NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
Scottie Barnes - ROY

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Beal, Harden, Tobias, Zion, Simmons, McCollum, Conley, Porzi, Holiday, Middleton, Lavine, Randle, Sabonis, Fox, Collins, Bogdanovic, Siakam, Vanvleet, Brown, Lowry, Westbrook, Russell, Wiggins nem kellenek. Irving és George esetleg ha átmennek az orvosikon, de amúgy ők se. Akkor inkább maradjon MPJ.

A Jazz-zel nem értek egyet. Messze a legkomplexebb keretük és kezdőjük volt/van az egész ligában a GSW mellett. A kezdőben 4 tag évi 20-30+ milliós kaliber, tavaly meg Favors, Ingles, Clarkson szintű kiegészítőkkel nyomultak. Hozzáteszem ez olyan nagyot idén sem esett: Whiteside, Alexander-Walker, House, Clarkson, Juancho, Paschall, Rudy Gay. A GSW után a legerősebb pad messze kimagaslóan. Itthoni NBA fejesek is folyamat gyűrűt/döntőt vártak tőlük.

Konkrétan Malone már ejtette ki 3-1-ről Snydert, két kezdő nélkül.
Cruyffista
Hát de ebből hány sztár ment oda és mennyiből csináltak ők sztár kalibert. Sosem lehet megítélni, hogy valaki a rendszer miatt jó vagy alapból is extra. Az indi a Kelet Spurse sok szempontból, de looser culture-al.

Pedig a kretén Stephensont nagyon bírtam Lebron ellen 🙂
FLZOLI
mi az hogy looser culture?
duncan előtt és után a spurs se ért el lófaszt se, az meg hogy all time top5-10 játékossal összejön pár bajnoki cím annak alapnak kéne lennie

a pacers kb 10 évig mindig ott volt a PO-ban és pont az volt hogy nem akarnak tankolni hanem mindig nekimennek a legjobb opciókkal a szezonnak, nem jött össze de kb a bubbleig bőven nem voltak ők "lúzer culture"

vagy a jazz is az? mer kb pepitában ugyanaz
vagy a spurs most már az? hiszen elég rég nyertek egyáltalán PO párharcot
Negritis
A Jazz is az egyébként igen. Győztes rosteruk volt, igen,akar liga top1-3 is, mégse sikerült azt győzelemre váltani

Poppal a Spurs győztes mentalitást és szemléletet kapott, ezért is tudtak dinasztiát csinálni.
Garnett például semmivel sem volt rosszabb játékos mint Duncan, csak mivel egy looser csapatban játszott semmire se jutott a Minnyben.

Kb az a különbség, hogy egy looser csapatnál nagyon sok minden össze kell álljon, hogy kijöjjön a lépés, míg egy győztes kevésbé a körülmény függő.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
Beal, Harden, Tobias, Zion, Simmons, McCollum, Conley, Porzi, Holiday, Middleton, Lavine, Randle, Sabonis, Fox, Collins, Bogdanovic, Siakam, Vanvleet, Brown, Lowry, Westbrook, Russell, Wiggins nem kellenek. Irving és George esetleg ha átmennek az orvosikon, de amúgy ők se. Akkor inkább maradjon MPJ.

A Jazz-zel nem értek egyet. Messze a legkomplexebb keretük és kezdőjük volt/van az egész ligában a GSW mellett. A kezdőben 4 tag évi 20-30+ milliós kaliber, tavaly meg Favors, Ingles, Clarkson szintű kiegészítőkkel nyomultak. Hozzáteszem ez olyan nagyot idén sem esett: Whiteside, Alexander-Walker, House, Clarkson, Juancho, Paschall, Rudy Gay. A GSW után a legerősebb pad messze kimagaslóan. Itthoni NBA fejesek is folyamat gyűrűt/döntőt vártak tőlük.

Konkrétan Malone már ejtette ki 3-1-ről Snydert, két kezdő nélkül.
Cruyffista
Hát de ebből hány sztár ment oda és mennyiből csináltak ők sztár kalibert. Sosem lehet megítélni, hogy valaki a rendszer miatt jó vagy alapból is extra. Az indi a Kelet Spurse sok szempontból, de looser culture-al.

