NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
swag előtt mondjuk a meccset meg kéne nyerni
Negritis
ja igen mikor láttam az összefoglalóban akkor néztem egy nagyot én is, hogy picit korai főleg ismerve, hogy +25ről is simán ki lehet kapni, de asszem Morant is tolt vmit Minnesotában a 4. meccsen még grizzlies vezetésnél szóval van ennek előzménye.


néztem egy gyors összefoglalót és az utolsó percben azért townsnak is volt egy brutálisan elbaszott labdaeladása szal nem biztos hogy csak russel a hibás

persze én is inkább edwards kezébe adtam volna, de a 2 "senior"ban jobban bízott az edző
kár volt
Negritis
igen csúnya volt, bár első és második visszanézésre is az a labdaeladás elég szép láb volt csak elengedték ...
csebi
negyedik meccses cucc nincs meg, de niylván akkor oda is szól hogy swag előtt nyerj meccset

rápattintja a cipő orrára az ilyet elszokták engedni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
swag előtt mondjuk a meccset meg kéne nyerni
Negritis
ja igen mikor láttam az összefoglalóban akkor néztem egy nagyot én is, hogy picit korai főleg ismerve, hogy +25ről is simán ki lehet kapni, de asszem Morant is tolt vmit Minnesotában a 4. meccsen még grizzlies vezetésnél szóval van ennek előzménye.


néztem egy gyors összefoglalót és az utolsó percben azért townsnak is volt egy brutálisan elbaszott labdaeladása szal nem biztos hogy csak russel a hibás

persze én is inkább edwards kezébe adtam volna, de a 2 "senior"ban jobban bízott az edző
kár volt
Negritis
igen csúnya volt, bár első és második visszanézésre is az a labdaeladás elég szép láb volt csak elengedték ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
néztem egy gyors összefoglalót és az utolsó percben azért townsnak is volt egy brutálisan elbaszott labdaeladása szal nem biztos hogy csak russel a hibás

persze én is inkább edwards kezébe adtam volna, de a 2 "senior"ban jobban bízott az edző
kár volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
swag előtt mondjuk a meccset meg kéne nyerni



The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
na akkor Minnyben a következő meccsen elválik a szar a hugytól. kár azért a meccsért (is), hozható lett volna simán. KAT jól játszott sztem, Edwards dobhatott volna jobban, viszont Russell: 12 pont édes kevés tőle.
nembaj, örülök, hogy szoros meccseket tolunk, a széria is összességében szorosabb, mint vártam, jó kis tanulópénz ez a csapatnak (majd ha kiestünk írok egy bővebbet sztem, hogy merre tovább). a bírókról meg most már inkább nem írok semmit, csak a szokásos ...

amúgy azt az őrületes hibát nem tudom ki követte el, aki -1nél utolsó percben Russellre hívta a játékot miközben ott van egy Edwards meg egy KAT mellette ... jött is egy szörnyű dobás, szörnyű szituációból. de azt azért jó látni, hogy Edwards -3nál egy kb lehetetlen hármast bevág. csakhát utána ne akart volna hős lenni a steallel, hanem egy alap védekezést megcsinálni Moranton. nembaj, ő tanul ezekből.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 787 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Lavine Covidos. Nem játszik holnap. Nem is tudom mi lesz így velünk. 😃
Gergőke
Ha szerencsések van akkor meg volt így az utolsó meccse a Bullsban.
Toca
Remélem igazad lesz. 🙂

" class="embed">
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Lavine Covidos. Nem játszik holnap. Nem is tudom mi lesz így velünk. 😃
Gergőke
Ha szerencsések van akkor meg volt így az utolsó meccse a Bullsban.
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 787 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Lavine Covidos. Nem játszik holnap. Nem is tudom mi lesz így velünk. 😃
Gergőke
Mondjuk jön la win?
empty taxi
😃 Bárcsak.

