NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Na azért remélem a Jokic fanok is megnyugodtak, akik szerint Jokic nem kapja meg a szupersztarók privilégiumait, hiszen most azért bőven megkapta, ezért ugyanis simán eltiltás járt volna.
Jughead
Vajon miért?
dawyd728
Fellökött egy nézőt, ez automatikus eltiltás a szabálykönyv szerint, függetlenül attól, hogy ki lett-e ez provokálva vagy sem.
több mint 1 éve
dawyd728 3 836
Na azért remélem a Jokic fanok is megnyugodtak, akik szerint Jokic nem kapja meg a szupersztarók privilégiumait, hiszen most azért bőven megkapta, ezért ugyanis simán eltiltás járt volna.
Jughead
Vajon miért?
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Na azért remélem a Jokic fanok is megnyugodtak, akik szerint Jokic nem kapja meg a szupersztarók privilégiumait, hiszen most azért bőven megkapta, ezért ugyanis simán eltiltás járt volna.
több mint 1 éve
dawyd728 3 836
Ha Murray és MPJ is konstans nyomná a star powert (amit látnak beléjük) nem sokat tudna kezdeni velük a Suns, hiába dob 80-90 pontot mondjuk a KD, Broki duó.
FLZOLI
Bármi lesz a sorozat vége, MPJ a cap 25%nak megfelelő fizetése - 3. legtöbb - mellett ilyen keveset - 5-6. legtöbbet - tesz bele a közösbe az baj. Amíg nyer a csapat lehet szőnyeg alá seperni, de ezt a kérdést valamilyen irányban el kell kezdeni megoldani. Vagy játékos csere, vagy edző csere. Ennél egy PJ Tucker is többet tesz hozzá, vagy ne menjek messzire Bruce. Ha Westbrookért ekkora ellenértéket kapott a Lakers, nem hiszem, h MPJ-ért hasonlót ne tudnánk bugázni.
Illetve azt is szét kell választani, h védekezésben mindig is gyenge volt, de fejlődött idei szezonra. Most is átlag alatti, de nem bűn rossz. Ebben látok javulás, ami edzői/játékos érdem is. De az, h támadásban egy roleplayer, az edzői döntés látva az alapszakaszt. Persze az ottani kosárlabda csak edzés, de akkor is. Persze lehet mondani a ladbakezelése posztjához képest ok, de másodlagos ballhandlernek rossz. Nyilván tehetne bele többet, lehetne benne egyénileg fejlődni, de az sem magyarázza ezeket a borzasztó hatékonyságú 10 körüli fga meccseit.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 068 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha Murray és MPJ is konstans nyomná a star powert (amit látnak beléjük) nem sokat tudna kezdeni velük a Suns, hiába dob 80-90 pontot mondjuk a KD, Broki duó.

Én erre utaltam, amikor inkább a Lakersre tettem a GSW ellen. Beton védekezés, 2 elit és valaki úgyis megoldja a padról akinek épp sül a keze. A GSW ilyen Klay-el és Poole-al nem nyerhet

több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
3-1es Lakers leadet és Walkert se láttam jönni.
Sajnos úgy tűnik Klay és Wiggins tavalyhoz képest elfogyott, Poole nem is volt…

Szerkesztette: Toca
több mint 1 éve
dawyd728 3 836
Megint jó kezekben a franchise ...

