NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 548 — The Mathematician
Nincs itt semmi látnivaló, ezután is mehet a fejletépés:
 www.origo.hu/sport/trashtalk/20221013-kosarlabda-nba-meguszta-enyhe-buntetessel-a-csapattarsat-meguto-draymond-green.html
Matthew99
Szerintem meg kellett volna kövezni vagy mesztelenül menjen el az arénáig és csilingeljenek neki, hogy Shame!

Nagyobb büntetés hogyha lehet majd el kell állnia a palyer optionjltől vagy a következő szerződése jóval kisebb lesz emiatt az ügy miatt.

Értem én hogy utálja Greent mindenki az előélete miatt (jogosan), de azért ne feszítsük már keresztre ezért...
Toca
Kiütötte a csávót. Majd a szerződéshosszabbításnál rendezzük? Tehát bemegyek az étterembe és a pincér fejét végighúzom a piásüvegek között, majd szólok a főúrnak hogy a végén rendezem azokat is és minden oké? Én Poole helyében erősen elgondolkoznék a hosszabbításon és ha jól tudom ő az elsődleges prioritás nem a kiöregedő patkány.
Matthew99
hány és hány ilyen van edzéseken? ha nincs a TMZ videó ez is csak egy strigula lenne
mikor Zlatan edzésen hátbarúgta a csapattársát abból mi lett?
mikor Jordan kiütötte Kerr-t abból mi lett?
Negritis, a vajda
Akkor bocs. Hajrá mindenkinek, csak a fejét hogy meg ne sántuljon. Remélhetőleg majd ha pár hétre kiesik egy ilyen miatt játékos, akkor valami szép hangzatos néven lesz elkönyvelve.
Érdemes megnézni Bazska videóját, mert nagyon jól mondja hogy amíg nincs felvétel dolgokról addig nem üti át az emberek ingerküszöbét. Ettől még szerintem rohadtul probléma, de én zártam a témát.
Matthew99
nem ugyanarról beszélünk, és nem látjuk hogy Pooleban mennyire maradt benne az ütés
a liga nem tilthatja el alapvetően (persze rámehetne arra hogy rontja a liga hírnevét, de nem fog), a GSW (myers, kerr, poole) szerint ez elég
hogy ez normális vagy sem? más kérdés
de annyit tudsz tenni hogy nem veszel Green mezt és kiírod a gsw social mediara hogy apátok faszát
amíg a tárcájuknak nem fáj addig leszarják
és nem Green lesz az akin példát statuálnak hogy majd a jövőben erre jobban oda figyeljenek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Nincs itt semmi látnivaló, ezután is mehet a fejletépés:
 www.origo.hu/sport/trashtalk/20221013-kosarlabda-nba-meguszta-enyhe-buntetessel-a-csapattarsat-meguto-draymond-green.html
Matthew99
Szerintem meg kellett volna kövezni vagy mesztelenül menjen el az arénáig és csilingeljenek neki, hogy Shame!

Nagyobb büntetés hogyha lehet majd el kell állnia a palyer optionjltől vagy a következő szerződése jóval kisebb lesz emiatt az ügy miatt.

Értem én hogy utálja Greent mindenki az előélete miatt (jogosan), de azért ne feszítsük már keresztre ezért...
Toca
Kiütötte a csávót. Majd a szerződéshosszabbításnál rendezzük? Tehát bemegyek az étterembe és a pincér fejét végighúzom a piásüvegek között, majd szólok a főúrnak hogy a végén rendezem azokat is és minden oké? Én Poole helyében erősen elgondolkoznék a hosszabbításon és ha jól tudom ő az elsődleges prioritás nem a kiöregedő patkány.
Matthew99
hány és hány ilyen van edzéseken? ha nincs a TMZ videó ez is csak egy strigula lenne
mikor Zlatan edzésen hátbarúgta a csapattársát abból mi lett?
mikor Jordan kiütötte Kerr-t abból mi lett?
Negritis, a vajda
Akkor bocs. Hajrá mindenkinek, csak a fejét hogy meg ne sántuljon. Remélhetőleg majd ha pár hétre kiesik egy ilyen miatt játékos, akkor valami szép hangzatos néven lesz elkönyvelve.
Érdemes megnézni Bazska videóját, mert nagyon jól mondja hogy amíg nincs felvétel dolgokról addig nem üti át az emberek ingerküszöbét. Ettől még szerintem rohadtul probléma, de én zártam a témát.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 548 — The Mathematician
Nincs itt semmi látnivaló, ezután is mehet a fejletépés:
 www.origo.hu/sport/trashtalk/20221013-kosarlabda-nba-meguszta-enyhe-buntetessel-a-csapattarsat-meguto-draymond-green.html
Matthew99
Szerintem meg kellett volna kövezni vagy mesztelenül menjen el az arénáig és csilingeljenek neki, hogy Shame!

