NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Isti összes hozzátétele a meccshez annyi volt, hogy négyszer elmondta, hogy de unalmas/lassú ez a meccs. Mondott bármi mást ezen kívül szerintetek?

Szerk: úgy ráadásul, hogy elég izgalmas a meccs

Szerkesztette: tenorx
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hihetetlen ez a második félidő eddig, mint egy másik csapat.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
PG nélkül behúzza a Pels sztem
Negritis
Hát elég fájdalmas most nézni a Clipperst, az biztos - mindenesetre azért ez nem óriási megmondás, nyilván a Pels az esélyesebb így.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
"yay isti" ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
PG nélkül behúzza a Pels sztem

Shams Charania (@ShamsCharania)
Clippers star Paul George tested positive and will miss win-or-go-home Play-In Tournament vs. Timberwolves tonight, sources tell @TheAthletic @Stadium.
Negritis
Hát másodjára sincs esélyük szerintem a Minnesota ellen így 😀
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
PG nélkül behúzza a Pels sztem

Shams Charania (@ShamsCharania)
Clippers star Paul George tested positive and will miss win-or-go-home Play-In Tournament vs. Timberwolves tonight, sources tell @TheAthletic @Stadium.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
amúgy Németh Isti összehord annyi baromságot mint a gurulós szakértők
borzalmasan irritál

nem volt rossz ez a Máté által vezetett műsor, de a hagyományos podcasteket jobban csípom
Negritis
A szokásos ex játékos értelmesebb beszélőkével, már mehet is szagérteni....
Elég nagy a kontraszt Kornélhoz képest, aki a kezdeti kommunikációs zavarokat (főleg a magyar nyelv miatt) az évek alatt hamar leküzdötte
FLZOLI
Kornél a szerénység és alázat. Isti meg a nagyképűség és a flegma.
Idegesítő és irritáló…
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
amúgy Németh Isti összehord annyi baromságot mint a gurulós szakértők
borzalmasan irritál

nem volt rossz ez a Máté által vezetett műsor, de a hagyományos podcasteket jobban csípom
Negritis
A szokásos ex játékos értelmesebb beszélőkével, már mehet is szagérteni....
Elég nagy a kontraszt Kornélhoz képest, aki a kezdeti kommunikációs zavarokat (főleg a magyar nyelv miatt) az évek alatt hamar leküzdötte

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
amúgy Németh Isti összehord annyi baromságot mint a gurulós szakértők
borzalmasan irritál

nem volt rossz ez a Máté által vezetett műsor, de a hagyományos podcasteket jobban csípom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 853 — Amerikai sportok rajongója
Fú, dejó volt ez a Timberwolves-Clippers! Megadta az alaphangot ez a meccs és szurkolás a playoffhoz. Örültem a Minny továbbjutásnak is, kár hogy pont a másik nagyon szimpi Memphis ellen mennek.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
húúú na Los Angeles Georges kipipálva, azért fostam ettől a meccstől.

de jó volt látni a meccs elején ezt a közönséget, mennyire éhesek a szurkolók egy Wolves-ra (ugye női vonalon egész pofás kis dynasty volt). voltak azért clutch pillanatok:
McDaniels 1. negyed végi távoli hármasa, visszahozott mkit a meccsbe, a nézőket is.
Beasley hármasa 3. harmad végén
Edwards zsákolas 4 perccel a vége előtt.
Beverley teljese utolsó perce (clutch rebound, steal), láthatóan ez személyes volt neki nagyon.

