NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 473
A lakersnek reszeltek.sztem megerdemlik.persze serukesek stb.....de ez nem volt benne.
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 787 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
DeMar 6/18, White 0/9 mezőnyből. A Heat 17/34 hárompontos mutatóval ment, mi meg 9/34-el.

Ez mindent elmond, hogy miért a Heat nyert.

" class="embed">
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Amc mikoron hol talqhato a meccs?
Bejelentkezve csak a default dolgokat latom.semmi elo felirat.
YoungZeeZee
Bejelentették, hogy technikai okok miatt elmarad.
tenorx
Remélem hasonlóan flottul fog indulni az MLB szezon is...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amc mikoron hol talqhato a meccs?
Bejelentkezve csak a default dolgokat latom.semmi elo felirat.
YoungZeeZee
Bejelentették, hogy technikai okok miatt elmarad.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 473
Amc mikoron hol talqhato a meccs?
Bejelentkezve csak a default dolgokat latom.semmi elo felirat.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
James out
 twitter.com/KingJames/status/1509941094712184834?t=goc6B_1prZg49-UbHqyQGA&s=19
YoungZeeZee
Szerintem ez is April's Fools.
tenorx
miért? milestone-ok kipipálva, rájátszás nem lesz meg, van összesen hat meccs (max két hét) hátra.
semmi értelme nincs félig gyógyultan visszajönni, hogy a playinben kizúgjanak.
slowmotion
3 mecccset kéne tolnia a scoring titlehöz
Negritis
Jahogy.
Oszt' látom, hogy 3&6 megint volt, úgyhogy 0 sikeresen visszahanyatlott támadásban.
slowmotion
a védekezés amúgy nem volt vészes a keződvel:
rusty-bradley-james-davis-howard
de a támadás borzalmas

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 128 — Így remélem megfelelek nektek.....


nem baj, hogy már nem Phillyben rontja a levegőt...még ha próbál is visszalőni...
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
James out
 twitter.com/KingJames/status/1509941094712184834?t=goc6B_1prZg49-UbHqyQGA&s=19
YoungZeeZee
Szerintem ez is April's Fools.
tenorx
miért? milestone-ok kipipálva, rájátszás nem lesz meg, van összesen hat meccs (max két hét) hátra.
semmi értelme nincs félig gyógyultan visszajönni, hogy a playinben kizúgjanak.
slowmotion
3 mecccset kéne tolnia a scoring titlehöz
Negritis
Jahogy.
Oszt' látom, hogy 3&6 megint volt, úgyhogy 0 sikeresen visszahanyatlott támadásban.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
James out
 twitter.com/KingJames/status/1509941094712184834?t=goc6B_1prZg49-UbHqyQGA&s=19
YoungZeeZee
Szerintem ez is April's Fools.
tenorx
miért? milestone-ok kipipálva, rájátszás nem lesz meg, van összesen hat meccs (max két hét) hátra.
semmi értelme nincs félig gyógyultan visszajönni, hogy a playinben kizúgjanak.
slowmotion
3 mecccset kéne tolnia a scoring titlehöz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
James out
 twitter.com/KingJames/status/1509941094712184834?t=goc6B_1prZg49-UbHqyQGA&s=19
YoungZeeZee
Szerintem ez is April's Fools.
tenorx
miért? milestone-ok kipipálva, rájátszás nem lesz meg, van összesen hat meccs (max két hét) hátra.
semmi értelme nincs félig gyógyultan visszajönni, hogy a playinben kizúgjanak.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
James out
 twitter.com/KingJames/status/1509941094712184834?t=goc6B_1prZg49-UbHqyQGA&s=19
YoungZeeZee
Szerintem ez is April's Fools.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 473
James out
 twitter.com/KingJames/status/1509941094712184834?t=goc6B_1prZg49-UbHqyQGA&s=19
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De fontos volt visszahozni ezt a meccset-15-ről. DeMar 50 pontot dobott. 17-et a 4. negyedben, 10 pontot a hosszabbításban.

