Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 2 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Nem tudom mi járhatott JB és Mazzulla fejében, de döntetlen állásnál, egy halom támadóidővel igazán játszhattunk volna az utolsó masodpercig is. Néha úgy érzem az az ember csak dísznek van ott a kispadon.
Boston
Én nem csak néha.
KeyG
Igazad van, felesleges finomkodnom.

Do your job
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 649
Nem tudom mi járhatott JB és Mazzulla fejében, de döntetlen állásnál, egy halom támadóidővel igazán játszhattunk volna az utolsó masodpercig is. Néha úgy érzem az az ember csak dísznek van ott a kispadon.
Boston
Én nem csak néha.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Nem tudom mi járhatott JB és Mazzulla fejében, de döntetlen állásnál, egy halom támadóidővel igazán játszhattunk volna az utolsó masodpercig is. Néha úgy érzem az az ember csak dísznek van ott a kispadon.

Do your job
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Hát ez a Clippers - Suns kemény volt.
Pedig volt Durant, Booker meg Beal is.
tenorx
Ez a Suns úgy ahogy van egy raklap szar.

És az, hogy a negyedik negyedet gyakorlatilag rendszeresen és üzembiztosan képesek mindig elveszíteni 20 ponttal az egy vicc.

Szerkesztette: zinedine5
több mint 2 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Hát ez a Clippers - Suns kemény volt.
Pedig volt Durant, Booker meg Beal is.
több mint 2 éve
dawyd728 4 265
És Ja Morant összeszedett egy season ending injuryt.
zacknorb
Mondjuk azt, h a Grizzlies így járt a legjobban. Ez a keret súlyos tehetség hiányában szenved, ha contender akar lenni és nem csak sérülések miatt tűnik karcsúnak a keret. Az elmúlt évek GM munkáját egy instant kezdő rookieval lehet feledtetni.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
És Ja Morant összeszedett egy season ending injuryt.

Poloska vagyok.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
és akkor most meg a Clipperst megverjük
sose fogom ezt megérteni
Negritis, a vajda
szerintem tipszmikszűnek
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 935 — The Mathematician
és akkor most meg a Clipperst megverjük
sose fogom ezt megérteni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 935 — The Mathematician
Nagyon nehéz még bízakodnom a Clippersben.
Kicsit félek, hogy akármilyen jól is néz ki meglepő módon az alapszakaszban, majd a playoffban Harden eltűnik, Kawhi meg lesérül a második meccsen.
tenorx
Kawhi 35 percet átlagol és csak 4 meccset hagyott ki
el nem tudom képzelni hogy végigbírja, márpedig akkor megint ugyanúgy és ugyanott fognak bezuhanni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Nagyon nehéz még bízakodnom a Clippersben.
Kicsit félek, hogy akármilyen jól is néz ki meglepő módon az alapszakaszban, majd a playoffban Harden eltűnik, Kawhi meg lesérül a második meccsen.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 935 — The Mathematician
sikerült egy 2-8at futni az utolsó 10 meccsen
yay ...
Negritis, a vajda
szóval azt mondod, a Memphis elleni meccsen lehetne akár a Grizzlies-re is fogadni?
slowmotion
inkább a lakersre tennék ott
memphisnek nem lesz válasza davis-james belső duóra
Negritis, a vajda
Ez igaz lett, de a Lakersnek meg
Jackson + Morant + Smart triora nem volt
Toca
Ritkán nyer a Lakers, ha az ellenfél 40+ hármast emel rá 50+ százalékkal. Ha csak a ligaátlagot dobja a MEM, akkor ikszes meccs.

Múltkor meg a másik irányba ment a hiba, azért kaptak ki a Heattől, mert rosszabbul dobták a triplákat, mint anno én (4/30, c'mon)
slowmotion
tévedtem mert volt válasz, aszittem JJJ-t sikerül limitálni teljesen
nem sikerült

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Megnyerték a sörmeccs tournamentet, aztán onnantól szarni bele!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
sikerült egy 2-8at futni az utolsó 10 meccsen
yay ...
Negritis, a vajda
szóval azt mondod, a Memphis elleni meccsen lehetne akár a Grizzlies-re is fogadni?
slowmotion
inkább a lakersre tennék ott
memphisnek nem lesz válasza davis-james belső duóra
Negritis, a vajda
Ez igaz lett, de a Lakersnek meg
Jackson + Morant + Smart triora nem volt
Toca
Ritkán nyer a Lakers, ha az ellenfél 40+ hármast emel rá 50+ százalékkal. Ha csak a ligaátlagot dobja a MEM, akkor ikszes meccs.