ráadásul KATnak elég szar meccse volt.
ja és azért hihetetlen, hogy Edwardson mennyire nem fújják be továbbra sem a faultokat.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
 podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly9mZWVkcy5zb3VuZGNsb3VkLmNvbS91c2Vycy9zb3VuZGNsb3VkOnVzZXJzOjMwOTg0MTczMS9zb3VuZHMucnNz/episode/Y2Q3NjZlYWUtYjlhYi0xMWVjLWE3YTEtZWZkMGRiODEwYzMy?sa=X&ved=0CAUQkfYCahcKEwiwhJLmoo_3AhUAAAAAHQAAAAAQCg

keleten nyugaton playin beharangozó

@dwayd egyébként sztem ha Curry nem lesz 100%os az első körből tovább mehet a nuggets
ahol szembe jönne egy grizzlies/clippers/twolves ami szintén nem lehetetlen

utána ha jön a papírforma suns ott nem lesz esély mondjuk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
Én simán lemondtam volna az mvp címről, szerintem Jokic főleg, h visszatérjen Murray. Nem fog, de most már az is késő lenne, mert amíg a rozsdát le nem rázza magáról, addig rég kiesünk. Majd jön egész nyáron, h Jokic overrated etc. Pedig ez a keret nélküle 30 győzelemért küzdene. Semmi reményt nem fűzök egy szoros párharchoz se.
Baszki 2 legit mvp szezon során egyszer se adatik meg neki, h kompetens kezdő rakjunk mellé. Frusztráló nagyon. 😕
dawyd728
ha mpj és murray csak azt hozza amit tudott akkoris bőven megvan a hazaipálya
mvp cím nem lenne, de az sztem is mind1, jokic is mindig elmondja hogy nem érdekli

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dawyd728 3 838
Én simán lemondtam volna az mvp címről, szerintem Jokic főleg, h visszatérjen Murray. Nem fog, de most már az is késő lenne, mert amíg a rozsdát le nem rázza magáról, addig rég kiesünk. Majd jön egész nyáron, h Jokic overrated etc. Pedig ez a keret nélküle 30 győzelemért küzdene. Semmi reményt nem fűzök egy szoros párharchoz se.
Baszki 2 legit mvp szezon során egyszer se adatik meg neki, h kompetens kezdő rakjunk mellé. Frusztráló nagyon. 😕
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 128 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó lenne egy kis (nagy) meglepi ès a Cavs vernè a Netst. Akkor a Celticsnek talán több esèlye lenne 😊 Ráadásul Rondo kicsit hazatèrne.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan




Az NBA play-in összes meccsét közvetítik.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 128 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor jó 😏😉
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Fekete amerikai vs fehér európai, szóval elég egyértelmű hova mennek majd a PR szavazatok.
FLZOLI
egyik sem amerikai
Negritis
Valóban ezt csúnyán benéztem 🙂

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
Fekete amerikai vs fehér európai, szóval elég egyértelmű hova mennek majd a PR szavazatok.
FLZOLI
egyik sem amerikai

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 329
Teljesen egyértelmű, hogy Jokic az MVP. Ez nem azt jelenti, hogy Embiid ne lenne kimagasló játékos, szimplán akkora a differencia kettejük között ami miután felsoroljuk mit értek el idén egyénileg, csapatukban betöltött szerepben, okafogyottá teszi a vitát. Első 2000-1000-500 szezon a történelemben, minden lényeges statban vezeti a csapatát, magasan a legjobb támadó és védekező TPA (mindkettőben kétszer!!! több mint Embiidnek), advanced statok alapján történelmileg legkomolyabb szezon hozzáadott értékben beleértve az NBA őskort is, ahol eddig Wilt vezetett ebben.

Igazából az NBA történetének egyik legegyértelmübb NBA címe. Én nem adnám Embiidnek oda csak azért mert kimagasló scorer volt, és mert Jokic mar megkapta tavaly. Igazábol azt sem szeretem amikor egyéni díjaknál felmerül az illető hányszor kapta meg korábban.
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
ez milyen stat? 😀 5 szezon alapján járna neki v mi?

de amúgy tessék:
Jokic épp Wilt PER rekordját veri meg
 www.basketball-reference.com/leaders/per_season.html

de Jokic vezet Win Shares-ben is (offensiveben első, defensiveben tatum mögött második) nem is kicsivel
első BPM-ben is
jobb lepattanó%a van mint embiidnek vagy giannisnak

