NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
A Bucks meg a Sixers ellen is geci sok múlik azon h a visszatérő Timelord milyen formában lesz.
empty taxi
sixers ellen a kérdés hogy mennyire nyalják a bírók embiid seggét
Negritis
nagyon.
szerk.: amúgy Simmons miért ülte ki a párharcot?
csebi
Mert egy csicska fájt a háta.


több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Húú, de botrny rossz volt a Jazz, 30/3 tripla, 12 gólpassz a teljes meccsen...

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
A Bucks meg a Sixers ellen is geci sok múlik azon h a visszatérő Timelord milyen formában lesz.
empty taxi
sixers ellen a kérdés hogy mennyire nyalják a bírók embiid seggét
Negritis
nagyon.
szerk.: amúgy Simmons miért ülte ki a párharcot?

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 966
A bírók legjobb szándékai ellenére is sikerült legyőzni a New Jersey-t.

Ez nagyon kijárt már nekik, főleg a tavalyiért, és főleg Irvingnek.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 121 — Így remélem megfelelek nektek.....
DEEEEEEEENNNNNEEEEEEEEEM SIKERÜLT

Kár hogy a Philly meg várhatóan magára húzza a Torontot..na mindegy minden nem jöhet egyszerre 😛
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 121 — Így remélem megfelelek nektek.....
rohadt bírók mindent megtesznek a széria folytatásáért...................U N D O R Í T ÓÓÓÓ

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Hát ha a Suns összeesik akkor jó eséllyel újra a GSW kocog be a döntőbe. Aztán, hogy ott melyik a legjobb/legrosszabb matchup nekik az passz. Ha Giannis megint god modeba kapcsol akkor talán a Bucks, de a Boston féle gyilok védekezés jó kis meccseket hozna
FLZOLI
Bármennyire szeretem a Bostont, egy Warriors-féle csapatot nem fognak hétből négyszer megverni.

De nekünk szerintem még korábban is lesz a végállomás, a Heat, a Sixers vagy a Bucks által.
Kampman
Illetve mèg a Netset sem vertük meg 🥴
dande
Dehogynem 3x is. Megint lemaradtál? 😛
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 967 — no es importante
Nem tudom ezt az playt kihívta a GSW-nél, de így elbaszni 30mp-vel vége előtt.
Mondjuk Denver megérdemelte hogy ne legyen söprés.
Toca


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
A Bucks meg a Sixers ellen is geci sok múlik azon h a visszatérő Timelord milyen formában lesz.
empty taxi
sixers ellen a kérdés hogy mennyire nyalják a bírók embiid seggét

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A Bucks meg a Sixers ellen is geci sok múlik azon h a visszatérő Timelord milyen formában lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 121 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát ha a Suns összeesik akkor jó eséllyel újra a GSW kocog be a döntőbe. Aztán, hogy ott melyik a legjobb/legrosszabb matchup nekik az passz. Ha Giannis megint god modeba kapcsol akkor talán a Bucks, de a Boston féle gyilok védekezés jó kis meccseket hozna
FLZOLI
Bármennyire szeretem a Bostont, egy Warriors-féle csapatot nem fognak hétből négyszer megverni.

De nekünk szerintem még korábban is lesz a végállomás, a Heat, a Sixers vagy a Bucks által.
Kampman
Illetve mèg a Netset sem vertük meg 🥴
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 966
Hát ha a Suns összeesik akkor jó eséllyel újra a GSW kocog be a döntőbe. Aztán, hogy ott melyik a legjobb/legrosszabb matchup nekik az passz. Ha Giannis megint god modeba kapcsol akkor talán a Bucks, de a Boston féle gyilok védekezés jó kis meccseket hozna
FLZOLI
Bármennyire szeretem a Bostont, egy Warriors-féle csapatot nem fognak hétből négyszer megverni.

De nekünk szerintem még korábban is lesz a végállomás, a Heat, a Sixers vagy a Bucks által.

