenül. Nehéz feladat lesz úgy nevelni a lányomat, hogy ne ilyen legyen. De ezt inkább a gyűlölködősbe kellene írni...
És akkor majd hazaállít egy nyalthajú, lógógatyájú, nagyképű kisköcsöggel...
Bazzani
nézd a jó oldalát lesz egy szakajtó barátnője, s azokat hazacipeli...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Én meg 30 de mindenki 23-nak néz. Ja nem dicsekszünk? 😊 Egyébként én is nehezen dolgozom fel őket.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Egyetlen esélye a gyereknek, hogy Lions és Újpest fan vagy legalább ezt hazudja. 😊
Amúgy ma voltam cipőt venni Szegeden az Árkádban. Sikerült képet kapnom némiképp a 14-16 éves lányok viselkedéséről. Kurvának öltözve, ribancként viselkedve, iskolaidőben, tiszteletlenül. Nehéz feladat lesz úgy nevelni a lányomat, hogy ne ilyen legyen. De ezt inkább a gyűlölködősbe kellene írni...
És akkor majd hazaállít egy nyalthajú, lógógatyájú, nagyképű kisköcsöggel...
Bazzani
én 28 vagyok és Pesten élek de a mai fiatalok (12-18) totál kiakasztanak...davemayer
Én meg 20 és nem Pesten élek, de hasonlóan érzek.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Egyetlen esélye a gyereknek, hogy Lions és Újpest fan vagy legalább ezt hazudja. 😊
Amúgy ma voltam cipőt venni Szegeden az Árkádban. Sikerült képet kapnom némiképp a 14-16 éves lányok viselkedéséről. Kurvának öltözve, ribancként viselkedve, iskolaidőben, tiszteletlenül. Nehéz feladat lesz úgy nevelni a lányomat, hogy ne ilyen legyen. De ezt inkább a gyűlölködősbe kellene írni...
És akkor majd hazaállít egy nyalthajú, lógógatyájú, nagyképű kisköcsöggel...
Bazzani
én 28 vagyok és Pesten élek de a mai fiatalok (12-18) totál kiakasztanak...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egyetlen esélye a gyereknek, hogy Lions és Újpest fan vagy legalább ezt hazudja. 😊
Amúgy ma voltam cipőt venni Szegeden az Árkádban. Sikerült képet kapnom némiképp a 14-16 éves lányok viselkedéséről. Kurvának öltözve, ribancként viselkedve, iskolaidőben, tiszteletlenül. Nehéz feladat lesz úgy nevelni a lányomat, hogy ne ilyen legyen. De ezt inkább a gyűlölködősbe kellene írni...
És akkor majd hazaállít egy nyalthajú, lógógatyájú, nagyképű kisköcsöggel...
Bazzani
aki issza a sörödet, és a Te fürdőköpenyedben kapcsolgatja a TV-det. Az fog a legkevésbé zavarni, hogy előtte megcsinálta a lányodat. 😀
(Nekem kettő van.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)