Múltkor meg a másik irányba ment a hiba, azért kaptak ki a Heattől, mert rosszabbul dobták a triplákat, mint anno én (4/30, c'mon)
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
sikerült egy 2-8at futni az utolsó 10 meccsen
yay ...
Negritis, a vajda
szóval azt mondod, a Memphis elleni meccsen lehetne akár a Grizzlies-re is fogadni?
slowmotion
inkább a lakersre tennék ott
memphisnek nem lesz válasza davis-james belső duóra
Negritis, a vajda
Ez igaz lett, de a Lakersnek meg
Jackson + Morant + Smart triora nem volt
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 935 — The Mathematician
sikerült egy 2-8at futni az utolsó 10 meccsen
yay ...
Negritis, a vajda
szóval azt mondod, a Memphis elleni meccsen lehetne akár a Grizzlies-re is fogadni?
slowmotion
inkább a lakersre tennék ott
memphisnek nem lesz válasza davis-james belső duóra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
sikerült egy 2-8at futni az utolsó 10 meccsen
yay ...
Negritis, a vajda
szóval azt mondod, a Memphis elleni meccsen lehetne akár a Grizzlies-re is fogadni?
több mint 2 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Mekkora cim van az athleticen
Kuminga lost faith in Kerr

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 935 — The Mathematician
sikerült egy 2-8at futni az utolsó 10 meccsen
yay ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
Jokic jól behajíntotta a game winner félpályásat.
Toca

Negritis, a vajda
Curryzett egyet Curryék ellen?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 935 — The Mathematician
Jokic jól behajíntotta a game winner félpályásat.
Toca

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Jokic jól behajíntotta a game winner félpályásat.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 483 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Kevés szó esik Holmgrenről. Egyre inkább azt érzem Duncan óta nem látott újonc szezont tesz le az asztalra. Jelen állapotában nem látom mitől ne lenne első évében all-star. Valamint csak a rutintalanság miatt nem mondom, h komoly po menetelésnek néznek elébe.
dawyd728
a PO menetelésben nagyon szkeptikus vagyok, ez az OKC nekem erősen alapszakasz menő, a 3-4 guardos felállásokkal, és fantasztikus flow-val.
hiányoznak a forwardok akik tömegelnek, és poziciót fognak, és lassitják a játékot
Mindenesetre nagyon kíváncsi leszek a PO-jukra, sokban emlékeztetnek a Spursre, nem csak Homlgren miatt
az elválás leválás, és betörés kiosztás játékaik nagyon ismerősek, és nem csak a Dunvan-Holmgren de a Parker-SGA és a Bowen-Dort miatt is
+Gino ?=? Giddey
sapka
Wolvesrol mit gondolsz?
csebi
sokkolóan konzisztensek az alapszakaszban..., nem erre számitottam
bár Gobert most újra egészséges(nek tűnik), és ez jó hatással van rájuk, szerintem a pontszerzésben gondjaik lesznek amikor nem ilyen lighty védekezések lesznek
Ant nekem nem two-way a kondi miatt, de egy megfelelő programmal szerintem nagyon jó lehet; KAT pedig továbbra is egy rejtély, hogy most éppen akar e vagy sem
őt ha el tudnák sózni egy two-way 2/3-asra hasonló kaliberűre... pl. Ingram vagy Mitchell (ez nem reális trade csak példa), akkor sokkal jobbak lehetnének

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Kevés szó esik Holmgrenről. Egyre inkább azt érzem Duncan óta nem látott újonc szezont tesz le az asztalra. Jelen állapotában nem látom mitől ne lenne első évében all-star. Valamint csak a rutintalanság miatt nem mondom, h komoly po menetelésnek néznek elébe.
dawyd728
a PO menetelésben nagyon szkeptikus vagyok, ez az OKC nekem erősen alapszakasz menő, a 3-4 guardos felállásokkal, és fantasztikus flow-val.
hiányoznak a forwardok akik tömegelnek, és poziciót fognak, és lassitják a játékot
Mindenesetre nagyon kíváncsi leszek a PO-jukra, sokban emlékeztetnek a Spursre, nem csak Homlgren miatt
az elválás leválás, és betörés kiosztás játékaik nagyon ismerősek, és nem csak a Dunvan-Holmgren de a Parker-SGA és a Bowen-Dort miatt is
+Gino ?=? Giddey
sapka
Wolvesrol mit gondolsz?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.