NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyetlen esélye a gyereknek, hogy Lions és Újpest fan vagy legalább ezt hazudja. 😊
Amúgy ma voltam cipőt venni Szegeden az Árkádban. Sikerült képet kapnom némiképp a 14-16 éves lányok viselkedéséről. Kurvának öltözve, ribancként viselkedve, iskolaidőben, tiszteletlenül. Nehéz feladat lesz úgy nevelni a lányomat, hogy ne ilyen legyen. De ezt inkább a gyűlölködősbe kellene írni...
És akkor majd hazaállít egy nyalthajú, lógógatyájú, nagyképű kisköcsöggel...

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Na fasza! 14 évem van, hogy kigyúrjam magam!

Ezt legalább Bazzaninak érteni kellene! 😀catattack
Gratulálok ha jól értem.
Én januártól kezdek edzeni, de valami harcművészet sem fog ártani.
Már így is kivagyok valami Zalán nevű gyerektől, a lányom állandóan őt emlegeti a bölcsiből. 😊
Bazzani
Lehet, hogy Lions fan... 😀

Amúgy én kung-fuzok, azt tudom ajánlani, ha van nálatok, nekem beválik a kondival együtt.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Na fasza! 14 évem van, hogy kigyúrjam magam!

Ezt legalább Bazzaninak érteni kellene! 😀catattack
Gratulálok ha jól értem.
Én januártól kezdek edzeni, de valami harcművészet sem fog ártani.
Már így is kivagyok valami Zalán nevű gyerektől, a lányom állandóan őt emlegeti a bölcsiből. 😊
Bazzani
kicsit korán kezdi nem? bár a mai világba... 😊

|
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na fasza! 14 évem van, hogy kigyúrjam magam!

Ezt legalább Bazzaninak érteni kellene! 😀catattack
Gratulálok ha jól értem.
Én januártól kezdek edzeni, de valami harcművészet sem fog ártani.
Már így is kivagyok valami Zalán nevű gyerektől, a lányom állandóan őt emlegeti a bölcsiből. 😊

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Max respect, gratulálok!apeszos
Köszönöm


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hétvégén volt U15 válogatott tollaslabdatorna 6 válogatottal. Magyarország 2. lett. Kisebbik fiam játszotta a fiú egyes pályát, és ő lett a torna legtehetségesebb játékosa a szövetségi kapitányok szavazatai alapján! 😊 😊
diverdoc
Max respect, gratulálok!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hétvégén volt U15 válogatott tollaslabdatorna 6 válogatottal. Magyarország 2. lett. Kisebbik fiam játszotta a fiú egyes pályát, és ő lett a torna legtehetségesebb játékosa a szövetségi kapitányok szavazatai alapján! 😊 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Esettanulmányi versenyen bejutottunk az elődöntőbe, ami már Karlsruhéban lesz. Onnan meg csak egy (nagy) lépés a müncheni döntő 😊

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
catattack 3 520
Szerintem jobban jársz a poronttyal. 😊szaba
Nem vele lesz a gond, hanem a gyűlölettel, amit az udvarló generál! 😂
Nagyon szerettem volna ezt elkerülni, de úgy látszik nem megy...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Tényleg sittre mész? 😀szaba
Nem tudom melyik fájna jobban?catattack
Szerintem jobban jársz a poronttyal. 😊
több mint 11 éve
catattack 3 520
Tényleg sittre mész? 😀szaba
Nem tudom melyik fájna jobban?
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Na fasza! 14 évem van, hogy kigyúrjam magam!

Ezt legalább Bazzaninak érteni kellene! 😀catattack
gondolom akkor grat 😀

de akkor majd így toljad 😀
 www.youtube.com/watch?v=IvGFghtDSDUBébé
Köszi Bébé!
Tudtam, hogy az Isten egyszer "megbüntet" mindazért, amit a nők ellen elkövettem...catattack
Tényleg sittre mész? 😀
több mint 11 éve
catattack 3 520
Na fasza! 14 évem van, hogy kigyúrjam magam!

Ezt legalább Bazzaninak érteni kellene! 😀catattack
gondolom akkor grat 😀

de akkor majd így toljad 😀
 www.youtube.com/watch?v=IvGFghtDSDUBébé
Köszi Bébé!
Tudtam, hogy az Isten egyszer "megbüntet" mindazért, amit a nők ellen elkövettem...
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Na fasza! 14 évem van, hogy kigyúrjam magam!

Ezt legalább Bazzaninak érteni kellene! 😀catattack
gondolom akkor grat 😀

de akkor majd így toljad 😀
 www.youtube.com/watch?v=IvGFghtDSDU
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
3.5 meccs alatt 12 góllal zártam a jate bajnokságot, igaz ma megint kikaptunk 6-3-ra, pedig 2-0 volt ide. Tavasszal ha első perctől fent leszek a pályán, csak a gólkirályi cím elfogadható. meg a mérleget is illene feltornázni legalább 50%-ra. mondjuk a csuklóm annyira nem méklávolta a mai eseményt, és a tenyeremen is kevesebb a bőr mint délután 6-kor volt, de holtszezonban talán meggyógyul.

több mint 11 éve
catattack 3 520
Na fasza! 14 évem van, hogy kigyúrjam magam!