Szerkesztette: Kampman
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát ha a Suns összeesik akkor jó eséllyel újra a GSW kocog be a döntőbe. Aztán, hogy ott melyik a legjobb/legrosszabb matchup nekik az passz. Ha Giannis megint god modeba kapcsol akkor talán a Bucks, de a Boston féle gyilok védekezés jó kis meccseket hozna

több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 472
Azért jegyezzük fel egy piros pontot azok neve mellé, akik a play-in rendszert nem engedik eltörölni a bubit követő időkben. Ez a Pels normál körülmények között nem cserélt volna februárban. Rég bedobták volna a törülközőt.
Rengeteg érdektelen meccsel lett volna több egy play-in rendszer nélkül. Most a Clippers lehet csalódott és az aktuális jobb mérleggel kizúgó 7-8. kiemelt, de a liga egyik nagy problémájára egy elég jó megoldást találtak. Kiegészítve a lottery oddsok átalakításával.
dawyd728
Iden jobbak az elso korok playoffban nem?vagy a tavaly az tul regen volt?🤣
több mint 2 éve
dawyd728 3 838
Azért jegyezzük fel egy piros pontot azok neve mellé, akik a play-in rendszert nem engedik eltörölni a bubit követő időkben. Ez a Pels normál körülmények között nem cserélt volna februárban. Rég bedobták volna a törülközőt.
Rengeteg érdektelen meccsel lett volna több egy play-in rendszer nélkül. Most a Clippers lehet csalódott és az aktuális jobb mérleggel kizúgó 7-8. kiemelt, de a liga egyik nagy problémájára egy elég jó megoldást találtak. Kiegészítve a lottery oddsok átalakításával.
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 787 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Nos amit leszögezhetünk az az,hogy. DeMar semmit nem változott a PO illetően. 4 ponttal kevesebbet átlagol,mint az alapszakaszban. Lavine pedig majd 5-tel. A 20 pontot sem éri el a teljesítménye. Vucevic az egyetlen a hármasból, aki jobb produkciót tesz le,mint az alapszakaszban.

Mi pedig ezt a Lavinet akarjuk kitömni. 😔

Amúgy pedig Patrick Williamsnek meg jó meccse volt 20 pont, 10 pattanó.

" class="embed">
több mint 2 éve
dawyd728 3 838
Ennyi járt nekünk.
Ettől még nincsenek illúzióim.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 472
Nem tudom ezt az playt kihívta a GSW-nél, de így elbaszni 30mp-vel vége előtt.
Mondjuk Denver megérdemelte hogy ne legyen söprés.
Toca
Jaa egy hail mary kicsit fura volt.😀
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Nem tudom ezt az playt kihívta a GSW-nél, de így elbaszni 30mp-vel vége előtt.
Mondjuk Denver megérdemelte hogy ne legyen söprés.
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 787 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Borzasztó volt ez a két hazai meccs. Nagyon nem láttam ezt jönni a két idegenbeli után. 😕

" class="embed">
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 966
Jokicon jó kis vízilabdás centervédekezést hoz a Warriors eddig, fullasztás, szemkinyomás, pofonok, minden.

Szerkesztette: Kampman
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 966
A Bullst jól elverték mindkétszer hazai pályán.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
na ezt most kemény lenyelni.
alapvetően be kellett volna húzni, de azért az egész szériát elég komolyan befolyásolja-eldöntheti, hogy a bírók 30 perc környékére limitálják KAT játékperceit. ma is, befújták rá nagyon korán a 4. hibát , miközben egyértelműen Morantra kellett volna fújni. Azt meg továbbra sem tudom felfogni, hogyan lehet az, hogy felugrik dobni, beleesik a védő a dobásába, és rendszeresen támadót fújnak KATra ...
csebi
6. percben 2-t is fújhattak volna townsra mer a blocking fault után volt egy moving screen is
Negritis
oké de akkor az összes moving screent fújják be kb. ne tegyünk úgy, mintha ő csinálna egyedül ilyen screeneket, másoknak is lazán elengedik ezeket. de nyilván végigmehetünk az összes call-on, no callon, lesz ide is oda is tévedés, csakhát nagyon nem mindegy, hogy mikor történik ez.
viszont a fenti két dolognál tartom, hogy ha nem Towns a személy akkor Morantra fújják a hibát (ráadásul akkor Morant kerül hiba gondokba asszem neki is 4. lett volna talán szóval nagyon nem mindegy volt az az egy fújás ott, és persze, hogy a Wolves jött ki belőle rosszabbúl) valamint tényleg nem láttam olyat másnál még, hogy vki felugrik dobni, ebbe beleugrik a védő, és támadót fújnak. márpedig ez visszatérő fúják KATnál.
csebi
alapvetően arra céloztam hogy kat faltjai azok faltok és volt is ami elmaradt azon kívül is
a morant esetről lemaradtam mert közben dolgoztam de a másik 3 nem volt kérdés
valamint jjj-t is elég könnyen fújják ki folyamatosan, szal nem ezen múlik
Negritis
Én két dolgot emeltem ki azon a meccsen: a 4. Hibát amit egyértelműen Morantra kellett volna fújni és akkor neki lett volna negyedik már korán nem KATnak plusz illetve ezt a fokozatosan visszatérő dolgot h KAT felugrik, rá esik a védő és mégis offenzív faultot fújnak rá …