" class="embed">
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Lavine Covidos. Nem játszik holnap. Nem is tudom mi lesz így velünk. 😃
Gergőke
Mondjuk jön la win?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 787 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Lavine Covidos. Nem játszik holnap. Nem is tudom mi lesz így velünk. 😃

" class="embed">
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Amúgy Aldridge-dzsal mit a tök van? Sérült?
Willie Parker
Fizikálisan már nem NBA-szint.
empty taxi
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Amúgy Aldridge-dzsal mit a tök van? Sérült?
Willie Parker
Fizikálisan már NBA-szint.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
nem láttam az éjjeli boston-nets meccset, de beszédes hogy Irvingnek kb 1 jó félidője volt
Nash nem tudott 1 értelmes figurát felrajzolni az első 3 meccsen amivel segítette volna Durantet
(konkrétan a 3. végén egy kibaszott zárás nem jött neki)
nyílván a végére teljesen elfogyott a nets és ezért volt az hogy 3 szoros végjátékot is buktak pedig lehetett volna 0-2 is 2-0 helyett az első 2 meccs alapján (1-2 v 2-1 esetén sztem Simmons játszott volna)
egy Joe Harris - Ben Simmons duó segített volna nekik, de Nash nálam ebben a POban nagyon leszerepelt
Derek Fisher edző vibem van nála
Negritis
Sajnálom Nash-t - mert tök jó ember - de most kb totálisan cserbenhagyta a csapata.

Az Irving és Harden balhék mintha elvették volna Durant fókuszát, olyan mintha már a PO előtt kicsekkolt volna fejben, nála ilyet rohadt ritkán láttam. Plusz kapott egy egyedi, személyre szabott védekezést a Clticstől, ami NBA-ben nagyon ritka, s nem is tudtak mit kezdeni vele.

Irving-nek sem tett jót ez az oltásmizéria miatti tingli-tangli, ő amúgy is hajlamos lekapcsolni a villanyt, ha nincs vérszag, most ez is megvolt.

A Simmons vergődés meg egy külön tészta, én instant kukába dobnám a srácot, mert alkalmatlan profi sportra mentálisan.

A többiek jó munkásemberek, ahhoz képest egész szépen felépítette őket Nash.

Amúgy Aldridge-dzsal mit a tök van? Sérült?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
nem láttam az éjjeli boston-nets meccset, de beszédes hogy Irvingnek kb 1 jó félidője volt
Nash nem tudott 1 értelmes figurát felrajzolni az első 3 meccsen amivel segítette volna Durantet
(konkrétan a 3. végén egy kibaszott zárás nem jött neki)
nyílván a végére teljesen elfogyott a nets és ezért volt az hogy 3 szoros végjátékot is buktak pedig lehetett volna 0-2 is 2-0 helyett az első 2 meccs alapján (1-2 v 2-1 esetén sztem Simmons játszott volna)
egy Joe Harris - Ben Simmons duó segített volna nekik, de Nash nálam ebben a POban nagyon leszerepelt
Derek Fisher edző vibem van nála
Negritis
Erdekes pont nem hittem h itt lesz sopres de lett.
A kollegam 2 eve keszult NY-ba,most vegre kijutott covid utan.mondom akkor a nets meccsre mehetnel.....mult heteb vett jegyet a 4-re.Bevallom azt hittem mar reg nincsenel jegyek az ilyen meccsekre
YoungZeeZee
én konkrétan 2 upsetet vártam
raptors és nets

mind2 ki fog esni
még a rivers-harden duó sem lehet akkora balfasz hogy kiessen 3-0ról
még embiid sérülésével se

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 472
nem láttam az éjjeli boston-nets meccset, de beszédes hogy Irvingnek kb 1 jó félidője volt
Nash nem tudott 1 értelmes figurát felrajzolni az első 3 meccsen amivel segítette volna Durantet
(konkrétan a 3. végén egy kibaszott zárás nem jött neki)
nyílván a végére teljesen elfogyott a nets és ezért volt az hogy 3 szoros végjátékot is buktak pedig lehetett volna 0-2 is 2-0 helyett az első 2 meccs alapján (1-2 v 2-1 esetén sztem Simmons játszott volna)
egy Joe Harris - Ben Simmons duó segített volna nekik, de Nash nálam ebben a POban nagyon leszerepelt
Derek Fisher edző vibem van nála
Negritis
Erdekes pont nem hittem h itt lesz sopres de lett.
A kollegam 2 eve keszult NY-ba,most vegre kijutott covid utan.mondom akkor a nets meccsre mehetnel.....mult heteb vett jegyet a 4-re.Bevallom azt hittem mar reg nincsenel jegyek az ilyen meccsekre
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Nos amit leszögezhetünk az az,hogy. DeMar semmit nem változott a PO illetően. 4 ponttal kevesebbet átlagol,mint az alapszakaszban. Lavine pedig majd 5-tel. A 20 pontot sem éri el a teljesítménye. Vucevic az egyetlen a hármasból, aki jobb produkciót tesz le,mint az alapszakaszban.

