NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Make Love

27 feliratkozó

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Belgium? Minek? 4 napig ki nem tenném a lábam Amszterdamból 😊Rataxes
Belgiumba már csak 4en megyünk, mert egy kedves barátunk jelenleg ott dolgozik(Antewerpen) és nála fogunk megszállni. emiatt becsusszan majd egy Brugges is, ami kötelező kiruccanás, mivel az egyik kedvenc filmem ott játszódik és nekem ezt látnom kell. Brüsszel se szar az tuti, de abból sokat nem fogunk látni az ötödik napunkon(17kor indul vissza a gép)

egyébként még egy fuckinbiglovewithwizzair. 16 ezer ft-ból megvolt oda-vissza a trip(Budapest-Eindhoven, Brüsszel-Budapest). + ugye a vonatok, de azok nem vészesek abban a térségben.Zsoca
A vonatok igenis vészesek, az egyik volt osztálytársam Utrechtben tanul, és az utazási pénz fele megy el a repülőre Eindhovenbe, fele pedig a vonatra onnan Utrechtbe, szóval azért vigyázz ezzel.Rajna
10 euro Amszterdam, Brüsszel meg 22 euro. ez relatív, hogy mihez képest drága. Mo-n se sokkal olcsóbb sztem egy felnőtt jegy hasonló távra.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Belgium? Minek? 4 napig ki nem tenném a lábam Amszterdamból 😊Rataxes
Belgiumba már csak 4en megyünk, mert egy kedves barátunk jelenleg ott dolgozik(Antewerpen) és nála fogunk megszállni. emiatt becsusszan majd egy Brugges is, ami kötelező kiruccanás, mivel az egyik kedvenc filmem ott játszódik és nekem ezt látnom kell. Brüsszel se szar az tuti, de abból sokat nem fogunk látni az ötödik napunkon(17kor indul vissza a gép)

egyébként még egy fuckinbiglovewithwizzair. 16 ezer ft-ból megvolt oda-vissza a trip(Budapest-Eindhoven, Brüsszel-Budapest). + ugye a vonatok, de azok nem vészesek abban a térségben.Zsoca
A vonatok igenis vészesek, az egyik volt osztálytársam Utrechtben tanul, és az utazási pénz fele megy el a repülőre Eindhovenbe, fele pedig a vonatra onnan Utrechtbe, szóval azért vigyázz ezzel.

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Belgium? Minek? 4 napig ki nem tenném a lábam Amszterdamból 😊Rataxes
Belgiumba már csak 4en megyünk, mert egy kedves barátunk jelenleg ott dolgozik(Antewerpen) és nála fogunk megszállni. emiatt becsusszan majd egy Brugges is, ami kötelező kiruccanás, mivel az egyik kedvenc filmem ott játszódik és nekem ezt látnom kell. Brüsszel se szar az tuti, de abból sokat nem fogunk látni az ötödik napunkon(17kor indul vissza a gép)

egyébként még egy fuckinbiglovewithwizzair. 16 ezer ft-ból megvolt oda-vissza a trip(Budapest-Eindhoven, Brüsszel-Budapest). + ugye a vonatok, de azok nem vészesek abban a térségben.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Belgium? Minek? 4 napig ki nem tenném a lábam Amszterdamból 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
ma lefoglaltuk a szállásunkat és a repülőnket Hollandiába ill. Belgiumba(2-2 éjszaka itt-ott). 11-en leszünk. bajok lesznek. 😀

de rohadtul messze van még november közepe (ez már "Gyűlölködjünk").
http://www.youtube.com/watch?v=TRcg6Ei6eyk