Amúgy most először nem a Memphisnek fújtak, egyből ment is a sírás pl Jenkinstol h milyenek a bírók. Azért össze lehet hasonlítani h eddig a wolves játékosok és Finch hogyan nyilatkoztak …
de Nyikvan ezután meg jön majd az 5. Meccs ahol meg durván Memphis javára fognak fújni.

Mindegy én azért örülök h látszik a csapatnak igenis van tartása mert egy ilyen 3. Meccs után lazán össze lehet zuhanni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 966
Nagyon közel van most már a söprés.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
Beal, Harden, Tobias, Zion, Simmons, McCollum, Conley, Porzi, Holiday, Middleton, Lavine, Randle, Sabonis, Fox, Collins, Bogdanovic, Siakam, Vanvleet, Brown, Lowry, Westbrook, Russell, Wiggins nem kellenek. Irving és George esetleg ha átmennek az orvosikon, de amúgy ők se. Akkor inkább maradjon MPJ.

A Jazz-zel nem értek egyet. Messze a legkomplexebb keretük és kezdőjük volt/van az egész ligában a GSW mellett. A kezdőben 4 tag évi 20-30+ milliós kaliber, tavaly meg Favors, Ingles, Clarkson szintű kiegészítőkkel nyomultak. Hozzáteszem ez olyan nagyot idén sem esett: Whiteside, Alexander-Walker, House, Clarkson, Juancho, Paschall, Rudy Gay. A GSW után a legerősebb pad messze kimagaslóan. Itthoni NBA fejesek is folyamat gyűrűt/döntőt vártak tőlük.

Konkrétan Malone már ejtette ki 3-1-ről Snydert, két kezdő nélkül.
Cruyffista
Hát de ebből hány sztár ment oda és mennyiből csináltak ők sztár kalibert. Sosem lehet megítélni, hogy valaki a rendszer miatt jó vagy alapból is extra. Az indi a Kelet Spurse sok szempontból, de looser culture-al.

Pedig a kretén Stephensont nagyon bírtam Lebron ellen 🙂
FLZOLI
mi az hogy looser culture?
duncan előtt és után a spurs se ért el lófaszt se, az meg hogy all time top5-10 játékossal összejön pár bajnoki cím annak alapnak kéne lennie

a pacers kb 10 évig mindig ott volt a PO-ban és pont az volt hogy nem akarnak tankolni hanem mindig nekimennek a legjobb opciókkal a szezonnak, nem jött össze de kb a bubbleig bőven nem voltak ők "lúzer culture"

vagy a jazz is az? mer kb pepitában ugyanaz
vagy a spurs most már az? hiszen elég rég nyertek egyáltalán PO párharcot
Negritis
A Jazz is az egyébként igen. Győztes rosteruk volt, igen,akar liga top1-3 is, mégse sikerült azt győzelemre váltani

Poppal a Spurs győztes mentalitást és szemléletet kapott, ezért is tudtak dinasztiát csinálni.
Garnett például semmivel sem volt rosszabb játékos mint Duncan, csak mivel egy looser csapatban játszott semmire se jutott a Minnyben.

Kb az a különbség, hogy egy looser csapatnál nagyon sok minden össze kell álljon, hogy kijöjjön a lépés, míg egy győztes kevésbé a körülmény függő.
FLZOLI
nem értünk egyet, főleg azért mert ha nem kellene nagyon sok minden bármilyen csapatnál akkor működött volna a:
"not one, not two, not three..."
de nem, mert igenis sok minden kell hozzá mindenképp

a pacers és a jazz sem lúzer culture, jelenleg a spurs közelebb van hozzá mint a jazz egyébként

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!