és első VORP-ban is (a lebron/raptor statokat nem hozom most az m1)

megkaphatja, DE egyértelműen értékesebb Jokic
Negritis
Fekete amerikai vs fehér európai, szóval elég egyértelmű hova mennek majd a PR szavazatok.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
ez milyen stat? 😀 5 szezon alapján járna neki v mi?

de amúgy tessék:
Jokic épp Wilt PER rekordját veri meg
 www.basketball-reference.com/leaders/per_season.html

de Jokic vezet Win Shares-ben is (offensiveben első, defensiveben tatum mögött második) nem is kicsivel
első BPM-ben is
jobb lepattanó%a van mint embiidnek vagy giannisnak

és első VORP-ban is (a lebron/raptor statokat nem hozom most az m1)

megkaphatja, DE egyértelműen értékesebb Jokic

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 128 — Így remélem megfelelek nektek.....


Talán megèrdemelnè....(bár sejtem van aki szerint nem... illetve csak "divatból" kapná)
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Viszlát Vogel! Kíváncsi vagyok melyik edzőnek lesz vonzó ez a kispad.
tenorx
biztos volt hogy neki kell elvinnie a balhét
pedig sztem kurvára nem az ő sara

majd bron leül oda is ...
Negritis
ilyen ez a popszakma.
viszont amíg a nyuggereket ballasztot nem takaríccsák el, addig komoly edző nem ül le, nem komoly edzőt meg nem fogadnak el. hát ez így elég szopó.
mindegy, megéltem hat bajnoki címet, nem sír a szám. de azért jöjjenek már fiatalok (igen, tudom, a Kripta Arénában ez nem opció), mert inkább szopjunk, de legyen egy szerethető, de esendő csapatunk, mint egy túlfizetett bagázs, ahol a rehabon nagyobb bértömeg parkol, mint a parketten.
slowmotion
Same here, pedig én elég régen kezdtem, még a van Exel érában. Willie Parker
jaja, a boldog poszt-Magic évek, amikor még Divac meg Van Exel meg Eddie Jones voltak a húzóemberek (no meg Elden Campbell), no meg Ceballos!

egyszer osztálykiránduláson láttam valami kosármeccset a szálláson, a Pistonstól szívtak a fiúk, és akkor még ott játszott Rodman is. '96 tavasza lehetett.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Viszlát Vogel! Kíváncsi vagyok melyik edzőnek lesz vonzó ez a kispad.
tenorx
biztos volt hogy neki kell elvinnie a balhét
pedig sztem kurvára nem az ő sara

majd bron leül oda is ...
Negritis
ilyen ez a popszakma.
viszont amíg a nyuggereket ballasztot nem takaríccsák el, addig komoly edző nem ül le, nem komoly edzőt meg nem fogadnak el. hát ez így elég szopó.
mindegy, megéltem hat bajnoki címet, nem sír a szám. de azért jöjjenek már fiatalok (igen, tudom, a Kripta Arénában ez nem opció), mert inkább szopjunk, de legyen egy szerethető, de esendő csapatunk, mint egy túlfizetett bagázs, ahol a rehabon nagyobb bértömeg parkol, mint a parketten.
slowmotion
Same here, pedig én elég régen kezdtem, még a van Exel érában. Én abszolút nem örültem LeBronnak, tudtam, hogy fasírt lesz a csapatmenedzselés vele, és tudtam, hogy a Lakers marketing miatt jönni fog LA-be és hogy utána kb rebuild üzemmód jön majd a szerves építkezés helyett (de hát olyan már nem nagyon létezik sehol).

A buborékos bajnoki címnek is inkább a többiek miatt - főleg Davis miatt - örültem. A Westbrook igazolás miatt meg már nem is követtem a csapatot, max az eredményekre néztem rá.

A liga most ilyen, egy LBJ-nek és a sleppjének még egy GM is alárendeli magát. Az edzőnek meg még annyi beleszólása sem volt.

Különben Vogel abszolút jó edző volt a mostani szezonig bezárólag, szerintem nagyon sokan fejlődtek alatta (talán Harrell-lel nem tudott mit kezdeni egyedül), az más kérdés, hogy idén minden kuka lett.