NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Azt akartam volna! Pistonsra vagy Red wings,vagy Lions meccsre de Los Angelesben leszek 2 hétig karacsonytol és így ekkor sajnos semelyik se lesz a környéken! Így maradt a Kings- Flyers Nhl, Clippers-Miami Nba, és a 49ers-Commanders, Chargers-Rams meccs 😊
Legalabb a Chargers-Ramsen látom Staffordot játszani ha nem lesz sérült 😍
Johnnyblaze
Lesz valami holmi Rose Bowl is január 2-án, a Michiganre ott lehet esély
r.baggio
😁 Az igaz,de így megnézve hogy a legolcsóbb jegy 250dollár....így szerintem az kimarad😄 a 49ers-commanders meccsre 2fore volt 70dollár 😄😄

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
Azt akartam volna! Pistonsra vagy Red wings,vagy Lions meccsre de Los Angelesben leszek 2 hétig karacsonytol és így ekkor sajnos semelyik se lesz a környéken! Így maradt a Kings- Flyers Nhl, Clippers-Miami Nba, és a 49ers-Commanders, Chargers-Rams meccs 😊
Legalabb a Chargers-Ramsen látom Staffordot játszani ha nem lesz sérült 😍
Johnnyblaze
Lesz valami holmi Rose Bowl is január 2-án, a Michiganre ott lehet esély


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy Nba meccsre mennyivel előtte érdemes kimenni? 😊
Johnnyblaze
Ugye Pistons!!!
Bazzani
Akkor az lenne a kérdés, hogy érdemes-e 😛
Toca
Kevés izgalmasabb csapat van most szerintem a feltörekvők között.
Bazzani
Tudom én azt. Csak piszkálódtam 😀 Én is kiváncsi vagyok az idei Pistonsra mi sül ki belőle.
több mint 2 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy Nba meccsre mennyivel előtte érdemes kimenni? 😊
Johnnyblaze
Ugye Pistons!!!
Bazzani
Akkor az lenne a kérdés, hogy érdemes-e 😛
Toca
Kevés izgalmasabb csapat van most szerintem a feltörekvők között.
Bazzani
Azt akartam volna! Pistonsra vagy Red wings,vagy Lions meccsre de Los Angelesben leszek 2 hétig karacsonytol és így ekkor sajnos semelyik se lesz a környéken! Így maradt a Kings- Flyers Nhl, Clippers-Miami Nba, és a 49ers-Commanders, Chargers-Rams meccs 😊
Legalabb a Chargers-Ramsen látom Staffordot játszani ha nem lesz sérült 😍

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy Nba meccsre mennyivel előtte érdemes kimenni? 😊
Johnnyblaze
Ugye Pistons!!!
Bazzani
Akkor az lenne a kérdés, hogy érdemes-e 😛
Toca
Kevés izgalmasabb csapat van most szerintem a feltörekvők között.

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy Nba meccsre mennyivel előtte érdemes kimenni? 😊
Johnnyblaze
Ugye Pistons!!!
Bazzani
Akkor az lenne a kérdés, hogy érdemes-e 😛
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy Nba meccsre mennyivel előtte érdemes kimenni? 😊
Johnnyblaze
Ugye Pistons!!!

több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy Nba meccsre mennyivel előtte érdemes kimenni? 😊
Johnnyblaze
Lesz szünet bőven meccs közben is, max a parkolás meg az aréna/store feltérképezése miatt érdemes

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy Nba meccsre mennyivel előtte érdemes kimenni? 😊

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 552 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=5X7U-vMSRgs

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Már tavaly is felmerült, hogy Cam Johnsonnak komolyabb szerepet szánnának. Crowder és ő kb egy posztra versenyeznek. Johnsonnak új szerződést kellene adni és komolyabb szerepet. Ezért merült fel már tavaly is a csere.
zinedine5
Crowder jobb védő ami sztem fontosabb a Sunsnak, nem a pontok fognak hiányozni

