NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Ha a listaárakat nézzük, akkor a Samsung 3d-s smart tv 140e (+ 20e a bill), míg a legolcsóbb iMac 366e... jjncaa
Listaár...
Ha a listaárat nézzük akkor a Windows7 Pro 40ezer forint, egy Office csomag 54ezer, stb. aztán szóljon aki ennyiért használja. És ha elfogadod, hogy otthoni asztali gépet össze lehet rakni mondjuk 160ból, úgy, hogy ezen programok bekerülési ára 0 ft, akkor fogadd el, hogy eddig 3 mac-et vettem nem listaáron, teljesen jókat, számlára, 120ezer és 150ezer forint között, vagyis nem kell a listaárat a valósággal összevetni feltétlen.
Sobri Jóska
Több millióan, vállalatok. Az office egyébként bőven megéri az árát ha használod, ha bármilyen alkotómunkát végzel. Igazából a Microsoft jelenleg ebből él, h PC-re és NoteBookra messze az ő SW-i a legjobbak, egy vállalat, meg nem ezen akar spórolni 40-50r Ft-t,
Ha meg nem pénzszerzésre használod, hanem tanulásra, akkor ingyen van egyetemistáknak, jobb helyeken.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
van smart tv-m, ráadásul ingyen 😀

jjncaa
kinyomtattad ezt a képet?

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
150 jelentkezőből felvettek Baján az egyik legbiztosabb munkahelyre 😊😊
#fuckyeah


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
Ha a listaárakat nézzük, akkor a Samsung 3d-s smart tv 140e (+ 20e a bill), míg a legolcsóbb iMac 366e... jjncaa
Listaár...
Ha a listaárat nézzük akkor a Windows7 Pro 40ezer forint, egy Office csomag 54ezer, stb. aztán szóljon aki ennyiért használja. És ha elfogadod, hogy otthoni asztali gépet össze lehet rakni mondjuk 160ból, úgy, hogy ezen programok bekerülési ára 0 ft, akkor fogadd el, hogy eddig 3 mac-et vettem nem listaáron, teljesen jókat, számlára, 120ezer és 150ezer forint között, vagyis nem kell a listaárat a valósággal összevetni feltétlen.

több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Ha a listaárakat nézzük, akkor a Samsung 3d-s smart tv 140e (+ 20e a bill), míg a legolcsóbb iMac 366e...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
De a sima árakat figyelembe véve nem kerül többe, egál egy smart tv és egy mac. (kb 100-180 mindkettő)Sobri Jóska
mutass nekem 180ért macet, azonnal megveszem.brk
Látom te is pesti vagy, én itt vettem eddig kettőt:  www.applecorner.hu
Mindig szokott lenni "használt" laptop vagy asztali gép, menj be és kérdezősködj bátran.

Valamint szoktak lenni Apple pop-up store-ok kb. negyedévente, de azt előre nem tudom hol, mikor, apple központi honlapon kiírják elötte.
Én a 21"-os akkor kb 1 éves modelt 120ért vettem tavaly, de voltam Air-ek is, meg rengeteg kiegészítő, és a Westendben volt a store pár napig.

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
De a sima árakat figyelembe véve nem kerül többe, egál egy smart tv és egy mac. (kb 100-180 mindkettő)Sobri Jóska
mutass nekem 180ért macet, azonnal megveszem
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
Nem látom át az összefüggést, de ha a jövő évi cseppkatalógusban benne lesz, akkor nincs kizárva

Jófajta HDMI kábelt tud valaki ajánlani?jjncaa
Mit tud egy Smart tévé amit egy nagy Mac nem?
Sobri Jóska
Mennyivel tud többet, hogy pár százezerrel többet fizessek ki érte?jjncaa
A 0 ft-hoz képest? 😊
Az valóban optimális ár-érték arány.
De a sima árakat figyelembe véve nem kerül többe, egál egy smart tv és egy mac. (kb 100-180 mindkettő)

