NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 121 — Deion Sanders for president!
A GOAT-vitáknak annyi értelme van, mint a baltával történő fogmosásnak.
empty taxi
Szerinted is Jordan az all time igaz! 😀
szimpátia szavazásnak pont jó amúgy

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A GOAT-vitáknak annyi értelme van, mint a baltával történő fogmosásnak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
bogjosi New England Patriots 1 438
Vicces, ahogyan rögtön újraindult a GOAT-vita. Más korok, más stílusok, összehasonlíthatatlan.

De azért érdekes, hogy a TOP10 pontszerzőből csak MJ és Wilt átlagolt 30 pont felett.
Dzsokijuing
Igazából ez utóbbit James is könnyedén tudta volna hozni, ha jobban érdekli a pont átlaga, amit jól mutat az elmúlt két éve is.
Jughead
Ezt a GOAT vitát általában mindenki úgy zárja, hogy 6/6 nyertes döntő ellen nem tudsz olyan erős érvet felhozni James oldalán amivel letudod érvelni ezt az egy tényt.
Toca
Ezt egyébként Brady-Montana témában sem értettem sose, hogy miért nagyobb szám bejutni kevesebb döntőbe és azt 100%-osan megnyerni, mint bejutni többe, de ott néha kikapni..
Miért kevésbe gáz, ha már főcsoportdöntőt elbukod, és be se jutsz....

szerk1.: mondjuk persze James esetében a gyűrűszám sincs meg (4 vs 6) ... de akkor meg Bill Russel a GOAT 11 gyűrűjével 😀

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Vicces, ahogyan rögtön újraindult a GOAT-vita. Más korok, más stílusok, összehasonlíthatatlan.

De azért érdekes, hogy a TOP10 pontszerzőből csak MJ és Wilt átlagolt 30 pont felett.
Dzsokijuing
Igazából ez utóbbit James is könnyedén tudta volna hozni, ha jobban érdekli a pont átlaga, amit jól mutat az elmúlt két éve is.
Jughead
Ezt a GOAT vitát általában mindenki úgy zárja, hogy 6/6 nyertes döntő ellen nem tudsz olyan erős érvet felhozni James oldalán amivel letudod érvelni ezt az egy tényt.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 957
Vicces, ahogyan rögtön újraindult a GOAT-vita. Más korok, más stílusok, összehasonlíthatatlan.

De azért érdekes, hogy a TOP10 pontszerzőből csak MJ és Wilt átlagolt 30 pont felett.
Dzsokijuing
Igazából ez utóbbit James is könnyedén tudta volna hozni, ha jobban érdekli a pont átlaga, amit jól mutat az elmúlt két éve is.
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 072 — farkas.l.zoltan@gmail.com
38 ezer 390 pont 45 másodpercben 😊




Bocs ahogy nèzem csak 38388 😁
dande2
Semmi értelme de jól nézz ki 😊

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
38 ezer 390 pont 45 másodpercben 😊




Bocs ahogy nèzem csak 38388 😁

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 915 — Saturday Night Lights
Vicces, ahogyan rögtön újraindult a GOAT-vita. Más korok, más stílusok, összehasonlíthatatlan.

