NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Make Love

27 feliratkozó

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
A BME Feszt gecijó, az RTL kettőeaglesmcnabb
...a Robert Griffin 3Höri
RG3 és az RTL egy mondatban? Ne sértegess te.. te... focista. 😛apeszos
na megindult a hype 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A BME Feszt gecijó, az RTL kettőeaglesmcnabb
...a Robert Griffin 3Höri
RG3 és az RTL egy mondatban? Ne sértegess te.. te... focista. 😛
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A BME Feszt gecijó, az RTL kettőeaglesmcnabb
...a Robert Griffin 3

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A BME Feszt gecijó, az RTL kettő

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Autóhitel utolsó törlesztőrészlete befizetve.
Öröm boldogság! 😊Zolika
frankos volt legalább? 😊Divat
Igen. De csak két évre vettem fel, és kb. ezressel lett drágább a végére, mint az elején. Azért jó megszabadulni tőle.Zolika
akkor Te jól meg úsztad, haverom a duplájánál jár...

|
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 901
Autóhitel utolsó törlesztőrészlete befizetve.
Öröm boldogság! 😊Zolika
frankos volt legalább? 😊Divat
Igen. De csak két évre vettem fel, és kb. ezressel lett drágább a végére, mint az elején. Azért jó megszabadulni tőle.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Autóhitel utolsó törlesztőrészlete befizetve.
Öröm boldogság! 😊Zolika
frankos volt legalább? 😊

|
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 901
Autóhitel utolsó törlesztőrészlete befizetve.
Öröm boldogság! 😊

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Kíváló készüléx ez a pár napja beszerzett Xperia Tipo. GRAFI
jó hogy mondod, barátnőm éppen egy olyanon gondolkozik

több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Kíváló készüléx ez a pár napja beszerzett Xperia Tipo.
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Hajnalban másfél óra alvás, most bő 2 óra alvás,fáradtság,égő szem...NFL én így szeretlek 😊

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 661
nálunk az volt a vizsgakurzus, h normális keresztfélév csak nincs előadás meg gyakorlat, és csak aláírással leehet felvenni.
Gondolom te akkor így még pont felveheted a rá épülő tárgyakat, h nálunk miiért nem volt ilyen...?Black_Adder
Mert ez a BME. Örülj neki hogy aláírásod 3 évig érvényes és egyéltalán van vizsgakurzus.Toca
Költői kérdés volt 😊 De ennyi erővel egyszerűbb lenne, ha csak simán nem basznák meg minden tárgyból az emberek 2/3-át...

Viszont pozitívum, h nincs, pontosabban, h eddig nem volt tárgyfelvétel/vizsgajelentkezés limit...Black_Adder
Tudom hogy koltoi volt 😀 mostantol viccesebb lesz hogy 6 vizsga utan szevasz ... Toca
Addig kell örülni, amíg a tárgyfelvétel számát nem korlátozzák.
Akkor lennének bajok...
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
nálunk az volt a vizsgakurzus, h normális keresztfélév csak nincs előadás meg gyakorlat, és csak aláírással leehet felvenni.
Gondolom te akkor így még pont felveheted a rá épülő tárgyakat, h nálunk miiért nem volt ilyen...?Black_Adder
Mert ez a BME. Örülj neki hogy aláírásod 3 évig érvényes és egyéltalán van vizsgakurzus.Toca
Költői kérdés volt 😊 De ennyi erővel egyszerűbb lenne, ha csak simán nem basznák meg minden tárgyból az emberek 2/3-át...

Viszont pozitívum, h nincs, pontosabban, h eddig nem volt tárgyfelvétel/vizsgajelentkezés limit...Black_Adder
Tudom hogy koltoi volt 😀 mostantol viccesebb lesz hogy 6 vizsga utan szevasz ...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
nálunk az volt a vizsgakurzus, h normális keresztfélév csak nincs előadás meg gyakorlat, és csak aláírással leehet felvenni.
Gondolom te akkor így még pont felveheted a rá épülő tárgyakat, h nálunk miiért nem volt ilyen...?Black_Adder
Mert ez a BME. Örülj neki hogy aláírásod 3 évig érvényes és egyéltalán van vizsgakurzus.Toca
Költői kérdés volt 😊 De ennyi erővel egyszerűbb lenne, ha csak simán nem basznák meg minden tárgyból az emberek 2/3-át...