Ezt legalább Bazzaninak érteni kellene! 😀
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Vizuális típus lévén arra jutottam, hogy jobb téged messziről irigyelni. 😀 Szeretem, ha a cápáktól legalább egy üvegfal elválaszt 😛

Ja, és köszi. Nagy élmény lehetett.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Na akkor:
Ez egy mélydéli safari volt. Búvár safari azt jelenti, hogy egy hajón élünk, napi 4 merüléssel. Azért mélydél, mert a Ráktérítőig lemegy a hajó (nemzetvédelmi terület, csak külön engedéllyel merülhető, ráadásul Szudánnal határvitás necces övezet). Ennek a társaságnak és hajónak ez volt az első ilyen safarija, kvázi próba út volt.
Charter fapad Hurghadaig, majd egy szétfingott busszal 4 órás út Marsa Alam alá egy kikötőbe. Egyiptomban a vezetés külön szám, kész életveszély. Világítást nem használnak és mindenki szeret a szembe sávban menni. A déli safarik jellemzője, hogy cápás merülések is vannak. Búváréknál ez a non plus ultra. Rögtön első napon brutál cápás napunk volt. Ocáni fehéruszonyúakkal (oceanic white tip), vagy más néven longimanusokkal merültünk. Korábban dajka, selymes és szirticápát már láttam, de ez vmi alapjaiban más volt. Eléggé cápabuzi vagyok és mindig erre vártam. Igazán testközelben figyelni ezeket a gyönyörű dögöket. Hát még sok is volt a jóból. Mint a videon is látszik néha ránk fordultak, az uszony kontakt is megvolt többször. Egy kettővel még tudjuk tartani a szemkontaktot, de amikor már 10-12 köröz körülötted az már para. Szar is belém fagyott néha. A másik jellegű merülések a világ legcsodálatosabb élővilágű tengerének csodáival voltak tele. Napoleon halak, gömbhalak, íjhalak, tonhalak, barracudák, sügérek, bohochalak, murénák, teknősök, gyönyörű korallok. Tényleg mintha akváriumban úszna az ember! Hajnali 5-kor kelés 5:30-kor az első merülés, utolsó 9-kor este (éjszakai élet is más), 3,5-4 óra víz alatt naponta. Brutál nitrogen terhelés és fizikai fáradtság. Közben Zodiakkal delfincsorda közelében snorizás, gyönyörű pajkos jószágokkal úszni fenomenális.Szokásos egyiptomi nyügök (kiönt a szar a kabinban, ellopja az arab a telefont stb) 5 nap 20 merülés után 4 óra buszoszás (4 óra halálfélem, cápa kutya fasza az egyitomi buszoshoz képest), fapados becsekkolás, hajnali 3-kor érkezés. Fizikailag kipurcanva, de egy életre szóló élménnyel gazdagodva.
Röviden ennyi.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csatlakozom!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Igy van, nyomd be az egyéb sportokhoz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Életem egyik legnagyobb élményén vagyok túl!
 www.youtube.com/watch?v=uYCnGhaNFlE&feature=plcpdiverdoc
állati nagyon 😊

a videón kívül szívesen olvasnék egy élménybeszámolót is, valami fantasztikus lehetett ezt élőben látni 😊Double B
Igen az volt. Majd összeszedem magam és PM írok pár sort, itt nem untatom a népetdiverdoc
Dehogynem jojjon csak aztan legalabb hozzacsapom a bakancslistamhoz 😊
Akit nem erdekel attekeri 😛Toca
jaja, szerintem többen is szívesen irigykednénk egy hosszabb beszámolón 😊

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Életem egyik legnagyobb élményén vagyok túl!
 www.youtube.com/watch?v=uYCnGhaNFlE&feature=plcpdiverdoc
állati nagyon 😊

a videón kívül szívesen olvasnék egy élménybeszámolót is, valami fantasztikus lehetett ezt élőben látni 😊Double B
Igen az volt. Majd összeszedem magam és PM írok pár sort, itt nem untatom a népetdiverdoc
Dehogynem jojjon csak aztan legalabb hozzacsapom a bakancslistamhoz 😊
Akit nem erdekel attekeri 😛
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Életem egyik legnagyobb élményén vagyok túl!
 www.youtube.com/watch?v=uYCnGhaNFlE&feature=plcpdiverdoc
állati nagyon 😊

a videón kívül szívesen olvasnék egy élménybeszámolót is, valami fantasztikus lehetett ezt élőben látni 😊Double B
Igen az volt. Majd összeszedem magam és PM írok pár sort, itt nem untatom a népet


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha szar kedvem van (meg amúgy is), lemegyek az uszodába úszni egy órát, és mindig jobb kedvem van utána. Most is. 😀Vrijbloed
Kemény állat vagy. 😀szaba
? 😀 Vrijbloed
Hát hogy jó kedvre derít az úszás, arra gondoltam. 😀szaba
Miért, téged már nem?😀Vrijbloed
csak ha pénzzel várják a parton