Sixo
Jokicot fogjak meg eltiltani amugy ...
csebi
Meglátjuk. Aezért a legtöbb szakit akit olvastam azt írta, hogy nem lesz eltiltás, a tulaj nagyot floppolt.
Sixo
az NBA utjai kifurkeszhetetlenek.
csebi
Mondjuk azt nem értettem, hogy minek ment oda Joker. Úgy is futó óra van, ez nem foci, hogy ezzel idő nyerhetne, vagy nem? Ráadásul a meccs első félidejében volt az eset. Még gyors indításról sem lehetett szó, Denver támadás után került ki a labda játékon kívülre egy Suns játékosról, mindenki ott volt a palánk környékén.
Sixo
Jokic amióta a ligában van szokása, h minél hamarabb dobja be oldalról, ezzel is minimális rendezetlenséget okozva az ellenfélnél. Mivel bíró adja neki oda, mielőtt bedobhatná oldalról, így rengetegszer ő fut egy labda után és adja utána oda a bíró kezébe, majd várja vissza, h bedobhassa oldalról. 10-ből 9x végül nem nyer vele semmit. Csak felesleges kalóriákat éget. Marginal gains..
több mint 1 éve
dawyd728 3 836
Na pénzbüntetést kapott Jokic. A flopper miután begyűjtötte a likeokat a tegnapi postja után marad az áldozat. Hányinger.
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Azt már tudjuk, hogy a Lakers védekezése gyakorlatilag konstans működik a PO-ban, 1-2 negyedtől eltekintve, de most a gsw is bekeményített, aminek meg is lett az eredménye, nagyon kiélezett meccs volt, amelyet bárki megnyerhetett volna!
Köszi IV. Lonnie király
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 571 — Lucas Scott
Megint jó kezekben a franchise ...

Sixo
Jokicot fogjak meg eltiltani amugy ...
csebi
Meglátjuk. Aezért a legtöbb szakit akit olvastam azt írta, hogy nem lesz eltiltás, a tulaj nagyot floppolt.
Sixo
az NBA utjai kifurkeszhetetlenek.
csebi
Mondjuk azt nem értettem, hogy minek ment oda Joker. Úgy is futó óra van, ez nem foci, hogy ezzel idő nyerhetne, vagy nem? Ráadásul a meccs első félidejében volt az eset. Még gyors indításról sem lehetett szó, Denver támadás után került ki a labda játékon kívülre egy Suns játékosról, mindenki ott volt a palánk környékén.
Sixo
a labdaert ment oda. sportolokent nem gondolkodsz abban a szazadmpben, csak ment utana. ilyen egyszeru.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Megint jó kezekben a franchise ...

Sixo
Jokicot fogjak meg eltiltani amugy ...
csebi
Meglátjuk. Aezért a legtöbb szakit akit olvastam azt írta, hogy nem lesz eltiltás, a tulaj nagyot floppolt.
Sixo
az NBA utjai kifurkeszhetetlenek.
csebi
Mondjuk azt nem értettem, hogy minek ment oda Joker. Úgy is futó óra van, ez nem foci, hogy ezzel idő nyerhetne, vagy nem? Ráadásul a meccs első félidejében volt az eset. Még gyors indításról sem lehetett szó, Denver támadás után került ki a labda játékon kívülre egy Suns játékosról, mindenki ott volt a palánk környékén.

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 571 — Lucas Scott
Megint jó kezekben a franchise ...