5 meccs van hátra. 2 meccsre vagyunk a 3. Bostontól, 1.5-re a 76ers- től és 3 meccs az előny a 7. Clevelanddel szemben.

Nagyon nehéz 5 meccs lesz, de 4-et hazai pályán játszunk Heat,a Bucks,a Celtics és a Hornets ellen.
Gergőke
Cserébe Clippers fanként PG visszatérésével bizakodok most kicsit, hátha jön Kawhi is (meg Norm).
tenorx
Ha Kawhi is visszatér az egy elég jó párharc lesz a Minnesotaval.
Gergőke
Szerintem a Minnesota már így is meglehet PG-vel.
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 787 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
De fontos volt visszahozni ezt a meccset-15-ről. DeMar 50 pontot dobott. 17-et a 4. negyedben, 10 pontot a hosszabbításban.

5 meccs van hátra. 2 meccsre vagyunk a 3. Bostontól, 1.5-re a 76ers- től és 3 meccs az előny a 7. Clevelanddel szemben.

Nagyon nehéz 5 meccs lesz, de 4-et hazai pályán játszunk Heat,a Bucks,a Celtics és a Hornets ellen.
Gergőke
Cserébe Clippers fanként PG visszatérésével bizakodok most kicsit, hátha jön Kawhi is (meg Norm).
tenorx
Ha Kawhi is visszatér az egy elég jó párharc lesz a Minnesotaval.

" class="embed">
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De fontos volt visszahozni ezt a meccset-15-ről. DeMar 50 pontot dobott. 17-et a 4. negyedben, 10 pontot a hosszabbításban.

5 meccs van hátra. 2 meccsre vagyunk a 3. Bostontól, 1.5-re a 76ers- től és 3 meccs az előny a 7. Clevelanddel szemben.

Nagyon nehéz 5 meccs lesz, de 4-et hazai pályán játszunk Heat,a Bucks,a Celtics és a Hornets ellen.
Gergőke
Cserébe Clippers fanként PG visszatérésével bizakodok most kicsit, hátha jön Kawhi is (meg Norm).
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
ha a pels ellen is bukunk akkor sztem kb vége

a nuggets-twolves jó lesz hajnalba

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 787 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
De fontos volt visszahozni ezt a meccset-15-ről. DeMar 50 pontot dobott. 17-et a 4. negyedben, 10 pontot a hosszabbításban.

5 meccs van hátra. 2 meccsre vagyunk a 3. Bostontól, 1.5-re a 76ers- től és 3 meccs az előny a 7. Clevelanddel szemben.

Nagyon nehéz 5 meccs lesz, de 4-et hazai pályán játszunk Heat,a Bucks,a Celtics és a Hornets ellen.

" class="embed">
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 787 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Azt hiszem egy időre le is tudtuk Vucevic jó meccsét. 😃

" class="embed">
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
nah csak kiesünk a playinből is!!!
Negritis
Na innentolha tudok csak lakers meccset nezek.lesz drama ezerrel barmi is lesz a vege.a sorsolasuk kemenyebb..
YoungZeeZee


ilyen kezdővel én nem tudom nézni ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 473
nah csak kiesünk a playinből is!!!
Negritis
Na innentolha tudok csak lakers meccset nezek.lesz drama ezerrel barmi is lesz a vege.a sorsolasuk kemenyebb..
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
nah csak kiesünk a playinből is!!!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Én nem látom túl stabilnak a Heat. Bucks duót, forma alapján. Nyilván a PO üzemmód teljesen más, és a rutin + Giannis lehetséges GOD mode-ja miatt a Bucks bármikor felpöröghet.