Mi pedig ezt a Lavinet akarjuk kitömni. 😔

Amúgy pedig Patrick Williamsnek meg jó meccse volt 20 pont, 10 pattanó.
Gergőke
Talán jobb is, hogy így alakult ez a két hazai meccs, mert 1-1 után még volt aki elhitte, hogy ez működhet. Nagyon remélem, hogy a vezetőség is látja a korlátaikat!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
nem láttam az éjjeli boston-nets meccset, de beszédes hogy Irvingnek kb 1 jó félidője volt
Nash nem tudott 1 értelmes figurát felrajzolni az első 3 meccsen amivel segítette volna Durantet
(konkrétan a 3. végén egy kibaszott zárás nem jött neki)
nyílván a végére teljesen elfogyott a nets és ezért volt az hogy 3 szoros végjátékot is buktak pedig lehetett volna 0-2 is 2-0 helyett az első 2 meccs alapján (1-2 v 2-1 esetén sztem Simmons játszott volna)
egy Joe Harris - Ben Simmons duó segített volna nekik, de Nash nálam ebben a POban nagyon leszerepelt
Derek Fisher edző vibem van nála

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Rivers-Harden chocker duó csak megoldja ezt a buktat is 🙂

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
Toronto - Sixers meccs amúgy milyen volt? Ilyen erős def volt mindkét oldalt vagy a hogyan tudjuk alulmúlni egymást játszották?
Toca
raptors nem tud jól támadni főleg egy limitált barnes, trent mellett és vvd nélkül
viszont védekezni tud

meccset még én se látta

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Toronto - Sixers meccs amúgy milyen volt? Ilyen erős def volt mindkét oldalt vagy a hogyan tudjuk alulmúlni egymást játszották?
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
A Bucks meg a Sixers ellen is geci sok múlik azon h a visszatérő Timelord milyen formában lesz.
empty taxi
sixers ellen a kérdés hogy mennyire nyalják a bírók embiid seggét
Negritis
nagyon.
szerk.: amúgy Simmons miért ülte ki a párharcot?
csebi
Mert egy csicska fájt a háta.


Gabesz92
ja ő hogy is General Soreness lett mint Jimmy Butler. de jó, hogy nem cseréltünk érte végül. bár Russellt még így is szívesen adtam volna, ha jön kis Curry cserébe.
csebi
Èn is a kis Curryt sajnáltam abban a cserèben, inkább adtam volna mèg draft picket. Most hiányzik is. Ő nincs, simábbban sikerül kiejteni a Netst... viszont a Phillynek benne van a 7. meccs sőt a kiesès is...
dande
Legalább Harden megint fejreáll, ennek baromira örülök.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 121 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Bucks meg a Sixers ellen is geci sok múlik azon h a visszatérő Timelord milyen formában lesz.
empty taxi
sixers ellen a kérdés hogy mennyire nyalják a bírók embiid seggét
Negritis
nagyon.
szerk.: amúgy Simmons miért ülte ki a párharcot?
csebi
Mert egy csicska fájt a háta.


Gabesz92
ja ő hogy is General Soreness lett mint Jimmy Butler. de jó, hogy nem cseréltünk érte végül. bár Russellt még így is szívesen adtam volna, ha jön kis Curry cserébe.
csebi
Èn is a kis Curryt sajnáltam abban a cserèben, inkább adtam volna mèg draft picket. Most hiányzik is. Ő nincs, simábbban sikerül kiejteni a Netst... viszont a Phillynek benne van a 7. meccs sőt a kiesès is...
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
A Bucks meg a Sixers ellen is geci sok múlik azon h a visszatérő Timelord milyen formában lesz.
empty taxi
sixers ellen a kérdés hogy mennyire nyalják a bírók embiid seggét
Negritis
nagyon.
szerk.: amúgy Simmons miért ülte ki a párharcot?
csebi
Mert egy csicska fájt a háta.


Gabesz92
ja ő hogy is General Soreness lett mint Jimmy Butler. de jó, hogy nem cseréltünk érte végül. bár Russellt még így is szívesen adtam volna, ha jön kis Curry cserébe.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
amúgy embiid ujjsérülése mellett a philly sztem elég nagy szarban lesz ha bejut a kövi körbe is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
szerk.: amúgy Simmons miért ülte ki a párharcot?
csebi
szar a dereka
gyenge fejben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!