több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Éljen az Orioles! 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Ha csak pár hétre is de megint van jogosítványom 😊JayB
Akkor félnünk kell? 😛xrace77
Hát mivel úgy tervezi, hogy pár hét múlva újra elveszíti, én nem mennék a közelébe 😀fetomy
Nem erről van szó 😊 Függőben van egy második eljárás mivel eltiltott jogosítvánnyal vezettem, 40 napja hogy lebuktam, még nem jött semmi róla és mivel az eredeti lejárt gondoltam kiváltom mert miért ne.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha csak pár hétre is de megint van jogosítványom 😊JayB
Akkor félnünk kell? 😛xrace77
Hát mivel úgy tervezi, hogy pár hét múlva újra elveszíti, én nem mennék a közelébe 😀
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Ha csak pár hétre is de megint van jogosítványom 😊JayB
Akkor félnünk kell? 😛
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Ha csak pár hétre is de megint van jogosítványom 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nah, úgy tűnik végre van egy jó szombatom 😊 Nem kúrta el a kedvem semmi, nem fájt a fejem sem, hideg is van, jobb is lesz ha gyorsan elalszom, mielőtt történik valami 😀

😊Deny
neked meg grat 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
😊
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
valami hihetetlenul gyonyoru a Yum! Center nemcsak kivulrol, hanem belulrol is 😊 noi roplabda meccset ennyire meg nem elveztem 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A nyár legyen meleg faszom. Eleget van hideg az év többi részében

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
http://www.youtube.com/watch?v=loOUXJsCfMg&feature=player_embedded#!
Nem tudtam hová tegyem, (RG topic nincs 😀 ) egyszerűen hihetetlen, gyönyörű. 5. percnél kész...


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Éééés igeeeeeeeen!!! Imádom ezt a mai-tegnapi időjárást 😊 Rengeteg felhő, eső, hideg még a holdat se látni. Egyszerűen fantasztikus, ilyenkor érzem magam a legjobban :rolleyes:fetomy
Tökéletesen egyetértek.
Végre emberhez méltó idő, nem tökömöncsorgóizzadságos.
De ez az idei nyár nem úgy tűnik, hogy valaha is végetér, bár a tegnapi nap bíztató volt.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem, de ez még kérdés neked? 😀

Amúgy attól még, hogy te ilyen micsigeni meg érdalsói puhány vagy még nem biztos, hogy mással van a probléma 😛
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Éééés igeeeeeeeen!!! Imádom ezt a mai-tegnapi időjárást 😊 Rengeteg felhő, eső, hideg még a holdat se látni. Egyszerűen fantasztikus, ilyenkor érzem magam a legjobban :rolleyes:fetomy
te normális vagy?
hogy a Kolang szakadna rád


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Éééés igeeeeeeeen!!! Imádom ezt a mai-tegnapi időjárást 😊 Rengeteg felhő, eső, hideg még a holdat se látni. Egyszerűen fantasztikus, ilyenkor érzem magam a legjobban :rolleyes:
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Fiam szarrá verve a mezőnyt a 2011-12 szezon első nemzetközi versenyét megnyerte Szlovákiában 😀diverdoc
Gratulálok Doktor úr!
Átérzem örömöd, mert én is tudom, mi az atyai büszkeség!vadibandi
😊 😉


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
catattack 3 520
Úgy fest megtaláltam a hosszútávra az edzőtársaimat. 😀
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan

Fiam szarrá verve a mezőnyt a 2011-12 szezon első nemzetközi versenyét megnyerte Szlovákiában 😀diverdoc
Gratulálok Doktor úr!
Átérzem örömöd, mert én is tudom, mi az atyai büszkeség!




több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Fiam szarrá verve a mezőnyt a 2011-12 szezon első nemzetközi versenyét megnyerte Szlovákiában 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Ha valakinek kell google plus meghívó az csak szóljon.

@KJuraszik
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
SCH716 😀Chevy
Akkor még szerencséd is van mert az a legjobb oldala a kolinak. 😀
Lassan ennyi SCH-s lesz meg kéne alapítani az NFL nézők körét és egy nagy plazmán bámulni a meccseket minden héten mondjuk nagy teremben. Ohm-nomnom utána is kérdezek 😊Toca
Nagyon helyes!