Nagyobb büntetés hogyha lehet majd el kell állnia a palyer optionjltől vagy a következő szerződése jóval kisebb lesz emiatt az ügy miatt.

Értem én hogy utálja Greent mindenki az előélete miatt (jogosan), de azért ne feszítsük már keresztre ezért...
Toca
Kiütötte a csávót. Majd a szerződéshosszabbításnál rendezzük? Tehát bemegyek az étterembe és a pincér fejét végighúzom a piásüvegek között, majd szólok a főúrnak hogy a végén rendezem azokat is és minden oké? Én Poole helyében erősen elgondolkoznék a hosszabbításon és ha jól tudom ő az elsődleges prioritás nem a kiöregedő patkány.
Matthew99
hány és hány ilyen van edzéseken? ha nincs a TMZ videó ez is csak egy strigula lenne
mikor Zlatan edzésen hátbarúgta a csapattársát abból mi lett?
mikor Jordan kiütötte Kerr-t abból mi lett?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Nincs itt semmi látnivaló, ezután is mehet a fejletépés:
 www.origo.hu/sport/trashtalk/20221013-kosarlabda-nba-meguszta-enyhe-buntetessel-a-csapattarsat-meguto-draymond-green.html
Matthew99
Szerintem meg kellett volna kövezni vagy mesztelenül menjen el az arénáig és csilingeljenek neki, hogy Shame!

Nagyobb büntetés hogyha lehet majd el kell állnia a palyer optionjltől vagy a következő szerződése jóval kisebb lesz emiatt az ügy miatt.

Értem én hogy utálja Greent mindenki az előélete miatt (jogosan), de azért ne feszítsük már keresztre ezért...
Toca
Kiütötte a csávót. Majd a szerződéshosszabbításnál rendezzük? Tehát bemegyek az étterembe és a pincér fejét végighúzom a piásüvegek között, majd szólok a főúrnak hogy a végén rendezem azokat is és minden oké? Én Poole helyében erősen elgondolkoznék a hosszabbításon és ha jól tudom ő az elsődleges prioritás nem a kiöregedő patkány.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Nincs itt semmi látnivaló, ezután is mehet a fejletépés:
 www.origo.hu/sport/trashtalk/20221013-kosarlabda-nba-meguszta-enyhe-buntetessel-a-csapattarsat-meguto-draymond-green.html
Matthew99
Szerintem meg kellett volna kövezni vagy mesztelenül menjen el az arénáig és csilingeljenek neki, hogy Shame!

Nagyobb büntetés hogyha lehet majd el kell állnia a palyer optionjltől vagy a következő szerződése jóval kisebb lesz emiatt az ügy miatt.

Értem én hogy utálja Greent mindenki az előélete miatt (jogosan), de azért ne feszítsük már keresztre ezért...
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Nincs itt semmi látnivaló, ezután is mehet a fejletépés:
 www.origo.hu/sport/trashtalk/20221013-kosarlabda-nba-meguszta-enyhe-buntetessel-a-csapattarsat-meguto-draymond-green.html