Pedig a kretén Stephensont nagyon bírtam Lebron ellen 🙂
FLZOLI
mi az hogy looser culture?
duncan előtt és után a spurs se ért el lófaszt se, az meg hogy all time top5-10 játékossal összejön pár bajnoki cím annak alapnak kéne lennie

a pacers kb 10 évig mindig ott volt a PO-ban és pont az volt hogy nem akarnak tankolni hanem mindig nekimennek a legjobb opciókkal a szezonnak, nem jött össze de kb a bubbleig bőven nem voltak ők "lúzer culture"

vagy a jazz is az? mer kb pepitában ugyanaz
vagy a spurs most már az? hiszen elég rég nyertek egyáltalán PO párharcot

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
na ezt most kemény lenyelni.
alapvetően be kellett volna húzni, de azért az egész szériát elég komolyan befolyásolja-eldöntheti, hogy a bírók 30 perc környékére limitálják KAT játékperceit. ma is, befújták rá nagyon korán a 4. hibát , miközben egyértelműen Morantra kellett volna fújni. Azt meg továbbra sem tudom felfogni, hogyan lehet az, hogy felugrik dobni, beleesik a védő a dobásába, és rendszeresen támadót fújnak KATra ...
csebi
6. percben 2-t is fújhattak volna townsra mer a blocking fault után volt egy moving screen is
Negritis
oké de akkor az összes moving screent fújják be kb. ne tegyünk úgy, mintha ő csinálna egyedül ilyen screeneket, másoknak is lazán elengedik ezeket. de nyilván végigmehetünk az összes call-on, no callon, lesz ide is oda is tévedés, csakhát nagyon nem mindegy, hogy mikor történik ez.
viszont a fenti két dolognál tartom, hogy ha nem Towns a személy akkor Morantra fújják a hibát (ráadásul akkor Morant kerül hiba gondokba asszem neki is 4. lett volna talán szóval nagyon nem mindegy volt az az egy fújás ott, és persze, hogy a Wolves jött ki belőle rosszabbúl) valamint tényleg nem láttam olyat másnál még, hogy vki felugrik dobni, ebbe beleugrik a védő, és támadót fújnak. márpedig ez visszatérő fúják KATnál.
csebi
alapvetően arra céloztam hogy kat faltjai azok faltok és volt is ami elmaradt azon kívül is
a morant esetről lemaradtam mert közben dolgoztam de a másik 3 nem volt kérdés
valamint jjj-t is elég könnyen fújják ki folyamatosan, szal nem ezen múlik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 982
Jézusom ez a Bulls mily nézhetetlen ma este...jó pofáscsapás lett ez a meccs, bár már most a 3. negyedben inkább kikapcsoltam...itt az a jövő van sajnos, ami sehová se vezet...kivétel Vuch
Klaci79
A tegnapi kapcsán teljes mértékben egyetértek, de a jövővel nem teljesen. A csapat tavaly 31 meccset nyert idén 45-öt. Úgy,hogy kulcs játékosok voltak sérültek és nem is feltétlenül keveset.Az nagyon nagy kérdés, hogy Lavine-nel mit fogunk csinálni. Nagyon nem kéne őt kimaxolni, akkor inkább menjen, ha ennyit akar keresni. Vucevic is alapvetően hullámzó. Viszont én nagyon várok egy normálisan végig játszott szezont Patrick Williamstől. Várom, hogy Ayo milyen lesz 2. évében. Hogyha Alex és Lonzo is többet egészséges. Szóval vannak nekem is kétségeim, de, hogy teljesen kilátástalan lenne az azért nem.
Gergőke
Igen, alapszakaszban valóban jól néz ki és nyilván azzal kezdődik, hogy el kell jutni a rájátszásig. Nem biztos, hogy a Bucks persze a jó fokmérő jelenleg...de ami rohadtul zavar, az néhány ember totális hullámzása, hogy DeRozan egyszer dob 40-et, egyszer meg 10-et...LaVine-ben egyetértek, ha maxolni akarunk, keressünk egy igazi vezért, aki már PO szinten is tud úgy kosárlabdázni, hogy a csapat élére áll. Én bírom őt, de nagyon kíváncsi lennék, hogy ki az aki annyit fizet neki. Akiket meg leírtál az ok, fejlődési potenciál van bennük, de ez minden csapatnál ugyanígy van. Vuch meg legalább most a PO-ban nem hullámzik és az az igazán jó játékos, aki itt mutat valamit.
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Beal, Harden, Tobias, Zion, Simmons, McCollum, Conley, Porzi, Holiday, Middleton, Lavine, Randle, Sabonis, Fox, Collins, Bogdanovic, Siakam, Vanvleet, Brown, Lowry, Westbrook, Russell, Wiggins nem kellenek. Irving és George esetleg ha átmennek az orvosikon, de amúgy ők se. Akkor inkább maradjon MPJ.

