NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 851 — Amerikai sportok rajongója
Bitang nehéz és fontos meccset nyertünk Memphisben, bravó! Poole elképesztő milyen jó játékos lett, a playoffban is.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Ez a feldobasos díjas mi a bánat volt a végén?
somoskovig
Továbbra is a Memphist tolják a bírók
csebi
dehogy tolják, jjj megint kapott egy csomó kamu faltot
szimplán balfaszok voltak a bírók és nem nézték vissza (nem tudom visszanézhető-e)
Negritis
amúgy nem nézhető vissza, csak ha challenge van (asszem már nem maradt egyik edzőnél sem).
szerk.: egy csomót? 3 pf-je volt hát akkor mind az volt?

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
Ez a feldobasos díjas mi a bánat volt a végén?
somoskovig
Továbbra is a Memphist tolják a bírók
csebi
dehogy tolják, jjj megint kapott egy csomó kamu faltot
szimplán balfaszok voltak a bírók és nem nézték vissza (nem tudom visszanézhető-e)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Ez a feldobasos díjas mi a bánat volt a végén?
somoskovig
Csak hogy így jobban fájjon a Grizzlesnek, hogy így se lett meg.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Ez a feldobasos díjas mi a bánat volt a végén?
somoskovig
Továbbra is a Memphist tolják a bírók

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Ez a feldobasos díjas mi a bánat volt a végén?

több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 472
Green belejott😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 121 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elèg bukónak nèz ki az első meccs 🥴
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 965
Smart zöld haja büntet.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Az első körben minden párharcban a magasabban kiemelt csapat jutott tovább.
Kampman
Ez kb papírforma.
Bőven kiemelkedik idén ez az 4-4 csapat mindkét oldalon.
Toca
ebben nem értek egyet
a raptorsnál FVV/Barnes nem sérül meg teljesen máshogy alakulhatott volna
a Jazz meg chokerkedett de alapvetően nem rosszabb ennyivel mint a Jazz

a top6 kiemlkedett az tény
Negritis
Egy full FVV-vel és nem rookie Barnessal lehetett volna 7 meccs és izgalom / Raps továbbjutás.
Full FVV februárban megszűnt idénre, Barnes meg rookie nagy meglepetés lett volna ha végig tudja hozni.

Jazz rosszabb ennyivel idén plane, ráadásul Luka nem volt 2 vagy 3 meccset. Ott is a sérülés óta nem teljes a keret.

Szóval nálam ahogy elindult a playoff max az nem volt papírforma hogy így Luka nélkül is meccsben volt a Mavs.
Teljes kerekekkel igazad van.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 121 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenesetre Embiid kihagyja az első kèt meccset, lehet Hardennek elő lèpni ès szükség lesz az extra Maxra 😊
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elég jó kis párharc beharangozók szoktak itt lenni:

 kezdo5.hu/nba/blogok-nba-playoff-2022-a-masodik-kor-elozetese-1/4-49642

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
Az első körben minden párharcban a magasabban kiemelt csapat jutott tovább.
Kampman
Ez kb papírforma.
Bőven kiemelkedik idén ez az 4-4 csapat mindkét oldalon.
Toca
ebben nem értek egyet
a raptorsnál FVV/Barnes nem sérül meg teljesen máshogy alakulhatott volna
a Jazz meg chokerkedett de alapvetően nem rosszabb ennyivel mint a Jazz

a top6 kiemlkedett az tény

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Az első körben minden párharcban a magasabban kiemelt csapat jutott tovább.
Kampman
Ez kb papírforma.
Bőven kiemelkedik idén ez az 4-4 csapat mindkét oldalon.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Na Grat a memphisnek, megérdemelték összességében, a negyedik negyedekben nagyon clutchok voltak, nálunk meg visszatérően rossz shot selection volt az utolsó 5-6 percekben. Majd a héten írok egy kis bovebbet de alapvetően én boldog vagyok sztem jobban megnehezitettuk a Memphis dolgát mint sokan gondoltak sőt az is benne volt ebben hogy 4-1gyel mi megyunk tovabb.
csebi
KAT szépen be lett árazva, rajta kívül meglepően jó volt a Wolves.
Toca
Igen 2 meccset leszámítva csalódás volt

