NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 124 — Így remélem megfelelek nektek.....
Zseniális aki tudja nézze vissza 😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 124 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az mekkoooooooooraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 968
Nagyon sok ostoba falt, ezen el is fog menni a meccs.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 968
Viszont az érzelmi túlpörgésnek megvan az a hátránya, hogy nagyon gyorsan bónuszba raktuk a Netset, ezért most folyamatosan dobálják a büntetőket minden apró-cseprő hülye faltért.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 473
A bostoni playoff-hangulatnál nincs jobb.
Kampman
Már most látszik hogy ez párharc epik lesz ha ezt túl èljük....akkor akár...na meglátjuk az első győzelmet tartsuk itthon 😊
dande
en is ezt vartam a legjobban
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 124 — Így remélem megfelelek nektek.....
A bostoni playoff-hangulatnál nincs jobb.
Kampman
Már most látszik hogy ez párharc epik lesz ha ezt túl èljük....akkor akár...na meglátjuk az első győzelmet tartsuk itthon 😊
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 968
A bostoni playoff-hangulatnál nincs jobb.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Csak annyit szeretnék az idei PO-tól,hogy a Bucks ne söpörjön ki minket. 🙂
Gergőke
Nekem is ugyanez volt PO előtt, hogy a Memphis ne Soporjon, a fiúk már teljesítették is ezt.
csebi
Mondjuk annak realitása nem volt, míg a Bullsnak az a papírforma ha nem lesz sérülés.
Toca
Hat azért a reg mérleg 2-2 volt a szezonban három meccs szoros volt a 4. Meg blowout minny győzelem. Szóval azért nem volt ördögtől való h ez a széria nem sopres lesz sztem…
Sokkal jobb fit ez a wolvesnak mint a suns lett volna.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 124 — Így remélem megfelelek nektek.....
No a Philly jól kezdett, remèlem a Celtics se alszik bele, bár örülhetek majd ha 4-3l tovább mennek. 🙂
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 986
Csak annyit szeretnék az idei PO-tól,hogy a Bucks ne söpörjön ki minket. 🙂
Gergőke
Pedig sajnos ki fog söpörni...év elején jól nézett ki ez az út, de be kell látni nem vezet igazán sehova se.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 262 — Vikings fan
Csak annyit szeretnék az idei PO-tól,hogy a Bucks ne söpörjön ki minket. 🙂
Gergőke
Nekem is ugyanez volt PO előtt, hogy a Memphis ne Soporjon, a fiúk már teljesítették is ezt.
csebi
Mondjuk annak realitása nem volt, míg a Bullsnak az a papírforma ha nem lesz sérülés.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Csak annyit szeretnék az idei PO-tól,hogy a Bucks ne söpörjön ki minket. 🙂
Gergőke
Nekem is ugyanez volt PO előtt, hogy a Memphis ne Soporjon, a fiúk már teljesítették is ezt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 787 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Csak annyit szeretnék az idei PO-tól,hogy a Bucks ne söpörjön ki minket. 🙂

" class="embed">
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Edwards egy álllllat!!!🤯
Tony Adams
Elképesztő a srác de KAT is megérkezett a 42 percevel … amúgy nézzetek meg a sajto tájat mennyivel felszabadultabban nyilatkozik mint a Butleres időszakban.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az ilyen Trash Talk bármikor jöhet.

Nem is tudtam, hogy Ja Morant apja jó esélyekkel indulhatna egy Usher hasonmás versenyen. 😂😂😂

több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 516 — Colts Fan
Edwards egy álllllat!!!🤯
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Úgy kezdődik ez a Timberwolves-Grizzlies, ahogy mindenki várta
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 473
Azt hiszem egyértelmű most már hogy nagyon bevált ez a play in formátum az NBA-ben.
zavi27
a portland a legnagyobb vesztese ennek.
cj column bejutott a playoffba, buktak pickeket 😀
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
A hawks cleveland elég jó meccs volt,
JB agyonjátszatta az embereit, Garland valami 45 percet tolt... és el is fáradt a végére
nagy fordítás volt a hawkstól, de jobban örültem volna a clevelandnek.
remélem jövőre a management összerak egy jobb csapatot ennél, és nem kell 3 magast játszaniuk meg Levertet kezdetni, mint kulcsvédő Youngon
sapka
Amúgy szerintem jó csapatot raktak össze aztán ilyen Rondokkal meg Levertekkel szétcseszték az egészet.

Viszont Trae Young miatt nem lehet csalódott az ember, az az ember egy zseni.
Jughead
sérülések miatt kényszer pályán mozogtak
amúgy sztem a Rondo-Rubio csere az jobban fáj nekik mintn a Sexton-LEvert

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 966
A hawks cleveland elég jó meccs volt,
JB agyonjátszatta az embereit, Garland valami 45 percet tolt... és el is fáradt a végére
nagy fordítás volt a hawkstól, de jobban örültem volna a clevelandnek.
remélem jövőre a management összerak egy jobb csapatot ennél, és nem kell 3 magast játszaniuk meg Levertet kezdetni, mint kulcsvédő Youngon
sapka
Amúgy szerintem jó csapatot raktak össze aztán ilyen Rondokkal meg Levertekkel szétcseszték az egészet.

Viszont Trae Young miatt nem lehet csalódott az ember, az az ember egy zseni.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
A hawks cleveland elég jó meccs volt,
JB agyonjátszatta az embereit, Garland valami 45 percet tolt... és el is fáradt a végére
nagy fordítás volt a hawkstól, de jobban örültem volna a clevelandnek.
remélem jövőre a management összerak egy jobb csapatot ennél, és nem kell 3 magast játszaniuk meg Levertet kezdetni, mint kulcsvédő Youngon
sapka
ha az első félidőben nem hagy ki mindent az atlanta jóval hamarabb eldől
amúgy az beszédes hogy capela nélkül alapvetően jobbak voltak
ott is collinsnak kéne tököket növeszteni és bemenni centerbe

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A hawks cleveland elég jó meccs volt,
JB agyonjátszatta az embereit, Garland valami 45 percet tolt... és el is fáradt a végére
nagy fordítás volt a hawkstól, de jobban örültem volna a clevelandnek.
remélem jövőre a management összerak egy jobb csapatot ennél, és nem kell 3 magast játszaniuk meg Levertet kezdetni, mint kulcsvédő Youngon

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
Azt hiszem egyértelmű most már hogy nagyon bevált ez a play in formátum az NBA-ben.
zavi27
jah, de istinek ebbe is sikerült belerúgnia hogy semmi értelme, igazságtalan és ...


Isti összes hozzátétele a meccshez annyi volt, hogy négyszer elmondta, hogy de unalmas/lassú ez a meccs. Mondott bármi mást ezen kívül szerintetek?

Szerk: úgy ráadásul, hogy elég izgalmas a meccs
tenorx
1 félidőt néztem aztán öszeomlott a tv go szal nem bánom hogy nem folytattam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 262 — Vikings fan
Ha Doncic nem épül fel időben a Suns kb két söpréssel megy be a nyugati döntőben.
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 853 — Amerikai sportok rajongója
Azt hiszem egyértelmű most már hogy nagyon bevált ez a play in formátum az NBA-ben.