A Jazz-zel nem értek egyet. Messze a legkomplexebb keretük és kezdőjük volt/van az egész ligában a GSW mellett. A kezdőben 4 tag évi 20-30+ milliós kaliber, tavaly meg Favors, Ingles, Clarkson szintű kiegészítőkkel nyomultak. Hozzáteszem ez olyan nagyot idén sem esett: Whiteside, Alexander-Walker, House, Clarkson, Juancho, Paschall, Rudy Gay. A GSW után a legerősebb pad messze kimagaslóan. Itthoni NBA fejesek is folyamat gyűrűt/döntőt vártak tőlük.

Konkrétan Malone már ejtette ki 3-1-ről Snydert, két kezdő nélkül.
Cruyffista
Hát de ebből hány sztár ment oda és mennyiből csináltak ők sztár kalibert. Sosem lehet megítélni, hogy valaki a rendszer miatt jó vagy alapból is extra. Az indi a Kelet Spurse sok szempontból, de looser culture-al.

Pedig a kretén Stephensont nagyon bírtam Lebron ellen 🙂

több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 787 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Jézusom ez a Bulls mily nézhetetlen ma este...jó pofáscsapás lett ez a meccs, bár már most a 3. negyedben inkább kikapcsoltam...itt az a jövő van sajnos, ami sehová se vezet...kivétel Vuch
Klaci79
A tegnapi kapcsán teljes mértékben egyetértek, de a jövővel nem teljesen. A csapat tavaly 31 meccset nyert idén 45-öt. Úgy,hogy kulcs játékosok voltak sérültek és nem is feltétlenül keveset.Az nagyon nagy kérdés, hogy Lavine-nel mit fogunk csinálni. Nagyon nem kéne őt kimaxolni, akkor inkább menjen, ha ennyit akar keresni. Vucevic is alapvetően hullámzó. Viszont én nagyon várok egy normálisan végig játszott szezont Patrick Williamstől. Várom, hogy Ayo milyen lesz 2. évében. Hogyha Alex és Lonzo is többet egészséges. Szóval vannak nekem is kétségeim, de, hogy teljesen kilátástalan lenne az azért nem.