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 340 — Cowboys fan

Sixo
szar dolog a bipo, de gyógyszerekkel jól kezelhető, azt hallottam.
csak hát a gyogyit szedni is kell.
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Felröppent egyébként a hír h Green LeBronnal akar együttjátszani a Lakersben és így akar tradet kiharcolni.
empty taxi
Most elvileg az van, hogy a Golden State GM szerint Green biztosan nem fog kapni hosszabbítást, hanem kijátssza a maradék évet, míg Poole-lal megy tovább a tárgyalás, mert őt marasztalják.
Willie Parker
Miért kapna? Van még 2 év a szerződésből. Vagy az volt a baja hogy ő mert nem kap ?
Toca
Wiggins, Green és Poole lejárók, DG-nek van player optionje mondjuk.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Felröppent egyébként a hír h Green LeBronnal akar együttjátszani a Lakersben és így akar tradet kiharcolni.
empty taxi
Most elvileg az van, hogy a Golden State GM szerint Green biztosan nem fog kapni hosszabbítást, hanem kijátssza a maradék évet, míg Poole-lal megy tovább a tárgyalás, mert őt marasztalják.
Willie Parker
Miért kapna? Van még 2 év a szerződésből. Vagy az volt a baja hogy ő mert nem kap ?
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Felröppent egyébként a hír h Green LeBronnal akar együttjátszani a Lakersben és így akar tradet kiharcolni.
empty taxi
Most elvileg az van, hogy a Golden State GM szerint Green biztosan nem fog kapni hosszabbítást, hanem kijátssza a maradék évet, míg Poole-lal megy tovább a tárgyalás, mert őt marasztalják.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Játékos uralom van az NBA-ben, ráadásul egy néger került a középpontba, nem is értem hogy merül fel barkiben hogy komolyabb szankció lenne ebből ligaszinten. Precedenst nem fognak teremteni mert Hamesz és sleppje egyből rossz gazdija lesz Safraneknek...
FLZOLI
Én azt nem értem miért merül fel barkiben hogy ez komoly szankciót ér?
Csapat eldönti aki tud több részletet és okokat és kész.
Vannak dolgai Greenek a pályán ami miatt kaphatna eltiltást az NBAtől. Ez szerintem nem az.
Toca
Mert nyilvánosságra került és baromi rossz lehet az üzenete.
Ha négy fal között vered az asszonyt bedrogozva senkit se érdekel kint sem, de ha TikTok meme lesz abból, hogy rálépsz egy BLM graffitire a földön szarban vagy.
FLZOLI
Pont most néztem meg Bazska témához kapcsolódó videóját. Ő is mondta, hogy Green a sajtótájékoztatón elmondta van gond otthon. Tehát veri az asszonyt is, csak még dolgozik azon nehogy kiderüljön 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Játékos uralom van az NBA-ben, ráadásul egy néger került a középpontba, nem is értem hogy merül fel barkiben hogy komolyabb szankció lenne ebből ligaszinten. Precedenst nem fognak teremteni mert Hamesz és sleppje egyből rossz gazdija lesz Safraneknek...
FLZOLI
Én azt nem értem miért merül fel barkiben hogy ez komoly szankciót ér?
Csapat eldönti aki tud több részletet és okokat és kész.
Vannak dolgai Greenek a pályán ami miatt kaphatna eltiltást az NBAtől. Ez szerintem nem az.
Toca
Mert nyilvánosságra került és baromi rossz lehet az üzenete.
Ha négy fal között vered az asszonyt bedrogozva senkit se érdekel kint sem, de ha TikTok meme lesz abból, hogy rálépsz egy BLM graffitire a földön szarban vagy.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 548 — The Mathematician
Felröppent egyébként a hír h Green LeBronnal akar együttjátszani a Lakersben és így akar tradet kiharcolni.
empty taxi
Kurvára nem örülnék, ha a csapathoz kerülne. Akkor már inkább szívjunk, de egy suttyóra semmi szükség, aki ráadásul kurva sok pénzt is kér.
slowmotion
spacingen sokat segítene, oh wait 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Játékos uralom van az NBA-ben, ráadásul egy néger került a középpontba, nem is értem hogy merül fel barkiben hogy komolyabb szankció lenne ebből ligaszinten. Precedenst nem fognak teremteni mert Hamesz és sleppje egyből rossz gazdija lesz Safraneknek...
FLZOLI
Udokát se tiltották el, mert fekete… Ja,de.