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 965
Az első körben minden párharcban a magasabban kiemelt csapat jutott tovább.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Na Grat a memphisnek, megérdemelték összességében, a negyedik negyedekben nagyon clutchok voltak, nálunk meg visszatérően rossz shot selection volt az utolsó 5-6 percekben. Majd a héten írok egy kis bovebbet de alapvetően én boldog vagyok sztem jobban megnehezitettuk a Memphis dolgát mint sokan gondoltak sőt az is benne volt ebben hogy 4-1gyel mi megyunk tovabb.
csebi
KAT szépen be lett árazva, rajta kívül meglepően jó volt a Wolves.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Ha nem mennek tovább mert Harden nem hozza azt amit a legutóbbi meccsen akkor max 2 vesztese lesz annak a tradenek.
Toca
mert harden akkora extra volt a 6. meccsen?
jó volt de alapvetően szervezett, mikor próbált volna betörni akkor azért nem volt már meg a mojo
és ez a fő gond vele hogy fizikailag mintha teljesen elfogyott volna
seth curry + 2 picket sztem nem ért


Lehet Harden jövőre megint cserét kér 😁
Willie Parker
ebbe bele se megyek
Negritis
Igen jó volt. Embiid melle ez tökéletesen elég.
A tradet tök felesleges számolgatni érte ennyit vagy nem. Ennek a tradenek egy értékmérője van a gyűrű esetleg keleti bajnoki cím.
Ha ez nem jön ha jól nézne ki Harden se erte meg, ha ezek meglesznek ha szarul fest is megérte.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Na Grat a memphisnek, megérdemelték összességében, a negyedik negyedekben nagyon clutchok voltak, nálunk meg visszatérően rossz shot selection volt az utolsó 5-6 percekben. Majd a héten írok egy kis bovebbet de alapvetően én boldog vagyok sztem jobban megnehezitettuk a Memphis dolgát mint sokan gondoltak sőt az is benne volt ebben hogy 4-1gyel mi megyunk tovabb.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
Ha nem mennek tovább mert Harden nem hozza azt amit a legutóbbi meccsen akkor max 2 vesztese lesz annak a tradenek.
Toca
mert harden akkora extra volt a 6. meccsen?
jó volt de alapvetően szervezett, mikor próbált volna betörni akkor azért nem volt már meg a mojo
és ez a fő gond vele hogy fizikailag mintha teljesen elfogyott volna
seth curry + 2 picket sztem nem ért


Lehet Harden jövőre megint cserét kér 😁
Willie Parker
ebbe bele se megyek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Breaking: Joel Embiid suffered a right orbital fracture and mild concussion in Game 6 vs. Toronto, the Philadelphia 76ers announced.
He is out indefinitely.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Ez sima lett 😊
dande
első félidő alapján 7. meccset vártam de fred nélkül teljesen elfogyott a raptors
mondjuk a phillyvel kapcsolatban számomra egyre több a kérdőjel és ez a miami nagyon fájni fog nekik sztem
Negritis
Meglátjuk a Nets tradet egyelőre mindenkèpp ők nyerték, Simmonsban nem látom, hogy innen felállna csak a szöveg megy továbbra is ...
dande
Ha nem mennek tovább mert Harden nem hozza azt amit a legutóbbi meccsen akkor max 2 vesztese lesz annak a tradenek.
Toca
Lehet Harden jövőre megint cserét kér 😁
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Ez sima lett 😊
dande
első félidő alapján 7. meccset vártam de fred nélkül teljesen elfogyott a raptors
mondjuk a phillyvel kapcsolatban számomra egyre több a kérdőjel és ez a miami nagyon fájni fog nekik sztem
Negritis
Meglátjuk a Nets tradet egyelőre mindenkèpp ők nyerték, Simmonsban nem látom, hogy innen felállna csak a szöveg megy továbbra is ...
dande
Ha nem mennek tovább mert Harden nem hozza azt amit a legutóbbi meccsen akkor max 2 vesztese lesz annak a tradenek.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
Ez sima lett 😊
dande
első félidő alapján 7. meccset vártam de fred nélkül teljesen elfogyott a raptors
mondjuk a phillyvel kapcsolatban számomra egyre több a kérdőjel és ez a miami nagyon fájni fog nekik sztem
Negritis
Meglátjuk a Nets tradet egyelőre mindenkèpp ők nyerték, Simmonsban nem látom, hogy innen felállna csak a szöveg megy továbbra is ...
dande
ez a harden nemtom ér-e 2 első kört

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 121 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez sima lett 😊
dande
első félidő alapján 7. meccset vártam de fred nélkül teljesen elfogyott a raptors
mondjuk a phillyvel kapcsolatban számomra egyre több a kérdőjel és ez a miami nagyon fájni fog nekik sztem
Negritis
Meglátjuk a Nets tradet egyelőre mindenkèpp ők nyerték, Simmonsban nem látom, hogy innen felállna csak a szöveg megy továbbra is ...