" class="embed">
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
na ezt most kemény lenyelni.
alapvetően be kellett volna húzni, de azért az egész szériát elég komolyan befolyásolja-eldöntheti, hogy a bírók 30 perc környékére limitálják KAT játékperceit. ma is, befújták rá nagyon korán a 4. hibát , miközben egyértelműen Morantra kellett volna fújni. Azt meg továbbra sem tudom felfogni, hogyan lehet az, hogy felugrik dobni, beleesik a védő a dobásába, és rendszeresen támadót fújnak KATra ...
csebi
6. percben 2-t is fújhattak volna townsra mer a blocking fault után volt egy moving screen is
Negritis
oké de akkor az összes moving screent fújják be kb. ne tegyünk úgy, mintha ő csinálna egyedül ilyen screeneket, másoknak is lazán elengedik ezeket. de nyilván végigmehetünk az összes call-on, no callon, lesz ide is oda is tévedés, csakhát nagyon nem mindegy, hogy mikor történik ez.
viszont a fenti két dolognál tartom, hogy ha nem Towns a személy akkor Morantra fújják a hibát (ráadásul akkor Morant kerül hiba gondokba asszem neki is 4. lett volna talán szóval nagyon nem mindegy volt az az egy fújás ott, és persze, hogy a Wolves jött ki belőle rosszabbúl) valamint tényleg nem láttam olyat másnál még, hogy vki felugrik dobni, ebbe beleugrik a védő, és támadót fújnak. márpedig ez visszatérő fúják KATnál.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 982
Jézusom ez a Bulls mily nézhetetlen ma este...jó pofáscsapás lett ez a meccs, bár már most a 3. negyedben inkább kikapcsoltam...itt az a jövő van sajnos, ami sehová se vezet...kivétel Vuch
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 329
Beal, Harden, Tobias, Zion, Simmons, McCollum, Conley, Porzi, Holiday, Middleton, Lavine, Randle, Sabonis, Fox, Collins, Bogdanovic, Siakam, Vanvleet, Brown, Lowry, Westbrook, Russell, Wiggins nem kellenek. Irving és George esetleg ha átmennek az orvosikon, de amúgy ők se. Akkor inkább maradjon MPJ.

A Jazz-zel nem értek egyet. Messze a legkomplexebb keretük és kezdőjük volt/van az egész ligában a GSW mellett. A kezdőben 4 tag évi 20-30+ milliós kaliber, tavaly meg Favors, Ingles, Clarkson szintű kiegészítőkkel nyomultak. Hozzáteszem ez olyan nagyot idén sem esett: Whiteside, Alexander-Walker, House, Clarkson, Juancho, Paschall, Rudy Gay. A GSW után a legerősebb pad messze kimagaslóan. Itthoni NBA fejesek is folyamat gyűrűt/döntőt vártak tőlük.

Konkrétan Malone már ejtette ki 3-1-ről Snydert, két kezdő nélkül.
több mint 2 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
amúgy én nem értek egyet Malone hosszabbításával, de tény hogy nem rossz edző és nem tudom ki lehetne instant előrelépés

az pedig hogy a szezont nem engedték el sztem Jokic döntése volt, nehéz neki azt mondani hogy nope
azzal se értek egyet hogy ne lenne benne még 5-6 év mvp szint, neki az öregedés nem fog annyit ártani mint mondjuk embiidnek, ahogy nem is annyira sérülékeny
Negritis
A Quin Snyder Jazz házasság megfáradt, őt simán lehetne hozni.
Bár azok után, hogy a kirúgott Carlisle-t nem hozták el kb tök mindegy ki lenne elérhető
FLZOLI
sztem Snyderrel se lennének előrébb
Negritis
Synder miben jobb mint Malone ?
Szerintem visszalépés lenne.
Nem gondoltam volna ezt leírom úgy 2-3 éve 😀
Toca
kicsit olyan ez mint a raptors és casey esete
Negritis
Nekem amúgy az egyik kedvenc edzőm Snyder és ennek a Jazznek kb itt a plafonja ahol ők elüzemelnek már évek óta. A középszerűnél jobbak,de nincs olyan játékosuk ami miatt jobbak lehetnének. Plusz Gobert játéka is az én fejemben eléggé kérdőjeles így playoff időkben.
Szerintem Malone megérdemel egy olyan szezont,amikor jó esetben mindhárom játékosa egészséges,megnézni azt hogyan kezeli és hogyan tud sakkozni velük,ha Brett Brown is kapott egy évet a Philly super teammel,ő mégjobban megérdemli. Snyderrel jobb védekezők lennének egy jó fokkal,hozna egy csapatbarátabb,kevésbé Jokic centrikus rendszert,de olyan sokkal több szerintem nem lenne a csapat. Nate McMillan dettó. Elérhető edzők közül meg max D'Antonit tudnám elképzelni, mit kezd Jokiccal,de nem biztos,hogy az offenzív oldalánál vannak bajok.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
amúgy én nem értek egyet Malone hosszabbításával, de tény hogy nem rossz edző és nem tudom ki lehetne instant előrelépés