Viszont pozitívum, h nincs, pontosabban, h eddig nem volt tárgyfelvétel/vizsgajelentkezés limit...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nálunk az volt a vizsgakurzus, h normális keresztfélév csak nincs előadás meg gyakorlat, és csak aláírással leehet felvenni.
Gondolom te akkor így még pont felveheted a rá épülő tárgyakat, h nálunk miiért nem volt ilyen...?Black_Adder
nekünk a vk egy vizsga a félév megkezdése előtt, és ezzel is elmegy egy tárgyfelvétel. viszont keresztfélév itt nincs semmiből.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
nálunk az volt a vizsgakurzus, h normális keresztfélév csak nincs előadás meg gyakorlat, és csak aláírással leehet felvenni.
Gondolom te akkor így még pont felveheted a rá épülő tárgyakat, h nálunk miiért nem volt ilyen...?Black_Adder
Mert ez a BME. Örülj neki hogy aláírásod 3 évig érvényes és egyéltalán van vizsgakurzus.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
nálunk az volt a vizsgakurzus, h normális keresztfélév csak nincs előadás meg gyakorlat, és csak aláírással leehet felvenni.
Gondolom te akkor így még pont felveheted a rá épülő tárgyakat, h nálunk miiért nem volt ilyen...?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Életem eddigi legfontosabb vizsgáját sikerült teljesítenem 60 %-os kettessel. Köszönöm Istenem!eaglesmcnabb
Szeptember 6-án vizsga?
Amúgy grat.Black_Adder
köszi szépen, 5-én volt még tegnap. utolsó tárgyfelvételes vizsgakurzus. Egész nyaramat elbaszta, de megérte.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Életem eddigi legfontosabb vizsgáját sikerült teljesítenem 60 %-os kettessel. Köszönöm Istenem!eaglesmcnabb
Szeptember 6-án vizsga?
Amúgy grat.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Életem eddigi legfontosabb vizsgáját sikerült teljesítenem 60 %-os kettessel. Köszönöm Istenem!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nekem is jöhetne egy ilyen. 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 558
Annyira jó, hogy most, amikor összejött minden szar, és annyira mélyen magam alatt voltam, mint még soha, akkor jött valaki, aki kirángatott belőle, és újra elhitette velem, hogy az élet szép és jó is tud lenni.
Tudom, mint minden, ez is csak átmeneti állapot, de most akkor is jó, és hosszú idő után először boldognak érzem magam.
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Lassan vége a gólyahétnek, nagyon durva pörgés, sokkal durvább, mint tavaly.
Főrendeztem BME Futást ~700 gólyának, ma este 6 óra gólyabuli rendezés + gárdás nap, egyedül a vártúrát sajnálom, hogy kimaradt, dehát Div 2/A draft.
Holnap még egy Happy Day, aztán a gólyák megtapasztalják milyen az egyetem 😀tenorx
azért a spártai harcos eléggé adta 😀
amúgy a vártúra is rohadt jó volt, csak csóró gólyám letörte a fél metszőfogát (túl erősen barátkozott a kúttal)
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Focihét van 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Lassan vége a gólyahétnek, nagyon durva pörgés, sokkal durvább, mint tavaly.
Főrendeztem BME Futást ~700 gólyának, ma este 6 óra gólyabuli rendezés + gárdás nap, egyedül a vártúrát sajnálom, hogy kimaradt, dehát Div 2/A draft.
Holnap még egy Happy Day, aztán a gólyák megtapasztalják milyen az egyetem 😀tenorx
Köszi eddig kurvára élveztem 😀