Miért? Mert elcserélnek egy kiegészítő játékost?
Jughead
elbukják a kezdő 4est, a helyére pedig ugye egy rosszabb védő fog jönni
így is recseg ropog az egész de a veterán jelenlét fontos lenne
főleg olyan agysebészek mint ayton vagy booker mellett
és cp3ben se hiszek
Negritis, a vajda
Megjegyzem addig amíg CP recseg ropog és Booker és/vagy Ayton képtelen szintet lépni, addig nálam úgy esélyes a Suns, hogy ha minden kijön akkor megint ott lehetnek.
Jo alapszakasz csapat, de nem látom, hogy tudnak egy bajnoki run-t tolni a playoffban CP-vel.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 552 — The Mathematician
Már tavaly is felmerült, hogy Cam Johnsonnak komolyabb szerepet szánnának. Crowder és ő kb egy posztra versenyeznek. Johnsonnak új szerződést kellene adni és komolyabb szerepet. Ezért merült fel már tavaly is a csere.
zinedine5
Crowder jobb védő ami sztem fontosabb a Sunsnak, nem a pontok fognak hiányozni

Miért? Mert elcserélnek egy kiegészítő játékost?
Jughead
elbukják a kezdő 4est, a helyére pedig ugye egy rosszabb védő fog jönni
így is recseg ropog az egész de a veterán jelenlét fontos lenne
főleg olyan agysebészek mint ayton vagy booker mellett
és cp3ben se hiszek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Sunsnál nő a szar, Crowder cserét kért
Negritis, a vajda
Ez már elég régi hír, a Suns elakarja cserélni, Crowder meg erre tekintettel nem akar maradni.
Jughead
én nem vágtam, viszont sztem innentől szép lassan offos is lesz a suns mint tiszta esélyes
max sötét ló
Negritis, a vajda
Már tavaly is felmerült, hogy Cam Johnsonnak komolyabb szerepet szánnának. Crowder és ő kb egy posztra versenyeznek. Johnsonnak új szerződést kellene adni és komolyabb szerepet. Ezért merült fel már tavaly is a csere.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 958
Sunsnál nő a szar, Crowder cserét kért
Negritis, a vajda
Ez már elég régi hír, a Suns elakarja cserélni, Crowder meg erre tekintettel nem akar maradni.
Jughead
én nem vágtam, viszont sztem innentől szép lassan offos is lesz a suns mint tiszta esélyes
max sötét ló
Negritis, a vajda
Miért? Mert elcserélnek egy kiegészítő játékost?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 552 — The Mathematician
Sunsnál nő a szar, Crowder cserét kért
Negritis, a vajda
Ez már elég régi hír, a Suns elakarja cserélni, Crowder meg erre tekintettel nem akar maradni.
Jughead
én nem vágtam, viszont sztem innentől szép lassan offos is lesz a suns mint tiszta esélyes
max sötét ló

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 958
Sunsnál nő a szar, Crowder cserét kért
Negritis, a vajda
Ez már elég régi hír, a Suns elakarja cserélni, Crowder meg erre tekintettel nem akar maradni.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 552 — The Mathematician
Sunsnál nő a szar, Crowder cserét kért

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 600 — Lucas Scott
Matt Barnes: "I spoke on Ime Udoka's defense and after finding out the facts I erased what I posted because this situation in Boston is deep, messy and 100 times uglier than any of us thought. Some things happened I can't condone. It's not my place to tell you what happened."