De azért érdekes, hogy a TOP10 pontszerzőből csak MJ és Wilt átlagolt 30 pont felett.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 338 — Cowboys fan
nagy mérföldő, kár, hogy ráment ez a nagyon fontos meccs (is)
Stoki
Jamesre ment rá, vagy a 21 TO-ra, vagy hogy az Okie úgy dobta a triplákat, ahogy idén nem fogka még egyszer? Ha csak 40 százalékkal dobják, ami érzésre közelebb van a ligaátlaghoz, az mínusz 9 pont... Davis hogy került foul trouble-be?
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 338 — Cowboys fan
Kissé belerondít a nagy ünneplésbe, hogy megint simán kikapnak.
Kampman
Lehet ezért hagyta az Okie, higy meglegyen neki most, nem? Az ilyen ünepléseknél viszonylag ritkán szokott W lenni
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 788 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
nagy mérföldő, kár, hogy ráment ez a nagyon fontos meccs (is)
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 952
Kissé belerondít a nagy ünneplésbe, hogy megint simán kikapnak.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem kèszültem rá, de láttam 🥳
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 545 — The Mathematician
Memphis is warriors verheti a nuggetset mást nem látok jelenleg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 957
Az lenne a mókás ha megnyerné a Dallas a bajnokságot majd nem hosszabítanának vele. 😀
Toca
Zoli ezt felhozza a podcastben hogy mind1 mi van a csapat szét lesz baszva
Negritis, a vajda
Tudom hallgattam. De nyilván belőle a drukker szól.
Pl. ha bajnokok lesznek már megérte bármi is lesz utána.
Nyilván Irving ketyegő bomba, de elit játékos.
Nyilván mindenki úgy számol, hogy elfog szállni az agya, de Cuban kockáztatott.
3 and D embert ha tudnak meg szerezni a piacon akkor jó lehet ez a csapat.
Toca
Most őszintén bajnokság? Ez a Dallas ezzel a cserével a playint is veszélyezteti nem h a bajnoki címet …
csebi
Meglatjuk. Ha így marad az gyanúsan kevés lesz de messze meg a trade deadline.
Amúgy a GSW-n kívül nem látok csapatot akit egy egészséges Irving - Luka duoval ne tudnának kiejteni.
Grizzles azért még nem fekszik nekik.
Toca
Hát én nem látom egyelőre magam előtt hogy egy sérülések nélküli Denvert, hogy vernek meg 4x pl. Mondjuk nem csak ők, mások sem Nyugatról, pályahátrányból.
esanders10
Az edző megoldja nem kell félni.
Azért a Denvert ha Jokicot ütik vágják meg lehet fogni, hogy ne bírja szuflával a végét
FLZOLI
Mondjuk erre még nem láttunk példát.
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 072 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az lenne a mókás ha megnyerné a Dallas a bajnokságot majd nem hosszabítanának vele. 😀
Toca
Zoli ezt felhozza a podcastben hogy mind1 mi van a csapat szét lesz baszva
Negritis, a vajda
Tudom hallgattam. De nyilván belőle a drukker szól.
Pl. ha bajnokok lesznek már megérte bármi is lesz utána.
Nyilván Irving ketyegő bomba, de elit játékos.
Nyilván mindenki úgy számol, hogy elfog szállni az agya, de Cuban kockáztatott.
3 and D embert ha tudnak meg szerezni a piacon akkor jó lehet ez a csapat.
Toca
Most őszintén bajnokság? Ez a Dallas ezzel a cserével a playint is veszélyezteti nem h a bajnoki címet …
csebi
Meglatjuk. Ha így marad az gyanúsan kevés lesz de messze meg a trade deadline.
Amúgy a GSW-n kívül nem látok csapatot akit egy egészséges Irving - Luka duoval ne tudnának kiejteni.
Grizzles azért még nem fekszik nekik.
Toca
Hát én nem látom egyelőre magam előtt hogy egy sérülések nélküli Denvert, hogy vernek meg 4x pl. Mondjuk nem csak ők, mások sem Nyugatról, pályahátrányból.
esanders10
Az edző megoldja nem kell félni.
Azért a Denvert ha Jokicot ütik vágják meg lehet fogni, hogy ne bírja szuflával a végét

több mint 1 éve
esanders10 Denver Broncos 511
Az lenne a mókás ha megnyerné a Dallas a bajnokságot majd nem hosszabítanának vele. 😀
Toca
Zoli ezt felhozza a podcastben hogy mind1 mi van a csapat szét lesz baszva
Negritis, a vajda
Tudom hallgattam. De nyilván belőle a drukker szól.
Pl. ha bajnokok lesznek már megérte bármi is lesz utána.
Nyilván Irving ketyegő bomba, de elit játékos.
Nyilván mindenki úgy számol, hogy elfog szállni az agya, de Cuban kockáztatott.
3 and D embert ha tudnak meg szerezni a piacon akkor jó lehet ez a csapat.
Toca
Most őszintén bajnokság? Ez a Dallas ezzel a cserével a playint is veszélyezteti nem h a bajnoki címet …
csebi
Meglatjuk. Ha így marad az gyanúsan kevés lesz de messze meg a trade deadline.
Amúgy a GSW-n kívül nem látok csapatot akit egy egészséges Irving - Luka duoval ne tudnának kiejteni.
Grizzles azért még nem fekszik nekik.
Toca
Hát én nem látom egyelőre magam előtt hogy egy sérülések nélküli Denvert, hogy vernek meg 4x pl. Mondjuk nem csak ők, mások sem Nyugatról, pályahátrányból.
több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Drummond elég kemény volt a Spurs ellen. 9/9 mezőnyből, 21 pont 15 pattanó. 😃

" class="embed">
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 545 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=e50YeljcXiE

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 545 — The Mathematician
A Pelicans bőven rosszabb? 😮 What? Simán a hazai pályáért fognak menni, ha Zion is visszatér, akkor meg elvárás is a hazai pálya.
Jughead
akkor 3 meccs után megint kiesik .,..

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 957
a Jazz és a Thunder sztem kimarad a végén nyugaton
a pels-twolves-lakers trióból fog valaki odaérni a 10. helyre

amúgy 13 csapat van 10 helyre
de 4.-13. között bárki odaérhet bárhova
Negritis, a vajda
a wolves formajat nezve talan ebbol nem lesz gond, sztem nem 10. lesz a csapat, latva a mostani szamokat (7-3 az utolso 10, 13-7 az utolso 20 meccs), tovabbra is KAT nelkul, illetve Gobert is hagyott ki meccseket ebbol a 20 meccsbol.
mielott konnyu schedulerol beszelunk azert ilyen gyozelmek vannak a 13bol: Denver 2x, Clippers, Suns, Cavs, Grizzlies, Warriors.