az pedig hogy a szezont nem engedték el sztem Jokic döntése volt, nehéz neki azt mondani hogy nope
azzal se értek egyet hogy ne lenne benne még 5-6 év mvp szint, neki az öregedés nem fog annyit ártani mint mondjuk embiidnek, ahogy nem is annyira sérülékeny
Negritis
A Quin Snyder Jazz házasság megfáradt, őt simán lehetne hozni.
Bár azok után, hogy a kirúgott Carlisle-t nem hozták el kb tök mindegy ki lenne elérhető
FLZOLI
sztem Snyderrel se lennének előrébb
Negritis
Synder miben jobb mint Malone ?
Szerintem visszalépés lenne.
Nem gondoltam volna ezt leírom úgy 2-3 éve 😀
Toca
kicsit olyan ez mint a raptors és casey esete

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
Middleton kihagyja a széria hátralévő meccseit, ha jól tudom MCL sérülés miatt
Gergőke
jah, és booker is 2-3 hétig off

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
amúgy én nem értek egyet Malone hosszabbításával, de tény hogy nem rossz edző és nem tudom ki lehetne instant előrelépés

az pedig hogy a szezont nem engedték el sztem Jokic döntése volt, nehéz neki azt mondani hogy nope
azzal se értek egyet hogy ne lenne benne még 5-6 év mvp szint, neki az öregedés nem fog annyit ártani mint mondjuk embiidnek, ahogy nem is annyira sérülékeny
Negritis
A Quin Snyder Jazz házasság megfáradt, őt simán lehetne hozni.
Bár azok után, hogy a kirúgott Carlisle-t nem hozták el kb tök mindegy ki lenne elérhető
FLZOLI
sztem Snyderrel se lennének előrébb
Negritis
Synder miben jobb mint Malone ?
Szerintem visszalépés lenne.
Nem gondoltam volna ezt leírom úgy 2-3 éve 😀
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 787 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Middleton kihagyja a széria hátralévő meccseit, ha jól tudom MCL sérülés miatt

" class="embed">
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
na ezt most kemény lenyelni.
alapvetően be kellett volna húzni, de azért az egész szériát elég komolyan befolyásolja-eldöntheti, hogy a bírók 30 perc környékére limitálják KAT játékperceit. ma is, befújták rá nagyon korán a 4. hibát , miközben egyértelműen Morantra kellett volna fújni. Azt meg továbbra sem tudom felfogni, hogyan lehet az, hogy felugrik dobni, beleesik a védő a dobásába, és rendszeresen támadót fújnak KATra ...
csebi
6. percben 2-t is fújhattak volna townsra mer a blocking fault után volt egy moving screen is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
amúgy én nem értek egyet Malone hosszabbításával, de tény hogy nem rossz edző és nem tudom ki lehetne instant előrelépés

az pedig hogy a szezont nem engedték el sztem Jokic döntése volt, nehéz neki azt mondani hogy nope
azzal se értek egyet hogy ne lenne benne még 5-6 év mvp szint, neki az öregedés nem fog annyit ártani mint mondjuk embiidnek, ahogy nem is annyira sérülékeny
Negritis
A Quin Snyder Jazz házasság megfáradt, őt simán lehetne hozni.
Bár azok után, hogy a kirúgott Carlisle-t nem hozták el kb tök mindegy ki lenne elérhető
FLZOLI
sztem Snyderrel se lennének előrébb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
amúgy én nem értek egyet Malone hosszabbításával, de tény hogy nem rossz edző és nem tudom ki lehetne instant előrelépés

az pedig hogy a szezont nem engedték el sztem Jokic döntése volt, nehéz neki azt mondani hogy nope
azzal se értek egyet hogy ne lenne benne még 5-6 év mvp szint, neki az öregedés nem fog annyit ártani mint mondjuk embiidnek, ahogy nem is annyira sérülékeny
Negritis
A Quin Snyder Jazz házasság megfáradt, őt simán lehetne hozni.
Bár azok után, hogy a kirúgott Carlisle-t nem hozták el kb tök mindegy ki lenne elérhető

