NBA
Ja nyilván csak onnan 😊Gondolom ez valami egy (max két) videós hasonlatból jöhet valamilyen frusztrált Twolves közösségből, mert ez nekem teljesen új infó.Kevés szó esik Holmgrenről. Egyre inkább azt érzem Duncan óta nem látott újonc szezont tesz le az asztalra. Jelen állapotában nem látom mitől ne lenne első évében all-star. Valamint csak a rutintalanság miatt nem mondom, h komoly po menetelésnek néznek elébe.Plusz megkapja az Embiid fele bánásmódot ő is a biroktol. Azért elég jó h most már nem csak KAT-Embiid videó van h ugyanaz a play KATnal off fault míg másiknál kosár hanem Chettel is. Ráadásul újoncként.
dawyd728
csebi
Jughead
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
Gondolom ez valami egy (max két) videós hasonlatból jöhet valamilyen frusztrált Twolves közösségből, mert ez nekem teljesen új infó.Kevés szó esik Holmgrenről. Egyre inkább azt érzem Duncan óta nem látott újonc szezont tesz le az asztalra. Jelen állapotában nem látom mitől ne lenne első évében all-star. Valamint csak a rutintalanság miatt nem mondom, h komoly po menetelésnek néznek elébe.Plusz megkapja az Embiid fele bánásmódot ő is a biroktol. Azért elég jó h most már nem csak KAT-Embiid videó van h ugyanaz a play KATnal off fault míg másiknál kosár hanem Chettel is. Ráadásul újoncként.
dawyd728
csebi
Szerkesztette: Jughead
Kevés szó esik Holmgrenről. Egyre inkább azt érzem Duncan óta nem látott újonc szezont tesz le az asztalra. Jelen állapotában nem látom mitől ne lenne első évében all-star. Valamint csak a rutintalanság miatt nem mondom, h komoly po menetelésnek néznek elébe.Plusz megkapja az Embiid fele bánásmódot ő is a biroktol. Azért elég jó h most már nem csak KAT-Embiid videó van h ugyanaz a play KATnal off fault míg másiknál kosár hanem Chettel is. Ráadásul újoncként.
dawyd728
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
Ne növesztette volna ekkorára a patáitZoomed in, slowed down look at the replay of LeBron's go-ahead shot that was ruled a two instead of a three pic.twitter.com/ZlyEydSgjk
— AlexHoops (@AlexHoops_) December 31, 2023
LeBron James: “What’s the point of having replay if even the replay gets it wrong?” pic.twitter.com/gOyctVZUZH
— Dave McMenamin (@mcten) December 31, 2023
Necces call, de inkább helyes, mint sem.
dawyd728
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
Zoomed in, slowed down look at the replay of LeBron's go-ahead shot that was ruled a two instead of a three pic.twitter.com/ZlyEydSgjk
— AlexHoops (@AlexHoops_) December 31, 2023
LeBron James: “What’s the point of having replay if even the replay gets it wrong?” pic.twitter.com/gOyctVZUZH
— Dave McMenamin (@mcten) December 31, 2023
Necces call, de inkább helyes, mint sem.
Győzött a Pistons egy olyan meccsen, amit ha még 30 másodpercig tart, tuti elveszítik.Nah akkor nincs abszolút rekord
Kampman
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
OG Thibs embere stilusbanHát ezzel még mindig csak a max 2.korbe jutnak fázisban vannak.Toronto adja:Amennyi assetje van a Knicksnek szerintem ők még akarnak egy nagyot robbantani idén.
Anunoby+Achiuwa+Flynn
NY adja:
Barrett+Quickley+'24 2nd
Kíváncsi leszek. OG egyetem óta nagy lieblingem. Talán működhet egy Brunson-DiVi-Hart-OG-Randle alacsony szerkezet, ami sokaknak okozhat megugorhatatlan nehézséget.
dawyd728
Jughead
De egy legit első számú opcio melle nagyon jó csapat lehetne.
Toca
Az a grit defense nagyon komoly lesz, de a tamadasban Randle+Brunson one man show lesz, és az shaky shaky
Legalabb lesznek meccsek újra 90 pont alatt
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
Hát ezzel még mindig csak a max 2.korbe jutnak fázisban vannak.Toronto adja:Amennyi assetje van a Knicksnek szerintem ők még akarnak egy nagyot robbantani idén.
Anunoby+Achiuwa+Flynn
NY adja:
Barrett+Quickley+'24 2nd
Kíváncsi leszek. OG egyetem óta nagy lieblingem. Talán működhet egy Brunson-DiVi-Hart-OG-Randle alacsony szerkezet, ami sokaknak okozhat megugorhatatlan nehézséget.
dawyd728
Jughead
De egy legit első számú opcio melle nagyon jó csapat lehetne.
Toronto adja:Amennyi assetje van a Knicksnek szerintem ők még akarnak egy nagyot robbantani idén.
Anunoby+Achiuwa+Flynn
NY adja:
Barrett+Quickley+'24 2nd
Kíváncsi leszek. OG egyetem óta nagy lieblingem. Talán működhet egy Brunson-DiVi-Hart-OG-Randle alacsony szerkezet, ami sokaknak okozhat megugorhatatlan nehézséget.
dawyd728
Anunoby+Achiuwa+Flynn
NY adja:
Barrett+Quickley+'24 2nd
Kíváncsi leszek. OG egyetem óta nagy lieblingem. Talán működhet egy Brunson-DiVi-Hart-OG-Randle alacsony szerkezet, ami sokaknak okozhat megugorhatatlan nehézséget.