Sixo
Jokicot fogjak meg eltiltani amugy ...
csebi
Meglátjuk. Aezért a legtöbb szakit akit olvastam azt írta, hogy nem lesz eltiltás, a tulaj nagyot floppolt.
Sixo
az NBA utjai kifurkeszhetetlenek.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Mi a faszom volt ez a meccs DBooktól ??? 20/25 47pts.
Mintha kezdene Monty edzőként viselkedni és erősen belenyúl a rotációba.
Sixo
Kérdés, hogy mit fog húzni, amikor (ha) Paul visszatér. Mert nekem nem kétséges, hogy csak azért nyúlt ebbe bele, mert muszáj volt.
zinedine5
De most, hogy látja ,hogy mennyire megy a cseréknek szerintem nem fogja abbahagyni, + ki tudja idén lesz-e még Paul, mert egyenlőre nem tudni, hogy mikor jöhet vissza ha visszajöhet, és ha rövidebb lefolyású lenne, akkor kbra mondanának valamit. Mondjuk Warren meg Shamet elfér Paul mellett is, még ha valamivel kevesebbet is lesznek a pályán. Inkább Cam Payne ideje csökkenne le, amit nem is biztos, hogy bánnék, nekem nagyon nem tetszik az idei játéka. Landale játék ideje meg független Paulétól.
Sixo
Jó, de Cam nem vette teljesen át Paul ~40 percét. Payne átvett valamit belőle, áttolták PG-be valamennyit Bookert és az ő helyére/idejére jöttek a cserék.
Nekem ez tetszik, már a Clips ellen is azért sírtam, hogy túl sokat játszanak a kezdők és keveset a cserék.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mi a faszom volt ez a meccs DBooktól ??? 20/25 47pts.
Mintha kezdene Monty edzőként viselkedni és erősen belenyúl a rotációba.
Sixo
Kérdés, hogy mit fog húzni, amikor (ha) Paul visszatér. Mert nekem nem kétséges, hogy csak azért nyúlt ebbe bele, mert muszáj volt.
zinedine5
De most, hogy látja ,hogy mennyire megy a cseréknek szerintem nem fogja abbahagyni, + ki tudja idén lesz-e még Paul, mert egyenlőre nem tudni, hogy mikor jöhet vissza ha visszajöhet, és ha rövidebb lefolyású lenne, akkor kbra mondanának valamit. Mondjuk Warren meg Shamet elfér Paul mellett is, még ha valamivel kevesebbet is lesznek a pályán. Inkább Cam Payne ideje csökkenne le, amit nem is biztos, hogy bánnék, nekem nagyon nem tetszik az idei játéka. Landale játék ideje meg független Paulétól.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Megint jó kezekben a franchise ...

Sixo
Jokicot fogjak meg eltiltani amugy ...
csebi
Meglátjuk. Aezért a legtöbb szakit akit olvastam azt írta, hogy nem lesz eltiltás, a tulaj nagyot floppolt.

több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Mi a faszom volt ez a meccs DBooktól ??? 20/25 47pts.
Mintha kezdene Monty edzőként viselkedni és erősen belenyúl a rotációba.
Sixo
Kérdés, hogy mit fog húzni, amikor (ha) Paul visszatér. Mert nekem nem kétséges, hogy csak azért nyúlt ebbe bele, mert muszáj volt.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 571 — Lucas Scott
Megint jó kezekben a franchise ...

Sixo
Jokicot fogjak meg eltiltani amugy ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Megint jó kezekben a franchise ...

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bosszantó egy veresèg...èrtem hogy Mazzula nem akar ráülni a csapatra ès meg kellene tudniuk maguktól oldani, de nèha összekaphatná magát ès szólhatna nèhány jó szót.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mi az isten ez a Devin Booker. 20/25 után, most dobott egy 14/18at. Még, hogy nincs mélysége a csapatnak ... persze ha nincs használva akkor nincs. Inkább kezdők nincsenek a 2 sztár mögött. Nem értem Aytont mi tartja még kezdőben amikor Landale így játszik.
Sajnálom Jokert egy kicsit, 53pont 20/30al, monster meccs, de ez sem volt ma elég. Denver kezdőjéből se ezen se az előző meccsen nagyon senkibe nem tudnék belekötni csak MPJbe, ő rosszul dob, más haszna meg nem nagyon van. De Denverbe nincs cserepad egyáltalán.

több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 891
Fu nagy meccs volt, Harden megint allat volt. Barmi is lesz a parharc vege orulok hogy tudott a playoffban ket ilyen jo meccset hozni vegre.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 528 — nabege2@yahoo.com
Legalább 10x megnyerhette volna a Celtics, erre elkúrják.
Dühös vagyok!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 328 — Cowboys fan
szvít dzsízösz, mi volt itt az Iratkapocs Arénában (jó, tudom, hogy már nem az, de sokkal viccesenn)
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mi a faszom volt ez a meccs DBooktól ??? 20/25 47pts.
Mintha kezdene Monty edzőként viselkedni és erősen belenyúl a rotációba.