Portist ugyanilyen esett miatt a Bulls 8 meccsre tiltotta el (Portis is fekete egyébként), itt meg majd a GSW eldönti, hogy eltiltja-e vagy sem, az NBA-nek ehhez nincs köze.
Jughead
Játékos és nem kisegítő aka csicska uralom 😊

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 340 — Cowboys fan
Felröppent egyébként a hír h Green LeBronnal akar együttjátszani a Lakersben és így akar tradet kiharcolni.
empty taxi
Kurvára nem örülnék, ha a csapathoz kerülne. Akkor már inkább szívjunk, de egy suttyóra semmi szükség, aki ráadásul kurva sok pénzt is kér.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 958
Játékos uralom van az NBA-ben, ráadásul egy néger került a középpontba, nem is értem hogy merül fel barkiben hogy komolyabb szankció lenne ebből ligaszinten. Precedenst nem fognak teremteni mert Hamesz és sleppje egyből rossz gazdija lesz Safraneknek...
FLZOLI
Udokát se tiltották el, mert fekete… Ja,de.

Portist ugyanilyen esett miatt a Bulls 8 meccsre tiltotta el (Portis is fekete egyébként), itt meg majd a GSW eldönti, hogy eltiltja-e vagy sem, az NBA-nek ehhez nincs köze.

Szerkesztette: Jughead
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Játékos uralom van az NBA-ben, ráadásul egy néger került a középpontba, nem is értem hogy merül fel barkiben hogy komolyabb szankció lenne ebből ligaszinten. Precedenst nem fognak teremteni mert Hamesz és sleppje egyből rossz gazdija lesz Safraneknek...
FLZOLI
Én azt nem értem miért merül fel barkiben hogy ez komoly szankciót ér?
Csapat eldönti aki tud több részletet és okokat és kész.
Vannak dolgai Greenek a pályán ami miatt kaphatna eltiltást az NBAtől. Ez szerintem nem az.
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Játékos uralom van az NBA-ben, ráadásul egy néger került a középpontba, nem is értem hogy merül fel barkiben hogy komolyabb szankció lenne ebből ligaszinten. Precedenst nem fognak teremteni mert Hamesz és sleppje egyből rossz gazdija lesz Safraneknek...

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 164
A nyílt nfl edzéseken sorra bunyóznak, pedig ők 70+ an vannak jelen jó nagy térben, itt meg összezárnak 15 embert egy terembe, szerintem száz ilyen eset van mire elindul a szezon. Ami fura az az, hogy kikerült a videó.
Tony Adams
arenasék anno fegyvert rántottak egymásra
Negritis, a vajda
Úgy emlékszem az Crittenton volt, hogy lelő valakit 😊
azután csak önvédelemből került elő Arenasnál

meg Crittenton mintha azóta életfogytot kapott volna mert tényleg lelőtt valakit
sapka
23 év azt hiszem

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A nyílt nfl edzéseken sorra bunyóznak, pedig ők 70+ an vannak jelen jó nagy térben, itt meg összezárnak 15 embert egy terembe, szerintem száz ilyen eset van mire elindul a szezon. Ami fura az az, hogy kikerült a videó.
Tony Adams
arenasék anno fegyvert rántottak egymásra
Negritis, a vajda
Úgy emlékszem az Crittenton volt, hogy lelő valakit 😊
azután csak önvédelemből került elő Arenasnál