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Oviban is hasonló a szitu. A sok anyuka hozza a csemetét, akihez nagyon mélyre kell hajolni, hogy bekösse a cipőt, stb... Nem győzök hova nézni. 😀GRAFI
jegyszedő van? 😀 vagy ezt még nem ismerték fel mint bizniszt?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Oviban is hasonló a szitu. A sok anyuka hozza a csemetét, akihez nagyon mélyre kell hajolni, hogy bekösse a cipőt, stb... Nem győzök hova nézni. 😀
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Imádom suliba hordani a gyereket. Ezt a csöcsbemutatót ilyen közelről látni.....
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Mennyivel tud többet, hogy pár százezerrel többet fizessek ki érte?jjncaa
Hát hogy Alma! 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Nem látom át az összefüggést, de ha a jövő évi cseppkatalógusban benne lesz, akkor nincs kizárva

Jófajta HDMI kábelt tud valaki ajánlani?jjncaa
Mit tud egy Smart tévé amit egy nagy Mac nem?
Sobri Jóska
Mennyivel tud többet, hogy pár százezerrel többet fizessek ki érte?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
Nem látom át az összefüggést, de ha a jövő évi cseppkatalógusban benne lesz, akkor nincs kizárva

Jófajta HDMI kábelt tud valaki ajánlani?jjncaa
Mit tud egy Smart tévé amit egy nagy Mac nem?

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hama,kolink ezeket nyugodtan veheted, nekem 10m-es kolinkem van és tökéletes mai napig

|
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Nem látom át az összefüggést, de ha a jövő évi cseppkatalógusban benne lesz, akkor nincs kizárva

Jófajta HDMI kábelt tud valaki ajánlani?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
van smart tv-m, ráadásul ingyen 😀

jjncaa
És innen már csak egy lépés:


több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
rögtön rendeltem is hozzá egy touchpades, vezeték nélküli billentyűzetet 😊 ha az espn player is megy majd rajta, az maga lesz az álom, de már az iszonyat kemény, hogy a külső vinyóra másolt meccseket/filmeket/stb. tudom rajta nézni
jjncaa
Ha van otthon routered és össze tudod kötni UTP kábellel a tv-vel (vagy veszel a tv-hez wifi-vevőt) akkor még a vinyót se kell dugdosni, az Allshare nevű progival meg lehet osztani a gépen lévő tartalmat a tévével 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nem tudtam, hogy JJ nagygazdálkodó. 😊
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Most aztán sokkal okosabb lettem. Kicsit bővebben?GRAFI
Vösző 8000 hektár földet lenövényvédőzöd bajerise, osztán megjönnek a cseppek, beváltos, svantévéd! Meg megnézed a bankszámlád?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Most aztán sokkal okosabb lettem. Kicsit bővebben?
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Nekem is hasonló van, csak az előző szériás (UE32D6100)... Igaz nekem majdnem másfél kilóm bánta, de imádom 😊Rataxes
rögtön rendeltem is hozzá egy touchpades, vezeték nélküli billentyűzetet 😊 ha az espn player is megy majd rajta, az maga lesz az álom, de már az iszonyat kemény, hogy a külső vinyóra másolt meccseket/filmeket/stb. tudom rajta nézni
loptad? 😀kristof
 cseppklub.hu/jjncaa
És ez mi?? Mit kell érte tenni?GRAFI
növényvédő-szereket rendelni nagy tételben 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
loptad? 😀kristof
 cseppklub.hu/jjncaa
És ez mi?? Mit kell érte tenni?GRAFI
védeni a növénykéket


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
loptad? 😀kristof
 cseppklub.hu/jjncaa
És ez mi?? Mit kell érte tenni?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nekem is hasonló van, csak az előző szériás (UE32D6100)... Igaz nekem majdnem másfél kilóm bánta, de imádom 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes