NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Make Love

27 feliratkozó

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Lassan vége a gólyahétnek, nagyon durva pörgés, sokkal durvább, mint tavaly.
Főrendeztem BME Futást ~700 gólyának, ma este 6 óra gólyabuli rendezés + gárdás nap, egyedül a vártúrát sajnálom, hogy kimaradt, dehát Div 2/A draft.
Holnap még egy Happy Day, aztán a gólyák megtapasztalják milyen az egyetem 😀
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
hát ezek a közgázos seniorok elvitték a gólyákat sárgaszöcskézni 😀
de legalább rohadt jó volt 😀
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egyik kedvenc részem. 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Nekem Ernie-m volt, óriási kedvencem volt. On: elég sima volt a tárgyfelvétel, csak 1 limitemeltetés meg 1 kurzuskiírás van hátra. 😛
több mint 12 éve
catattack 3 520
Kisfiam imádja az Elmo Világa sorozatot.
Tegnap megvettem neki ezt:


Azt az örömöt...
Magához ölelte, úgy rohangált a lakásban, fetrengett vele az ágyon, jajgatott!
Megkönnyeztem, annyira jó volt látni! 😀

Szerk.: Köszönöm!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Eső Debrecenben!!!! Már csak 30 fok van a lakásban, nem 40, de akkor is AHHHHHH.....Newman
Végre hozzánk is elért a lehűlés. 😀 Úgy irigyeltem az ország 90%-át, itt keleten meg 33 fok volt még este is... 😀
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Országos céges sportkupa: két arany egy ezüst 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Eső Debrecenben!!!! Már csak 30 fok van a lakásban, nem 40, de akkor is AHHHHHH.....

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
alulról vagy felülről vállig? 😛Höri
Láttál már olyan fürdőszoba ablakot, ahol ez lehetséges lenne ? 😀
süti
Én igen... De sajnos nyakig reluxával...
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
alulról vagy felülről vállig? 😛Höri
Láttál már olyan fürdőszoba ablakot, ahol ez lehetséges lenne ? 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Pff, hazafelé szomszéd (sarokház) fürdőszoba ablakán látom, hogy a szomszéd csaj zuhanyzik. 😐 Igaz éppen hogy csak vállig láttam be, de azért lefagytam egy kicsit. 😀süti
alulról vagy felülről vállig? 😛

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Pff, hazafelé szomszéd (sarokház) fürdőszoba ablakán látom, hogy a szomszéd csaj zuhanyzik. 😐 Igaz éppen hogy csak vállig láttam be, de azért lefagytam egy kicsit. 😀
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Nem nagyon ünnepeltem sose ezeket a "jubileumokat", de most hogy elveszett a HSZ-aim kb. 80%-a, megengedek egy ilyet magamnak.
1000 !!!!!! 😀 GRAFI
őőőő, amúgy mi is történt a hozzászólásokkal? Mert ahogy nézem nekem is eltűnt a nagyrésze 😕pc_x
Az nfl.hu-s hozzászólások "tűntek el". Most pontosan annyit mutat, amennyit a bowl.hu-n írtatok.

Egyrészt erre szerintem magától is rájöhetne az ember, másrészt 2000-en kérdezték meg az utolsó két oldalon az oldallal kapcsolatos észrevételeknél, harmadrészt meg ki a f.szt érdekel a hszszám? 😛Black_Adder
jólvan csillagom, nyugi 😀 2 hétig nem voltam itthon és mobilneten nem volt kedvem számomra érdektelen topikokat olvasgatni... az elmúlt 7 évben meg már meguntam követni, hogy épp mikor és hova költözik az nfl.hu/bowl.hu és milyen név alatt, na 😊


több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Nem nagyon ünnepeltem sose ezeket a "jubileumokat", de most hogy elveszett a HSZ-aim kb. 80%-a, megengedek egy ilyet magamnak.
1000 !!!!!! 😀 GRAFI
őőőő, amúgy mi is történt a hozzászólásokkal? Mert ahogy nézem nekem is eltűnt a nagyrésze 😕pc_x
Az nfl.hu-s hozzászólások "tűntek el". Most pontosan annyit mutat, amennyit a bowl.hu-n írtatok.

Egyrészt erre szerintem magától is rájöhetne az ember, másrészt 2000-en kérdezték meg az utolsó két oldalon az oldallal kapcsolatos észrevételeknél, harmadrészt meg ki a f.szt érdekel a hszszám? 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem nagyon ünnepeltem sose ezeket a "jubileumokat", de most hogy elveszett a HSZ-aim kb. 80%-a, megengedek egy ilyet magamnak.
1000 !!!!!! 😀 GRAFI
őőőő, amúgy mi is történt a hozzászólásokkal? Mert ahogy nézem nekem is eltűnt a nagyrésze 😕pc_x
Már mondtam egyszer.. Én loptam el, és csak váltságdíj ellenében adom oda. Vagy még akkor se.
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Nem nagyon ünnepeltem sose ezeket a "jubileumokat", de most hogy elveszett a HSZ-aim kb. 80%-a, megengedek egy ilyet magamnak.
1000 !!!!!! 😀 GRAFI
őőőő, amúgy mi is történt a hozzászólásokkal? Mert ahogy nézem nekem is eltűnt a nagyrésze 😕


több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nem nagyon ünnepeltem sose ezeket a "jubileumokat", de most hogy elveszett a HSZ-aim kb. 80%-a, megengedek egy ilyet magamnak.
1000 !!!!!! 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Annyira nem jó egyébként, eddig 21 mega volt a maximum amivel tudtam lefele tölteni, de akkor lemez túlterheltség és visszanyomta 10re 😀
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bazze, megjött a gigabit az SCHba 😀
tenorx
Mehetsz a p.csába! Csak egy hétre megtapasztalnám...catattack
Csak egy napra...
több mint 12 éve
catattack 3 520
Bazze, megjött a gigabit az SCHba 😀
tenorx
Mehetsz a p.csába! Csak egy hétre megtapasztalnám...
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
fb-n megláttam, hogy linkelték neked a telekom szerverest, hát mindjárt sírva fakadok 😕 😀kristof
És mindez asszem 5000 egy félévre 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
fb-n megláttam, hogy linkelték neked a telekom szerverest, hát mindjárt sírva fakadok 😕 😀
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
úgyse bírják a laptopvinyók 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bazze, megjött a gigabit az SCHba 😀tenorx
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bazze, megjött a gigabit az SCHba 😀