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
amúgy én nem értek egyet Malone hosszabbításával, de tény hogy nem rossz edző és nem tudom ki lehetne instant előrelépés

az pedig hogy a szezont nem engedték el sztem Jokic döntése volt, nehéz neki azt mondani hogy nope
azzal se értek egyet hogy ne lenne benne még 5-6 év mvp szint, neki az öregedés nem fog annyit ártani mint mondjuk embiidnek, ahogy nem is annyira sérülékeny

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
Az utolsó bekezdés a lényeg, ez nem több így annál. Oda kell adni mindent egy Lillard, Beal féle törpéért és feladni a semmire se jó MPJ, Gordon, Murray féle próbálkozásokat
FLZOLI
beal semmivel se jobb mint murray
gordon teljesen más
Negritis
Az egyik sérülékeny a másik nem. Ennyi pont elég
FLZOLI
és még csak ez sem igaz bealre
cserébe egy hisztis primadonna
Negritis
Szerintem ha menni akart volna már megtette mégis maradt egy ótvar franchiseban.

De akkor legyen egy Lillard <> MPJ, Murray trade és egyből másképp nézz ki mindkét nyugati csapat
FLZOLI
erről sem vagyok meggyőzve, de az már egy jobb felállás lehetne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az utolsó bekezdés a lényeg, ez nem több így annál. Oda kell adni mindent egy Lillard, Beal féle törpéért és feladni a semmire se jó MPJ, Gordon, Murray féle próbálkozásokat
FLZOLI
beal semmivel se jobb mint murray
gordon teljesen más
Negritis
Az egyik sérülékeny a másik nem. Ennyi pont elég
FLZOLI
és még csak ez sem igaz bealre
cserébe egy hisztis primadonna
Negritis
Szerintem ha menni akart volna már megtette mégis maradt egy ótvar franchiseban.

De akkor legyen egy Lillard <> MPJ, Murray trade és egyből másképp nézz ki mindkét nyugati csapat

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
Az utolsó bekezdés a lényeg, ez nem több így annál. Oda kell adni mindent egy Lillard, Beal féle törpéért és feladni a semmire se jó MPJ, Gordon, Murray féle próbálkozásokat
FLZOLI
beal semmivel se jobb mint murray
gordon teljesen más
Negritis
Az egyik sérülékeny a másik nem. Ennyi pont elég
FLZOLI
és még csak ez sem igaz bealre
cserébe egy hisztis primadonna

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az utolsó bekezdés a lényeg, ez nem több így annál. Oda kell adni mindent egy Lillard, Beal féle törpéért és feladni a semmire se jó MPJ, Gordon, Murray féle próbálkozásokat
FLZOLI
beal semmivel se jobb mint murray
gordon teljesen más
Negritis
Az egyik sérülékeny a másik nem. Ennyi pont elég

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
Az utolsó bekezdés a lényeg, ez nem több így annál. Oda kell adni mindent egy Lillard, Beal féle törpéért és feladni a semmire se jó MPJ, Gordon, Murray féle próbálkozásokat
FLZOLI
beal semmivel se jobb mint murray
gordon teljesen más

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Rossz nézni, ahogy minden is Jokictól függ. Ma Gordon nőtt föl, hogy mindenki más süllyedjen el.
Elment két szezon, amikor lehetett volna dobásunk. Jövőre pedig minden korábbinál jobban fog szorítani a luxusadó réme.
Szép kilátások. Bones talán kinövi magát,de rajta és a Murray-MPJ pároson kívül fájdalmasan langyos ez a keret.
dawyd728
Hát ha másra nem arra jó lehet a bukta hogy az edzőt végre kipaterolják. Ha Malone féle looser mentalitás marad meg is érdemli a sorsát a csapat
FLZOLI
Nem értem mitől rajong mindenki ezért a lemezért. Baszki hány közel a primejához all-star dolgozott keze alatt Jokic érában? 1, maga Jokic.
Murray, MPJ, Gallinari, Millsap, az elmúlt évek legjobbjai. Ebből 3 kapargatta a top30-at. Millsap akkor jött, amikor éppen már kifelé indult a top30-ból.