meg Crittenton mintha azóta életfogytot kapott volna mert tényleg lelőtt valakit

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Felröppent egyébként a hír h Green LeBronnal akar együttjátszani a Lakersben és így akar tradet kiharcolni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Uhh ez a Draymond Green vs Jordan Poole dolog keményebb, mint amilyennek elsőre tűnt. Elég nagy tasli volt ez ahhoz, hogy túllépjenek rajta, mondjuk a luxusadóból így könnyebben szabadulnak és Dray mehet amerre lát.
VanillaSky
Nem fogjak kitenni és túl fognak lepni rajta.
Toca
Meglátjuk, közel sem vagyok annyira biztos benne, hogy egy enyje-bejnye meg egy közös bográcsozás majd megoldja.
VanillaSky
Hat pedig szerintem itt ha valakit elmozditanak a ket ember feszultsege miatt, akkor az Poole lesz.
Stez
Én a helyében azonnal választás elé állítottam volna a csapatot. És ha nekem választani kéne, hogy minden nap meghunyászkodva, rossz hangulatban menjek edzésre de cserébe bajnok leszek vagy hogy ligautolsó csapatban nyugiban megszedjem magam, hát én tuti a másodikat választanám.
Matthew99
Poole mar bajnok, tehat valasztania sem kell ugymond. De en sem maradnek, mert ez az egesz allati visszataszito.
Stez
Szerintem az egy csapatot is jellemez ha egy ilyen után Green még a keretben van.
De ez csak az én véleményem.
KeyG
Szerintem meg az lenne a meglepo, ha egy ilyen utan kiraknak valakit, aki a csapatnal komoly szerepet tolt be. Tovabbra is egy alszent, szarhazi vilagban vagyunk, itt elcsattant egy pofon, kozben meg egyes jatekosok kapnak meg „kituntetest”, uj szerzodest is kapnak nem sokkal azt kovetoen, hogy noket vernek es egyeb balheik vannak.

Ezek utan szamomra egy percig sem kerdes, hogy egy Green kapcsan sem fog semmi sem tortenni, jon ez a hazudozas, a kamu bocsanatkeres, a sajnalkozas, aztan megy minden tovabb a szokasos kerekvagasban, az ilyen patkanyok meg, mint Green ugyanugy futkorasznak tovabb egy rakat penzert, 1-2-3 ev mulva pedig ugyanugy geciznek majd mas csapattarsakkal, ha epp olyanjuk lesz.

Ez elsportban ez mar csak igy megy, tul sok penz van benne, hogy megvaljanak fontos jatekosoktol. A labdarugasban sincs ez maskepp egyebkent, biztos vagyok benne, hogy onnan is csak azt tennek ki az ilyen balhek utan, aki abszolut felaldozhato.
Stez
De most őszintén ez egy GSW belső ügy, nem értem miért beszélnek itt az emberek már keresztrefeszitesről. Oldják meg egymás között.
Toca
Mert egy szarhazi dirty faszkalaprol van szo, akinek egy rakat cirkusza van, volt es lesz is, hol tarsakkal, hol ellenfelekkel. Tehat ez nem egyedi eset.

Es egy szoval sem irta senki sem, hogy itt nem a GSW-nek kene lepnie, hanem a liganak, azt irtuk, hogy a GSW-nek ki kellene basznia ennyi fesztival utan Greent.

Mert hat persze, kicsi a vilag, hihetetelen, milyen veletlenek vannak, de szerintem nem biztos, hogy az, hogy allandoan ezt a faszit „talalja” meg a balhe.
Stez
Téged is felpofozott vagy miért van hogy naponta egyszer ezt a frusztráltságot ki kell írni magadból?
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 599 — Lucas Scott
Negri:
Köszi most hallgattam meg a minnys podcastet! Tok jó volt, tetszett nagyon!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
A nyílt nfl edzéseken sorra bunyóznak, pedig ők 70+ an vannak jelen jó nagy térben, itt meg összezárnak 15 embert egy terembe, szerintem száz ilyen eset van mire elindul a szezon. Ami fura az az, hogy kikerült a videó.
Tony Adams
Igen, de az NFL-ben jobban ertheto szerintem. Egyreszt azert inkabb az ellenfelek csapjak egymast, mintsem a tarsak, masreszt az alapbol egy egymas utesere felepitett sportag, igy amikor valakinek odapakolsz egyet, nyilvanvaloan vissza akarja majd adni. Illetve azert az NFL-ben kevesebb a tiszta oklos verekedes, mert az esetek nagyobb szazalekaban ugye mindenfele vedo mellett sisak is van a masikon, igy pedig azert kevesbe all fent a veszely, hogy sulyos serulest okozz, meg hogy tisztan, okollel menj a masiknak.

Green az NBA Incognitoja, folyton osztja es kostolgatja a tarsakat es az ellenfeleket, egy visszataszito, alattomos, dirty kocsog, aki Incognitohoz hasonloan jo jatekos nyilvan, ez az, ami megvedte ot eddig es most is, es ami miatt meg komoly fizetesert ott lehet barmelyik csapatban.