sztem nalunk az a komoly kerdes, hogy ha visszater KAT akkor az emel a csapaton, vagy lenyomja. en nem lepodnek meg, ha playin se lenne, mert a 6. helyet elcsipjuk.
csebi
sztem KATtal bőven visszafogtok esni, de a Pelicans bőven rosszabb
hogy mi mit cisnálunk arról fingom sincs, igazából további tippelgetést nem tolnék amíg nincs vége a trade deadline-nak
Negritis, a vajda
A Pelicans bőven rosszabb? 😮 What? Simán a hazai pályáért fognak menni, ha Zion is visszatér, akkor meg elvárás is a hazai pálya.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 545 — The Mathematician
az edzoben bizom, amikor lehetosegkent mondom, hogy KAT emelhet a csapaton. talan mostanra ugy formalta at a taktikat, hogy Gobertnek is kedvezzen igy KATtel jok lehetnek egyutt.
csebi
az a baj hogy mikor visszatér KAT ha kell 4-5 meccs hogy összeálljanak az már sok lehet
nélküle meg oké hogy lesz playin de ott meddig mész?

elbasoztt egy szitu ez

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
a Jazz és a Thunder sztem kimarad a végén nyugaton
a pels-twolves-lakers trióból fog valaki odaérni a 10. helyre

amúgy 13 csapat van 10 helyre
de 4.-13. között bárki odaérhet bárhova
Negritis, a vajda
a wolves formajat nezve talan ebbol nem lesz gond, sztem nem 10. lesz a csapat, latva a mostani szamokat (7-3 az utolso 10, 13-7 az utolso 20 meccs), tovabbra is KAT nelkul, illetve Gobert is hagyott ki meccseket ebbol a 20 meccsbol.
mielott konnyu schedulerol beszelunk azert ilyen gyozelmek vannak a 13bol: Denver 2x, Clippers, Suns, Cavs, Grizzlies, Warriors.

sztem nalunk az a komoly kerdes, hogy ha visszater KAT akkor az emel a csapaton, vagy lenyomja. en nem lepodnek meg, ha playin se lenne, mert a 6. helyet elcsipjuk.
csebi
sztem KATtal bőven visszafogtok esni, de a Pelicans bőven rosszabb
hogy mi mit cisnálunk arról fingom sincs, igazából további tippelgetést nem tolnék amíg nincs vége a trade deadline-nak
Negritis, a vajda
igen a TDL is erdekes lesz, nalunk is lehet meg erdekes dolog, mert Reid mar evi 10 misis uj szerzodesrol almodik, amit sztem mi biztosan nem adunk meg.

az edzoben bizom, amikor lehetosegkent mondom, hogy KAT emelhet a csapaton. talan mostanra ugy formalta at a taktikat, hogy Gobertnek is kedvezzen igy KATtel jok lehetnek egyutt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 545 — The Mathematician
a Jazz és a Thunder sztem kimarad a végén nyugaton
a pels-twolves-lakers trióból fog valaki odaérni a 10. helyre

amúgy 13 csapat van 10 helyre
de 4.-13. között bárki odaérhet bárhova
Negritis, a vajda
a wolves formajat nezve talan ebbol nem lesz gond, sztem nem 10. lesz a csapat, latva a mostani szamokat (7-3 az utolso 10, 13-7 az utolso 20 meccs), tovabbra is KAT nelkul, illetve Gobert is hagyott ki meccseket ebbol a 20 meccsbol.
mielott konnyu schedulerol beszelunk azert ilyen gyozelmek vannak a 13bol: Denver 2x, Clippers, Suns, Cavs, Grizzlies, Warriors.

sztem nalunk az a komoly kerdes, hogy ha visszater KAT akkor az emel a csapaton, vagy lenyomja. en nem lepodnek meg, ha playin se lenne, mert a 6. helyet elcsipjuk.
csebi
sztem KATtal bőven visszafogtok esni, de a Pelicans bőven rosszabb
hogy mi mit cisnálunk arról fingom sincs, igazából további tippelgetést nem tolnék amíg nincs vége a trade deadline-nak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
a Jazz és a Thunder sztem kimarad a végén nyugaton
a pels-twolves-lakers trióból fog valaki odaérni a 10. helyre

amúgy 13 csapat van 10 helyre
de 4.-13. között bárki odaérhet bárhova
Negritis, a vajda
a wolves formajat nezve talan ebbol nem lesz gond, sztem nem 10. lesz a csapat, latva a mostani szamokat (7-3 az utolso 10, 13-7 az utolso 20 meccs), tovabbra is KAT nelkul, illetve Gobert is hagyott ki meccseket ebbol a 20 meccsbol.
mielott konnyu schedulerol beszelunk azert ilyen gyozelmek vannak a 13bol: Denver 2x, Clippers, Suns, Cavs, Grizzlies, Warriors.

sztem nalunk az a komoly kerdes, hogy ha visszater KAT akkor az emel a csapaton, vagy lenyomja. en nem lepodnek meg, ha playin se lenne, mert a 6. helyet elcsipjuk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.