Nálam most Keleten:
Tier1 Celtics, Philly, Bucks
Tier2 Heat, Raptors
Tier3 Nets,
Tier4 Bulls, Cavs, Atlanta, Hornets
FLZOLI
az a celtics ami a védekezés fontos pontját bukta? sztem masszívat estek most
Negritis
Csapatszinten működik jól a védekezésük, ha lesz is visszaesés azért nem áll földbe majd az egész.
FLZOLI
Heat nálam kb legnagyobb esélyes keleten. Celticsben én PO-ban még mindig nem láttam túl sokat.
Akkor már inkább a Nets.
Toca
Nálam Keleten a Bucks- Heat-Celtics a három legerősebb keretszinten, de mindnél van kérdés. Viszont mindegyik tud nyerni bizonyos szegmensekkel (keretmélység, tehetségszint, rendszer, edző, védekezés, stb).

Bucksnál talán Budenholzer (nálam még mindig vegyes a megítélése) a nagy kérdőjel, Heatnél Butler hektikussága, Celticsnél meg a Tatum-Brown páros igazi teher alatti teljesítése lehet kétesélyes, de sztem most mind3 csapat jó lesz.

Nekem a Nets játéka eddig nem tűnik kialakultnak, de Durant bármikor robbanthat, Irving helyzete meg tisztázatlan, szóval fekete ló, de most nem látom, h 3 széria van bennük.

A Sixers túlságosan Embiid-függő, ő a neuralgikus pont + Harden hajlamos megzuhanni nagyobb célok esetén.

Raptors lehet egy kellemetlen ellenfél kb bárkinek, még némi reményem a Hornetsben van, de ahhoz csillagegyüttállás kéne, h a nagyokkal fussanak egy jót, de egy jó párharc van bennük.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Én nem látom túl stabilnak a Heat. Bucks duót, forma alapján. Nyilván a PO üzemmód teljesen más, és a rutin + Giannis lehetséges GOD mode-ja miatt a Bucks bármikor felpöröghet.

Nálam most Keleten:
Tier1 Celtics, Philly, Bucks
Tier2 Heat, Raptors
Tier3 Nets,
Tier4 Bulls, Cavs, Atlanta, Hornets
FLZOLI
az a celtics ami a védekezés fontos pontját bukta? sztem masszívat estek most
Negritis
Csapatszinten működik jól a védekezésük, ha lesz is visszaesés azért nem áll földbe majd az egész.
FLZOLI
Heat nálam kb legnagyobb esélyes keleten. Celticsben én PO-ban még mindig nem láttam túl sokat.
Akkor már inkább a Nets.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
nyugati 3-7 verseny amúgy elég érdekes
főleg a mavs-jazz-nuggets trió esetében lehet bármi 3-7 között, a warriors sztem 6ban lesz
a twolvesnak meg nem lesz hazai pálya, de fix PO még lehet
Negritis
Szerintem 2-8 között bárki üthet bárkit ha elkapja valamelyik csapatot a flow. Főleg, hogy mindegyik csapatban van olyan sztár, aki a lassú PO játékban elő tudja venni a heroballt.
A Suns egészséges, kipihent CP-vel nem hiszem, hogy bárki számára fogható lenne 4 meccsen.
FLZOLI
wolvesnál az a kérdés, hogy a 3 sztár meddig viszi a csapatot. POban talán kevésbé fontos a pad mélysége, persze legyen 2-3 fontos kiegészítő ember minden meccsen, de a sztárok számítanak a védekezés mellett.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
nyugati 3-7 verseny amúgy elég érdekes
főleg a mavs-jazz-nuggets trió esetében lehet bármi 3-7 között, a warriors sztem 6ban lesz
a twolvesnak meg nem lesz hazai pálya, de fix PO még lehet
Negritis
Szerintem 2-8 között bárki üthet bárkit ha elkapja valamelyik csapatot a flow. Főleg, hogy mindegyik csapatban van olyan sztár, aki a lassú PO játékban elő tudja venni a heroballt.
A Suns egészséges, kipihent CP-vel nem hiszem, hogy bárki számára fogható lenne 4 meccsen.