Mindenesetre a Knicks pad kérdéses lesz így számomra.
A Toronto, ha nem is nyomta meg a rebuildet, de legalább Barrett és Barnes kevésbé lépnek egymás sarkára.
Szerkesztette: dawyd728
a Toronto sincs jó formában, de ezen múlik az NBA történelem
www.espn.com/nba/game/_/gameId/401585068
bleacherreport.com/articles/10094164-nba-win-total-odds-2023-24-overunder-betting-totals-for-every-team-ahead-of-season
27.5 megvan, vereségi sorozatban
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
www.youtube.com/watch?v=ztc9zCrzwhUwww.youtube.com/watch?v=TkOw9fQdVOQ
YoungZeeZee
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
Kerr szerint a világ 😊mondjuk a tweet meg amit Kerr mond teljesen másról szól
dande2
nem azt mondja hogy nincs védekezés, mer az bődületes faszság lenne
arra utal ami ellen próbált tenni a liga mikor a Harden, T Young, Doncic féle dolgokat próbálta megfogni
meg amit Embiid is csinál
hogy a játékvezetés szar és túl könnyen fújnak védőfaltot
a gond hogy mivel ilyen könnyen jön a védőfalt, így a "charge"okat is nehéz fújni mert minden védő megtanult floppolni
de ha a dobásközbeni lófaszokat nem fújnák valamint odafigyelnének a lépésekre már előrébb lennénk
amiért a Warriors is felelős az az hogy az illeal screen határa kitolódott ami a PnR-PnP játéknak sokat segít
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
youtu.be/NKrTSqZXOI8?si=o48m5BuqkfOMtwHp
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
Kis érdekesség.'48-ban még nagyon nem volt hárompontos vonal
Karácsonyi meccsek a kezdetektől (1948),
Chicago Stags 70 - New York Knicks 64
Boston Celtics 77 - Philadelphia Warriors 80
Baltimore Bullets 88 - Providence Steamrollers 83
St. Louis Bombers 82 - Rochester Royals 90
Fort Wayne Pistons 74 - Washington Capitols 88
a kedvenc időszakomon át (1994--97),
Houston Rockets 90 - Orlando Magic 92
San Antonio Spurs 105 - Phoenix Suns 100
Detroit Pistons 83 - Chicago Bulls 95
Los Angeles Lakers 108 - Phoenix Suns 87
Miami Heat 80 - Chicago Bulls 90
Houston Rockets 103 - Utah Jazz 107
az idei évig.
Knicks 129 - Bucks 122
Nuggets 120 - Warriors 114
Celtics 126 - Lakers 115
Heat 119 - 76ers 113
Mavericks 128 - Suns 114
Említésre méltó védekezés tényleg nincs.
🤘 gaben 🤘
Kis érdekesség.A 97-es Rockets-Jazzen ezek szerint jobb volt a támadójáték (rosszabb a védekezés), mint a mostani meccseken.
Karácsonyi meccsek a kezdetektől (1948),
Chicago Stags 70 - New York Knicks 64
Boston Celtics 77 - Philadelphia Warriors 80
Baltimore Bullets 88 - Providence Steamrollers 83
St. Louis Bombers 82 - Rochester Royals 90
Fort Wayne Pistons 74 - Washington Capitols 88
a kedvenc időszakomon át (1994--97),
Houston Rockets 90 - Orlando Magic 92
San Antonio Spurs 105 - Phoenix Suns 100
Detroit Pistons 83 - Chicago Bulls 95
Los Angeles Lakers 108 - Phoenix Suns 87
Miami Heat 80 - Chicago Bulls 90
Houston Rockets 103 - Utah Jazz 107
az idei évig.
Knicks 129 - Bucks 122
Nuggets 120 - Warriors 114
Celtics 126 - Lakers 115
Heat 119 - 76ers 113
Mavericks 128 - Suns 114
Említésre méltó védekezés tényleg nincs.
🤘 gaben 🤘
Karácsonyi meccsek a kezdetektől (1948),
Chicago Stags 70 - New York Knicks 64
Boston Celtics 77 - Philadelphia Warriors 80
Baltimore Bullets 88 - Providence Steamrollers 83
St. Louis Bombers 82 - Rochester Royals 90
Fort Wayne Pistons 74 - Washington Capitols 88
a kedvenc időszakomon át (1994--97),
Houston Rockets 90 - Orlando Magic 92
San Antonio Spurs 105 - Phoenix Suns 100
Detroit Pistons 83 - Chicago Bulls 95
Los Angeles Lakers 108 - Phoenix Suns 87
Miami Heat 80 - Chicago Bulls 90
Houston Rockets 103 - Utah Jazz 107
az idei évig.
Knicks 129 - Bucks 122
Nuggets 120 - Warriors 114
Celtics 126 - Lakers 115
Heat 119 - 76ers 113
Mavericks 128 - Suns 114
Említésre méltó védekezés tényleg nincs.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
Kerr szerint a világ 😊Igaza van alapvetően, de szerintem a Warriorsnak jelentős (de közel sem egyedüli) szerepe van abban, hogy ilyen lett a liga.
dande2
Ez a videó talán még bővebben is elmondja, hogy mi a gond.
Steve Kerr is saying the #NBA is a broken product while trying to defend the officials. The #Warriors HC is pointing out some real problems with the game the way it is now. Defense doesn’t exist and the game he points out is becoming boring. This was after a loss on Christmas. pic.twitter.com/uycnufTIfu
— Howard Eskin (@howardeskin) December 26, 2023