Itt valami durva dolog történt.
tenorx
Nem értem, olyan mintha erőszakra utalna nem? Vagy ha nem is erőszak, de talán szexért cserében valakinek nagyobb posztot ígért Udoka? Szerintem ha komoly dolog történt volna akkor már a rendőrség nyomozna, de lehet lesz még és remélem meg fogjuk tudni mi történt.
KeyG
Lehet nyomott egy seggbolszajbat és a csak vmi durva fertőzést kapott el?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 341 — Cowboys fan
ok, de Udokának miért kellett a plusz? az asszony nem tűrte a zseblámpát az ágyban?
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 164
Matt Barnes: "I spoke on Ime Udoka's defense and after finding out the facts I erased what I posted because this situation in Boston is deep, messy and 100 times uglier than any of us thought. Some things happened I can't condone. It's not my place to tell you what happened."

Itt valami durva dolog történt.
tenorx
Nem értem, olyan mintha erőszakra utalna nem? Vagy ha nem is erőszak, de talán szexért cserében valakinek nagyobb posztot ígért Udoka? Szerintem ha komoly dolog történt volna akkor már a rendőrség nyomozna, de lehet lesz még és remélem meg fogjuk tudni mi történt.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Matt Barnes: "I spoke on Ime Udoka's defense and after finding out the facts I erased what I posted because this situation in Boston is deep, messy and 100 times uglier than any of us thought. Some things happened I can't condone. It's not my place to tell you what happened."

Itt valami durva dolog történt.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 552 — The Mathematician
amúgy azt csiripelik h ownership vonalon vágta be valakinek.
Kúrfürst briareos
nem vagyok naív ilyen téren szal tuti hogy ha vmi gyakornokot kapott volna el akkor megegyeznek pénzben meg ejnyebejnyében

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Udoka tényleg nem tudott Bostonban másik nőt találni, mondjuk megértem én is ki akarom próbálni a munkahelyi szexet, de nekem nem tiltják.

Szerintem teljesen logikátalan az egy éves eltiltás és a nővel mi lesz? Őt eltiltják vagy mert nő nem?
KeyG
tudjuk egyáltalán hogy ki a nő és milyen poziban van?
Negritis, a vajda
Ha ez a céges policy, akkor rá is vonatkozik személyétől, pozijától függően, nem?
Őszentsége Sobri Jóska
Dehogynem
Negritis, a vajda
tehát tökmindegy ki az és mi a pozija mert a policy nem diszkriminál
Kúrfürst briareos
a pozija azért érdekel mert egy sima cheerleader esetén sztem nincs ebből balhé
hogy ki az pedig azért érdekel hogy transzparens legyen hogy őt is eltiltják
Negritis, a vajda
hát tudom h más liga de washingtoni story alapján ebben nem vagyok biztos
Kúrfürst briareos
nyilván Favre esete is más az nfl-ben
de sztem akkor elsikálták volna
Negritis, a vajda
amúgy azt csiripelik h ownership vonalon vágta be valakinek.

több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
favre-nak azóta ennél amúgy is sikerült még lejjebb ásnia magát


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 552 — The Mathematician
Udoka tényleg nem tudott Bostonban másik nőt találni, mondjuk megértem én is ki akarom próbálni a munkahelyi szexet, de nekem nem tiltják.

Szerintem teljesen logikátalan az egy éves eltiltás és a nővel mi lesz? Őt eltiltják vagy mert nő nem?
KeyG
tudjuk egyáltalán hogy ki a nő és milyen poziban van?
Negritis, a vajda
Ha ez a céges policy, akkor rá is vonatkozik személyétől, pozijától függően, nem?
Őszentsége Sobri Jóska
Dehogynem
Negritis, a vajda
tehát tökmindegy ki az és mi a pozija mert a policy nem diszkriminál
Kúrfürst briareos
a pozija azért érdekel mert egy sima cheerleader esetén sztem nincs ebből balhé
hogy ki az pedig azért érdekel hogy transzparens legyen hogy őt is eltiltják
Negritis, a vajda
hát tudom h más liga de washingtoni story alapján ebben nem vagyok biztos
Kúrfürst briareos
nyilván Favre esete is más az nfl-ben
de sztem akkor elsikálták volna

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!