Jelenleg ebből a csapatból, h valódi bajnokesélyes csapat legyen, a kezdőjéből 3 ember hiányzik. Murray és MPJ oké. De kell még egy SG is. Lehetőleg ne ilyen falevél féle, mint Bones. Ő jó lehet 6. embernek. Ahogy Morris, Barton is 15 perces cserélnek. Greenék 9-10. embernek és a keret többi tagja szituációs játékosnak.

Magyarán ami most kell, h jövőre ott folytassák Murrayék ahol tavaly márciusban voltak és kell egy méreteiben hasonló atléta, mint Thybulle a kettes posztra, lehetőleg jobb triplával. Valamint Poole féle fejlődés Hyland esetében. Nyilván ez nem fog megtörténni..

Ez a Nuggets emberállományát tenkinte a fentebb említett hiányosságok mellett nem több, mint egy lábtörlő egy PO-ban. Tavaly a Suns, idén a Dubs tökéletesen megmutatja. Idén MPJ most már tudjuk season ending sérülése után el kellett volna engedni a szezont. Ha optimális forgatókönyv jött volna be és az utolsó hónapban visszatért volna Jamal, akkor se lett volna igazán formában a PO-ra. Híresen lassan lendül játékba egészségesen is a szezon elején. Ott a Warriors. Pofátlanul letankolták a 19-20-as szezont. Rengeteg játéklehetőséget adva a fiataloknak. Poole köszöni szépen.
Jött is top pick. Lehetett volna csereberélni is, mint amit a Dubs is csinált a két szűk esztendő során. De mi nem. Fontosabb volt, h Jokic MVP legyen. Mit árul el az arról a csapatról, h egy személy vezeti a csapaton belül a legtöbb pont, gólpassz, lepattanó, blokk, labdaszerzés, legmagasabb mezőny% statisztikákat? Leghangoló. Ez ilyen 2010 előtti Cavs féle csodavárás. Azt leszámítva, h az akkori James ráadásul jobb játékos is volt, mint Jokic.

Visszatérve az elejére. Itt nem Malone a fasz. Nem csúcsok csúcsa, de top edzőt nem lehet minden pillanatban leakasztani valahonnan. Ahhoz meg jó, h ilyen csináljuk valamit, mert csinálnunk kell valamit nyomás után hozható konkurensekhez nézem. A kutya magasabban van elásva. A FO és a tulaj körül kell keresni a gondot főleg. Ugye 2-3 éve Coloradoban nem lehet minden szolgáltató csomagjában megtalálni az Altitude csatornát, ami adja a csapat meccseit. Maradnak az országos meccsek és a kis szolgáltatókra váltások, valamint league pass, ahol lehet a csapatot is nézni. | Fillerbaszo k* anyját Kroenke családnak. | Sokkal nagyobb érdeklődés lehetne a csapat körül. De nincs, így a mérleggel kell fent tartani az érdeklődést a csapat körül, mert nézők kellenek az arénában.. Szóval valószínű ezért sem lehetett elkezdni tankolni. Baszki pedig milyen jól jött volna egy top5 pick, ahol lehetett volna szemezgetni SG posztra, vagy becserelni egy már második szerződését taposó rutinos SG-re.
Ha, mi lett volna...
Helyette egyre inkább azt érzem egy Grizzlies féle stabil, de nem több PO csapatot építünk a következő 5 évre, mint Memphisben tették a 2010-es években.
dawyd728
Az utolsó bekezdés a lényeg, ez nem több így annál. Oda kell adni mindent egy Lillard, Beal féle törpéért és feladni a semmire se jó MPJ, Gordon, Murray féle próbálkozásokat